Sezon 2020/2021

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2020/2021. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Puchar Polski11006 - 1
Liga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów Krajowych21011 - 2
Liga74129 - 8
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA21012 - 3
Superpuchar10100 - 0

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2020/2021 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Tomas Pekhart13 1 (1/0/0) 2 (2/0/0) 7 (7/4/0) 2 (2/1/0) 1 (1/0/0)
Luquinhas12 1 (1/0/0) 2 (2/2/0) 6 (5/5/1) 2 (1/0/1) 1 (1/1/0)
Artur Jędrzejczyk12 1 (1/1/0) 2 (2/2/0) 7 (7/7/0) 2 (2/2/0) 0
Bartosz Slisz12 1 (1/1/0) 2 (2/1/0) 7 (7/6/0) 2 (2/2/0) 0
Artur Boruc12 1 (1/1/0) 2 (2/2/0) 7 (7/7/0) 2 (2/2/0) 0
Filip Mladenović11 1 (1/0/0) 2 (2/2/0) 6 (5/5/1) 2 (2/2/0) 0
Domagoj Antolić11 1 (1/0/0) 2 (2/2/0) 6 (2/0/4) 1 (1/0/0) 1 (0/0/1)
Michał Karbownik11 1 (1/0/0) 2 (2/2/0) 6 (5/1/1) 2 (1/1/1) 0
Paweł Wszołek9 1 (1/1/0) 1 (1/1/0) 4 (3/3/1) 2 (1/1/1) 1 (1/1/0)
Walerian Gwilia9 02 (2/1/0) 6 (4/1/2) 1 (0/0/1) 0
Josip Juranović8 1 (0/0/1) 04 (3/3/1) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Maciej Rosołek8 1 (1/1/0) 2 (1/0/1) 5 (1/1/4) 00
Bartosz Kapustka8 01 (0/0/1) 4 (3/0/1) 2 (1/0/1) 1 (1/0/0)
Igor Lewczuk7 01 (1/0/0) 4 (4/3/0) 1 (1/1/0) 1 (1/1/0)
Jose Kante7 02 (0/0/2) 4 (3/1/1) 1 (0/0/1) 0
Andre Martins6 1 (0/0/1) 1 (0/0/1) 3 (2/0/1) 01 (1/0/0)
Joel Valencia6 003 (1/0/2) 2 (2/1/0) 1 (1/1/0)
Mateusz Wieteska6 1 (1/1/0) 2 (2/1/0) 1 (0/0/1) 1 (1/1/0) 1 (1/0/0)
Rafael Lopes5 003 (0/0/3) 1 (1/0/0) 1 (0/0/1)
Paweł Stolarski4 003 (2/1/1) 01 (0/0/1)
Luis Rocha4 1 (0/0/1) 02 (2/1/0) 01 (1/0/0)
William Remy3 003 (3/3/0) 00
Mateusz Hołownia2 1 (0/0/1) 01 (1/0/0) 00
Mateusz Cholewiak1 00001 (0/0/1)
Radosław Cierzniak1 00001 (1/1/0)
Inaki Astiz1 00001 (0/0/1)
Kacper Kostorz1 1 (0/0/1) 0000

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Artur Jędrzejczyk1110902106301800
Artur Boruc1110902106301800
Bartosz Slisz1038901656031800
Tomas Pekhart9996512958016065
Luquinhas954652104959490
Filip Mladenović917702104571800
Michał Karbownik805652104151150
Paweł Wszołek710909031512590
Domagoj Antolić593652102236233
Josip Juranović57325027818090
Igor Lewczuk5520573159090
Walerian Gwilia5320149355280
Bartosz Kapustka4010422138957
Mateusz Wieteska38490137459022
Maciej Rosołek3739012316000
Jose Kante368081267200
Joel Valencia312007015290
Luis Rocha276200173083
William Remy2700027000
Andre Martins2452513131076
Paweł Stolarski2040019707
Rafael Lopes14300635525
Radosław Cierzniak90000090
Mateusz Hołownia702504500
Inaki Astiz68000068
Kacper Kostorz25250000
Mateusz Cholewiak14000014

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2020/2021 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Tomas Pekhart800710
Maciej Rosołek330000
Paweł Wszołek210010
Bartosz Slisz100100
Josip Juranović100100
Filip Mladenović110000
Jose Kante101000

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2020/2021 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Igor Lewczuk4/102/11/01/00
Bartosz Slisz4/001/02/01/00
Artur Jędrzejczyk3/001/02/000
Filip Mladenović3/0003/000
Luquinhas3/001/02/000
Mateusz Wieteska1/00001/00
Luis Rocha1/0001/000
Paweł Wszołek1/00001/00
Josip Juranović1/0001/000
Radosław Cierzniak1/0001/000
Maciej Rosołek1/0001/000
Rafael Lopes1/0001/000
Tomas Pekhart1/0001/000
Jose Kante1/001/0000

Wszystkie mecze (13)

1.GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1-6 (1-3)[14-08-2020]
2.Legia Warszawa - Linfield FC 1-0 (0-0)[18-08-2020]
3.Raków Częstochowa - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[22-08-2020]
4.Legia Warszawa - Omonia Nikozja 0-2 (0-0)[26-08-2020]
5.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1-2 (0-2)[29-08-2020]
6.Wisła Płock - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[11-09-2020]
7.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1-3 (0-2)[19-09-2020]
8.Legia Warszawa - Drita Gnjilane 2-0 (2-0)[24-09-2020]
9.Legia Warszawa - Karabach Agdam 0-3 (0-0)[01-10-2020]
10.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 0-0 (0-0)[09-10-2020]
11.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2-1 (1-1)[18-10-2020]
12.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-1 (0-0)[21-10-2020]
13.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[24-10-2020]

Logowanie

Zarejestruj