Sezon 2020/2021

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2020/2021. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Puchar Polski430111 - 5
Liga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów Krajowych21011 - 2
Liga25165445 - 24
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA21012 - 3
Superpuchar10100 - 0

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2020/2021 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Bartosz Slisz31 4 (3/3/1) 2 (2/1/0) 23 (21/16/2) 2 (2/2/0) 0
Luquinhas31 4 (2/0/2) 2 (2/2/0) 22 (20/14/2) 2 (1/0/1) 1 (1/1/0)
Artur Jędrzejczyk30 4 (4/3/0) 2 (2/2/0) 22 (22/22/0) 2 (2/2/0) 0
Filip Mladenović30 3 (3/2/0) 2 (2/2/0) 23 (22/22/1) 2 (2/2/0) 0
Tomas Pekhart30 3 (1/-1/2) 2 (2/0/0) 22 (20/12/2) 2 (2/1/0) 1 (1/0/0)
Paweł Wszołek28 3 (2/1/1) 1 (1/1/0) 21 (18/11/3) 2 (1/1/1) 1 (1/1/0)
Artur Boruc27 1 (1/1/0) 2 (2/2/0) 22 (22/21/0) 2 (2/2/0) 0
Josip Juranović27 3 (1/1/2) 021 (20/20/1) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Bartosz Kapustka27 3 (3/3/0) 1 (0/0/1) 20 (18/11/2) 2 (1/0/1) 1 (1/0/0)
Andre Martins25 3 (2/1/1) 1 (0/0/1) 20 (18/8/2) 01 (1/0/0)
Mateusz Wieteska21 4 (4/4/0) 2 (2/1/0) 13 (12/12/1) 1 (1/1/0) 1 (1/0/0)
Walerian Gwilia20 1 (0/0/1) 2 (2/1/0) 16 (8/2/8) 1 (0/0/1) 0
Rafael Lopes20 3 (2/1/1) 015 (4/1/11) 1 (1/0/0) 1 (0/0/1)
Michał Karbownik14 2 (2/0/0) 2 (2/2/0) 8 (7/2/1) 2 (1/1/1) 0
Igor Lewczuk13 01 (1/0/0) 10 (10/8/0) 1 (1/1/0) 1 (1/1/0)
Domagoj Antolić13 1 (1/0/0) 2 (2/2/0) 8 (3/1/5) 1 (1/0/0) 1 (0/0/1)
Joel Valencia12 1 (1/0/0) 08 (4/1/4) 2 (2/1/0) 1 (1/1/0)
Maciej Rosołek11 1 (1/1/0) 2 (1/0/1) 8 (2/1/6) 00
Artem Szabanow8 1 (1/1/0) 07 (6/4/1) 00
Jose Kante7 02 (0/0/2) 4 (3/1/1) 1 (0/0/1) 0
Cezary Miszta7 3 (3/3/0) 04 (3/3/1) 00
Paweł Stolarski6 1 (1/1/0) 04 (2/1/2) 01 (0/0/1)
Kacper Kostorz6 2 (1/0/1) 04 (0/0/4) 00
Mateusz Hołownia6 2 (1/1/1) 04 (3/2/1) 00
Kacper Skibicki6 1 (1/0/0) 05 (1/0/4) 00
Mateusz Cholewiak6 2 (2/0/0) 03 (0/0/3) 01 (0/0/1)
Luis Rocha5 2 (1/1/1) 02 (2/1/0) 01 (1/0/0)
Ernest Muci4 1 (0/0/1) 03 (0/0/3) 00
William Remy3 003 (3/3/0) 00
Szymon Włodarczyk2 002 (1/0/1) 00
Jakub Kisiel2 002 (0/0/2) 00
Nazarij Rusyn1 1 (0/0/1) 0000
Inaki Astiz1 00001 (0/0/1)
Radosław Cierzniak1 00001 (1/1/0)

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Artur Jędrzejczyk268531521019801800
Filip Mladenović262725021019871800
Bartosz Slisz246331516518031800
Luquinhas243022021018169490
Artur Boruc24159021019351800
Tomas Pekhart2251119129177816065
Josip Juranović22381600180818090
Paweł Wszołek201819490151912590
Bartosz Kapustka20052704215478957
Mateusz Wieteska173436013711259022
Andre Martins1614170131355076
Igor Lewczuk10920578559090
Michał Karbownik10101102105751150
Walerian Gwilia98635149774280
Rafael Lopes77418105135525
Domagoj Antolić693652103236233
Artem Szabanow62890053800
Joel Valencia62845034115290
Cezary Miszta585270031500
Maciej Rosołek4659012325200
Jose Kante368081267200
Luis Rocha3661100173083
Mateusz Hołownia353115023800
Paweł Stolarski30890021107
William Remy2700027000
Kacper Skibicki20645016100
Mateusz Cholewiak200119067014
Kacper Kostorz1588407400
Ernest Muci911008100
Radosław Cierzniak90000090
Inaki Astiz68000068
Szymon Włodarczyk55005500
Nazarij Rusyn31310000
Jakub Kisiel14001400

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2020/2021 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Tomas Pekhart23102110
Filip Mladenović810700
Paweł Wszołek510310
Luquinhas410300
Bartosz Kapustka300300
Rafael Lopes310200
Bartosz Slisz310200
Maciej Rosołek330000
Josip Juranović100100
Mateusz Wieteska100100
Kacper Kostorz100100
Jose Kante101000
Kacper Skibicki100100
Mateusz Cholewiak110000

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2020/2021 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemPuchar PolskiLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpuchar
Artur Jędrzejczyk8/001/07/000
Igor Lewczuk7/202/14/11/00
Bartosz Slisz7/02/01/03/01/00
Luquinhas5/001/04/000
Filip Mladenović5/0005/000
Andre Martins5/0005/000
Mateusz Wieteska4/0003/01/00
Rafael Lopes3/01/002/000
Paweł Wszołek2/0001/01/00
Josip Juranović2/0002/000
Bartosz Kapustka2/0002/000
Artem Szabanow2/0002/000
Tomas Pekhart2/10/102/000
Domagoj Antolić1/0001/000
Maciej Rosołek1/0001/000
Artur Boruc1/0001/000
Luis Rocha1/0001/000
Jose Kante1/001/0000
Cezary Miszta1/0001/000
Radosław Cierzniak1/0001/000

Wszystkie mecze (34)

1.GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1-6 (1-3)[14-08-2020]
2.Legia Warszawa - Linfield FC 1-0 (0-0)[18-08-2020]
3.Raków Częstochowa - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[22-08-2020]
4.Legia Warszawa - Omonia Nikozja 0-2 (0-0)[26-08-2020]
5.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1-2 (0-2)[29-08-2020]
6.Wisła Płock - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[11-09-2020]
7.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1-3 (0-2)[19-09-2020]
8.Legia Warszawa - Drita Gnjilane 2-0 (2-0)[24-09-2020]
9.Legia Warszawa - Karabach Agdam 0-3 (0-0)[01-10-2020]
10.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 0-0 (0-0)[09-10-2020]
11.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2-1 (1-1)[18-10-2020]
12.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-1 (0-0)[21-10-2020]
13.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[24-10-2020]
14.Warta Poznań - Legia Warszawa 0-3 (0-3)[02-11-2020]
15.Legia Warszawa - Lech Poznań 2-1 (0-1)[08-11-2020]
16.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[22-11-2020]
17.Widzew Łódź - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[25-11-2020]
18.Legia Warszawa - Piast Gliwice 2-2 (1-1)[29-11-2020]
19.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2-0 (0-0)[05-12-2020]
20.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-2 (1-0)[12-12-2020]
21.Legia Warszawa - Stal Mielec 2-3 (2-2)[18-12-2020]
22.Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[31-01-2021]
23.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 2-0 (1-0)[06-02-2021]
24.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2-3 (1-1)[09-02-2021]
25.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-1 (1-1)[14-02-2021]
26.Legia Warszawa - Wisła Płock 5-2 (3-2)[20-02-2021]
27.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[28-02-2021]
28.Legia Warszawa - Piast Gliwice 1-2 (0-1)[03-03-2021]
29.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[07-03-2021]
30.Legia Warszawa - Warta Poznań 3-2 (2-1)[13-03-2021]
31.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-4 (0-3)[21-03-2021]
32.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 4-2 (4-1)[03-04-2021]
33.Lech Poznań - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[11-04-2021]
34.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 0-0 (0-0)[18-04-2021]