Sezon 1986/1987

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 1986/1987. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga301214444 - 28
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA42114 - 3
Puchar Polski20202 - 2

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 1986/1987 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Krzysztof Gawara35 29 (29/29/0) 4 (4/4/0) 2 (2/2/0)
Dariusz Kubicki35 29 (29/29/0) 4 (4/4/0) 2 (2/2/0)
Jacek Kazimierski35 29 (29/28/0) 4 (4/4/0) 2 (2/2/0)
Jan Karaś33 28 (28/28/0) 4 (4/4/0) 1 (1/1/0)
Tomasz Arceusz33 27 (26/21/1) 4 (4/3/0) 2 (2/1/0)
Dariusz Wdowczyk32 27 (27/26/0) 4 (4/2/0) 1 (1/1/0)
Zbigniew Kaczmarek32 26 (25/16/1) 4 (4/4/0) 2 (2/2/0)
Witold Sikorski28 23 (23/18/0) 4 (4/4/0) 1 (1/1/0)
Dariusz Dziekanowski27 23 (23/19/0) 4 (4/3/0) 0
Krzysztof Iwanicki25 20 (8/7/12) 3 (0/0/3) 2 (1/1/1)
Zbigniew Antolak21 18 (6/5/12) 1 (0/0/1) 2 (2/1/0)
Jarosław Araszkiewicz21 17 (11/6/6) 4 (4/3/0) 0
Paweł Janas19 19 (19/19/0) 00
Andrzej Łatka16 15 (15/8/0) 01 (0/0/1)
Wojciech Jagoda15 13 (8/7/5) 02 (2/2/0)
Andrzej Sikorski14 8 (8/7/0) 4 (3/2/1) 2 (2/2/0)
Kazimierz Buda13 10 (8/3/2) 2 (1/0/1) 1 (1/1/0)
Andrzej Tomczyk6 4 (1/0/3) 1 (0/0/1) 1 (1/0/0)
Leszek Pisz4 4 (4/4/0) 00
Tadeusz Kowalski3 2 (1/1/1) 01 (0/0/1)
Jarosław Dubaj2 2 (1/0/1) 00
Zbigniew Robakiewicz2 2 (1/1/1) 00
Tomasz Cebula1 1 (0/0/1) 00
Marek Borek1 1 (0/0/1) 00
Janusz Klimczewski1 1 (0/0/1) 00

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Krzysztof Gawara32102610360240
Dariusz Kubicki32102610360240
Jacek Kazimierski31652565360240
Jan Karaś30002520360120
Dariusz Wdowczyk28332404309120
Tomasz Arceusz27802265350165
Zbigniew Kaczmarek25621962360240
Witold Sikorski24972017360120
Dariusz Dziekanowski225419552990
Paweł Janas1710171000
Jarosław Araszkiewicz13179643530
Zbigniew Antolak1250106025165
Andrzej Łatka12411166075
Andrzej Sikorski1211686285240
Krzysztof Iwanicki119497524195
Wojciech Jagoda9697290240
Kazimierz Buda861624117120
Leszek Pisz36036000
Tadeusz Kowalski199124075
Andrzej Tomczyk154102745
Zbigniew Robakiewicz13513500
Jarosław Dubaj838300
Tomasz Cebula454500
Marek Borek282800
Janusz Klimczewski1100

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 1986/1987 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Dariusz Dziekanowski121110
Tomasz Arceusz9801
Jan Karaś6510
Witold Sikorski5410
Dariusz Wdowczyk3300
Jarosław Araszkiewicz3210
Andrzej Łatka3300
Krzysztof Iwanicki2200
Zbigniew Kaczmarek2101
Kazimierz Buda1100
Dariusz Kubicki1100
Zbigniew Antolak1100
Leszek Pisz1100
Wojciech Jagoda1100

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 1986/1987 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Witold Sikorski5/04/01/00
Kazimierz Buda3/03/000
Krzysztof Gawara3/02/01/00
Dariusz Kubicki3/03/000
Jarosław Araszkiewicz2/02/000
Andrzej Sikorski2/101/11/0
Wojciech Jagoda2/02/000
Jacek Kazimierski1/01/000
Dariusz Wdowczyk1/01/000
Jan Karaś1/01/000
Dariusz Dziekanowski1/01/000

Tabela końcowa

Lp.DrużynaMeczePktBilansZ-R-P
1.Górnik Zabrze304952-2116-10-4(7-0)
2.Pogoń Szczecin304464-3915-10-5(5-1)
3.GKS Katowice304348-2614-10-6(6-1)
4.Śląsk Wrocław304037-2313-11-6(3-0)
5.Legia Warszawa303844-2812-14-4(1-1)
6.Widzew Łódź303634-2914-7-9(2-1)
7.Lech Poznań302936-359-11-9(3-3)
8.Zagłębie Lubin302827-258-12-9(0-0)
9.Łódzki KS302730-338-10-12(3-2)
10.Górnik Wałbrzych302531-4310-7-13(1-3)
11.Lechia Gdańsk302423-307-9-14(2-1)
12.Olimpia Poznań302221-356-14-9(0-4)
13.Polonia Bytom302124-375-14-10(1-4)
14.Ruch Chorzów301816-333-14-12(0-2)
15.Stal Mielec301724-445-10-14(0-3)
16.Motor Lublin301320-506-9-15(0-8)

Wszystkie mecze (36)

1.GKS Katowice - Legia Warszawa 5-2 (2-0)[10-08-1986]
2.Legia Warszawa - Polonia Bytom 4-0 (3-0)[16-08-1986]
3.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 3-1 (0-0)[23-08-1986]
4.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 2-2 (1-1)[27-08-1986]
5.Górnik Wałbrzych - Legia Warszawa 2-1 (0-1)[31-08-1986]
6.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1-1 (1-0)[06-09-1986]
7.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3-4 (2-3)[10-09-1986]
8.Legia Warszawa - Dniepr Dniepropietrowsk 0-0 (0-0)[17-09-1986]
9.Legia Warszawa - Olimpia Poznań 1-0 (1-0)[21-09-1986]
10.Olimpia Elbląg - Legia Warszawa 1-1 (1-0)[24-09-1986]
11.Widzew Łódź - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[27-09-1986]
12.Dniepr Dniepropietrowsk - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[01-10-1986]
13.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2-0 (1-0)[05-10-1986]
14.Stal Mielec - Legia Warszawa 1-1 (1-0)[18-10-1986]
15.Legia Warszawa - Inter Mediolan 3-2 (1-1)[22-10-1986]
16.Legia Warszawa - Motor Lublin 1-0 (1-0)[26-10-1986]
17.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[31-10-1986]
18.Inter Mediolan - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[05-11-1986]
19.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-1 (1-0)[09-11-1986]
20.Lech Poznań - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[22-11-1986]
21.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 1-3 (1-1)[08-03-1987]
22.Legia Warszawa - GKS Katowice 0-0 (0-0)[14-03-1987]
23.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-1 (1-0)[18-03-1987]
24.Polonia Bytom - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[21-03-1987]
25.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-3 (1-2)[29-03-1987]
26.Legia Warszawa - Górnik Wałbrzych 2-1 (0-0)[01-04-1987]
27.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[05-04-1987]
28.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 0-0 (0-0)[18-04-1987]
29.Olimpia Poznań - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[22-04-1987]
30.Legia Warszawa - Widzew Łódź 0-1 (0-0)[02-05-1987]
31.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 4-3 (2-2)[10-05-1987]
32.Legia Warszawa - Stal Mielec 2-0 (1-0)[23-05-1987]
33.Motor Lublin - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[30-05-1987]
34.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2-0 (1-0)[06-06-1987]
35.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-1 (1-0)[14-06-1987]
36.Legia Warszawa - Lech Poznań 2-0 (2-0)[21-06-1987]

Logowanie

Zarejestruj