Sezon 2021/2022

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2021/2022. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów Krajowych64119 - 5
Superpuchar10101 - 1
Liga18501319 - 30
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA83148 - 14
Puchar Polski33006 - 2

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2021/2022 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Bartosz Slisz33 6 (4/4/2) 1 (1/0/0) 17 (16/9/1) 7 (6/4/1) 2 (2/2/0)
Mahir Emreli33 6 (6/0/0) 1 (0/0/1) 15 (8/3/7) 8 (7/1/1) 3 (1/0/2)
Mateusz Wieteska33 6 (6/6/0) 1 (1/1/0) 16 (16/15/0) 8 (8/8/0) 2 (2/2/0)
Luquinhas31 6 (6/6/0) 1 (0/0/1) 15 (11/4/4) 7 (7/4/0) 2 (1/0/1)
Rafael Lopes31 6 (3/0/3) 1 (1/0/0) 15 (8/3/7) 7 (2/0/5) 2 (1/0/1)
Filip Mladenović28 6 (6/6/0) 1 (1/1/0) 13 (10/9/3) 7 (7/6/0) 1 (0/0/1)
Josue27 3 (1/1/2) 015 (13/10/2) 7 (6/3/1) 2 (1/1/1)
Tomas Pekhart27 5 (1/1/4) 1 (1/1/0) 15 (10/5/5) 5 (0/0/5) 1 (1/0/0)
Ernest Muci27 3 (0/0/3) 1 (1/0/0) 16 (11/2/5) 5 (2/1/3) 2 (1/0/1)
Andre Martins26 6 (6/4/0) 1 (1/1/0) 11 (7/2/4) 7 (6/1/1) 1 (1/0/0)
Artur Jędrzejczyk25 6 (6/6/0) 012 (11/10/1) 6 (6/6/0) 1 (1/1/0)
Maik Nawrocki22 2 (2/2/0) 013 (13/11/0) 6 (6/6/0) 1 (1/1/0)
Artur Boruc20 6 (6/6/0) 09 (9/9/0) 4 (4/4/0) 1 (1/1/0)
Kacper Skibicki20 1 (1/0/0) 1 (0/0/1) 14 (9/2/5) 2 (1/0/1) 2 (2/1/0)
Mattias Johansson17 2 (0/0/2) 08 (7/5/1) 6 (6/4/0) 1 (1/1/0)
Mateusz Hołownia17 4 (4/3/0) 1 (1/1/0) 7 (7/5/0) 3 (1/0/2) 2 (2/1/0)
Lirim Kastrati16 009 (4/0/5) 5 (2/0/3) 2 (2/0/0)
Yuri Ribeiro15 009 (8/4/1) 3 (3/3/0) 3 (3/2/0)
Ihor Charatin13 008 (3/0/5) 4 (2/1/2) 1 (1/1/0)
Cezary Miszta12 01 (1/1/0) 5 (5/5/0) 4 (4/4/0) 2 (2/2/0)
Szymon Włodarczyk9 005 (0/0/5) 2 (0/0/2) 2 (0/0/2)
Josip Juranović9 5 (5/4/0) 1 (1/1/0) 2 (0/0/2) 1 (1/1/0) 0
Lindsay Rose9 01 (1/0/0) 5 (4/2/1) 1 (1/0/0) 2 (2/1/0)
Joel Abu Hanna6 004 (3/1/1) 1 (0/0/1) 1 (1/1/0)
Jurgen Celhaka5 002 (0/0/2) 1 (0/0/1) 2 (1/0/1)
Bartłomiej Ciepiela5 004 (1/0/3) 01 (1/0/0)
Jakub Kisiel5 002 (1/1/1) 03 (0/0/3)
Bartosz Kapustka4 3 (3/1/0) 1 (0/0/1) 000
Kacper Kostorz4 003 (0/0/3) 01 (1/0/0)
Kacper Tobiasz4 004 (4/4/0) 00
Maciej Rosołek3 002 (1/0/1) 1 (0/0/1) 0
Tomasz Nawotka2 001 (0/0/1) 01 (0/0/1)
Kacper Skwierczyński2 0001 (0/0/1) 1 (0/0/1)
Rui Gomes1 001 (0/0/1) 00

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Mateusz Wieteska2962540901432720180
Bartosz Slisz2516452571302525180
Luquinhas2300540331004589134
Filip Mladenović22205409093561045
Artur Jędrzejczyk2094540092454090
Mahir Emreli206641433870581168
Josue202917001174550135
Maik Nawrocki18691800105954090
Artur Boruc1800540081036090
Andre Martins16514879060942045
Rafael Lopes139428857733215101
Tomas Pekhart1288169908848263
Ernest Muci1265445788220379
Mateusz Hołownia123932990540145135
Mattias Johansson116219057148290
Yuri Ribeiro112500630270225
Kacper Skibicki1106823374865178
Cezary Miszta1080090450360180
Lirim Kastrati75200390228134
Josip Juranović6994399080900
Ihor Charatin5900031118990
Lindsay Rose53205727545155
Kacper Tobiasz3600036000
Joel Abu Hanna314002111390
Szymon Włodarczyk203001433228
Bartosz Kapustka20016733000
Bartłomiej Ciepiela1810098083
Maciej Rosołek1330088450
Jakub Kisiel1200093027
Kacper Kostorz1120056056
Jurgen Celhaka11000382052
Tomasz Nawotka47004502
Kacper Skwierczyński46000145
Rui Gomes45004500

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2021/2022 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Mahir Emreli1121251
Ernest Muci510400
Rafael Lopes520300
Tomas Pekhart410300
Luquinhas320001
Lirim Kastrati200011
Mateusz Wieteska200200
Mateusz Hołownia100100
Mattias Johansson100100
Filip Mladenović100010
Bartosz Kapustka110000
Szymon Włodarczyk100001
Maik Nawrocki100100
Lindsay Rose100001
Ihor Charatin100100
Josip Juranović100010
Kacper Kostorz100001

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2021/2022 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Artur Jędrzejczyk13/03/006/03/01/0
Bartosz Slisz10/01/01/06/01/01/0
Filip Mladenović10/12/004/13/01/0
Josue9/11/003/14/01/0
Mateusz Wieteska7/01/003/03/00
Tomas Pekhart6/01/004/01/00
Luquinhas5/0003/01/01/0
Andre Martins4/01/002/01/00
Rafael Lopes4/0002/01/01/0
Mateusz Hołownia3/001/01/01/00
Ihor Charatin3/0003/000
Maik Nawrocki3/0003/000
Mattias Johansson3/0001/02/00
Lindsay Rose2/001/001/00
Mahir Emreli2/0001/01/00
Artur Boruc2/01/001/000
Bartosz Kapustka2/02/00000
Ernest Muci2/0001/001/0
Cezary Miszta2/001/001/00
Lirim Kastrati2/0001/01/00
Yuri Ribeiro1/0001/000
Bartłomiej Ciepiela1/0001/000
Josip Juranović1/01/00000
Joel Abu Hanna1/0001/000

Wszystkie mecze (36)

1.Bodo/Glimt - Legia Warszawa 2-3 (1-2)[07-07-2021]
2.Legia Warszawa - Bodo/Glimt 2-0 (1-0)[14-07-2021]
3.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 1-1 (0-1)[17-07-2021]
4.Legia Warszawa - Flora Tallinn 2-1 (1-0)[21-07-2021]
5.Legia Warszawa - Wisła Płock 1-0 (1-0)[24-07-2021]
6.Flora Tallinn - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[27-07-2021]
7.Radomiak Radom - Legia Warszawa 3-1 (0-0)[31-07-2021]
8.Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[04-08-2021]
9.Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb 0-1 (0-1)[10-08-2021]
10.Warta Poznań - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[14-08-2021]
11.Slavia Praga - Legia Warszawa 2-2 (2-2)[19-08-2021]
12.Legia Warszawa - Slavia Praga 2-1 (0-1)[26-08-2021]
13.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[29-08-2021]
14.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[11-09-2021]
15.Spartak Moskwa - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[15-09-2021]
16.Legia Warszawa - Górnik Łęczna 3-1 (2-1)[19-09-2021]
17.Wigry Suwałki - Legia Warszawa 1-3 (1-1)[22-09-2021]
18.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 2-3 (1-1)[25-09-2021]
19.Legia Warszawa - Leicester City 1-0 (1-0)[30-09-2021]
20.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 3-1 (1-0)[03-10-2021]
21.Legia Warszawa - Lech Poznań 0-1 (0-0)[17-10-2021]
22.SSC Napoli - Legia Warszawa 3-0 (0-0)[21-10-2021]
23.Piast Gliwice - Legia Warszawa 4-1 (2-1)[24-10-2021]
24.Świt Szczecin - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[28-10-2021]
25.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 0-2 (0-1)[31-10-2021]
26.Legia Warszawa - SSC Napoli 1-4 (1-0)[04-11-2021]
27.Legia Warszawa - Stal Mielec 1-3 (1-2)[07-11-2021]
28.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3-2 (2-0)[21-11-2021]
29.Leicester City - Legia Warszawa 3-1 (3-1)[25-11-2021]
30.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1-0 (1-0)[28-11-2021]
31.Motor Lublin - Legia Warszawa 1-2 (1-0)[01-12-2021]
32.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[05-12-2021]
33.Legia Warszawa - Spartak Moskwa 0-1 (0-1)[09-12-2021]
34.Wisła Płock - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[12-12-2021]
35.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 4-0 (2-0)[15-12-2021]
36.Legia Warszawa - Radomiak Radom 0-3 (0-1)[19-12-2021]