Sezon 2006/2007

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2006/2007. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Superpuchar10011 - 2
Liga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów Krajowych42025 - 4
Liga301641053 - 33
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA20111 - 2
Puchar Polski10011 - 2
Puchar LigiW latach 2006-2009 Puchar Ekstraklasy842210 - 9

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2006/2007 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemSuperpucharLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar PolskiPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar Ekstraklasy
Roger Guerreiro43 1 (1/1/0) 4 (4/4/0) 29 (27/18/2) 2 (2/1/0) 1 (0/0/1) 6 (5/5/1)
Łukasz Surma40 1 (1/1/0) 2 (2/1/0) 28 (28/26/0) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0) 6 (5/5/1)
Miroslav Radović39 1 (1/0/0) 4 (1/1/3) 27 (24/19/3) 2 (2/2/0) 1 (0/0/1) 4 (4/2/0)
Dickson Choto37 1 (1/1/0) 4 (4/4/0) 26 (26/22/0) 2 (2/2/0) 04 (4/4/0)
Piotr Włodarczyk35 03 (3/1/0) 23 (15/10/8) 1 (0/0/1) 1 (1/1/0) 7 (5/5/2)
Dawid Janczyk34 03 (1/0/2) 24 (15/1/9) 2 (1/0/1) 05 (3/2/2)
Aleksandar Vuković33 1 (0/0/1) 3 (3/2/0) 25 (20/12/5) 004 (4/1/0)
Łukasz Fabiański33 1 (1/1/0) 4 (4/4/0) 23 (23/23/0) 2 (2/2/0) 03 (3/3/0)
Wojciech Szala31 1 (1/1/0) 3 (3/3/0) 22 (22/21/0) 005 (5/5/0)
Luiz da Silva Edson31 03 (3/3/0) 21 (19/17/2) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0) 4 (3/2/1)
Grzegorz Bronowicki25 0020 (20/20/0) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0) 2 (2/1/0)
Tomasz Kiełbowicz25 1 (1/1/0) 2 (2/1/0) 16 (8/6/8) 1 (0/0/1) 1 (1/0/0) 4 (2/2/2)
Marcin Burkhardt25 1 (1/0/0) 3 (1/1/2) 12 (4/2/8) 2 (0/0/2) 07 (5/3/2)
Sebastian Szałachowski23 1 (0/0/1) 4 (4/2/0) 14 (11/7/3) 2 (1/0/1) 1 (1/0/0) 1 (0/0/1)
Mamadou Balde22 02 (1/1/1) 11 (8/7/3) 1 (1/0/0) 1 (1/1/0) 7 (4/4/3)
Maciej Korzym22 1 (0/0/1) 2 (0/0/2) 12 (3/0/9) 007 (5/0/2)
Herbert Dick18 0011 (9/9/2) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0) 4 (4/3/0)
Junior18 0013 (4/1/9) 2 (2/0/0) 1 (1/1/0) 2 (1/0/1)
Elton Rodrigues Brandao18 1 (1/1/0) 4 (3/1/1) 11 (8/3/3) 1 (1/1/0) 1 (0/0/1) 0
Marcin Smoliński16 0011 (7/0/4) 005 (4/3/1)
Bartłomiej Grzelak15 0010 (8/2/2) 005 (4/2/1)
Hugo Alcantara14 03 (3/3/0) 9 (8/4/1) 002 (2/2/0)
Piotr Bronowicki13 009 (4/3/5) 004 (4/0/0)
Jan Mucha13 007 (7/7/0) 01 (1/1/0) 5 (5/5/0)
Michal Gottwald7 1 (1/1/0) 3 (2/0/1) 2 (1/0/1) 01 (1/0/0) 0
Artur Jędrzejczyk5 1 (1/0/0) 01 (1/0/0) 003 (3/2/0)
Adrian Paluchowski2 000002 (1/0/1)
Przemysław Wysocki1 000001 (1/0/0)
Przemysław Rawa1 000001 (0/0/1)
Wojciech Wocial1 000001 (0/0/1)
Piotr Rafalski1 000001 (0/0/1)
Kamil Majkowski1 000001 (0/0/1)
Radosław Mikołajczak1 000001 (0/0/1)
Maciej Górecki1 000001 (0/0/1)

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemSuperpucharLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar PolskiPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar Ekstraklasy
Łukasz Surma352190164250218090495
Roger Guerreiro350090360236815945478
Dickson Choto31819036021911800360
Łukasz Fabiański29709036020701800270
Miroslav Radović286037159214718045292
Wojciech Szala277390270196300450
Luiz da Silva Edson25430270172918090274
Piotr Włodarczyk2324022214753190506
Aleksandar Vuković229453261170000280
Grzegorz Bronowicki221800180018090148
Dawid Janczyk1719012412071110277
Sebastian Szałachowski1553533081033694545
Herbert Dick14730087218090331
Mamadou Balde13930997234590436
Tomasz Kiełbowicz1343901358212145231
Marcin Burkhardt121637151479690480
Elton Rodrigues Brandao11919026070690450
Jan Mucha117000630090450
Hugo Alcantara1049027059900180
Bartłomiej Grzelak9730062000353
Marcin Smoliński9610058400377
Maciej Korzym861146841200367
Junior785005021259068
Piotr Bronowicki6720042900243
Artur Jędrzejczyk4117607000265
Michal Gottwald31890119640450
Adrian Paluchowski670000067
Przemysław Wysocki620000062
Kamil Majkowski450000045
Radosław Mikołajczak450000045
Wojciech Wocial320000032
Maciej Górecki7000007
Piotr Rafalski5000005
Przemysław Rawa1000001

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2006/2007 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemSuperpucharLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar PolskiPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar Ekstraklasy
Piotr Włodarczyk120210000
Miroslav Radović8006011
Roger Guerreiro7006001
Dawid Janczyk7004003
Elton Rodrigues Brandao4013000
Aleksandar Vuković4013000
Sebastian Szałachowski4004000
Luiz da Silva Edson3012000
Hugo Alcantara3002001
Junior3001101
Tomasz Kiełbowicz2101000
Dickson Choto2002000
Marcin Smoliński2001001
Bartłomiej Grzelak2002000
Marcin Burkhardt2001001
Maciej Korzym2002000
Adrian Paluchowski1000001

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2006/2007 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemSuperpucharLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar PolskiPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar Ekstraklasy
Łukasz Surma9/001/06/0002/0
Dickson Choto9/1006/11/002/0
Aleksandar Vuković8/01/01/04/0002/0
Miroslav Radović7/0007/0000
Herbert Dick5/0004/0001/0
Mamadou Balde5/001/03/01/000
Roger Guerreiro4/001/02/001/00
Hugo Alcantara4/001/03/0000
Elton Rodrigues Brandao4/11/003/1000
Luiz da Silva Edson3/0003/0000
Dawid Janczyk3/0003/0000
Łukasz Fabiański3/0003/0000
Wojciech Szala3/001/02/0000
Piotr Bronowicki2/0001/0001/0
Tomasz Kiełbowicz2/0001/0001/0
Marcin Burkhardt2/0002/0000
Marcin Smoliński2/0002/0000
Grzegorz Bronowicki2/0002/0000
Artur Jędrzejczyk2/01/001/0000
Sebastian Szałachowski1/001/00000
Piotr Włodarczyk1/0000001/0
Bartłomiej Grzelak1/0001/0000
Jan Mucha1/0001/0000
Junior0/1000/1000

Tabela końcowa

Lp.DrużynaMeczePktBilansZ-R-P
1.Zagłębie Lubin306257-2918-8-4
2.GKS Bełchatów306163-3219-4-7
3.Legia Warszawa305253-3316-4-10
4.Cracovia304948-4114-7-9
5.Dyskobolia Grodzisk304840-2611-15-4
6.Lech Poznań304753-3612-11-7
7.Korona Kielce304741-3414-5-11
8.Wisła Kraków304641-2510-16-4
9.Łódzki KS304131-3010-11-9
10.Odra Wodzisław Śląski304029-3610-10-10
11.Arka Gdynia304043-3910-10-10
12.Widzew Łódź302827-487-7-16
13.Górnik Łęczna↓↓302624-647-5-18
14.Górnik Zabrze302530-516-7-17
15.Wisła Płock302320-474-11-15
16.Pogoń Szczecin301624-533-7-20

Wszystkie mecze (46)

1.Legia Warszawa - Wisła Płock 1-2 (0-1)[22-07-2006]
2.Fimleikafelag Hafnarfjordur - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[26-07-2006]
3.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 3-1 (1-1)[29-07-2006]
4.Legia Warszawa - Fimleikafelag Hafnarfjordur 2-0 (1-0)[02-08-2006]
5.Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[05-08-2006]
6.Szachtar Donieck - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[09-08-2006]
7.Legia Warszawa - GKS Bełchatów 1-2 (0-0)[12-08-2006]
8.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2-1 (1-1)[19-08-2006]
9.Legia Warszawa - Szachtar Donieck 2-3 (1-3)[23-08-2006]
10.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3-2 (2-0)[26-08-2006]
11.Arka Gdynia - Legia Warszawa 1-1 (1-0)[08-09-2006]
12.Legia Warszawa - Austria Wiedeń 1-1 (0-1)[14-09-2006]
13.Legia Warszawa - Wisła Płock 5-0 (2-0)[17-09-2006]
14.Stal Sanok - Legia Warszawa 2-1 (1-0)[20-09-2006]
15.Korona Kielce - Legia Warszawa 3-1 (2-0)[23-09-2006]
16.Austria Wiedeń - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[28-09-2006]
17.Legia Warszawa - Wisła Kraków 1-1 (0-0)[01-10-2006]
18.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[15-10-2006]
19.Legia Warszawa - Górnik Łęczna 5-0 (2-0)[21-10-2006]
20.Widzew Łódź - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[27-10-2006]
21.Legia Warszawa - Lech Poznań 3-2 (0-0)[03-11-2006]
22.Legia Warszawa - Odra Wodzisław 2-0 (1-0)[10-11-2006]
23.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[18-11-2006]
24.Legia Warszawa - Wisła Płock 0-0 (0-0)[27-11-2006]
25.Legia Warszawa - GKS Bełchatów 3-1 (1-1)[01-12-2006]
26.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 2-0 (1-0)[24-02-2007]
27.Wisła Płock - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[27-02-2007]
28.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[02-03-2007]
29.GKS Bełchatów - Legia Warszawa 3-0 (1-0)[06-03-2007]
30.Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 (0-0)[09-03-2007]
31.GKS Bełchatów - Legia Warszawa 3-1 (2-0)[18-03-2007]
32.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 1-2 (1-0)[23-03-2007]
33.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 2-1 (1-0)[01-04-2007]
34.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[07-04-2007]
35.Legia Warszawa - Arka Gdynia 3-0 (1-0)[14-04-2007]
36.Wisła Płock - Legia Warszawa 0-3 (0-1)[17-04-2007]
37.Legia Warszawa - Korona Kielce 3-0 (1-0)[20-04-2007]
38.Wisła Kraków - Legia Warszawa 3-1 (0-0)[27-04-2007]
39.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3-1 (1-1)[06-05-2007]
40.Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[09-05-2007]
41.Legia Warszawa - Widzew Łódź 2-0 (1-0)[12-05-2007]
42.Lech Poznań - Legia Warszawa 3-1 (1-0)[17-05-2007]
43.Odra Wodzisław - Legia Warszawa 1-2 (0-0)[22-05-2007]
44.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1-2 (1-1)[26-05-2007]
45.Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2-2 (0-0)[29-05-2007]
46.Legia Warszawa - Górnik Łęczna 0-2 (0-0)[01-06-2007]

Logowanie

Zarejestruj