Sezon 2008/2009

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2008/2009. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA41125 - 5
Superpuchar11002 - 1
Liga30187552 - 17
Puchar LigiW latach 2006-2009 Puchar Ekstraklasy842215 - 10
Puchar Polski62226 - 5

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2008/2009 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpucharLigaPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Miroslav Radović44 4 (4/4/0) 1 (1/0/0) 28 (18/11/10) 7 (3/1/4) 4 (2/1/2)
Maciej Iwański41 3 (3/2/0) 1 (1/1/0) 30 (29/25/1) 3 (3/3/0) 4 (1/1/3)
Piotr Giza39 4 (3/1/1) 023 (15/8/8) 7 (7/2/0) 5 (4/3/1)
Roger Guerreiro38 4 (3/2/1) 1 (0/0/1) 28 (26/17/2) 2 (1/1/1) 3 (3/2/0)
Maciej Rybus36 3 (3/1/0) 1 (0/0/1) 27 (21/14/6) 3 (3/1/0) 2 (1/1/1)
Jan Mucha36 4 (4/4/0) 1 (1/1/0) 29 (29/29/0) 02 (2/2/0)
Inaki Astiz36 0026 (26/26/0) 6 (5/4/1) 4 (4/4/0)
Jakub Rzeźniczak36 4 (4/4/0) 1 (1/1/0) 23 (23/21/0) 5 (3/3/2) 3 (2/2/1)
Takesure Chinyama35 3 (1/0/2) 1 (1/1/0) 26 (24/13/2) 3 (2/0/1) 2 (0/0/2)
Dickson Choto31 3 (3/2/0) 1 (1/1/0) 19 (19/17/0) 4 (4/2/0) 4 (4/4/0)
Piotr Rocki30 3 (2/0/1) 1 (1/1/0) 15 (5/0/10) 6 (4/1/2) 5 (5/3/0)
Tomasz Kiełbowicz30 4 (4/4/0) 1 (1/1/0) 14 (11/10/3) 7 (6/6/1) 4 (4/4/0)
Ariel Borysiuk27 2 (0/0/2) 018 (13/1/5) 3 (2/0/1) 4 (3/0/1)
Wojciech Szala20 4 (4/4/0) 1 (1/1/0) 11 (10/9/1) 3 (3/2/0) 1 (1/1/0)
Jakub Wawrzyniak19 1 (1/1/0) 1 (1/0/0) 16 (16/16/0) 1 (1/0/0) 0
Aleksandar Vuković17 3 (3/2/0) 1 (1/0/0) 9 (6/6/3) 3 (2/1/1) 1 (1/1/0)
Pance Kumbev16 1 (0/0/1) 09 (7/7/2) 3 (3/3/0) 3 (3/2/0)
Mikel Arruabarrena15 2 (1/0/1) 06 (0/0/6) 5 (4/4/1) 2 (1/0/1)
Bartłomiej Grzelak14 009 (5/0/4) 3 (3/1/0) 2 (1/0/1)
Tomasz Jarzębowski12 007 (4/2/3) 2 (2/1/0) 3 (2/2/1)
Martins Ekwueme11 003 (1/1/2) 6 (5/3/1) 2 (2/0/0)
Krzysztof Ostrowski10 005 (0/0/5) 1 (1/0/0) 4 (4/2/0)
Inaki Descarga10 003 (3/0/0) 3 (2/0/1) 4 (4/4/0)
Wojciech Skaba10 001 (1/1/0) 5 (5/5/0) 4 (4/4/0)
Adrian Paluchowski10 007 (4/2/3) 1 (0/0/1) 2 (2/1/0)
Luiz da Silva Edson10 1 (0/0/1) 06 (4/1/2) 2 (2/0/0) 1 (1/0/0)
Marcin Komorowski9 006 (5/5/1) 1 (1/1/0) 2 (2/2/0)
Sebastian Szałachowski9 3 (1/0/2) 1 (0/0/1) 5 (5/3/0) 00
Alberto Ortiz Moreno8 002 (0/0/2) 6 (1/1/5) 0
Kamil Majkowski7 002 (0/0/2) 2 (1/1/1) 3 (2/0/1)
Marcin Smoliński7 001 (1/0/0) 5 (2/0/3) 1 (1/1/0)
Piotr Bronowicki5 0005 (2/1/3) 0
Przemysław Wysocki4 0004 (2/1/2) 0
Kostiantyn Machnowskyj3 0003 (3/3/0) 0
Patryk Koziara2 00002 (0/0/2)
Radosław Mikołajczak2 0001 (0/0/1) 1 (0/0/1)
Damian Zbozień1 0001 (0/0/1) 0

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpucharLigaPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Maciej Iwański3359255902574270170
Jan Mucha32403609026100180
Inaki Astiz3124002340424360
Jakub Rzeźniczak3060360902067318225
Roger Guerreiro2992290222299135246
Miroslav Radović2688360441725304255
Dickson Choto2601196901652303360
Takesure Chinyama250914490208112569
Piotr Giza248724001325565357
Maciej Rybus2465213121947180113
Tomasz Kiełbowicz2461360901065586360
Wojciech Szala16913609093721490
Jakub Wawrzyniak165290781440440
Piotr Rocki139710590432344426
Ariel Borysiuk128266093494188
Pance Kumbev1218740649270225
Aleksandar Vuković11762256859619790
Wojciech Skaba9000090450360
Marcin Komorowski7650049590180
Tomasz Jarzębowski73400366164204
Bartłomiej Grzelak7190040721498
Inaki Descarga66300143160360
Martins Ekwueme66000110405145
Mikel Arruabarrena6407108240582
Sebastian Szałachowski6121594640700
Adrian Paluchowski5850038045160
Luiz da Silva Edson55721032314766
Krzysztof Ostrowski443006686291
Marcin Smoliński392007422890
Kostiantyn Machnowskyj2700002700
Kamil Majkowski2650021135109
Piotr Bronowicki2630002630
Alberto Ortiz Moreno26100352260
Przemysław Wysocki1680001680
Patryk Koziara52000052
Radosław Mikołajczak36000828
Damian Zbozień100010

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2008/2009 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpucharLigaPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Takesure Chinyama21011910
Maciej Iwański820402
Piotr Giza600510
Roger Guerreiro510400
Piotr Rocki401012
Miroslav Radović400310
Adrian Paluchowski300201
Bartłomiej Grzelak300210
Sebastian Szałachowski320100
Maciej Rybus300300
Luiz da Silva Edson200200
Jakub Wawrzyniak200110
Inaki Astiz200110
Tomasz Kiełbowicz200020
Mikel Arruabarrena200020
Jakub Rzeźniczak200101
Pance Kumbev100100
Aleksandar Vuković100010
Marcin Smoliński100010
Tomasz Jarzębowski100010

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2008/2009 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFASuperpucharLigaPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Piotr Rocki9/201/01/04/13/1
Inaki Astiz8/1005/03/10
Jakub Rzeźniczak6/0005/01/00
Miroslav Radović6/01/005/000
Dickson Choto6/0003/01/02/0
Pance Kumbev5/01/003/001/0
Roger Guerreiro4/10/104/000
Takesure Chinyama4/0004/000
Aleksandar Vuković4/001/02/001/0
Piotr Giza4/0003/01/00
Maciej Iwański4/0002/01/01/0
Wojciech Szala4/1003/11/00
Ariel Borysiuk4/0004/000
Jakub Wawrzyniak3/0002/01/00
Inaki Descarga3/0001/01/01/0
Tomasz Kiełbowicz3/01/002/000
Maciej Rybus3/0002/01/00
Bartłomiej Grzelak1/0001/000
Patryk Koziara1/000001/0
Piotr Bronowicki1/00001/00
Marcin Komorowski1/0001/000
Marcin Smoliński1/00001/00
Przemysław Wysocki1/00001/00
Martins Ekwueme1/00001/00
Alberto Ortiz Moreno1/00001/00
Jan Mucha1/0001/000

Tabela końcowa

Lp.DrużynaMeczePktBilansZ-R-P
1.Wisła Kraków306453-2119-7-4
2.Legia Warszawa306152-1718-7-5
3.Lech Poznań305951-2416-11-3
4.Polonia Warszawa305440-2315-9-6
5.GKS Bełchatów305440-2817-3-10
6.Śląsk Wrocław304540-3411-12-7
7.Łódzki KS303527-4310-5-15
8.Polonia Bytom303530-4610-5-15
9.Jagiellonia Białystok303428-349-7-14
10.Ruch Chorzów303422-329-7-14
11.Piast Gliwice303317-269-6-15
12.Lechia Gdańsk303230-449-5-16
13.Odra Wodzisław Śląski303223-408-8-14
14.Arka Gdynia303027-397-9-14
15.Cracovia303024-407-9-14
16.Górnik Zabrze302920-337-8-15

Wszystkie mecze (49)

1.Legia Warszawa - FK Homel 0-0 (0-0)[18-07-2008]
2.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[20-07-2008]
3.FK Homel - Legia Warszawa 1-4 (1-1)[31-07-2008]
4.Legia Warszawa - Polonia Warszawa 2-2 (1-2)[09-08-2008]
5.Legia Warszawa - FK Moskwa 1-2 (0-0)[14-08-2008]
6.Odra Wodzisław - Legia Warszawa 2-0 (0-2)[17-08-2008]
7.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2-0 (0-0)[24-08-2008]
8.FK Moskwa - Legia Warszawa 2-0 (1-0)[28-08-2008]
9.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-3 (2-0)[31-08-2008]
10.Polonia Warszawa - Legia Warszawa 3-0 (0-0)[02-09-2008]
11.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 3-0 (3-0)[05-09-2008]
12.Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-0 (0-0)[13-09-2008]
13.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0-3 (0-1)[19-09-2008]
14.Wisła Płock - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[23-09-2008]
15.Legia Warszawa - Piast Gliwice 3-1 (2-0)[27-09-2008]
16.Lech Poznań - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[05-10-2008]
17.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-1 (1-0)[10-10-2008]
18.Legia Warszawa - Polonia Warszawa 4-0 (1-0)[14-10-2008]
19.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[18-10-2008]
20.Legia Warszawa - Wisła Kraków 2-1 (1-1)[26-10-2008]
21.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 0-0 (0-0)[29-10-2008]
22.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 3-0 (2-0)[02-11-2008]
23.Polonia Bytom - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[07-11-2008]
24.GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[11-11-2008]
25.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 4-0 (3-0)[14-11-2008]
26.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2-3 (1-2)[18-11-2008]
27.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[21-11-2008]
28.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2-1 (1-0)[25-11-2008]
29.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2-3 (1-2)[28-11-2008]
30.Legia Warszawa - GKS Bełchatów 3-0 (0-0)[06-12-2008]
31.GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[20-02-2009]
32.Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[27-02-2009]
33.Legia Warszawa - Odra Wodzisław 4-0 (1-0)[08-03-2009]
34.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2-1 (1-1)[13-03-2009]
35.Legia Warszawa - Stal Sanok 3-1 (2-1)[17-03-2009]
36.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 0-0 (0-0)[20-03-2009]
37.Legia Warszawa - GKS Bełchatów 1-2 (1-0)[27-03-2009]
38.Arka Gdynia - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[04-04-2009]
39.Stal Sanok - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[08-04-2009]
40.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 4-0 (3-0)[11-04-2009]
41.Piast Gliwice - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[17-04-2009]
42.Legia Warszawa - Lech Poznań 1-1 (1-0)[25-04-2009]
43.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 0-1 (0-0)[29-04-2009]
44.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 1-0 (0-0)[02-05-2009]
45.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1-0 (0-1)[07-05-2009]
46.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[10-05-2009]
47.Legia Warszawa - Polonia Bytom 3-1 (1-1)[16-05-2009]
48.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[23-05-2009]
49.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 4-1 (2-1)[30-05-2009]

Logowanie

Zarejestruj