Sezon 1987/1988

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 1987/1988. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga30158739 - 27
Puchar Polski752018 - 6

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 1987/1988 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLigaPuchar Polski
Paweł Janas37 30 (30/30/0) 7 (7/5/0)
Dariusz Dziekanowski37 30 (30/29/0) 7 (7/7/0)
Leszek Pisz36 30 (30/29/0) 6 (6/6/0)
Krzysztof Iwanicki34 27 (23/15/4) 7 (6/5/1)
Zbigniew Kaczmarek34 27 (27/27/0) 7 (7/5/0)
Tomasz Arceusz34 27 (23/20/4) 7 (6/5/1)
Andrzej Łatka34 28 (27/22/1) 6 (6/5/0)
Jan Karaś32 26 (26/25/0) 6 (6/5/0)
Kazimierz Buda27 23 (18/13/5) 4 (3/2/1)
Dariusz Kubicki26 20 (19/18/1) 6 (6/5/0)
Dariusz Wdowczyk23 18 (17/16/1) 5 (5/4/0)
Zbigniew Robakiewicz19 15 (15/15/0) 4 (4/4/0)
Grzegorz Szeliga19 14 (7/2/7) 5 (2/2/3)
Maciej Szczęsny18 15 (15/15/0) 3 (3/3/0)
Wojciech Jagoda12 10 (8/8/2) 2 (0/0/2)
Zbigniew Antolak10 9 (2/2/7) 1 (1/1/0)
Arkadiusz Gmur6 4 (3/3/1) 2 (1/1/1)
Krzysztof Gawara5 4 (4/2/0) 1 (1/1/0)
Marek Jóźwiak4 2 (1/1/1) 2 (0/0/2)
Witold Sikorski4 4 (4/2/0) 0
Krzysztof Siarkiewicz1 1 (0/0/1) 0
Roman Nowicki1 1 (1/0/0) 0
Marek Borek1 1 (0/0/1) 0

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLigaPuchar Polski
Dariusz Dziekanowski33742684690
Leszek Pisz32812681600
Paweł Janas32622700562
Zbigniew Kaczmarek30632430633
Andrzej Łatka29662407559
Jan Karaś28452289556
Tomasz Arceusz27222107615
Krzysztof Iwanicki26242060564
Dariusz Kubicki22641678586
Dariusz Wdowczyk20231565458
Kazimierz Buda19221615307
Zbigniew Robakiewicz17401350390
Maciej Szczęsny16501350300
Grzegorz Szeliga883605278
Wojciech Jagoda79173952
Zbigniew Antolak47138190
Arkadiusz Gmur415283132
Krzysztof Gawara34625690
Witold Sikorski2642640
Marek Jóźwiak22395128
Marek Borek71710
Krzysztof Siarkiewicz45450
Roman Nowicki45450

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 1987/1988 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 1987/1988 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

Tabela końcowa

Lp.DrużynaMeczePktBilansZ-R-P
1.Górnik Zabrze305165-3019-7-4(6-0)
2.GKS Katowice304040-2314-9-7(3-0)
3.Legia Warszawa303939-2715-8-7(2-1)
4.Łódzki KS303940-2916-5-9(3-1)
5.Widzew Łódź303128-248-15-7(1-1)
6.Śląsk Wrocław302931-329-11-10(2-2)
7.Szombierki Bytom302928-2910-10-10(0-1)
8.Jagiellonia Białystok302924-2511-7-12(0-0)
9.Lech Poznań302829-3010-9-11(1-2)
10.Pogoń Szczecin302832-3612-5-13(1-2)
11.Zagłębie Lubin302623-258-11-11(0-1)
12.Lechia Gdańsk302618-266-14-10(0-0)
13.Olimpia Poznań302436-467-11-12(2-3)
14.Górnik Wałbrzych302424-366-11-13(1-0)
15.Bałtyk Gdynia302127-419-6-15(1-4)
16.Stal Stalowa Wola301631-566-9-15(1-6)

Wszystkie mecze (37)

1.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2-0 (1-0)[08-08-1987]
2.Legia Warszawa - Stal Stalowa Wola 3-1 (1-0)[15-08-1987]
3.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 4-1 (2-1)[22-08-1987]
4.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 0-1 (0-1)[26-08-1987]
5.Bałtyk Gdynia - Legia Warszawa 1-3 (1-1)[29-08-1987]
6.Legia Warszawa - Górnik Wałbrzych 2-0 (1-0)[05-09-1987]
7.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[12-09-1987]
8.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1-0 (1-0)[19-09-1987]
9.Olimpia Poznań - Legia Warszawa 2-2 (1-1)[26-09-1987]
10.Widzew Łódź - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[03-10-1987]
11.Granat Skarżysko-Kamienna - Legia Warszawa 1-5 (1-2)[07-10-1987]
12.Legia Warszawa - GKS Katowice 0-0 (0-0)[17-10-1987]
13.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[24-10-1987]
14.Legia Warszawa - Lech Poznań 2-0 (0-0)[31-10-1987]
15.Szombierki Bytom - Legia Warszawa 2-0 (0-0)[15-11-1987]
16.Widzew Łódź - Legia Warszawa 1-3 (1-0)[18-11-1987]
17.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1-0 (1-0)[21-11-1987]
18.Pogoń Siedlce - Legia Warszawa 0-3 (0-2)[06-03-1988]
19.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 3-0 (2-0)[12-03-1988]
20.Stal Stalowa Wola - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[19-03-1988]
21.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 0-0 (0-0)[26-03-1988]
22.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[02-04-1988]
23.Legia Warszawa - Pogoń Siedlce 3-1 (2-0)[06-04-1988]
24.Legia Warszawa - Bałtyk Gdynia 3-0 (1-0)[09-04-1988]
25.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1-0 (0-0)[13-04-1988]
26.Górnik Wałbrzych - Legia Warszawa 1-3 (1-1)[17-04-1988]
27.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1-0 (0-0)[20-04-1988]
28.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-2 (1-0)[30-04-1988]
29.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2-2 (0-1)[04-05-1988]
30.Legia Warszawa - Olimpia Poznań 3-1 (3-1)[07-05-1988]
31.Legia Warszawa - Widzew Łódź 1-0 (1-0)[11-05-1988]
32.GKS Katowice - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[25-05-1988]
33.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2-1 (0-0)[28-05-1988]
34.Lech Poznań - Legia Warszawa 2-0 (0-0)[04-06-1988]
35.Legia Warszawa - Szombierki Bytom 1-1 (0-1)[11-06-1988]
36.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2-0 (1-0)[18-06-1988]
37.Legia Warszawa - Lech Poznań 1-1 (0-0)[23-06-1988]

Logowanie

Zarejestruj