Sezon 2014/2015

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2014/2015. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Superpuchar10012 - 3
Liga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów Krajowych421110 - 5
Liga37217964 - 33
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA1070310 - 6
Puchar Polski752017 - 5

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2014/2015 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemSuperpucharLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Dusan Kuciak52 04 (4/4/0) 31 (30/29/1) 10 (10/10/0) 7 (7/7/0)
Tomasz Jodłowiec52 04 (4/4/0) 31 (27/25/4) 10 (10/10/0) 7 (6/4/1)
Marek Saganowski50 1 (1/1/0) 3 (0/0/3) 31 (18/10/13) 8 (1/0/7) 7 (3/3/4)
Jakub Rzeźniczak50 04 (4/4/0) 31 (30/28/1) 9 (9/9/0) 6 (6/6/0)
Ivica Vrdoljak49 1 (1/1/0) 4 (3/3/1) 28 (25/22/3) 10 (10/10/0) 6 (6/4/0)
Michał Kucharczyk46 03 (3/0/0) 27 (18/11/9) 10 (10/6/0) 6 (6/4/0)
Michał Żyro45 04 (4/3/0) 27 (23/14/4) 9 (8/5/1) 5 (4/2/1)
Ondrej Duda44 04 (3/1/1) 27 (14/7/13) 8 (8/5/0) 5 (4/3/1)
Łukasz Broź41 04 (4/4/0) 22 (21/21/1) 10 (10/10/0) 5 (5/4/0)
Tomasz Brzyski37 04 (4/4/0) 25 (24/21/1) 4 (4/4/0) 4 (4/3/0)
Orlando Sa35 01 (1/0/0) 26 (15/10/11) 6 (5/2/1) 2 (2/0/0)
Jakub Kosecki35 1 (1/1/0) 4 (1/0/3) 19 (17/8/2) 7 (2/1/5) 4 (2/2/2)
Inaki Astiz31 04 (4/4/0) 19 (19/19/0) 4 (4/4/0) 4 (4/4/0)
Guilherme30 0018 (13/6/5) 6 (6/6/0) 6 (5/2/1)
Igor Lewczuk28 1 (1/1/0) 022 (20/17/2) 1 (1/1/0) 4 (3/3/1)
Helio Pinto27 02 (1/0/1) 19 (17/13/2) 1 (0/0/1) 5 (1/0/4)
Bartosz Bereszyński20 1 (1/0/0) 1 (0/0/1) 16 (14/13/2) 02 (2/2/0)
Miroslav Radović20 04 (4/2/0) 10 (8/3/2) 4 (4/3/0) 2 (2/1/0)
Michał Masłowski18 0012 (5/1/7) 2 (2/1/0) 4 (3/2/1)
Dossa Junior16 009 (8/8/1) 6 (6/6/0) 1 (1/1/0)
Dominik Furman13 0010 (8/6/2) 03 (2/1/1)
Adam Ryczkowski9 1 (1/0/0) 08 (6/3/2) 00
Mateusz Szwoch7 007 (6/1/1) 00
Krystian Bielik6 005 (2/1/3) 1 (0/0/1) 0
Arkadiusz Malarz5 005 (5/4/0) 00
Arkadiusz Piech5 1 (1/1/0) 1 (0/0/1) 3 (3/1/0) 00
Konrad Jałocha4 1 (1/1/0) 03 (2/2/1) 00
Bartłomiej Kalinkowski4 1 (1/0/0) 03 (2/0/1) 00
Mateusz Wieteska3 1 (1/1/0) 02 (2/1/0) 00
Łukasz Moneta3 1 (0/0/1) 02 (1/1/1) 00
Robert Bartczak2 1 (1/1/0) 01 (1/1/0) 00
Norbert Misiak1 001 (1/0/0) 00
Mateusz Hołownia1 1 (0/0/1) 0000
Henrik Ojamaa1 001 (1/0/0) 00
Wladimer Dwaliszwili1 001 (1/0/0) 00
Kamil Kurowski1 1 (0/0/1) 0000

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemSuperpucharLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Dusan Kuciak464203602692900690
Jakub Rzeźniczak446003602720810570
Tomasz Jodłowiec442803602562900606
Ivica Vrdoljak3999902962194900519
Łukasz Broź362103601910900451
Michał Żyro341203561990676390
Michał Kucharczyk336302341712859558
Tomasz Brzyski315703602093360344
Ondrej Duda297402751521712466
Inaki Astiz285003601710360420
Marek Saganowski243490841724151385
Igor Lewczuk2233900175490299
Guilherme2153001146540467
Orlando Sa21140151592399108
Jakub Kosecki1998901121340258198
Helio Pinto162106814441990
Bartosz Bereszyński159989412960210
Miroslav Radović14760355598359164
Dossa Junior138400724540120
Dominik Furman995007820213
Michał Masłowski95700497161299
Adam Ryczkowski56872049600
Arkadiusz Malarz4220042200
Mateusz Szwoch3430034300
Konrad Jałocha30490021400
Arkadiusz Piech29690120500
Bartłomiej Kalinkowski23472016200
Mateusz Wieteska22590013500
Krystian Bielik1810017740
Robert Bartczak1809009000
Łukasz Moneta14318012500
Henrik Ojamaa56005600
Norbert Misiak53005300
Wladimer Dwaliszwili45004500
Kamil Kurowski18180000
Mateusz Hołownia110000

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2014/2015 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemSuperpucharLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Orlando Sa14001310
Miroslav Radović1305512
Michał Żyro1103503
Michał Kucharczyk1001621
Marek Saganowski811213
Ondrej Duda800530
Ivica Vrdoljak700412
Jakub Kosecki601302
Tomasz Jodłowiec500302
Jakub Rzeźniczak500500
Adam Ryczkowski310200
Dossa Junior300300
Igor Lewczuk100100
Tomasz Brzyski100100
Michał Masłowski100001
Łukasz Broź100001
Helio Pinto100100
Inaki Astiz100100
Guilherme100100

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2014/2015 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemSuperpucharLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Ondrej Duda14/102/06/12/04/0
Jakub Rzeźniczak14/0008/04/02/0
Ivica Vrdoljak13/11/006/03/03/1
Michał Kucharczyk8/0004/02/02/0
Inaki Astiz7/001/04/002/0
Michał Żyro7/1003/04/10
Tomasz Jodłowiec7/1003/12/02/0
Tomasz Brzyski7/2005/11/01/1
Łukasz Broź6/0005/01/00
Orlando Sa6/0004/02/00
Guilherme6/0003/02/01/0
Marek Saganowski5/0003/002/0
Jakub Kosecki5/001/03/01/00
Dusan Kuciak3/0002/01/00
Dominik Furman3/0002/001/0
Dossa Junior3/0001/01/01/0
Bartosz Bereszyński2/0002/000
Krystian Bielik2/0002/000
Igor Lewczuk2/1002/100
Michał Masłowski2/0001/001/0
Helio Pinto1/0001/000
Arkadiusz Piech1/01/00000
Arkadiusz Malarz1/1001/100
Miroslav Radović1/001/0000
Mateusz Szwoch1/0001/000

Tabela końcowa

Lp.DrużynaMeczePktBilansZ-R-P
1.Legia Warszawa305657-3017-5-8
2.Lech Poznań305452-2714-12-4
3.Jagiellonia Białystok304943-3514-7-9
4.Śląsk Wrocław304643-3612-10-8
5.Wisła Kraków304347-3911-10-9
6.Górnik Zabrze304343-4311-10-9
7.Pogoń Szczecin304140-3811-8-11
8.Lechia Gdańsk304136-3711-8-11
9.Korona Kielce303934-4210-9-11
10.Piast Gliwice303938-4311-6-13
11.Podbeskidzie Bielsko-Biała303940-4810-9-11
12.Cracovia303735-4110-7-13
13.Górnik Łęczna303431-378-10-12
14.Ruch Chorzów303333-388-9-13
15.GKS Bełchatów303124-428-7-15
16.Zawisza Bydgoszcz302932-528-5-17

Wszystkie mecze (59)

1.Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-3 (1-1)[09-07-2014]
2.Legia Warszawa - FC St Patricks Athletic 1-1 (0-1)[16-07-2014]
3.Legia Warszawa - GKS Bełchatów 0-1 (0-1)[19-07-2014]
4.FC St Patricks Athletic - Legia Warszawa 0-5 (0-1)[23-07-2014]
5.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1-3 (1-1)[26-07-2014]
6.Legia Warszawa - Celtic Glasgow 4-1 (2-1)[30-07-2014]
7.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1-1 (0-0)[02-08-2014]
8.Celtic Glasgow - Legia Warszawa 3-0 (0-0)[06-08-2014]
9.Legia Warszawa - Górnik Łęczna 5-0 (0-0)[09-08-2014]
10.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-3 (0-2)[15-08-2014]
11.FK Aktobe - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[21-08-2014]
12.Legia Warszawa - Korona Kielce 2-0 (0-0)[24-08-2014]
13.Legia Warszawa - FK Aktobe 2-0 (1-0)[28-08-2014]
14.Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 2-1 (2-1)[31-08-2014]
15.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 4-3 (2-1)[13-09-2014]
16.Legia Warszawa - KSC Lokeren 1-0 (0-0)[18-09-2014]
17.Wisła Kraków - Legia Warszawa 0-3 (0-0)[21-09-2014]
18.Miedź Legnica - Legia Warszawa 0-4 (0-1)[24-09-2014]
19.Legia Warszawa - Lech Poznań 2-2 (0-2)[27-09-2014]
20.Trabzonspor - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[02-10-2014]
21.Piast Gliwice - Legia Warszawa 3-1 (2-0)[05-10-2014]
22.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-0 (0-0)[17-10-2014]
23.Metalist Charków - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[22-10-2014]
24.Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 1-2 (0-2)[26-10-2014]
25.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3-1 (1-1)[30-10-2014]
26.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2-1 (1-0)[02-11-2014]
27.Legia Warszawa - Metalist Charków 2-1 (1-1)[06-11-2014]
28.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2-1 (2-0)[09-11-2014]
29.GKS Bełchatów - Legia Warszawa 0-3 (0-2)[21-11-2014]
30.KSC Lokeren - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[27-11-2014]
31.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 2-0 (1-0)[01-12-2014]
32.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-4 (0-2)[05-12-2014]
33.Legia Warszawa - Trabzonspor 2-0 (1-0)[11-12-2014]
34.Górnik Łęczna - Legia Warszawa 3-1 (3-0)[14-12-2014]
35.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[12-02-2015]
36.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1-3 (0-1)[15-02-2015]
37.Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[19-02-2015]
38.Korona Kielce - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[22-02-2015]
39.Legia Warszawa - Ajax Amsterdam 0-3 (0-3)[26-02-2015]
40.Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 (1-0)[01-03-2015]
41.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1-1 (0-1)[05-03-2015]
42.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-3 (1-2)[08-03-2015]
43.Legia Warszawa - Wisła Kraków 2-2 (1-1)[15-03-2015]
44.Lech Poznań - Legia Warszawa 2-1 (0-0)[22-03-2015]
45.Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 1-4 (0-2)[01-04-2015]
46.Legia Warszawa - Piast Gliwice 2-0 (1-0)[04-04-2015]
47.Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 (1-0)[08-04-2015]
48.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[11-04-2015]
49.Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0 (0-0)[19-04-2015]
50.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[24-04-2015]
51.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2-1 (0-1)[29-04-2015]
52.Lech Poznań - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[02-05-2015]
53.Legia Warszawa - Lech Poznań 1-2 (0-1)[09-05-2015]
54.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-1 (1-1)[17-05-2015]
55.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1-0 (0-0)[20-05-2015]
56.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[23-05-2015]
57.Legia Warszawa - Wisła Kraków 1-0 (0-0)[31-05-2015]
58.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[03-06-2015]
59.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2-0 (1-0)[07-06-2015]

Logowanie

Zarejestruj