Sezon 1999/2000

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 1999/2000. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga301410653 - 34
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA631212 - 3
Puchar LigiW latach 2006-2009 Puchar Ekstraklasy733111 - 5
Puchar Polski43019 - 6

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 1999/2000 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Marcin Mięciel44 30 (30/22/0) 6 (6/4/0) 4 (4/4/0) 4 (4/4/0)
Tomasz Sokołowski44 27 (25/19/2) 6 (5/5/1) 7 (7/4/0) 4 (4/4/0)
Sylwester Czereszewski44 30 (30/22/0) 6 (6/6/0) 4 (3/1/1) 4 (4/4/0)
Jacek Bednarz43 26 (24/14/2) 6 (6/2/0) 7 (6/5/1) 4 (4/2/0)
Maciej Murawski42 27 (26/24/1) 6 (6/5/0) 5 (5/5/0) 4 (4/3/0)
Adam Majewski42 28 (28/26/0) 4 (4/3/0) 7 (7/7/0) 3 (3/3/0)
Bartosz Karwan39 26 (26/21/0) 5 (5/5/0) 6 (6/6/0) 2 (2/2/0)
Radosław Wróblewski39 25 (13/7/12) 5 (3/1/2) 6 (3/2/3) 3 (2/-1/1)
Jacek Zieliński39 28 (28/27/0) 5 (5/5/0) 2 (2/2/0) 4 (4/4/0)
Grzegorz Szamotulski27 15 (15/15/0) 6 (6/6/0) 4 (4/4/0) 2 (2/2/0)
Piotr Mosór24 13 (13/13/0) 6 (6/6/0) 4 (4/4/0) 1 (1/1/0)
Rafał Siadaczka21 15 (15/14/0) 03 (3/2/0) 3 (3/3/0)
Mariusz Piekarski18 11 (7/1/4) 2 (1/0/1) 4 (4/3/0) 1 (1/1/0)
Zbigniew Robakiewicz17 15 (15/15/0) 01 (1/1/0) 1 (1/1/0)
Mariusz Śrutwa17 10 (4/0/6) 4 (1/0/3) 2 (2/1/0) 1 (0/0/1)
Tomasz Mazurkiewicz15 10 (3/0/7) 03 (2/2/1) 2 (1/0/1)
Tomasz Jarzębowski14 6 (4/2/2) 2 (0/0/2) 3 (3/2/0) 3 (1/1/2)
Jacek Magiera14 10 (0/0/10) 4 (3/2/1) 00
Marek Citko14 11 (9/4/2) 02 (2/1/0) 1 (1/0/0)
Maciej Sawicki13 8 (3/3/5) 2 (1/0/1) 2 (1/0/1) 1 (0/0/1)
Sergiusz Wiechowski11 6 (1/0/5) 2 (1/0/1) 3 (0/0/3) 0
Sławomir Rutka7 3 (3/1/0) 2 (0/0/2) 2 (1/1/1) 0
Sebastian Nowak7 2 (2/2/0) 2 (1/1/1) 3 (3/3/0) 0
Paweł Skrzypek7 6 (1/0/5) 01 (0/0/1) 0
Tomasz Łapiński3 1 (1/1/0) 01 (1/1/0) 1 (1/0/0)
Maciej Janiak3 3 (0/0/3) 000
Bogusław Wyparło3 002 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Dariusz Solnica3 1 (0/0/1) 01 (1/0/0) 1 (0/0/1)
Rafał Dębiński3 2 (0/0/2) 01 (0/0/1) 0
Igor Kozioł2 2 (2/2/0) 000
Paweł Wojtala1 1 (1/0/0) 000
Marcin Jałocha1 1 (1/1/0) 000
Tomasz Cymerman1 001 (0/0/1) 0

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Marcin Mięciel38592573536360390
Sylwester Czereszewski38022565540307390
Adam Majewski37822509343630300
Tomasz Sokołowski36892278482539390
Maciej Murawski35922306528450308
Jacek Zieliński34802460450180390
Jacek Bednarz33421970491556325
Bartosz Karwan32972097450540210
Grzegorz Szamotulski24301350540360180
Radosław Wróblewski22601420256349235
Piotr Mosór2160117054036090
Rafał Siadaczka185613040252300
Zbigniew Robakiewicz15601350090120
Mariusz Piekarski11376069534690
Marek Citko851691013525
Tomasz Jarzębowski81537831251155
Mariusz Śrutwa78346312217325
Sebastian Nowak5501801002700
Maciej Sawicki550368627545
Tomasz Mazurkiewicz550270019288
Jacek Magiera42116825300
Sławomir Rutka39022467990
Bogusław Wyparło2700018090
Sergiusz Wiechowski23614254400
Tomasz Łapiński2259009045
Paweł Skrzypek1921640280
Igor Kozioł180180000
Marcin Jałocha9090000
Maciej Janiak8282000
Dariusz Solnica82406216
Rafał Dębiński6458060
Tomasz Cymerman1000100
Paweł Wojtala77000

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 1999/2000 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Sylwester Czereszewski2816435
Marcin Mięciel158313
Bartosz Karwan96111
Tomasz Sokołowski64110
Mariusz Śrutwa53200
Jacek Bednarz33000
Piotr Mosór31020
Rafał Siadaczka21010
Adam Majewski22000
Maciej Sawicki21010
Jacek Zieliński11000
Mariusz Piekarski11000
Radosław Wróblewski10100
Jacek Magiera11000
Sebastian Nowak10010
Marek Citko11000
Tomasz Jarzębowski11000

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 1999/2000 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar LigiW latach 2006-2009 Puchar EkstraklasyPuchar Polski
Bartosz Karwan9/16/12/01/00
Maciej Murawski7/15/001/01/1
Marcin Mięciel6/15/1001/0
Piotr Mosór6/02/02/01/01/0
Jacek Bednarz4/14/1000
Jacek Zieliński3/13/1000
Mariusz Piekarski3/02/0001/0
Radosław Wróblewski3/12/0001/1
Tomasz Sokołowski3/03/0000
Adam Majewski3/02/0001/0
Igor Kozioł2/02/0000
Rafał Siadaczka1/01/0000
Grzegorz Szamotulski1/01/0000
Sławomir Rutka1/01/0000
Jacek Magiera1/01/0000
Maciej Janiak1/01/0000
Sebastian Nowak1/01/0000
Marek Citko0/10/1000

Tabela końcowa

Lp.DrużynaMeczePktBilansZ-R-P
1.Polonia Warszawa306557-2520-5-5
2.Wisła Kraków305664-3816-8-6
3.Ruch Chorzów305553-3215-10-5
4.Legia Warszawa305253-3414-10-6
5.Zagłębie Lubin304542-3712-9-9
6.Amica Wronki304443-3711-11-8
7.Widzew Łódź304048-5411-7-12
8.Stomil Olsztyn303733-438-13-9
9.Odra Wodzisław Śląski303734-3810-7-13
10.Ruch Radzionków303738-4911-4-15
11.Dyskobolia Grodzisk303629-4611-3-16
12.Petro Płock303435-499-7-14
13.Pogoń Szczecin303442-538-10-12
14.Górnik Zabrze303242-418-8-14
15.Łódzki KS302828-427-7-16
16.Lech Poznań302534-576-7-17

Wszystkie mecze (47)

1.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 0-0 (0-0)[16-07-1999]
2.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2-2 (2-1)[24-07-1999]
3.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2-2 (1-1)[31-07-1999]
4.Amica Wronki - Legia Warszawa 1-2 (0-2)[06-08-1999]
5.Vardar Skopje - Legia Warszawa 0-5 (0-2)[12-08-1999]
6.Legia Warszawa - Lech Poznań 1-1 (1-0)[15-08-1999]
7.Legia Warszawa - Odra Wodzisław 1-1 (1-0)[21-08-1999]
8.Legia Warszawa - Vardar Skopje 4-0 (2-0)[26-08-1999]
9.Wisła Płock - Legia Warszawa 3-1 (2-0)[29-08-1999]
10.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[01-09-1999]
11.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2-0 (1-0)[04-09-1999]
12.Legia Warszawa - Widzew Łódź 2-1 (1-1)[11-09-1999]
13.Anorthosis Famagusta - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[16-09-1999]
14.Ruch Radzionków - Legia Warszawa 1-1 (1-1)[19-09-1999]
15.Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5-0 (2-0)[26-09-1999]
16.Legia Warszawa - Anorthosis Famagusta 2-0 (0-0)[30-09-1999]
17.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2-4 (1-1)[03-10-1999]
18.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 1-1 (1-1)[06-10-1999]
19.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 2-1 (0-0)[10-10-1999]
20.KP Konin - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[13-10-1999]
21.Legia Warszawa - Stomil Olsztyn 4-0 (2-0)[16-10-1999]
22.Udinese Calcio - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[19-10-1999]
23.Polonia Warszawa - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[24-10-1999]
24.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 3-1 (1-0)[30-10-1999]
25.Legia Warszawa - Udinese Calcio 1-1 (1-1)[04-11-1999]
26.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-1 (1-0)[07-11-1999]
27.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 1-1 (1-1)[04-03-2000]
28.Odra Wodzisław - Legia Warszawa 0-2 (0-0)[08-03-2000]
29.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 0-0 (0-0)[11-03-2000]
30.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2-3 (2-0)[15-03-2000]
31.Legia Warszawa - Amica Wronki 2-0 (0-0)[18-03-2000]
32.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 4-0 (1-0)[22-03-2000]
33.Lech Poznań - Legia Warszawa 1-2 (0-0)[25-03-2000]
34.Odra Wodzisław - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[01-04-2000]
35.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[04-04-2000]
36.Legia Warszawa - Wisła Płock 1-0 (1-0)[08-04-2000]
37.Legia Warszawa - Amica Wronki 3-2 (0-1)[11-04-2000]
38.Widzew Łódź - Legia Warszawa 3-2 (2-1)[15-04-2000]
39.Amica Wronki - Legia Warszawa 3-2 (1-0)[18-04-2000]
40.Legia Warszawa - Ruch Radzionków 4-2 (3-2)[22-04-2000]
41.Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1-2 (1-1)[25-04-2000]
42.Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[30-04-2000]
43.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 5-1 (2-1)[07-05-2000]
44.Stomil Olsztyn - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[13-05-2000]
45.Legia Warszawa - Polonia Warszawa 0-3 (0-0)[20-05-2000]
46.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[24-05-2000]
47.Legia Warszawa - Wisła Kraków 0-2 (0-2)[28-05-2000]

Logowanie

Zarejestruj