Sezon 2019/2020

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2019/2020. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA83416 - 1
Liga1262415 - 13
Puchar Polski11002 - 0

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2019/2020 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Walerian Gwilia20 8 (8/7/0) 12 (9/7/3) 0
Radosław Majecki20 8 (8/8/0) 12 (12/12/0) 0
Andre Martins20 8 (8/7/0) 11 (10/9/1) 1 (1/0/0)
Artur Jędrzejczyk18 8 (8/8/0) 10 (10/10/0) 0
Luquinhas18 5 (4/3/1) 12 (11/5/1) 1 (0/0/1)
Dominik Nagy17 7 (4/0/3) 9 (4/3/5) 1 (1/1/0)
Domagoj Antolić15 4 (1/1/3) 10 (9/7/1) 1 (1/1/0)
Igor Lewczuk15 5 (4/4/1) 9 (7/7/2) 1 (1/1/0)
Mateusz Wieteska14 4 (3/3/1) 9 (7/7/2) 1 (1/1/0)
Arvydas Novikovas13 5 (5/5/0) 7 (4/2/3) 1 (1/0/0)
Luis Rocha13 6 (6/4/0) 6 (5/2/1) 1 (1/1/0)
Paweł Stolarski13 4 (3/2/1) 8 (8/7/0) 1 (1/1/0)
Marko Vesović13 8 (8/6/0) 5 (5/4/0) 0
Jarosław Niezgoda12 2 (0/0/2) 10 (8/2/2) 0
Sandro Kulenović11 8 (7/4/1) 3 (2/1/1) 0
Jose Kante9 08 (2/0/6) 1 (1/1/0)
Cafu8 3 (3/2/0) 5 (4/1/1) 0
Carlitos8 6 (4/3/2) 2 (0/0/2) 0
Michał Karbownik7 06 (5/4/1) 1 (0/0/1)
Tomasz Jodłowiec6 2 (0/0/2) 4 (3/1/1) 0
William Remy4 3 (3/2/0) 1 (1/1/0) 0
Mateusz Praszelik4 03 (2/0/1) 1 (1/0/0)
Salvador Agra3 2 (0/0/2) 1 (1/0/0) 0
Inaki Astiz3 02 (2/2/0) 1 (0/0/1)
Paweł Wszołek2 02 (1/1/1) 0
Maciej Rosołek1 01 (0/0/1) 0
Radosław Cierzniak1 001 (1/1/0)
Vamara Sanogo1 1 (1/0/0) 00

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Radosław Majecki180072010800
Andre Martins167469988986
Artur Jędrzejczyk16207209000
Walerian Gwilia15377028350
Luquinhas128637788821
Igor Lewczuk116238568790
Marko Vesović11246904340
Mateusz Wieteska107529968690
Domagoj Antolić105615880890
Paweł Stolarski104226269090
Luis Rocha96650137590
Arvydas Novikovas93645041769
Dominik Nagy82831742190
Sandro Kulenović7795881910
Jarosław Niezgoda668636050
Cafu5292502790
Michał Karbownik447043512
Carlitos419368510
Jose Kante385029590
William Remy335245900
Tomasz Jodłowiec262222400
Mateusz Praszelik225014778
Inaki Astiz18401804
Salvador Agra13360730
Paweł Wszołek11201120
Radosław Cierzniak900090
Vamara Sanogo444400
Maciej Rosołek170170

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2019/2020 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Jarosław Niezgoda6060
Mateusz Wieteska3111
Walerian Gwilia3120
Arvydas Novikovas2020
Carlitos2200
Sandro Kulenović2110
Maciej Rosołek1010
Dominik Nagy1010
Marko Vesović1010
Jose Kante1001
Paweł Stolarski1100

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2019/2020 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Luis Rocha5/11/04/10
Artur Jędrzejczyk5/01/04/00
Igor Lewczuk4/01/02/01/0
Paweł Stolarski2/02/000
Michał Karbownik2/002/00
Jose Kante2/002/00
Dominik Nagy2/01/001/0
Andre Martins2/01/01/00
William Remy2/02/000
Mateusz Wieteska2/02/000
Luquinhas2/002/00
Marko Vesović1/01/000
Salvador Agra1/001/00
Walerian Gwilia1/001/00
Arvydas Novikovas1/01/000
Inaki Astiz1/001/00
Cafu1/001/00
Domagoj Antolić1/001/00

Wszystkie mecze (21)

1.Europa FC - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[11-07-2019]
2.Legia Warszawa - Europa FC 3-0 (2-0)[18-07-2019]
3.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1-2 (0-0)[21-07-2019]
4.Legia Warszawa - Kuopion Palloseura 1-0 (1-0)[25-07-2019]
5.Korona Kielce - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[28-07-2019]
6.Kuopion Palloseura - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[01-08-2019]
7.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0-0 (0-0)[04-08-2019]
8.Legia Warszawa - Atromitos Ateny 0-0 (0-0)[08-08-2019]
9.Atromitos Ateny - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[14-08-2019]
10.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1-0 (1-0)[18-08-2019]
11.Legia Warszawa - Rangers FC 0-0 (0-0)[22-08-2019]
12.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2-3 (1-0)[25-08-2019]
13.Rangers FC - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[29-08-2019]
14.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 3-1 (2-0)[01-09-2019]
15.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[13-09-2019]
16.Wisła Płock - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[19-09-2019]
17.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[22-09-2019]
18.Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[25-09-2019]
19.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-2 (1-1)[28-09-2019]
20.Piast Gliwice - Legia Warszawa 2-0 (0-0)[06-10-2019]
21.Legia Warszawa - Lech Poznań 2-1 (0-0)[19-10-2019]

Logowanie

Zarejestruj