Sezon 2019/2020

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2019/2020. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA83416 - 1
Liga372161070 - 35
Puchar Polski54019 - 6

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2019/2020 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Walerian Gwilia47 8 (8/7/0) 35 (24/17/11) 4 (3/1/1)
Luquinhas45 5 (4/3/1) 35 (34/14/1) 5 (3/3/2)
Andre Martins44 8 (8/7/0) 32 (28/18/4) 4 (4/2/0)
Artur Jędrzejczyk41 8 (8/8/0) 29 (29/29/0) 4 (3/3/1)
Radosław Majecki41 8 (8/8/0) 33 (33/33/0) 0
Domagoj Antolić40 4 (1/1/3) 32 (31/24/1) 4 (4/4/0)
Mateusz Wieteska37 4 (3/3/1) 28 (24/23/4) 5 (5/5/0)
Igor Lewczuk34 5 (4/4/1) 26 (24/20/2) 3 (3/2/0)
Michał Karbownik33 028 (26/25/2) 5 (4/4/1)
Marko Vesović31 8 (8/6/0) 22 (21/17/1) 1 (1/0/0)
Paweł Wszołek29 025 (23/18/2) 4 (3/3/1)
Jose Kante27 023 (14/4/9) 4 (4/3/0)
Arvydas Novikovas24 5 (5/5/0) 17 (13/7/4) 2 (2/0/0)
Luis Rocha21 6 (6/4/0) 13 (9/6/4) 2 (2/1/0)
Jarosław Niezgoda21 2 (0/0/2) 18 (13/3/5) 1 (0/0/1)
Paweł Stolarski20 4 (3/2/1) 13 (12/10/1) 3 (2/2/1)
Dominik Nagy17 7 (4/0/3) 9 (4/3/5) 1 (1/1/0)
Mateusz Cholewiak16 014 (5/5/9) 2 (2/1/0)
Maciej Rosołek15 014 (3/1/11) 1 (0/0/1)
Tomas Pekhart12 011 (7/3/4) 1 (1/0/0)
Sandro Kulenović11 8 (7/4/1) 3 (2/1/1) 0
Bartosz Slisz9 07 (3/3/4) 2 (2/2/0)
Cafu9 3 (3/2/0) 6 (4/1/2) 0
William Remy9 3 (3/2/0) 5 (1/1/4) 1 (0/0/1)
Carlitos8 6 (4/3/2) 2 (0/0/2) 0
Mateusz Praszelik7 05 (2/0/3) 2 (1/0/1)
Inaki Astiz7 06 (5/5/1) 1 (0/0/1)
Tomasz Jodłowiec6 2 (0/0/2) 4 (3/1/1) 0
Radosław Cierzniak6 03 (3/3/0) 3 (3/3/0)
Salvador Agra4 2 (0/0/2) 2 (1/0/1) 0
Vamara Sanogo3 1 (1/0/0) 2 (0/0/2) 0
Wojciech Muzyk3 01 (1/1/0) 2 (2/2/0)
Kacper Kostorz3 03 (0/0/3) 0
Radosław Cielemęcki2 02 (2/0/0) 0
Ariel Mosór2 02 (1/0/1) 0
Szymon Włodarczyk2 02 (1/0/1) 0
Piotr Pyrdoł2 02 (1/0/1) 0
Mateusz Grudziński1 01 (0/0/1) 0
Damian Warchoł1 01 (0/0/1) 0

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Radosław Majecki369072029700
Artur Jędrzejczyk36167202610286
Luquinhas33973772716304
Andre Martins33316992321311
Walerian Gwilia32847022309273
Domagoj Antolić32071582689360
Mateusz Wieteska29332992184450
Igor Lewczuk27713852126260
Michał Karbownik274202370372
Marko Vesović2600690183674
Paweł Wszołek233202028304
Arvydas Novikovas16584501081127
Jose Kante162501269356
Paweł Stolarski15082621056190
Luis Rocha1477501806170
Jarosław Niezgoda11326310654
Dominik Nagy82831742190
Mateusz Cholewiak8270655172
Sandro Kulenović7795881910
Tomas Pekhart700064456
Bartosz Slisz5910411180
Radosław Cierzniak5400270270
Cafu5302502800
Inaki Astiz45504514
Maciej Rosołek447040245
Carlitos419368510
William Remy4112451588
Mateusz Praszelik276018294
Wojciech Muzyk270090180
Tomasz Jodłowiec262222400
Radosław Cielemęcki16101610
Salvador Agra14960890
Szymon Włodarczyk950950
Vamara Sanogo9144470
Piotr Pyrdoł720720
Ariel Mosór700700
Kacper Kostorz400400
Damian Warchoł280280
Mateusz Grudziński110110

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2019/2020 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Jarosław Niezgoda140140
Jose Kante130103
Walerian Gwilia11182
Paweł Wszołek7061
Tomas Pekhart5050
Luquinhas5050
Arvydas Novikovas4040
Mateusz Wieteska3111
Domagoj Antolić3030
Mateusz Cholewiak3021
Maciej Rosołek3030
Sandro Kulenović2110
Marko Vesović2020
Igor Lewczuk2011
Carlitos2200
Vamara Sanogo1010
Dominik Nagy1010
Damian Warchoł1010
Paweł Stolarski1100

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2019/2020 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Artur Jędrzejczyk12/01/011/00
Igor Lewczuk8/11/05/02/1
Paweł Wszołek7/007/00
Jose Kante6/105/11/0
Luis Rocha6/11/05/10
Andre Martins6/01/05/00
Paweł Stolarski5/02/03/00
Bartosz Slisz5/004/01/0
Mateusz Wieteska5/02/03/00
Michał Karbownik4/003/01/0
Walerian Gwilia4/003/01/0
Marko Vesović4/01/03/00
Luquinhas3/003/00
Dominik Nagy2/01/001/0
William Remy2/02/000
Arvydas Novikovas1/01/000
Salvador Agra1/001/00
Domagoj Antolić1/001/00
Radosław Majecki1/001/00
Inaki Astiz1/001/00
Kacper Kostorz1/001/00
Mateusz Cholewiak1/001/00
Radosław Cierzniak1/001/00
Tomas Pekhart1/001/00
Cafu1/001/00

Wszystkie mecze (50)

1.Europa FC - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[11-07-2019]
2.Legia Warszawa - Europa FC 3-0 (2-0)[18-07-2019]
3.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1-2 (0-0)[21-07-2019]
4.Legia Warszawa - Kuopion Palloseura 1-0 (1-0)[25-07-2019]
5.Korona Kielce - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[28-07-2019]
6.Kuopion Palloseura - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[01-08-2019]
7.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0-0 (0-0)[04-08-2019]
8.Legia Warszawa - Atromitos Ateny 0-0 (0-0)[08-08-2019]
9.Atromitos Ateny - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[14-08-2019]
10.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1-0 (1-0)[18-08-2019]
11.Legia Warszawa - Rangers FC 0-0 (0-0)[22-08-2019]
12.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2-3 (1-0)[25-08-2019]
13.Rangers FC - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[29-08-2019]
14.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 3-1 (2-0)[01-09-2019]
15.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[13-09-2019]
16.Wisła Płock - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[19-09-2019]
17.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[22-09-2019]
18.Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[25-09-2019]
19.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-2 (1-1)[28-09-2019]
20.Piast Gliwice - Legia Warszawa 2-0 (0-0)[06-10-2019]
21.Legia Warszawa - Lech Poznań 2-1 (0-0)[19-10-2019]
22.Legia Warszawa - Wisła Kraków 7-0 (3-0)[27-10-2019]
23.Widzew Łódź - Legia Warszawa 2-3 (0-0)[30-10-2019]
24.Arka Gdynia - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[03-11-2019]
25.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5-1 (1-0)[09-11-2019]
26.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 3-1 (1-0)[23-11-2019]
27.Legia Warszawa - Korona Kielce 4-0 (2-0)[30-11-2019]
28.Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[03-12-2019]
29.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-3 (0-1)[08-12-2019]
30.Legia Warszawa - Wisła Płock 3-1 (2-1)[14-12-2019]
31.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2-1 (0-1)[20-12-2019]
32.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 3-1 (0-0)[09-02-2020]
33.Raków Częstochowa - Legia Warszawa 2-2 (1-0)[15-02-2020]
34.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 4-0 (2-0)[22-02-2020]
35.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 2-1 (2-0)[29-02-2020]
36.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2 (0-0)[04-03-2020]
37.Legia Warszawa - Piast Gliwice 1-2 (1-1)[08-03-2020]
38.Miedź Legnica - Legia Warszawa 1-2 (0-2)[26-05-2020]
39.Lech Poznań - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[30-05-2020]
40.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-3 (1-0)[07-06-2020]
41.Legia Warszawa - Arka Gdynia 5-1 (1-1)[10-06-2020]
42.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2-0 (1-0)[14-06-2020]
43.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-0 (1-0)[21-06-2020]
44.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[24-06-2020]
45.Legia Warszawa - Piast Gliwice 1-1 (0-0)[27-06-2020]
46.Lech Poznań - Legia Warszawa 2-1 (2-0)[04-07-2020]
47.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 3-0 (2-0)[07-07-2020]
48.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 2-0 (1-0)[11-07-2020]
49.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[15-07-2020]
50.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1-2 (0-1)[19-07-2020]

Logowanie

Zarejestruj