Sezon 2019/2020

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2019/2020. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA83416 - 1
Liga20122640 - 20
Puchar Polski33007 - 2

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2019/2020 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Walerian Gwilia30 8 (8/7/0) 20 (11/8/9) 2 (1/0/1)
Andre Martins30 8 (8/7/0) 19 (18/14/1) 3 (3/2/0)
Luquinhas28 5 (4/3/1) 20 (19/9/1) 3 (2/2/1)
Radosław Majecki28 8 (8/8/0) 20 (20/20/0) 0
Artur Jędrzejczyk27 8 (8/8/0) 17 (17/17/0) 2 (2/2/0)
Domagoj Antolić24 4 (1/1/3) 17 (16/11/1) 3 (3/3/0)
Igor Lewczuk23 5 (4/4/1) 16 (14/13/2) 2 (2/2/0)
Mateusz Wieteska22 4 (3/3/1) 15 (12/11/3) 3 (3/3/0)
Jarosław Niezgoda21 2 (0/0/2) 18 (13/3/5) 1 (0/0/1)
Marko Vesović19 8 (8/6/0) 11 (10/9/1) 0
Arvydas Novikovas19 5 (5/5/0) 12 (9/6/3) 2 (2/0/0)
Jose Kante18 015 (7/1/8) 3 (3/2/0)
Dominik Nagy17 7 (4/0/3) 9 (4/3/5) 1 (1/1/0)
Michał Karbownik16 013 (11/10/2) 3 (2/2/1)
Luis Rocha14 6 (6/4/0) 7 (6/3/1) 1 (1/1/0)
Paweł Stolarski14 4 (3/2/1) 8 (8/7/0) 2 (2/2/0)
Paweł Wszołek12 010 (9/7/1) 2 (2/2/0)
Sandro Kulenović11 8 (7/4/1) 3 (2/1/1) 0
Cafu9 3 (3/2/0) 6 (4/1/2) 0
Carlitos8 6 (4/3/2) 2 (0/0/2) 0
Mateusz Praszelik6 04 (2/0/2) 2 (1/0/1)
Tomasz Jodłowiec6 2 (0/0/2) 4 (3/1/1) 0
Maciej Rosołek5 05 (0/0/5) 0
William Remy4 3 (3/2/0) 1 (1/1/0) 0
Salvador Agra4 2 (0/0/2) 2 (1/0/1) 0
Inaki Astiz4 03 (3/3/0) 1 (0/0/1)
Kacper Kostorz3 03 (0/0/3) 0
Radosław Cierzniak3 003 (3/3/0)
Vamara Sanogo1 1 (1/0/0) 00

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Andre Martins25246991559266
Radosław Majecki252072018000
Artur Jędrzejczyk24307201530180
Luquinhas20913771513201
Walerian Gwilia19637021155106
Igor Lewczuk18593851294180
Domagoj Antolić18011581373270
Mateusz Wieteska16672991098270
Marko Vesović15976909070
Arvydas Novikovas1373450796127
Michał Karbownik121201020192
Paweł Stolarski1132262690180
Jarosław Niezgoda11326310654
Luis Rocha105650146590
Jose Kante10420776266
Paweł Wszołek9560776180
Dominik Nagy82831742190
Sandro Kulenović7795881910
Cafu5302502800
Carlitos419368510
William Remy335245900
Inaki Astiz27402704
Mateusz Praszelik274018094
Radosław Cierzniak27000270
Tomasz Jodłowiec262222400
Salvador Agra14960890
Maciej Rosołek760760
Vamara Sanogo444400
Kacper Kostorz400400

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2019/2020 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Jarosław Niezgoda140140
Jose Kante9063
Paweł Wszołek5041
Walerian Gwilia5131
Arvydas Novikovas4040
Luquinhas3030
Mateusz Wieteska3111
Carlitos2200
Sandro Kulenović2110
Dominik Nagy1010
Marko Vesović1010
Paweł Stolarski1100
Maciej Rosołek1010
Igor Lewczuk1001

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2019/2020 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Igor Lewczuk7/01/04/02/0
Artur Jędrzejczyk7/01/06/00
Jose Kante6/005/01/0
Luis Rocha5/11/04/10
Andre Martins4/01/03/00
Mateusz Wieteska3/02/01/00
Michał Karbownik3/003/00
Dominik Nagy2/01/001/0
William Remy2/02/000
Paweł Wszołek2/002/00
Luquinhas2/002/00
Paweł Stolarski2/02/000
Cafu1/001/00
Arvydas Novikovas1/01/000
Inaki Astiz1/001/00
Walerian Gwilia1/001/00
Domagoj Antolić1/001/00
Salvador Agra1/001/00
Marko Vesović1/01/000

Wszystkie mecze (31)

1.Europa FC - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[11-07-2019]
2.Legia Warszawa - Europa FC 3-0 (2-0)[18-07-2019]
3.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1-2 (0-0)[21-07-2019]
4.Legia Warszawa - Kuopion Palloseura 1-0 (1-0)[25-07-2019]
5.Korona Kielce - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[28-07-2019]
6.Kuopion Palloseura - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[01-08-2019]
7.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0-0 (0-0)[04-08-2019]
8.Legia Warszawa - Atromitos Ateny 0-0 (0-0)[08-08-2019]
9.Atromitos Ateny - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[14-08-2019]
10.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1-0 (1-0)[18-08-2019]
11.Legia Warszawa - Rangers FC 0-0 (0-0)[22-08-2019]
12.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2-3 (1-0)[25-08-2019]
13.Rangers FC - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[29-08-2019]
14.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 3-1 (2-0)[01-09-2019]
15.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[13-09-2019]
16.Wisła Płock - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[19-09-2019]
17.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[22-09-2019]
18.Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[25-09-2019]
19.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-2 (1-1)[28-09-2019]
20.Piast Gliwice - Legia Warszawa 2-0 (0-0)[06-10-2019]
21.Legia Warszawa - Lech Poznań 2-1 (0-0)[19-10-2019]
22.Legia Warszawa - Wisła Kraków 7-0 (3-0)[27-10-2019]
23.Widzew Łódź - Legia Warszawa 2-3 (0-0)[30-10-2019]
24.Arka Gdynia - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[03-11-2019]
25.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5-1 (1-0)[09-11-2019]
26.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 3-1 (1-0)[23-11-2019]
27.Legia Warszawa - Korona Kielce 4-0 (2-0)[30-11-2019]
28.Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[03-12-2019]
29.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-3 (0-1)[08-12-2019]
30.Legia Warszawa - Wisła Płock 3-1 (2-1)[14-12-2019]
31.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2-1 (0-1)[20-12-2019]

Logowanie

Zarejestruj