Sezon 2019/2020

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2019/2020. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA63306 - 0
Liga42114 - 3

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2019/2020 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALiga
Andre Martins10 6 (6/5/0) 4 (3/3/1)
Artur Jędrzejczyk10 6 (6/6/0) 4 (4/4/0)
Walerian Gwilia10 6 (6/5/0) 4 (3/2/1)
Radosław Majecki10 6 (6/6/0) 4 (4/4/0)
Sandro Kulenović9 6 (5/3/1) 3 (2/1/1)
Marko Vesović9 6 (6/5/0) 3 (3/2/0)
Dominik Nagy8 5 (4/0/1) 3 (0/0/3)
Arvydas Novikovas8 5 (5/5/0) 3 (2/1/1)
Luquinhas7 3 (2/1/1) 4 (4/2/0)
Carlitos7 6 (4/3/2) 1 (0/0/1)
Igor Lewczuk6 3 (2/2/1) 3 (3/3/0)
Mateusz Wieteska6 4 (3/3/1) 2 (1/1/1)
Paweł Stolarski6 2 (1/1/1) 4 (4/4/0)
Tomasz Jodłowiec5 2 (0/0/2) 3 (2/0/1)
Domagoj Antolić5 3 (1/1/2) 2 (2/2/0)
Luis Rocha5 4 (4/2/0) 1 (1/1/0)
William Remy4 3 (3/2/0) 1 (1/1/0)
Jarosław Niezgoda3 1 (0/0/1) 2 (2/0/0)
Cafu2 1 (1/1/0) 1 (1/0/0)
Jose Kante2 02 (0/0/2)
Salvador Agra2 2 (0/0/2) 0
Inaki Astiz1 01 (1/1/0)
Vamara Sanogo1 1 (1/0/0) 0
Mateusz Praszelik1 01 (1/0/0)

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALiga
Artur Jędrzejczyk900540360
Radosław Majecki900540360
Walerian Gwilia808522286
Andre Martins798519279
Marko Vesović771517254
Sandro Kulenović634443191
Arvydas Novikovas629450179
Luquinhas520197323
Igor Lewczuk475205270
Paweł Stolarski460100360
Luis Rocha41132190
Mateusz Wieteska39729998
Carlitos39136823
Dominik Nagy34529253
William Remy33524590
Domagoj Antolić318138180
Cafu1789088
Tomasz Jodłowiec17222150
Jarosław Niezgoda15928131
Inaki Astiz90090
Mateusz Praszelik67067
Salvador Agra60600
Vamara Sanogo44440
Jose Kante38038

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2019/2020 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALiga
Carlitos220
Sandro Kulenović211
Walerian Gwilia211
Paweł Stolarski110
Marko Vesović101
Arvydas Novikovas101
Mateusz Wieteska110

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2019/2020 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALiga
William Remy2/02/00
Mateusz Wieteska2/02/00
Luquinhas1/001/0
Inaki Astiz1/001/0
Jose Kante1/001/0
Luis Rocha1/01/00
Igor Lewczuk1/001/0
Dominik Nagy1/01/00
Walerian Gwilia1/001/0
Andre Martins1/001/0
Arvydas Novikovas1/01/00

Wszystkie mecze (10)

1.Europa FC - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[11-07-2019]
2.Legia Warszawa - Europa FC 3-0 (2-0)[18-07-2019]
3.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1-2 (0-0)[21-07-2019]
4.Legia Warszawa - Kuopion Palloseura 1-0 (1-0)[25-07-2019]
5.Korona Kielce - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[28-07-2019]
6.Kuopion Palloseura - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[01-08-2019]
7.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0-0 (0-0)[04-08-2019]
8.Legia Warszawa - Atromitos Ateny 0-0 (0-0)[08-08-2019]
9.Atromitos Ateny - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[14-08-2019]
10.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1-0 (1-0)[18-08-2019]

Logowanie

Zarejestruj