Sezon 2019/2020

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2019/2020. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA83416 - 1
Liga27173755 - 26
Puchar Polski44009 - 3

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2019/2020 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Walerian Gwilia38 8 (8/7/0) 27 (16/11/11) 3 (2/0/1)
Luquinhas36 5 (4/3/1) 27 (26/11/1) 4 (2/2/2)
Radosław Majecki35 8 (8/8/0) 27 (27/27/0) 0
Andre Martins35 8 (8/7/0) 24 (23/16/1) 3 (3/2/0)
Artur Jędrzejczyk34 8 (8/8/0) 23 (23/23/0) 3 (2/2/1)
Domagoj Antolić32 4 (1/1/3) 24 (23/18/1) 4 (4/4/0)
Igor Lewczuk28 5 (4/4/1) 20 (18/16/2) 3 (3/2/0)
Mateusz Wieteska28 4 (3/3/1) 20 (17/16/3) 4 (4/4/0)
Marko Vesović27 8 (8/6/0) 18 (17/15/1) 1 (1/0/0)
Jose Kante25 021 (13/4/8) 4 (4/3/0)
Michał Karbownik24 020 (18/17/2) 4 (3/3/1)
Arvydas Novikovas24 5 (5/5/0) 17 (13/7/4) 2 (2/0/0)
Jarosław Niezgoda21 2 (0/0/2) 18 (13/3/5) 1 (0/0/1)
Paweł Wszołek19 016 (14/10/2) 3 (3/3/0)
Dominik Nagy17 7 (4/0/3) 9 (4/3/5) 1 (1/1/0)
Luis Rocha14 6 (6/4/0) 7 (6/3/1) 1 (1/1/0)
Paweł Stolarski14 4 (3/2/1) 8 (8/7/0) 2 (2/2/0)
Sandro Kulenović11 8 (7/4/1) 3 (2/1/1) 0
Cafu9 3 (3/2/0) 6 (4/1/2) 0
Maciej Rosołek8 08 (1/0/7) 0
Carlitos8 6 (4/3/2) 2 (0/0/2) 0
William Remy7 3 (3/2/0) 3 (1/1/2) 1 (0/0/1)
Mateusz Praszelik7 05 (2/0/3) 2 (1/0/1)
Tomasz Jodłowiec6 2 (0/0/2) 4 (3/1/1) 0
Mateusz Cholewiak6 05 (0/0/5) 1 (1/0/0)
Inaki Astiz5 04 (3/3/1) 1 (0/0/1)
Tomas Pekhart4 04 (1/1/3) 0
Salvador Agra4 2 (0/0/2) 2 (1/0/1) 0
Bartosz Slisz3 02 (0/0/2) 1 (1/1/0)
Kacper Kostorz3 03 (0/0/3) 0
Radosław Cierzniak3 003 (3/3/0)
Wojciech Muzyk1 001 (1/1/0)
Vamara Sanogo1 1 (1/0/0) 00

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Radosław Majecki315072024300
Artur Jędrzejczyk29867202070196
Andre Martins29256991960266
Luquinhas27063772115214
Domagoj Antolić25211582003360
Walerian Gwilia24987021613183
Marko Vesović2300690153674
Igor Lewczuk22753851630260
Mateusz Wieteska22072991548360
Michał Karbownik193201650282
Arvydas Novikovas16584501081127
Jose Kante156201206356
Paweł Wszołek150301233270
Paweł Stolarski1132262690180
Jarosław Niezgoda11326310654
Luis Rocha105650146590
Dominik Nagy82831742190
Sandro Kulenović7795881910
Cafu5302502800
Carlitos419368510
William Remy3682451158
Mateusz Praszelik276018294
Inaki Astiz27502714
Radosław Cierzniak27000270
Tomasz Jodłowiec262222400
Maciej Rosołek17101710
Mateusz Cholewiak16608482
Salvador Agra14960890
Bartosz Slisz13404490
Tomas Pekhart12101210
Wojciech Muzyk900090
Vamara Sanogo444400
Kacper Kostorz400400

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2019/2020 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Jarosław Niezgoda140140
Jose Kante130103
Walerian Gwilia7142
Paweł Wszołek6051
Luquinhas4040
Arvydas Novikovas4040
Domagoj Antolić3030
Mateusz Wieteska3111
Sandro Kulenović2110
Carlitos2200
Maciej Rosołek2020
Mateusz Cholewiak2011
Marko Vesović2020
Tomas Pekhart2020
Dominik Nagy1010
Paweł Stolarski1100
Igor Lewczuk1001

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2019/2020 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFALigaPuchar Polski
Artur Jędrzejczyk11/01/010/00
Igor Lewczuk8/11/05/02/1
Jose Kante6/105/11/0
Luis Rocha5/11/04/10
Andre Martins5/01/04/00
Paweł Wszołek4/004/00
Mateusz Wieteska4/02/02/00
Michał Karbownik3/003/00
Marko Vesović3/01/02/00
Luquinhas2/002/00
Dominik Nagy2/01/001/0
Walerian Gwilia2/002/00
William Remy2/02/000
Paweł Stolarski2/02/000
Salvador Agra1/001/00
Arvydas Novikovas1/01/000
Radosław Majecki1/001/00
Kacper Kostorz1/001/00
Inaki Astiz1/001/00
Radosław Cierzniak1/001/00
Cafu1/001/00
Domagoj Antolić1/001/00

Wszystkie mecze (39)

1.Europa FC - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[11-07-2019]
2.Legia Warszawa - Europa FC 3-0 (2-0)[18-07-2019]
3.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1-2 (0-0)[21-07-2019]
4.Legia Warszawa - Kuopion Palloseura 1-0 (1-0)[25-07-2019]
5.Korona Kielce - Legia Warszawa 1-2 (1-1)[28-07-2019]
6.Kuopion Palloseura - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[01-08-2019]
7.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0-0 (0-0)[04-08-2019]
8.Legia Warszawa - Atromitos Ateny 0-0 (0-0)[08-08-2019]
9.Atromitos Ateny - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[14-08-2019]
10.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1-0 (1-0)[18-08-2019]
11.Legia Warszawa - Rangers FC 0-0 (0-0)[22-08-2019]
12.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2-3 (1-0)[25-08-2019]
13.Rangers FC - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[29-08-2019]
14.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 3-1 (2-0)[01-09-2019]
15.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[13-09-2019]
16.Wisła Płock - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[19-09-2019]
17.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1-2 (0-1)[22-09-2019]
18.Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[25-09-2019]
19.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-2 (1-1)[28-09-2019]
20.Piast Gliwice - Legia Warszawa 2-0 (0-0)[06-10-2019]
21.Legia Warszawa - Lech Poznań 2-1 (0-0)[19-10-2019]
22.Legia Warszawa - Wisła Kraków 7-0 (3-0)[27-10-2019]
23.Widzew Łódź - Legia Warszawa 2-3 (0-0)[30-10-2019]
24.Arka Gdynia - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[03-11-2019]
25.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5-1 (1-0)[09-11-2019]
26.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 3-1 (1-0)[23-11-2019]
27.Legia Warszawa - Korona Kielce 4-0 (2-0)[30-11-2019]
28.Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[03-12-2019]
29.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-3 (0-1)[08-12-2019]
30.Legia Warszawa - Wisła Płock 3-1 (2-1)[14-12-2019]
31.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2-1 (0-1)[20-12-2019]
32.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 3-1 (0-0)[09-02-2020]
33.Raków Częstochowa - Legia Warszawa 2-2 (1-0)[15-02-2020]
34.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 4-0 (2-0)[22-02-2020]
35.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 2-1 (2-0)[29-02-2020]
36.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2 (0-0)[04-03-2020]
37.Legia Warszawa - Piast Gliwice 1-2 (1-1)[08-03-2020]
38.Miedź Legnica - Legia Warszawa 1-2 (0-2)[26-05-2020]
39.Lech Poznań - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[30-05-2020]

Logowanie

Zarejestruj