Sezon 1988/1989

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 1988/1989. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga30149741 - 19
Puchar Polski760116 - 5
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA20024 - 10

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 1988/1989 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLigaPuchar PolskiLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA
Krzysztof Iwanicki39 30 (29/23/1) 7 (7/6/0) 2 (2/2/0)
Zbigniew Kaczmarek38 29 (29/28/0) 7 (7/7/0) 2 (2/2/0)
Dariusz Wdowczyk34 26 (26/24/0) 6 (6/6/0) 2 (2/2/0)
Zbigniew Robakiewicz32 24 (24/24/0) 7 (7/7/0) 1 (1/1/0)
Andrzej Łatka31 25 (24/20/1) 4 (3/3/1) 2 (2/2/0)
Jacek Bąk30 25 (16/15/9) 5 (4/2/1) 0
Ryszard Robakiewicz28 22 (21/17/1) 4 (4/4/0) 2 (2/2/0)
Stanisław Terlecki27 21 (21/14/0) 4 (3/1/1) 2 (2/2/0)
Dariusz Dziekanowski26 18 (18/16/0) 6 (5/5/1) 2 (2/1/0)
Leszek Pisz25 18 (17/17/1) 5 (5/4/0) 2 (2/2/0)
Marek Jóźwiak25 20 (12/11/8) 5 (4/4/1) 0
Tomasz Arceusz23 17 (12/12/5) 5 (5/5/0) 1 (1/0/0)
Dariusz Kubicki21 15 (15/15/0) 4 (4/4/0) 2 (2/2/0)
Jan Karaś17 16 (14/12/2) 1 (1/1/0) 0
Arkadiusz Gmur15 11 (11/11/0) 2 (2/2/0) 2 (1/1/1)
Krzysztof Budka14 11 (11/10/0) 3 (3/3/0) 0
Juliusz Kruszankin14 11 (10/9/1) 3 (1/1/2) 0
Roman Kosecki13 10 (9/7/1) 3 (3/3/0) 0
Kazimierz Buda9 5 (3/3/2) 3 (3/1/0) 1 (0/0/1)
Maciej Szczęsny7 6 (6/6/0) 01 (1/1/0)
Mieczysław Pisz2 2 (1/0/1) 00
Wojciech Jagoda1 01 (0/0/1) 0
Grzegorz Szeliga1 1 (1/1/0) 00

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLigaPuchar PolskiLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA
Zbigniew Kaczmarek34392599660180
Krzysztof Iwanicki33362501655180
Dariusz Wdowczyk29622212570180
Zbigniew Robakiewicz2910216066090
Andrzej Łatka25242055289180
Ryszard Robakiewicz23801810390180
Leszek Pisz22231575468180
Dariusz Dziekanowski21551535466154
Stanisław Terlecki21241696248180
Jacek Bąk202516613640
Dariusz Kubicki19201350390180
Tomasz Arceusz1731120648045
Marek Jóźwiak166112893720
Arkadiusz Gmur1335990210135
Jan Karaś12921202900
Krzysztof Budka12519812700
Roman Kosecki11168462700
Juliusz Kruszankin10449371070
Kazimierz Buda64033827626
Maciej Szczęsny630540090
Grzegorz Szeliga909000
Mieczysław Pisz646400
Wojciech Jagoda250250

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 1988/1989 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLigaPuchar PolskiLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA
Dariusz Dziekanowski10640
Ryszard Robakiewicz9522
Krzysztof Iwanicki7511
Stanisław Terlecki7520
Andrzej Łatka6510
Roman Kosecki5320
Leszek Pisz4220
Dariusz Wdowczyk3300
Jan Karaś3300
Dariusz Kubicki2011
Tomasz Arceusz2110
Marek Jóźwiak1100
Jacek Bąk1100

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 1988/1989 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLigaPuchar PolskiLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA
Dariusz Dziekanowski5/13/12/00
Marek Jóźwiak3/03/000
Dariusz Kubicki3/02/01/00
Juliusz Kruszankin3/03/000
Jacek Bąk2/01/01/00
Zbigniew Kaczmarek2/01/01/00
Dariusz Wdowczyk2/01/01/00
Arkadiusz Gmur2/02/000
Roman Kosecki2/02/000
Kazimierz Buda2/01/01/00
Andrzej Łatka2/02/000
Krzysztof Budka1/11/100
Stanisław Terlecki1/01/000
Tomasz Arceusz1/001/00
Ryszard Robakiewicz1/01/000
Jan Karaś1/01/000

Tabela końcowa

Lp.DrużynaMeczePktBilansZ-R-P
1.Ruch Chorzów305248-1819-8-3(6-0)
2.GKS Katowice304750-2417-8-5(6-1)
3.Górnik Zabrze304555-2917-5-8(6-0)
4.Legia Warszawa304341-1914-9-7(6-0)
5.Stal Mielec303335-2713-7-10(1-1)
6.Lech Poznań303339-3211-10-9(3-2)
7.Widzew Łódź302927-279-12-9(0-1)
8.Jagiellonia Białystok302922-279-12-9(0-1)
9.Śląsk Wrocław302834-357-14-9(2-2)
10.Łódzki KS302634-458-11-11(1-2)
11.Olimpia Poznań302533-419-9-12(1-3)
12.Wisła Kraków302335-4810-6-14(3-6)
13.Pogoń Szczecin302034-507-9-14(1-4)
14.GKS Jastrzębie301924-438-8-14(0-5)
15.Górnik Wałbrzych301522-447-5-18(0-4)
16.Szombierki Bytom301333-574-9-17(0-4)

Wszystkie mecze (39)

1.Olimpia Poznań - Legia Warszawa 2-1 (1-0)[30-07-1988]
2.Legia Warszawa - GKS Jastrzębie 1-0 (0-0)[06-08-1988]
3.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0-0 (0-0)[13-08-1988]
4.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-1 (1-0)[20-08-1988]
5.Legia Warszawa - Górnik Wałbrzych 3-0 (1-0)[27-08-1988]
6.Stal Rzeszów - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[31-08-1988]
7.Stal Mielec - Legia Warszawa 1-2 (1-0)[03-09-1988]
8.Bayern Monachium - Legia Warszawa 3-1 (2-0)[07-09-1988]
9.Legia Warszawa - Szombierki Bytom 1-1 (1-1)[11-09-1988]
10.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 3-0 (1-0)[14-09-1988]
11.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-3 (0-1)[23-09-1988]
12.Legia Warszawa - GKS Katowice 0-2 (0-1)[28-09-1988]
13.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[01-10-1988]
14.Legia Warszawa - Bayern Monachium 3-7 (1-4)[05-10-1988]
15.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 2-0 (2-0)[09-10-1988]
16.Widzew Łódź - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[22-10-1988]
17.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2-0 (1-0)[29-10-1988]
18.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2-1 (0-0)[06-11-1988]
19.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2-3 (1-2)[16-11-1988]
20.Legia Warszawa - Lech Poznań 3-0 (3-0)[20-11-1988]
21.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2-0 (1-0)[27-11-1988]
22.GKS Katowice - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[05-03-1989]
23.Legia Warszawa - Olimpia Poznań 3-0 (2-0)[12-03-1989]
24.Legia Warszawa - GKS Katowice 2-0 (2-0)[15-03-1989]
25.GKS Jastrzębie - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[19-03-1989]
26.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[25-03-1989]
27.Legia Warszawa - Wisła Kraków 4-0 (0-0)[29-03-1989]
28.Górnik Wałbrzych - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[09-04-1989]
29.Legia Warszawa - Stal Mielec 1-0 (0-0)[15-04-1989]
30.Szombierki Bytom - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[22-04-1989]
31.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3-0 (3-0)[10-05-1989]
32.GKS Katowice - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[13-05-1989]
33.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 0-0 (0-0)[20-05-1989]
34.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2-1 (0-1)[24-05-1989]
35.Legia Warszawa - Widzew Łódź 1-1 (0-0)[07-06-1989]
36.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[11-06-1989]
37.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3-2 (1-2)[17-06-1989]
38.Lech Poznań - Legia Warszawa 0-2 (0-0)[21-06-1989]
39.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 5-2 (3-1)[24-06-1989]

Logowanie

Zarejestruj