Sezon 1989/1990

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 1989/1990. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga301016427 - 18
Puchar Polski761018 - 3
Puchar Zdobywców Pucharów20111 - 2
Superpuchar10011 - 3

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 1989/1990 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLigaPuchar PolskiPuchar Zdobywców PucharówSuperpuchar
Dariusz Kubicki39 29 (29/28/0) 7 (7/7/0) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Roman Kosecki38 28 (28/28/0) 7 (7/7/0) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Zbigniew Kaczmarek37 28 (28/27/0) 7 (7/7/0) 2 (2/2/0) 0
Juliusz Kruszankin35 27 (27/27/0) 6 (6/6/0) 2 (2/2/0) 0
Jacek Cyzio34 26 (24/21/2) 6 (6/3/0) 1 (1/0/0) 1 (1/1/0)
Andrzej Łatka32 22 (20/15/2) 7 (5/1/2) 2 (2/2/0) 1 (0/0/1)
Marek Jóźwiak32 23 (21/21/2) 6 (5/5/1) 2 (0/0/2) 1 (1/1/0)
Jacek Bąk31 23 (23/19/0) 6 (6/4/0) 1 (1/1/0) 1 (1/1/0)
Maciej Szczęsny29 20 (20/20/0) 6 (6/6/0) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Krzysztof Iwanicki27 20 (19/18/1) 4 (4/3/0) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Leszek Pisz21 17 (17/16/0) 3 (3/3/0) 1 (1/0/0) 0
Mieczysław Pisz19 12 (2/2/10) 6 (2/2/4) 1 (0/0/1) 0
Dariusz Wdowczyk17 13 (13/11/0) 2 (2/2/0) 2 (2/2/0) 0
Krzysztof Budka17 13 (13/12/0) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0) 1 (1/1/0)
Stanisław Terlecki15 10 (10/9/0) 3 (2/2/1) 2 (2/1/0) 0
Roman Nowicki12 11 (5/4/6) 1 (1/1/0) 00
Arkadiusz Gmur11 8 (5/3/3) 2 (1/0/1) 01 (1/1/0)
Zbigniew Robakiewicz11 10 (10/10/0) 1 (1/1/0) 00
Robert Kucharski10 9 (6/2/3) 1 (0/0/1) 00
Dariusz Czykier9 6 (6/6/0) 3 (3/3/0) 00
Krzysztof Cuch3 3 (3/2/0) 000
Tomasz Arceusz2 2 (1/0/1) 000
Mirosław Modzelewski1 0001 (0/0/1)
Artur Kupiec1 0001 (1/0/0)
Albert Świetlik1 0001 (1/0/0)
Adam Dąbrowski1 01 (0/0/1) 00
Piotr Rowicki1 01 (1/1/0) 00

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLigaPuchar PolskiPuchar Zdobywców PucharówSuperpuchar
Dariusz Kubicki3479257963018090
Roman Kosecki3420252063018090
Zbigniew Kaczmarek331225026301800
Juliusz Kruszankin315024305401800
Jacek Cyzio274321274448290
Jacek Bąk265819575219090
Maciej Szczęsny2610180054018090
Marek Jóźwiak255619704643290
Andrzej Łatka2386177442218010
Krzysztof Iwanicki2247166231518090
Leszek Pisz18151479270660
Dariusz Wdowczyk151611561801800
Krzysztof Budka149911391809090
Stanisław Terlecki12638722251660
Zbigniew Robakiewicz9909009000
Dariusz Czykier81054027000
Mieczysław Pisz773452307140
Roman Nowicki7106209000
Arkadiusz Gmur60046050090
Robert Kucharski4544381600
Krzysztof Cuch225225000
Tomasz Arceusz9797000
Piotr Rowicki9009000
Albert Świetlik8000080
Artur Kupiec7000070
Adam Dąbrowski2602600
Mirosław Modzelewski2000020

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 1989/1990 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLigaPuchar PolskiPuchar Zdobywców PucharówSuperpuchar
Roman Kosecki115600
Jacek Cyzio95400
Andrzej Łatka52210
Krzysztof Iwanicki55000
Leszek Pisz43100
Dariusz Wdowczyk44000
Stanisław Terlecki31200
Juliusz Kruszankin21100
Dariusz Kubicki10100
Albert Świetlik10001
Marek Jóźwiak11000
Roman Nowicki10100

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 1989/1990 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLigaPuchar PolskiPuchar Zdobywców PucharówSuperpuchar
Roman Kosecki5/04/01/000
Marek Jóźwiak5/04/01/000
Andrzej Łatka4/04/0000
Zbigniew Kaczmarek4/04/0000
Dariusz Kubicki3/02/01/000
Krzysztof Budka3/02/001/00
Dariusz Wdowczyk2/02/0000
Maciej Szczęsny2/01/001/00
Dariusz Czykier2/002/000
Leszek Pisz2/01/01/000
Juliusz Kruszankin2/02/0000
Jacek Cyzio2/02/0000
Krzysztof Cuch1/01/0000
Roman Nowicki1/01/0000
Krzysztof Iwanicki1/001/000
Jacek Bąk1/001/000
Arkadiusz Gmur1/01/0000

Tabela końcowa

Lp.DrużynaMeczePktBilansZ-R-P
1.Lech Poznań304245-2513-12-5(5-1)
2.Zagłębie Lubin304037-2314-10-6(2-0)
3.GKS Katowice304031-1712-14-4(2-0)
4.Zawisza Bydgoszcz303736-2513-7-10(4-0)
5.Olimpia Poznań303635-2312-10-8(2-0)
6.Górnik Zabrze303637-2713-10-7(1-1)
7.Legia Warszawa303527-1810-16-4(0-1)
8.Łódzki KS303435-3012-10-8(1-1)
9.Wisła Kraków303132-338-12-10(3-0)
10.Śląsk Wrocław302730-348-10-12(2-1)
11.Stal Mielec302627-388-10-12(2-2)
12.Ruch Chorzów302531-368-9-13(4-4)
13.Motor Lublin302118-356-13-11(0-4)
14.Zagłębie Sosnowiec302022-366-12-12(0-4)
15.Widzew Łódź301722-394-12-14(0-3)
16.Jagiellonia Białystok301319-453-13-14(0-6)

Wszystkie mecze (40)

1.Legia Warszawa - Stal Mielec 1-1 (0-0)[29-07-1989]
2.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[02-08-1989]
3.Legia Warszawa - Widzew Łódź 3-1 (2-0)[06-08-1989]
4.Motor Lublin - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[12-08-1989]
5.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2-2 (2-2)[16-08-1989]
6.Legia Warszawa - GKS Katowice 0-0 (0-0)[26-08-1989]
7.Stal Stalowa Wola - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[30-08-1989]
8.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2-2 (1-1)[03-09-1989]
9.FC Barcelona - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[13-09-1989]
10.Legia Warszawa - Olimpia Poznań 1-0 (1-0)[16-09-1989]
11.Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[23-09-1989]
12.Legia Warszawa - FC Barcelona 0-1 (0-1)[27-09-1989]
13.Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-0 (1-0)[01-10-1989]
14.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 1-3 (1-1)[14-10-1989]
15.Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[18-10-1989]
16.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-0 (1-0)[28-10-1989]
17.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[05-11-1989]
18.Mieszko Gniezno - Legia Warszawa 0-5 (0-1)[08-11-1989]
19.Legia Warszawa - Wisła Kraków 0-3 (0-1)[19-11-1989]
20.Legia Warszawa - Mieszko Gniezno 5-1 (3-1)[22-11-1989]
21.Lech Poznań - Legia Warszawa 1-1 (1-0)[25-11-1989]
22.Stal Mielec - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[04-03-1990]
23.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 0-0 (0-0)[10-03-1990]
24.Widzew Łódź - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[18-03-1990]
25.Legia Warszawa - Motor Lublin 2-0 (1-0)[24-03-1990]
26.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[31-03-1990]
27.GKS Katowice - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[04-04-1990]
28.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 0-0 (0-0)[08-04-1990]
29.Olimpia Poznań - Legia Warszawa 2-0 (0-0)[14-04-1990]
30.Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 1-0 (1-0)[22-04-1990]
31.Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 0-2 (0-0)[28-04-1990]
32.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 0-1 (0-0)[01-05-1990]
33.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[13-05-1990]
34.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2-0 (0-0)[16-05-1990]
35.Wisła Kraków - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[26-05-1990]
36.Legia Warszawa - Lech Poznań 1-1 (0-0)[30-05-1990]
37.Legia Warszawa - Stal Mielec 2-0 (1-0)[09-06-1990]
38.Stal Mielec - Legia Warszawa 2-2 (0-1)[13-06-1990]
39.Legia Warszawa - GKS Katowice 2-0 (1-0)[17-06-1990]
40.Lech Poznań - Legia Warszawa 3-1 (1-1)[09-09-1990]

Logowanie

Zarejestruj