Sezon 1989/1990

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 1989/1990. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Superpuchar11003 - 0
Liga301016427 - 18
Puchar Polski761018 - 3
Puchar Zdobywców Pucharów20111 - 2

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 1989/1990 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemSuperpucharLigaPuchar PolskiPuchar Zdobywców Pucharów
Dariusz Kubicki39 1 (0/0/1) 29 (29/28/0) 7 (7/7/0) 2 (2/2/0)
Roman Kosecki38 1 (1/1/0) 28 (28/28/0) 7 (7/7/0) 2 (2/2/0)
Zbigniew Kaczmarek38 1 (1/1/0) 28 (28/27/0) 7 (7/7/0) 2 (2/2/0)
Juliusz Kruszankin36 1 (1/1/0) 27 (27/27/0) 6 (6/6/0) 2 (2/2/0)
Jacek Cyzio33 026 (24/21/2) 6 (6/3/0) 1 (1/0/0)
Marek Jóźwiak32 1 (1/1/0) 23 (21/21/2) 6 (5/5/1) 2 (0/0/2)
Andrzej Łatka32 1 (1/0/0) 22 (20/15/2) 7 (5/1/2) 2 (2/2/0)
Jacek Bąk31 1 (1/1/0) 23 (23/19/0) 6 (6/4/0) 1 (1/1/0)
Maciej Szczęsny28 020 (20/20/0) 6 (6/6/0) 2 (2/2/0)
Krzysztof Iwanicki27 1 (1/0/0) 20 (19/18/1) 4 (4/3/0) 2 (2/2/0)
Leszek Pisz22 1 (1/1/0) 17 (17/16/0) 3 (3/3/0) 1 (1/0/0)
Mieczysław Pisz19 012 (2/2/10) 6 (2/2/4) 1 (0/0/1)
Dariusz Wdowczyk18 1 (1/1/0) 13 (13/11/0) 2 (2/2/0) 2 (2/2/0)
Krzysztof Budka17 1 (1/1/0) 13 (13/12/0) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0)
Stanisław Terlecki15 010 (10/9/0) 3 (2/2/1) 2 (2/1/0)
Zbigniew Robakiewicz12 1 (1/1/0) 10 (10/10/0) 1 (1/1/0) 0
Roman Nowicki12 011 (5/4/6) 1 (1/1/0) 0
Robert Kucharski10 09 (6/2/3) 1 (0/0/1) 0
Arkadiusz Gmur10 08 (5/3/3) 2 (1/0/1) 0
Dariusz Czykier9 06 (6/6/0) 3 (3/3/0) 0
Krzysztof Cuch3 03 (3/2/0) 00
Tomasz Arceusz2 02 (1/0/1) 00
Waldemar Sobkowiak1 1 (0/0/1) 000
Adam Dąbrowski1 001 (0/0/1) 0
Piotr Rowicki1 001 (1/1/0) 0

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemSuperpucharLigaPuchar PolskiPuchar Zdobywców Pucharów
Roman Kosecki3420902520630180
Dariusz Kubicki3410212579630180
Zbigniew Kaczmarek3402902502630180
Juliusz Kruszankin3240902430540180
Jacek Bąk265890195752190
Jacek Cyzio26530212744482
Marek Jóźwiak255690197046432
Maciej Szczęsny252001800540180
Andrzej Łatka2437611774422180
Krzysztof Iwanicki2226691662315180
Leszek Pisz190590147927066
Dariusz Wdowczyk1606901156180180
Krzysztof Budka149990113918090
Stanisław Terlecki12630872225166
Zbigniew Robakiewicz108090900900
Dariusz Czykier81005402700
Mieczysław Pisz773045230714
Roman Nowicki7100620900
Arkadiusz Gmur5100460500
Robert Kucharski4540438160
Krzysztof Cuch225022500
Tomasz Arceusz9709700
Piotr Rowicki9000900
Waldemar Sobkowiak2929000
Adam Dąbrowski2600260

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 1989/1990 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemSuperpucharLigaPuchar PolskiPuchar Zdobywców Pucharów
Roman Kosecki121560
Jacek Cyzio90540
Andrzej Łatka50221
Krzysztof Iwanicki50500
Dariusz Wdowczyk51400
Leszek Pisz40310
Stanisław Terlecki30120
Juliusz Kruszankin20110
Marek Jóźwiak10100
Dariusz Kubicki10010
Roman Nowicki10010

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 1989/1990 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemSuperpucharLigaPuchar PolskiPuchar Zdobywców Pucharów
Roman Kosecki5/004/01/00
Marek Jóźwiak5/004/01/00
Zbigniew Kaczmarek4/004/000
Andrzej Łatka4/004/000
Dariusz Kubicki3/002/01/00
Krzysztof Budka3/002/001/0
Dariusz Wdowczyk2/002/000
Jacek Cyzio2/002/000
Maciej Szczęsny2/001/001/0
Juliusz Kruszankin2/002/000
Dariusz Czykier2/0002/00
Leszek Pisz2/001/01/00
Krzysztof Cuch1/001/000
Roman Nowicki1/001/000
Jacek Bąk1/0001/00
Krzysztof Iwanicki1/0001/00
Arkadiusz Gmur1/001/000

Tabela końcowa

Lp.DrużynaMeczePktBilansZ-R-P
1.Lech Poznań304245-2513-12-5(5-1)
2.Zagłębie Lubin304037-2314-10-6(2-0)
3.GKS Katowice304031-1712-14-4(2-0)
4.Zawisza Bydgoszcz303736-2513-7-10(4-0)
5.Olimpia Poznań303635-2312-10-8(2-0)
6.Górnik Zabrze303637-2713-10-7(1-1)
7.Legia Warszawa303527-1810-16-4(0-1)
8.Łódzki KS303435-3012-10-8(1-1)
9.Wisła Kraków303132-338-12-10(3-0)
10.Śląsk Wrocław302730-348-10-12(2-1)
11.Stal Mielec302627-388-10-12(2-2)
12.Ruch Chorzów302531-368-9-13(4-4)
13.Motor Lublin302118-356-13-11(0-4)
14.Zagłębie Sosnowiec302022-366-12-12(0-4)
15.Widzew Łódź301722-394-12-14(0-3)
16.Jagiellonia Białystok301319-453-13-14(0-6)

Wszystkie mecze (40)

1.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 3-0 (2-0)[08-07-1989]
2.Legia Warszawa - Stal Mielec 1-1 (0-0)[29-07-1989]
3.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[02-08-1989]
4.Legia Warszawa - Widzew Łódź 3-1 (2-0)[06-08-1989]
5.Motor Lublin - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[12-08-1989]
6.Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2-2 (2-2)[16-08-1989]
7.Legia Warszawa - GKS Katowice 0-0 (0-0)[26-08-1989]
8.Stal Stalowa Wola - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[30-08-1989]
9.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2-2 (1-1)[03-09-1989]
10.FC Barcelona - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[13-09-1989]
11.Legia Warszawa - Olimpia Poznań 1-0 (1-0)[16-09-1989]
12.Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[23-09-1989]
13.Legia Warszawa - FC Barcelona 0-1 (0-1)[27-09-1989]
14.Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-0 (1-0)[01-10-1989]
15.ŁKS Łódź - Legia Warszawa 1-3 (1-1)[14-10-1989]
16.Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[18-10-1989]
17.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-0 (1-0)[28-10-1989]
18.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[05-11-1989]
19.Mieszko Gniezno - Legia Warszawa 0-5 (0-1)[08-11-1989]
20.Legia Warszawa - Wisła Kraków 0-3 (0-1)[19-11-1989]
21.Legia Warszawa - Mieszko Gniezno 5-1 (3-1)[22-11-1989]
22.Lech Poznań - Legia Warszawa 1-1 (1-0)[25-11-1989]
23.Stal Mielec - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[04-03-1990]
24.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 0-0 (0-0)[10-03-1990]
25.Widzew Łódź - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[18-03-1990]
26.Legia Warszawa - Motor Lublin 2-0 (1-0)[24-03-1990]
27.Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[31-03-1990]
28.GKS Katowice - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[04-04-1990]
29.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 0-0 (0-0)[08-04-1990]
30.Olimpia Poznań - Legia Warszawa 2-0 (0-0)[14-04-1990]
31.Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 1-0 (1-0)[22-04-1990]
32.Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 0-2 (0-0)[28-04-1990]
33.Legia Warszawa - ŁKS Łódź 0-1 (0-0)[01-05-1990]
34.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[13-05-1990]
35.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2-0 (0-0)[16-05-1990]
36.Wisła Kraków - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[26-05-1990]
37.Legia Warszawa - Lech Poznań 1-1 (0-0)[30-05-1990]
38.Legia Warszawa - Stal Mielec 2-0 (1-0)[09-06-1990]
39.Stal Mielec - Legia Warszawa 2-2 (0-1)[13-06-1990]
40.Legia Warszawa - GKS Katowice 2-0 (1-0)[17-06-1990]

Logowanie

Zarejestruj