Sezon 2022/2023

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2022/2023. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga1795324 - 19
Puchar Polski32108 - 4

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2022/2023 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLigaPuchar Polski
Paweł Wszołek20 17 (17/8/0) 3 (3/2/0)
Maciej Rosołek20 17 (10/4/7) 3 (2/0/1)
Ernest Muci19 16 (10/2/6) 3 (3/0/0)
Josue19 16 (16/13/0) 3 (2/2/1)
Bartosz Slisz19 16 (14/10/2) 3 (3/3/0)
Bartosz Kapustka19 16 (11/1/5) 3 (3/0/0)
Kacper Tobiasz17 17 (17/17/0) 0
Lindsay Rose16 13 (9/7/4) 3 (2/1/1)
Artur Jędrzejczyk16 14 (14/12/0) 2 (1/1/1)
Filip Mladenović15 14 (14/11/0) 1 (1/1/0)
Makana Baku15 13 (6/0/7) 2 (1/0/1)
Maik Nawrocki14 11 (10/8/1) 3 (2/2/1)
Rafał Augustyniak14 12 (7/7/5) 2 (2/2/0)
Carlitos13 11 (8/1/3) 2 (1/1/1)
Robert Pich13 12 (4/0/8) 1 (0/0/1)
Mattias Johansson11 9 (9/5/0) 2 (2/0/0)
Blaz Kramer10 8 (0/0/8) 2 (0/0/2)
Yuri Ribeiro10 8 (4/4/4) 2 (2/2/0)
Patryk Sokołowski9 7 (2/0/5) 2 (0/0/2)
Ihor Charatin9 9 (3/1/6) 0
Cezary Miszta3 03 (3/3/0)
Mateusz Wieteska2 2 (2/1/0) 0
Jurgen Celhaka1 01 (0/0/1)
Joel Abu Hanna1 1 (1/1/0) 0
Lirim Kastrati1 1 (0/0/1) 0

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLigaPuchar Polski
Josue16991435264
Bartosz Slisz16221292330
Paweł Wszołek16141376238
Kacper Tobiasz153015300
Artur Jędrzejczyk13701205165
Filip Mladenović13651245120
Maciej Rosołek1134937197
Ernest Muci1117851266
Bartosz Kapustka1113870243
Maik Nawrocki1069829240
Lindsay Rose1017864153
Rafał Augustyniak967727240
Carlitos883744139
Mattias Johansson878710168
Makana Baku727545182
Yuri Ribeiro603393210
Robert Pich35232230
Cezary Miszta3300330
Ihor Charatin2872870
Patryk Sokołowski25323518
Blaz Kramer20513867
Mateusz Wieteska1511510
Joel Abu Hanna90900
Jurgen Celhaka30030
Lirim Kastrati14140

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2022/2023 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2022/2023 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLigaPuchar Polski
Artur Jędrzejczyk10/18/12/0
Filip Mladenović8/07/01/0
Josue7/05/02/0
Lindsay Rose4/03/01/0
Bartosz Slisz4/03/01/0
Mateusz Wieteska3/13/10
Bartosz Kapustka3/03/00
Maik Nawrocki3/02/01/0
Blaz Kramer2/01/01/0
Makana Baku2/02/00
Rafał Augustyniak2/02/00
Yuri Ribeiro2/002/0
Maciej Rosołek1/01/00
Ernest Muci1/01/00
Paweł Wszołek1/01/00
Ihor Charatin1/01/00
Carlitos1/01/00
Mattias Johansson1/01/00
Lirim Kastrati1/01/00

Wszystkie mecze (20)

1.Korona Kielce - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[16-07-2022]
2.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2-0 (1-0)[23-07-2022]
3.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 3-0 (1-0)[29-07-2022]
4.Legia Warszawa - Piast Gliwice 2-0 (0-0)[06-08-2022]
5.Widzew Łódź - Legia Warszawa 1-2 (0-2)[12-08-2022]
6.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2-2 (0-1)[19-08-2022]
7.Stal Mielec - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[26-08-2022]
8.Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Legia Warszawa 2-3 (0-1)[30-08-2022]
9.Legia Warszawa - Radomiak Radom 1-0 (0-0)[02-09-2022]
10.Raków Częstochowa - Legia Warszawa 4-0 (1-0)[11-09-2022]
11.Legia Warszawa - Miedź Legnica 3-2 (2-2)[16-09-2022]
12.Lech Poznań - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[01-10-2022]
13.Legia Warszawa - Warta Poznań 1-0 (1-0)[08-10-2022]
14.Wisła Płock - Legia Warszawa 2-1 (0-0)[14-10-2022]
15.Wisła Płock - Legia Warszawa 0-3 (0-1)[18-10-2022]
16.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1-1 (1-0)[22-10-2022]
17.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2-5 (1-3)[29-10-2022]
18.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2-1 (0-0)[04-11-2022]
19.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2-2 (1-0)[08-11-2022]
20.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[13-11-2022]