Sezon 2022/2023

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2022/2023. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga1163214 - 13
Puchar Polski11003 - 2

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2022/2023 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLigaPuchar Polski
Maciej Rosołek12 11 (4/2/7) 1 (0/0/1)
Paweł Wszołek12 11 (11/5/0) 1 (1/1/0)
Ernest Muci12 11 (7/2/4) 1 (1/0/0)
Bartosz Kapustka11 10 (7/0/3) 1 (1/0/0)
Josue11 10 (10/8/0) 1 (0/0/1)
Bartosz Slisz11 10 (8/6/2) 1 (1/1/0)
Kacper Tobiasz11 11 (11/11/0) 0
Artur Jędrzejczyk10 9 (9/8/0) 1 (0/0/1)
Makana Baku10 9 (6/0/3) 1 (1/0/0)
Robert Pich9 9 (4/0/5) 0
Mattias Johansson9 8 (8/5/0) 1 (1/0/0)
Lindsay Rose9 8 (6/5/2) 1 (1/0/0)
Rafał Augustyniak9 8 (5/5/3) 1 (1/1/0)
Filip Mladenović9 9 (9/7/0) 0
Ihor Charatin8 8 (3/1/5) 0
Carlitos7 6 (4/0/2) 1 (1/1/0)
Patryk Sokołowski6 5 (1/0/4) 1 (0/0/1)
Maik Nawrocki6 5 (4/3/1) 1 (0/0/1)
Yuri Ribeiro5 4 (2/2/2) 1 (1/1/0)
Blaz Kramer3 3 (0/0/3) 0
Mateusz Wieteska2 2 (2/1/0) 0
Cezary Miszta1 01 (1/1/0)
Lirim Kastrati1 1 (0/0/1) 0
Joel Abu Hanna1 1 (1/1/0) 0

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLigaPuchar Polski
Paweł Wszołek1017897120
Kacper Tobiasz9909900
Josue95189754
Artur Jędrzejczyk87580075
Bartosz Slisz874754120
Filip Mladenović8028020
Ernest Muci775670105
Mattias Johansson69562966
Rafał Augustyniak656536120
Lindsay Rose61156645
Makana Baku56547590
Bartosz Kapustka56249666
Maciej Rosołek54348954
Carlitos505385120
Maik Nawrocki32029030
Robert Pich3123120
Yuri Ribeiro308188120
Ihor Charatin2422420
Patryk Sokołowski16314815
Mateusz Wieteska1511510
Cezary Miszta1200120
Joel Abu Hanna90900
Blaz Kramer29290
Lirim Kastrati14140

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2022/2023 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2022/2023 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLigaPuchar Polski
Artur Jędrzejczyk7/16/11/0
Josue5/04/01/0
Filip Mladenović4/04/00
Lindsay Rose4/03/01/0
Bartosz Kapustka3/03/00
Mateusz Wieteska3/13/10
Bartosz Slisz2/01/01/0
Paweł Wszołek1/01/00
Yuri Ribeiro1/001/0
Maik Nawrocki1/01/00
Ihor Charatin1/01/00
Blaz Kramer1/01/00
Carlitos1/01/00
Mattias Johansson1/01/00
Rafał Augustyniak1/01/00
Makana Baku1/01/00
Lirim Kastrati1/01/00

Wszystkie mecze (12)

1.Korona Kielce - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[16-07-2022]
2.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2-0 (1-0)[23-07-2022]
3.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 3-0 (1-0)[29-07-2022]
4.Legia Warszawa - Piast Gliwice 2-0 (0-0)[06-08-2022]
5.Widzew Łódź - Legia Warszawa 1-2 (0-2)[12-08-2022]
6.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2-2 (0-1)[19-08-2022]
7.Stal Mielec - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[26-08-2022]
8.Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Legia Warszawa 2-3 (0-1)[30-08-2022]
9.Legia Warszawa - Radomiak Radom 1-0 (0-0)[02-09-2022]
10.Raków Częstochowa - Legia Warszawa 4-0 (1-0)[11-09-2022]
11.Legia Warszawa - Miedź Legnica 3-2 (2-2)[16-09-2022]
12.Lech Poznań - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[01-10-2022]