News: Wypożyczeni: Wolski strzela dla Polski

Wypożyczeni: Antolović liderem

26.11.2012 09:55

(akt. 04.01.2019 12:14)

Wypożyczeni piłkarze Legii grali w miniony weekend ze zmiennym szczęściem. Najbardziej zadowolony jest z pewnością Marijan Antolović, którego Żeljeżnicar wygrał 2:1 i awansował na pozycję lidera w tabeli. "Antek" został mistrzem jesieni Bośni i Herzegowiny.

Damian Zbozień (Piast Gliwice) - 90 minut w przegranym 0:4 meczu z Koroną Kielce. Legionista zaliczył słabe zawody, w których raz niecelnie strzelił na bramkę rywali, raz faulował i wygrał cztery pojedynki z przeciwnikami.

Jakub Szumski (Piast Gliwice) -
Poczynaniom kolegów przyglądał sięjedynie z ławki rezerwowych. Sytuacja "Szumiego" w Piaście nie jest obecnie najlepsza.

Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) -
Lisowski w grudniu będzie miał kolejną konsultację kardiologiczną, po której powinno być wiadomo czy rozpocznie w nowym roku przygotowania do rundy wiosennej z resztą drużyny.

Marijan Antolović (Żeljeżnicar Sarajewo) -
Żeljeżnicar wygrał 2:1 z Siroki Brijeg i prowadzi w tabeli bośniackiej ligi z dwoma punktami przewagi nad lokalnym rywalem czyli drużyną FK Sarajewo. Antolović rozegrał 90 minut i cały czas jest pewnym punktem swojej ekipy.

Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) -
Pogoń zakończyła już rozgrywki w tym roku i uplasowała się na 11 pozycji we wschodniej grupie drugiej ligi z 22 punktami na koncie. "Wasik" rozegrał 12 meczów i spędził na murawie 758 minut. Dodatkowo zaliczył jedną żółtą kartkę i jednego gola, poprzedzonego fantastyczną akcją.

Kacper Starek (Pogoń Siedlce) -
Przez całą rundę wystąpił w sześciu meczach, w których pięć razy meldował się na placu gry wchodząc z ławki rezerwowych. W sumie na murawie spędził 145 minut.

Paweł Zieliński (Stal Stalowa Wola) - Stal zajmuje 15 miejsce z 18 punktami na koncie (sześć "oczek" przewagi nad strefą spadkową). Zieliński wystąpił w pięciu spotkaniach przebywając w sumie między słupkami przez 395 minut.