Źródło: Legia.Net, przegladsportowy.pl

13.07.2021 14:15

(akt. 13.07.2021 14:27)

Damian Warchoł, który w ostatnim czasie grał w Legii II, trafi do Wisły Płock.

W rozgrywkach 2020/21 Damian Warchoł wystąpił w 24 meczach w III lidze, zdobył 18 bramek. Strzelił też gola przeciwko Polonii Warszawa, w 1/4 finału mazowieckiego Pucharu Polski. Był najskuteczniejszym piłkarzem drugiej drużyny "Wojskowych", ale nie został na dłużej w stołecznym klubie. W ostatnich dniach napastnik przebywał na testach w Wiśle Płock. W trakcie zgrupowania płocczan (30.06 – 10.07) wystąpił w trzech sparingach: z Omonią Nikozja (1:1, 29 minut), Widzewem Łódź (2:0, 46 minut) i Skrą Częstochowa (3:0, 28 minut, gol).

Warchoł zostanie najprawdopodobniej zawodnikiem Wisły Płock, o czym informował "Przegląd Sportowy". Udało nam się to potwierdzić. Napastnik z rocznika 1995 niebawem podpisze umowę. Będzie drugim piłkarzem z Legii II, po Radosławie Cielemęckim, który w letnim oknie transferowym trafi do zespołu prowadzonego przez Macieja Bartoszka.