Piątkowe treningi Legii w Austrii - wideo

19-06-2021 / 00:25 Marcin Szymczyk

Piłkarze Legii Warszawa w piątek mieli dwa treningi. Była praca nad siłą, motoryką, ale też nad taktyką i schematami gry. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo.

 

Źródło: Legia.Net

Komentarze (7)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Zaloguj

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Mahhir jak Kowal - chciał po długim, wyszedł kanał :)
Pułkownik
  • 0 / 0
Mahir "Machine" Emreli. Oby tak dalej.
Porucznik
  • 0 / 0
Staram się nie oceniać zawodnika przed meczem ale ten Emreli naprawdę się wyróżnia. Pewny siebie i skuteczny. Z kolei Boruc na tej gierce wygląda jakby miał że 100cm w pasie. Trochę słabo.
Młodszy chorąży
  • 0 / 0
Kurcze ale ten Emreli dobrze wypada na treningach. Chyba trafil nam sie kozak. Mierzony, silny strzal, spokoj pod bramka, kiwka, swietna technika, wyglada na kompletnego napastnika.
Podpułkownik
  • 0 / 0
Ktoś się orientuję jakie Legia ma plany co do młodzieżowca? Czy staniemy po raz pierwszy w sytuacji "gry na siłę " młodym, czyli Miszta. Poza nim nikt tak naprawdę nie jest przygotowany do gry w ekstraklasie. Może Rosolek który trochę pograł i się sprawdził w 1 lidze, ale dla niego lepiej by było jeszcze ten 1 rok zagrać też na wypożyczeniu.
Chorąży
  • 0 / 0
Będzie rotacja młodymi w zależności od przeciwnika w lidze.

@Vlad_CS

Nawrocki to nie "z rezerw" tylko młodzieżowiec do rotacji. W pierwszym zespole. Jeden z kilku, czyli zapewne nie będzie takiego jednego Slisza który cały czas gra i wypełnia tę rolę.
Podpułkownik
  • 0 / 0
Może to i dobrze, że taka rotacja będzie. Ale tak jak mówię, będzie ona na siłę jak np w Piascie. Będzie grał jeden młodzieżowiec i bedzie zmieniany i będzie wchodził kolejny. Raczej 2 na raz nie będzie gralo. A pucharach pewnie żaden nie będzie grac.

Czyli można założyć że przepis o młodzieżowcu uderza teraz w Legie.
Wcześniej tak bardzo kibice kpili że w Legii i tak zawsze graja jacyś młodzi.