Komunikat w sprawie sprzedaży karnetów na sezon 2021/22

09-06-2021 / 16:05 Maciej Ziółkowski

W związku z pandemią koronawirusa większość domowych meczów Legii Warszawa w sezonie 2020/21 odbyła się bez udziału publiczności. W zaistniałej sytuacji klub przygotował dla posiadaczy karnetów na sezon 2020/21 dwa rozwiązania rekompensaty.

Wyboru opcji będzie można dokonać poprzez system biletowy od 15 czerwca do dnia pierwszego meczu Legii Warszawa w ramach rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy w nadchodzących rozgrywkach.

Jakiego wyboru będą mogły dokonać osoby posiadające karnet w sezonie 2020/21? 

1. Kibic ma możliwość przedłużenia karnetu bez zwrotu środków, otrzymując jednocześnie wyjątkową pamiątkę w postaci personalizowanego nieśmiertelnika wyprodukowanego z okazji zdobycia mistrzostwa Polski 2021, który zaprezentujemy już niebawem. Ponadto Kibic otrzyma voucher na wszystkie mecze kwalifikacyjne Ligi Mistrzów lub Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w sezonie 2021/22. Oferta będzie dotyczyła wejścia na miejsce w tej samej kategorii cenowej, co zakupiony wcześniej karnet (bez możliwości wykorzystania vouchera na 4 bilety na jeden mecz, natomiast z możliwością przekazania kodu innej osobie). Dodatkowym benefitem będzie możliwość zakupu karnetu na sezon 21/22 w niższej cenie, odpowiadającej tej z sezonu 20/21.  

2. Kibic ma możliwość przedłużenia karnetu na sezon 2021/22 z opcją pomniejszenia o środki za mecze sezonu 2020/21, na których nie mógł się pojawić ze względu na stan pandemii. 

Terminy sprzedaży: 

- sprzedaż zamknięta: 15.06.2021 - 25.06.2021 

- sprzedaż otwarta startuje 25.06.2021

Źródło: legia.com

Komentarze (23)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Zaloguj

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Karnecik kupiony :-)
Kapitan
  • 0 / 0
Nie było grafik w lepszej jakości. Legia oszczędza?
Ja wybieram opcję drugą. Cierpliwość kiedyś się kończy.
Pułkownik
  • 2 / 1
Chyba prezesunio zdaje sobie sprawę, że przy takim stanie kadrowym marnie pójdzie sprzedaż karnetów.
Raczej pójdzie w miarę sprawnie.
Odeszło dziesięciu zawodników licząc Mosóra i dwóch wypożyczonych z Dynama.
Z tych dziesięciu grającym był Wszołek i wypożyczony Szabanov.
Reszta po za Veso była przez użytkowników Legia net do odpalenia, bo i tak nic zespołowi nie dawała.
Zespół dokonał dwa dobre transfery, a do rozpoczęcia sezonu będzie ich więcej… więc. po co te żale ?
Dodatkowo przez covida wszyscy są spragnieni oglądanie meczów na żywo.
Nie widzę problemu aby karnety się sprzedawały.
Pułkownik
  • 0 / 1
Według mnie szału ze sprzedażą karnetów nie będzie. Tylko znaczące nazwiska pozwolą na większą sprzedaż niż w zeszłym sezonie.
Podpułkownik
  • 0 / 0
@Bieszczady dwa dobre transfery. skąd wiesz że dobre ? sytuacja w klubie jak co rok. nic nowego. niepewność składu olbrzymia. / Mladenovic, Juranowic, Pekhart/. ci co mają kupić karnety ,kupią je. czy będzie to ilość przynajmniej tak jak w ubiegłym sezonie ? wątpię. Skoro Mioduski jest zdziwiony słowami Czesia o ubogości kadry to ciemność widać.bo Czesio zna się na tym bardziej niż Mioduski.
Kapitan
  • 1 / 1
Teraz ręce Miodek wyciąga po szekle...
A transferów ni widu ni słychu..
No przecież podpisanych jest 2. I to rokujacych jak na eklape naprawdę nieźle. Chodzi Ci o to, że nie były to transfery gotówkowe? No w dobie covida to raczej naturalne, skoro nie mamy sponsora który sypał by miliony euro bo tak.
Z transferami uważam, że nie jest najgorzej. Dobrze, że pozbyliśmy się tych kilku piłkarzy, którzy i tak nie grali. Szkoda Wszołka i Veso, no i Mosóra... Reszta i tak była do odpalenia!
Mam nadzieję, że weźmiemy jeszcze kogoś na prawą i do środka i powinno być dobrze!
Na ligę wystarczy!
Kapitan
  • 0 / 0
Minimaliści...
Na 32 ligę w Euroie wystarczy...?!
Legia moich marzeń gra w pucharach, a te 2 transfery IN, na 11 transferów OUT , to ośmieszanie siebie i kibiców...
Złotousty mówił co innego...
Ja bym chciał opcję trzecią.

Możliwość zakupu biletów na mecze 3 i 4 rundy kwalifikacji oraz 6 meczów fazy grupowej.

To by byla prawdziwa rekompensata. Za 4 ostatnie lata...

Tylko czy Pan Darek wpadnie na taki pomysł? Do tego trzeba by jednak chyba ze trzech nowych dyrektorów, jednego v-ce prezesa, ze dwa projekty w tym jeden spoleczny no i mega prezentację wewnetrzna w power poincie i zewnętrzna w social mediach.

A na koniec i tak wszystko by się zawiesilo przy logowaniu bo jakies tam dane nieprzemigrowaly i trzeba by osobiście udać się do POKu... Ale za to z niesmiertelnikiem, okolicznoscią moneta i tokenami.
A, gdzie jest opcja 3 czyli po prostu zwrot kasy? Nie to że mnie to interesuje bo wezmę po prostu opcje 2, jedynka jest słaba jak ktoś planuje wyjazd w wakacje.
Zwrot kasy już był opcją wcześniej, na szczęście niezbyt popularną. Co do jedynki to jak ktoś wybiera wakacje ponad klub to już jego stratą.
@ Damian1916L

Raczej strata klubu, bo nie będzie ekstra pieniążków. Zobaczyć powtórkę z "rozrywki" jaką nas raczy przez 4 sezony z rzędu człowiek który się mianował prezesem lub pojechać na wakacje. Cóż "trudny" wybór.
Ty serio wolisz nie jechać na wakacje w okresie wakacyjnym bo Legia może mieć w tym czasie mecz? XD no solidny z Ciebie kibic nie ma co.
Ja mam tak, że nie dość, że wakacje czy zima, to czasem mi się nawet tyłka nie chce ruszyć na stadion. Karnet mam nie wiem ile ale jeśli dobrze pamiętam z 2 przerwami po rok od ponad 15 lat. I nigdy nie udało mi się być na wszyrkich meczach. No ale szanuję człowieku Twoja zajawkę, może i trochę zazdroszczę :)
Fryjtiof111, możesz być spokojny, że na pucharach ktoś zajmie to miejsce także dla klubu nie ma różnicy.
Kierownik, ja odkąd kazali grać polskim klubom od 1.rundy nie byłem na wyjeździe wakacyjnym w ogóle, bo nie mam kiedy. Wolę iść na mecz, ja chodzę na każdy, czasem się zdarzało nawet i z zapaleniem płuc być na jakimś meczu, tylko w takich sytuacjach to denerwują się tylko bliscy, chociaż z czasem to się stają bardziej wyrozumiali:) Ja nie umiem po prostu odpuścić meczu, muszę tam być. Poza tym żaden wyjazd nie da tylu emocji co mecz Legii:)
Damian, masz rodzinę ?
Żona, dzieci ?
;)
Wakacje nie są tylko dla siebie, są też dla innych, nie zawsze przyłożysz :)
Nie mam, ja to studiuję jeszcze to wiesz :) Ale potem też będę układał pod Legię, nie będę się zmuszał do wyjazdu na siłę przecież.
Ja mam rodzinę, ale od lat wyjeżdzamy przełom czerwca i lipca, żeby żadnego meczu nie opuścić :)
Jarekdri i prawidłowo:) Też paradoksalnie właśnie łatwiej o wybór terminu nie mając na głowie przykładowo studiowania, pełna dowolność wtedy jest.
Szacun Panowie :-)