73'
79'
86'
  • 90+2'
    Koniec. Legia wygrała 3:1 ze Stalą Rzeszów w ostatnim sparingu przed wznowieniem sezonu!
  • 90'
    Tym razem Pekhart, wychodzący sam na sam z bramkarzem, złapany na spalonym
  • 90'
    Gual do Kapustki, ten na spalonym
  • 88'
    Zmiany w Stali. Zeszli Diaz, Kądziołka i Salamon, weszli Hrosu, Postupalskyi i Langer
  • 87'
    Stal miała dogodną szansę na złapanie kontaktu, ale Hładun kapitalnie interweniował po strzale z dystansu, z kolei Warczak niedokładnie dobijał
  • 85'
    Ribeiro założył siatkę rywalowi i wywalczył rzut wolny
  • 84'
    Kun i Rejczyk dobrze popracowali w defensywie
  • 83'
    Zmiana w Stali. Synoś za Kłosa
  • 80'
    Za mocne podanie Rosołka do Morishity
  • 79'
    Dośrodkowanie Rejczyka z rzutu rożnego nie zostało zakończone strzałem
  • 78'
    Błąd Racinowskiego, korner dla Legii
  • 77'
    Nieudany drybling Guala
  • 77'
    Gual zablokowany po wcześniejszym dośrodkowaniu
  • 76'
    Zmiana w Stali. Raciniewski za Wrąbla
  • 72'
    Zmiany w Stali. Zeszli Oleksy, Kościelny, Simcak i Thill, weszli Góra, Paśko, Wachowiak i Danielewicz
  • 71'
    Pekhart zablokowany w polu karnym I-ligowca
  • 71'
    Niezłe dośrodkowanie Kuna, lecz Morishita nie zdołał główkować
  • 70'
    Ziółkowski za Jędrzejczyka
  • 69'
    Tymczasem Qendrim Zyba rozpoczął pierwszy trening w Legii - indywidualny
  • 69'
  • 68'
    Dwa strzały Guala. Najpierw Hiszpan trafił z ostrego kąta w bramkarza, a potem niecelnie uderzył po dośrodkowaniu Kapustki
  • 66'
    Kapustka zablokowany po strzale
  • 66'
    Tym razem faul na Pekharcie. Rzut wolny dla Legii
  • 65'
    Morishita sfaulowany na połowie Stali
  • 62'
    Indywidualna akcja Guala, który uderzył z dystansu nieznacznie niecelnie
  • 62'
    Rejczyk za Elitima
  • 61'
    Kapustka dośrodkował z rzutu rożnego do Pekharta, ten zgrał piłkę głową, a Ribeiro trafił do siatki z bliska. Jest 3:1 dla Legii!
  • 59'
    3:1 dla Legii! Ribeiro!
  • 59'
    Niezła akcja Morishity. Japończyk ograł jednego z rywali i wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 56'
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Kuna
  • 55'
    Kun dograł do Guala, ten nie trafił w piłkę
  • 55'
    Josue
  • 54'
    Udana interwencja Ribeiro, który przerwał akcję Stali
  • 53'
    Ernest Muci
  • 52'
    Za mocne dośrodkowanie Ribeiro, Legia ma jeszcze korner
  • 49'
    Simcak zagrał ręką w polu karnym Stali. "Jedenastkę" wykorzystał Pekhart! Jest 2:1 dla Legii!
  • 49'
    Niecelny strzał Kapustki zza pola karnego
  • 49'
    W przerwie doszło do 8 zmian w Legii. Na boisku pojawili się Pekhart, Hładun, Ribeiro, Kapustka, Rosołek, Morishita, Kun i Gual. Zeszli Kramer, Tobiasz, Kapuadi, Augustyniak, Josue, Wszołek, Dias i Muci
  • 47'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 1:1 ze Stalą Rzeszów
  • 45'
    Elitim dopadł do wycofującego podania Muciego i obił słupek
  • 44'
    Indywidualna akcja Josue, który za mocno dośrodkował
  • 43'
    Wśród nielicznych obserwatorów meczu pojawił się nowy zawodnik Legii, Qendrim Zyba
  • 42'
    Zmiana w Stali. Kądziołka za Łysiaka
  • 41'
    Dias sfaulowany przez Warczaka, który obejrzał żółtą kartkę. Rzut wolny dla gospodarzy
  • 40'
    Josue dograł z rzutu wolnego, a Muci skutecznie uderzył z powietrza. Jest 1:1!
  • 38'
    1:1! Muci!
  • 37'
    Wszołek sfaulowany na połowie Stali
  • 35'
    Przerwa w grze, gdyż Łysiak ucierpiał w jednym ze starć
  • 34'
    Dośrodkowanie Wszołka, strzał Muciego z 11. metra, skuteczna interwencja Wrąbla
  • 33'
    Thill zagrał z Diazem, ten drugi niecelnie uderzył z dystansu, nad poprzeczką
  • 31'
    Kramer został ostro zaatakowany łokciem. Chwilowa przerwa w grze
  • 31'
    Muci dogrywał do Kramera, ale ten nie dopadł do futbolówki
  • 27'
    Faul Jędrzejczyka w środku pola
  • 26'
    Kramer nie zdołał opanować piłki tyłem do bramki, po wycofującym podaniu od Muciego
  • 26'
    Gra się wyrównała, nie jest tak, jak było w pierwszych minutach, że to rywale mieli przewagę optyczną. Legioniści jak na razie najgroźniejszą akcję zakończyli uderzeniem w słupek przez Augustyniaka.
  • 25'
    Zbyt krótka centra Diasa w pole karne gości, nie doszło do większego zagrożenia
  • 25'
    Strata Josue, po chwili Wrąbel niedokładnie wybił piłkę, którą odzyskali "Wojskowi"
  • 24'
    Ajjjjj! Odbiór Pankova, który zapoczątkował szybką akcję. Muci podał do Josue, kapitan Legii ładnie odegrał piętą do Albańczyka. Ostatecznie Augustyniak trafił z 16. metra w słupek!
  • 23'
    Elitim zablokowany po uderzeniu z 25. metra
  • 22'
    Niedokładne dośrodkowanie Josue w pole karne, piłka wybita przez Kościelnego
  • 21'
    Josue za mocno podał prostopadle do Wszołka, piłka opuściła boisko
  • 21'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne. Doszło do zamieszania, ostatecznie Augustyniak został zablokowany po strzale z 5. metra
  • 20'
    Bukowski sfaulował Muciego blisko pola karnego Stali. Żółta kartka dla strzelca gola, rzut wolny dla Legii
  • 19'
    Dias do Muciego, ten nie wygrał pojedynku z Thillem
  • 19'
    Akcja Josue i Elitima. Po chwili Kramer przyjął piłkę tyłem do bramki, lecz niedokładnie wycofał do kapitana Legii
  • 16'
    Augustyniak za mocno zagrał prostopadle do Muciego, aut dla Stali
  • 14'
    Legioniści na razie grają inaczej niż w poprzednich sparingach, są cofnięci na własną połowę. Kolejne minuty pokażą, czy to celowe działanie, próba przećwiczenia pewnych zachowań czy może słabszy dzień
  • 14'
    Thill uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie. Początek sparingu jest lepszy w wykonaniu I-ligowca
  • 13'
    Wszołek zatrzymał Diaza w "szesnastce" Legii
  • 11'
    Jak na razie goście mają więcej z gry, przeprowadzili więcej akcji. Legioniści mieli tylko rzut wolny w wykonaniu Josue z wartych do odnotowania akcji
  • 10'
    Tobiasz wyłapał piłkę po rzucie wolnym Stali
  • 10'
    Zablokowany strzał Augustyniaka z dystansu
  • 10'
    Akcja Kramera, który wywalczył korner dla Legii
  • 9'
    Dośrodkowanie z lewej flanki w pole karne. Thill zagrał do Bukowskiego, który popisał się udanym dryblingiem i strzelił gola z 16. metra, po płaskim uderzeniu. Tobiasz musnął piłkę, która ostatecznie wpadła do siatki. Stal prowadzi 1:0, po składnej akcji
  • 7'
    1:0 dla Stali. Bukowski
  • 6'
    Dias stracił piłkę, po chwili Jędrzejczyk udanie interweniował w obronie
  • 5'
  • 4'
    Elitim próbował zagrać prostopadle, ale podanie zostało przecięte
  • 3'
    Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 1'
  • Za chwilę początek sparingu w LTC!
  • Skład Legii na mecz ze Stalą Rzeszów: Tobiasz – Pankov, Jędrzejczyk, Kapuadi – Wszołek, Augustyniak, Elitim, Dias – Josue, Kramer, Muci
  • Co wiemy o najbliższym sparingpartnerze ''Wojskowych''? SZCZEGÓŁY
  • Witamy! O godz. 14:00 rozpocznie się ostatni sparing Legii przed startem drugiej części sezonu. Wicemistrzowie Polski zmierzą się w LTC z I-ligową Stalą Rzeszów!
Legia WarszawaStal Rzeszów
7'

7' Adrian Bukowski

18'

18' Adrian Bukowski

37'

37' Szymon Kądziołka za Karol Łysiak

38'
40'

40' Patryk Warczak

49' Tomas Pekhart (k.)

49'
59'

69' Jan Ziółkowski za Artur Jędrzejczyk

69'

69' Łukasz Góra za Paweł Oleksy

69' Krzysztof Danielewicz za Sebastien Thill

69' Kacper Paśko za Kamil Kościelny

69' Krystian Wachowiak za Milan Simcak

73'

73' Jakub Raciniewski za Jakub Wrąbel

79'

79' Michał Synoś za Wiktor Kłos

86'

86' Arsen Hrosu za Jesus Diaz

86' Błażej Langer za Szymon Salamon

86' Illa Postupalśkyj za Szymon Kądziołka