80'
  • 90+1'
    Koniec. Legia zremisowała 1:1 z Rapidem
  • 90+1'
    Josue prostopadle do Kuna, ten wbiegł w pole karne, ale został zablokowany po strzale z lewej strony "szesnastki"
  • 88'
    Augustyniak mocno dograł sprzed linii końcowej w pole karne Rapidu, ale Austriacy wyszli z opresji
  • 87'
    Legia w posiadaniu w środku pola
  • 84'
    Ładna ruleta Urbańskiego w środku pola, po chwili Josue dogrywał z prawej strony boiska w pole karne, ale piłka wybita
  • 84'
    Legia w posiadaniu na własnej połowie
  • 83'
    Augustyniak ucierpiał w jednym ze starć, ale może grać dalej
  • 80'
    Rejczyk i Kapuadi schodzą, wchodzą Ziółkowski i Urbański
  • 77'
    1:1! Josue wykorzystał rzut karny!
  • 77'
    Dias pobiegł prawym skrzydłem i dośrodkował w pole karne, gdzie doszło do zagrania piłki ręką przez Aleksą Pejicia. Będzie karny dla Legii, wywalczony przez Rosołka
  • 76'
    Legia spokojnie buduje grę
  • 75'
    Rzut wolny dla Legii, dośrodkowanie Josue na dalszy słupek, do Kuna, ale Rapid wyszedł z opresji
  • 74'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 73'
    Korner dla Legii, krótko rozegrany, po chwili Rapid wybił piłkę po dośrodkowaniu Josue z lewej flanki
  • 73'
    Kun zablokowany przez Kasanwirjo po dośrodkowaniu z lewej flanki
  • 71'
    Faul Kramera w środku pola
  • 70'
    Marc Gual
  • 70'
    Ryoya Morishita
  • 70'
    Radovan Pankov
  • 66'
    Grull nieznacznie się pomylił po rajdzie i strzale na dalszy słupek
  • 65'
    Strata Legii w środku pola, Rapid ruszył z kontrą, po chwili Burgstaller uderzył z 18. metra, piłka odbiła się od Jędrzejczyka i przelobowała Tobiasza. Bramkarz musnął futbolówkę,. ale ta i tak wpadła do siatki
  • 63'
    1:0 dla Rapidu. Burgstaller
  • 62'
    Kapustka, Muci i Morishita schodzą z boiska. W ich miejsce weszli Filip Rejczyk, Gil Dias i Blaz Kramer
  • 61'
    Grull bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, nieznacznie się pomylił
  • 60'
    Grull próbował prostopadle podać w pole karne i został sfaulowany na 20. metrze od bramki Legii. Rzut wolny
  • 60'
    Burch zablokował strzał Langa
  • 59'
    Rapid ma piłkę w środku pola
  • 58'
    Strata Kapustki, Grull zagrał wzdłuż pola karnego, ale Burch przejął piłkę
  • 58'
    Morishita, który gra teraz na prawym wahadle, dośrodkował z prawej strony na dalszy słupek, gdzie Kapustka główkował, a bramkarz Rapidu złapał piłkę
  • 55'
  • 54'
    Muci wbiegł w pole karne, ale wycofał nie w tempo do Kuna, który nie dopadł do piłki
  • 53'
  • 52'
    Morishita wybił piłkę po dośrodkowaniu Rapidu z rzutu wolnego, rywal oddał jeszcze strzał z dystansu, ale bardzo niecelny
  • 50'
    Spokojny początek drugiej połowy
  • 47'
    Skład Legii: Tobiasz - Burch, Jędrzejczyk, Kapuadi - Morishita, Augustyniak, Kapustka, Kun - Josue, Rosołek, Muci
  • 47'
  • 46'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 0:0 z Rapidem Wiedeń
  • 45+1'
    Grull płasko zagrał z lewego skrzydła na 5. metr, ale Tobiasz pewnie złapał piłkę
  • 45'
    Rapid krótko rozegrał rzut wolny, po chwili Grull dośrodkował sprzed linii końcowej, piłka odbiła się od Morishity i została wyłapana przez Tobiasza
  • 44'
    Elitim zablokował płaskie dośrodkowanie z prawej flanki, Rapid ma korner
  • 43'
    Pankov podprowadził piłkę i dośrodkował na środek pola karnego, do Pekharta, ale zagranie zostało przecięte, w dodatku Czech był na spalonym
  • 43'
    Legioniści dobrze utrzymali się przy piłce pod presją Rapidu na połowie "Wojskowych"
  • 41'
    Rapid wyszedł spod pressingu Legii, zabrał się do kontry, po chwili Tobiasz wyłapał dośrodkowanie Grgicia z lewej strony boiska
  • 40'
    Rajd Morishity, który minął dwóch rywali, został sfaulowany przez trzeciego, przy zejściu do środka boiska
  • 38'
    Rapid znowu w ataku pozycyjnym
  • 37'
    Morishita przeciął dośrodkowanie w boczny sektor boiska, zgrywając piłkę do Tobiasza
  • 37'
    Rapid buduje atak pozycyjny
  • 36'
    Niedokładny przerzut Pankova do Wszołka, aut dla Austriaków
  • 36'
  • 35'
    Grull zablokowany po strzale ze środka pola karnego
  • 35'
    Kerschbaum miękko zagrał na lewą stronę pola karnego, ale Morishita przeciął centrę
  • 33'
    Muci dobrze zgrał z tzw. pierwszej piłki do Guala, ten prostopadle, lecz trochę niedokładnie zagrał do Wszołka
  • 33'
    Ribeiro nabił rywala i wywalczył aut na połowie Legii
  • 32'
    Odbiór Rapidu na wysokości koła środkowego, ale Legia wyszła z opresji i zatrzymała kontrę
  • 31'
    Legia spokojnie buduje grę od tyłu
  • 31'
    Grull dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek, doszło do strzału, ale niecelnego
  • 31'
    Rzut wolny dla Rapidu, do bramki 35 metrów
  • 30'
    Wszołek zagrał do Guala, ten podał w pole karne do Pekharta, ale Querfeld upilnował Czecha, piłkę ostatecznie złapał Hedl
  • 29'
    Ribeiro popędził lewą stroną, Legia w ataku pozycyjnym
  • 29'
    Pankov dobrze zatrzymał Grulla na 16. metrze od bramki Legii
  • 28'
    Gual próbował wygrać walkę o pozycję w polu karnym, ale znowu uprzedził go Hedl
  • 28'
    Mocny strzał Muciego z 18. metra, bliżej lewej strony. Piłka przeleciała nieco nad poprzeczką
  • 27'
    Hedl uprzedził Guala, który otrzymał prostopadłe podanie w pole karne od Wszołka
  • 26'
  • 25'
    Faul Pankova, który podszedł do wysokiego pressingu na połowie Rapidu
  • 25'
    Przerzut Morishity na prawe skrzydło, do Wszołka, ale ten nie zdołał utrzymać piłki w boisku
  • 24'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 24'
    Elitim dośrodkował z rożnego na bliższy słupek, piłka wybita, gra przerwana, gdyż na boisku leżał Kerschbaum
  • 23'
    Elitim bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur, konkretnie w Grulla. Legia ma jeszcze korner
  • 22'
    Gual dobrze wycofał do Elitima, ale ten niedokładnie dogrywał z 18. metra. Po chwili Gual sprytnie wywalczył rzut wolny dla Legii, na 22. metrze od bramki Rapidu
  • 22'
    Odbiór Kapustki w środku pola, Legia zabrała się do kontry, który dość szybko przeszedł w atak pozycyjny
  • 21'
    Auer krótko rozegrał rzut rożny, po chwili dośrodkował w pole karne, ale gra została przerwana, gdyż Elitim był faulowany
  • 21'
    Auer dobrze popędził lewą stroną, zagrał wzdłuż boiska, do Seidla, ten podał w pole karne do Burgstallera, który mocno uderzył pod poprzeczkę, ale Tobiasz udanie interweniował
  • 19'
    Odbiór Morishity, który po chwili stracił piłkę pod presją w środku pola
  • 19'
    Tobiasz wyszedł z własnego pola karnego i wybił piłkę, uprzedzając Burgstallera, który czyhał na prostopadłe podanie
  • 18'
    Rapid przy piłce na własnej połowie
  • 17'
    Lang bardzo niedokładnie zagrywał z prawej na lewą stronę, do Grulla
  • 17'
    Legioniści uporali się z zamieszaniem na 16. metrze od własnej bramki
  • 16'
    Kapustka krótko rozegrał rzut rożny, po chwili dośrodkował z lewej flanki, ale Austriacy wybili piłkę
  • 16'
    Morishita prostopadle podał w kierunku Muciego, Legia ma korner
  • 15'
    Dalsze podanie Tobiasza na prawą stronę, do Wszołka, który niedokładnie wycofał do Kapustki
  • 15'
    Morishita wygrał pojedynek na boku boiska, ale nikt nie zamknął jego dośrodkowania z lewej flanki w pole karne
  • 13'
    Legia przy piłce w środku pola
  • 13'
    Gual prostopadle podał z tzw. pierwszej piłki, ale Wszołek został uprzedzony na prawym skrzydle przez rywala
  • 12'
    Kapustka sfaulowany na własnej połowie przez Grgicia
  • 11'
    Legioniści wymieniają się podaniami w linii obrony
  • 11'
    Przerzut Elitima na lewą stronę, Legia spokojnie konstruuje kolejną akcję
  • 11'
    Hedl opuścił pole karne Rapidu i wybił piłkę na aut, uprzedzając rozpędzonego Muciego
  • 10'
    Legia buduje akcję od tyłu
  • 10'
    Grull dopadł do piłki przed "szesnastką", ale niedokładnie uderzył z 18. metra
  • 9'
    Grgic uderzył zza pola karnego, ale troszkę niecelnie
  • 7'
    Spore zamieszanie w polu karnym Rapidu. Najpierw Ribeiro przeciął płaskie dośrodkowanie, potem doszło do zablokowania strzału
  • 7'
    Austriacy spokojnie wymieniają się podaniami w ataku pozycyjnym
  • 6'
    Wszołek zablokował prostopadłe podanie na połowie Rapidu, który ma aut
  • 5'
  • 4'
    Pankov wywalczył aut, nabijając przeciwnika w bocznym sektorze boiska
  • 4'
    Elitim dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, nie doszło do strzału, piłka wybita. Rapid wyszedł z kontrą, lecz Tobiasz wybił futbolówkę na aut
  • 3'
    Wszołek prostopadle podał do Guala, ale jego dośrodkowanie z prawej flanki zostało zablokowane. Korner dla Legii
  • 3'
  • 2'
    Pankov był naciskany, ale zdołał opanować sytuację pod presją rywali
  • 2'
    Austriacy budują grę od tyłu, Legia stara się naciskać
  • 1'
    Wysoki pressing Legii, ale Rapid wyszedł z opresji
  • 1'
    Za mocne podanie Pankova do Guala na prawej stronie boiska
  • 1'
  • Kapitanem Legii jest dziś Bartosz Kapustka
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii na mecz z Rapidem: Tobiasz – Pankov, Kapuadi, Ribeiro – Wszołek, Elitim, Kapustka, Morishita – Gual, Pekhart, Muci
  • Zdobył 50 trofeów, ale w XXI wieku – zaledwie dwa. Jest prowadzony przez byłego szkoleniowca 1.FC Nuernberg, który pracował w "jedynce" RB Lipsk jako asystent obecnych selekcjonerów reprezentacji Austrii oraz Niemiec. Zapraszamy na sylwetkę Rapidu Wiedeń, sparingpartnera Legii. TUTAJ
  • Witamy! O godz. 15:00 czasu polskiego Legia zagra sparing z austriackim Rapidem Wiedeń!
Legia WarszawaRapid Wiedeń
61'

61' Aleksa Pejic za Michael Sollbauer

62'

62' Guido Burgstaller

77' Josue (k.)

77'

80' Wojciech Urbański za Filip Rejczyk

80' Jan Ziółkowski za Steve Kapuadi