Koniec. Legia wygrała 1:0 z Ordabasami po golu Elitima!
    Urbański został osaczony przez trzech rywali, jego podanie zostało przecięte
    Urbański dośrodkował z prawej flanki na bliższy słupek, piłka wybita, będzie aut dla Legii
  • 85'
    Legioniści spokojnie tworzą kolejną akcję
  • 85'
    Pankov pobiegł prawą stroną, został zatrzymany przez drugiego rywala, ale wywalczył aut
  • 84'
    Legia buduje grę od tyłu
  • 83'
    Legia w posiadaniu w środku pola
  • 81'
    Rejczyk, naciskany przez rywala, wybił piłkę na aut
  • 80'
    Faul Rejczyka w środku pola
  • 80'
    Ładny drybling Urbańskiego, który został po chwili sfaulowany przez Tungyszbajewa
  • 78'
    Faul Fiedina na Diasie na boku boiska, blisko pola karnego Legii
  • 78'
    Fiedin dośrodkował z rzutu rożnego na dalszy słupek, ale za głęboko, piłka opuściła pole karne
  • 77'
    Zablokowane dośrodkowanie Reginaldo przez Diasa. Korner dla Ordabasów
  • 76'
    Kazachowie w posiadaniu w środku pola
  • 76'
    Juergen Elitim  Josue
  • 76'
    Jasurbek Yahshiboyev  Yuri Ribeiro
  • 76'
    Ziółkowski wybił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na środek pola karnego
  • 75'
    Faul Rejczyka na 30. metrze od bramki Ordabasów. Rzut wolny dla rywali
  • 74'
    Wasiljew uderzył sprzed pola karnego, ale niedokładnie
  • 74'
    Jacek Zielinski  Dariusz Mioduski
  • 74'
    Juergen Elitim  Rdaosc
  • 74'
  • 73'
    Kapustka zagrał w pole karne do Rosołka, ten oddał strzał, piłka odbiła się od bramkarza, ale nie wpadła do siatki. Poza tym, był spalony
  • 72'
    Drybling Diasa, który za mocno wypuścił sobie piłkę pod presją
  • 70'
    Płaski strzał Guala zza pola karnego, trochę niecelny
  • 68'
    Ziółkowski za Burcha, Urbański za Wszołka
  • 67'
    Kapustka odebrał piłkę w środku pola, tym razem bez faulu
  • 66'
    Faul Kapustki w środku pola
  • 64'
    Kapustka zagrał do Wszołka, ten wycofał w pole karne do Rosołka, który upadł w "szesnastce", ale sędzia uznał, że symulował. Bez "jedenastki", ale za to żółta kartka dla "Rosiego"
  • 62'
    Żółte kartki dla Fiedina i Jędrzejczyka
  • 61'
    Spięcie Jędrzejczyka z Fedinem, doszło do przepychanek
  • 59'
    Żółta kartka dla Bragi za faul na Rosołku
  • 59'
    Rosołek dośrodkował z prawej flanki na bliższy słupek, piłka wybita
  • 58'
    Dośrodkowanie Kapustki z rzutu rożnego na dalszy słupek, głębokie dogranie, Rosołek utrzymał piłkę w boisko, ucierpiał w kontakcie
  • 58'
    Kapustka dośrodkował z rzutu rożnego, piłka wybita, kolejny korner
  • 57'
    Dobry drybling Kapustki, po chwili Wszołek dośrodkował z prawej strony na dalszy słupek, do Pekharta, ale rywal strącił mu piłkę z głowy
  • 56'
    Legia buduje atak pozycyjny
  • 56'
    Legia w posiadaniu na własnej połowie
  • 53'
    Spokojny fragment meczu, niewiele się dzieje
  • 50'
    Gual niecelnie zgrywał z prawej strony pola karnego na środek, do Kapustki
  • 48'
    Wszołek dobrze zagrał z Rosołkiem, który ładnie podał do wahadłowego, ten został zablokowany. Legia ma korner
  • 48'
    Kapustka dośrodkował z rożnego na bliższy słupek, piłka wybita
  • 47'
    Gual naciskał Małyja i wywalczył korner
  • 46'
    Obecny skład Legii: Tobiasz - Pankov, Jędrzejczyk, Burch - Wszołek, Kapustka, Rejczyk, Dias - Rosołek, Pekhart, Gual
  • 46'
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 1:0 z Ordabasami po golu Elitima!
  • 44'
    Morishita umieścił piłkę w siatce, ale w tym czasie doszło do przepychanki na 30. metrze od bramki Ordabasów. Gol nie został uznany. Sędzie usunął z boiska Jerłanowa i Josue, który protestował wobec brutalnej gry przeciwników. Jednocześnie obie drużyny mogły wprowadzić nowego zawodnika. Portugalczyka zastąpił Wojciech Urbański.
  • 42'
    Tungyszbajew, będący na lewym skrzydle, na spalonym
  • 42'
    Rywale wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 42'
    Żółta kartka dla Małyja
  • 38'
    Josue sprytnie dograł z rzutu wolnego na prawą stronę pola karnego, do Kramera, ten lekko musnął piłkę, która wyszła poza boisko
  • 37'
    Faul Jerłanowa, rzut wolny dla Legii na 30. metrze od bramki Kazachów
  • 35'
    Jasurbek stracił piłkę pod presją Elitima, Muci podprowadził ją, zostawił ją Josue, ten prostopadle podał na lewą stronę pola karnego, do Elitima, który mocno uderzył z ostrego kąta na bliższy słupek. Futbolówka odbiła się od Szajzady i wpadła do siatki
  • 33'
    1:0 dla Legii! Elitim!
  • 32'
    Augustyniak był opatrywany przez lekarzy po faulu Jerłanowa, ale może grać dalej
  • 29'
    Ordabasy były blisko gola. Jasurbek wbiegł w pole karne z lewej strony i podciął piłkę nad Hładunem. Ostatecznie Ribeiro wybił piłkę praktycznie z linii bramkowej
  • 28'
    Jasurbek uderzył z 20. metra, po koźle, ale Hładun pewnie złapał piłkę
  • 26'
    Kun dośrodkował z lewej flanki w pole karne, ale dogranie zostało przecięte na dalszym słupku
  • 25'
    Elitim mocno uderzył z 20. metra na bliższy słupek, piłka nieznacznie przeleciała obok bramki
  • 25'
    Legia w posiadaniu na połowie rywali
  • 24'
    Małyj przerzucił piłkę na prawą flankę, do Reginaldo, który niedokładnie zgrał do Wasiljewa
  • 23'
    Dobre podanie do Kramera, ale bramkarz Ordabasów był czujny na przedpolu i złapał piłkę
  • 21'
    Muci na spalonym po podaniu prostopadłym Elitima
  • 21'
    Elitim zagrał z Kunem, ale obaj zostali zatrzymani w narożniku pola karnego
  • 19'
    Morishita sfaulowany blisko linii bocznej, Josue szybko wznowił grę
  • 19'
    Legioniści budują atak pozycyjny
  • 17'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego, Ordabasy przejęły piłkę, ale dość szybko ją straciły
  • 17'
    Kun wywalczył rzut rożny po akcji lewą stroną
  • 16'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek, Szajzada złapał piłkę
  • 16'
    Rzut wolny dla Legii z prawej strony boiska
  • 15'
  • 14'
    Burch niecelnie główkował po uderzeniu ze środka pola karnego
  • 13'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek, Kramer dopadł do piłki i niecelnie uderzył na dalszy słupek. W dodatku był spalony
  • 12'
    Elitim przejął futbolówkę na 25. metrze, podprowadził piłkę, ale jego strzał z 15. metra został zablokowany
  • 11'
    W zespole z Kazachstanu gra m.in. Jasurbek Yaxshiboyev, były zawodnik Legii
  • 11'
    Kazachowie w posiadaniu na połowie Legii
  • 10'
    Kun nie opanował piłki po górnym zagraniu z dalszej odległości
  • 10'
    Augustyniak dobrze zatrzymał rywala wślizgiem na wysokości koła środkowego
  • 9'
    Josue wycofał do Augustyniaka, ten chciał podać wzdłuż boiska, ale zagranie zostało zablokowane
  • 8'
    Morishita ładnie ograł rywala, a po chwili został sfaulowany przez rywala, który obejrzał żółtą kartkę
  • 6'
    Nieporozumienie Augustyniaka z Kapuadim, który zdołał jednak oddalić zagrożenie blisko własnej bramki
  • 4'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, Muci musnął piłkę głową, ale futbolówki nie sięgnął Kramer
  • 4'
    Morishita mocno dograł z lewej flanki na bliższy słupek, kolejny korner
  • 3'
    Josue zablokowany przy próbie dośrodkowania
  • 3'
    Kapuadi przeciął prostopadłe podanie na skrzydle
  • 1'
    Legia w posiadaniu, spokojnie buduje akcję
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii: Hładun – Burch, Kapuadi, Ribeiro – Morishita, Augustyniak, Elitim, Kun – Josue, Kramer, Muci
  • Ordabasy to aktualny mistrz Kazachstanu i finalista krajowego pucharu, który na początku obecnego sezonu przegrał z Legią w dwumeczu 2. rundy el. Ligi Konferencji Europy. SYLWETKA SPARINGPARTNERA
  • Witamy! O godz. 15:00 rozpocznie się sparing Legii z Ordabasami Szymkent na zgrupowaniu w Turcji!
Legia WarszawaOrdabasy Szymkent
7'

7' Jewhenij Makarenko

40'

40' Serhij Małyj

45' Wojciech Urbański za Josue

45'
46'

46' Maksim Fiedin za Jasurbek Yaxshiboyev

46' Wsiewołod Sadowskij za Tiemirłan Jerłanow

61'

61' Victor Braga

62'

62' Maksim Fiedin

70' Jan Ziółkowski za Marco Burch