Sparingi 2013/2014 - Mecz kontrolne zima

Z dośrodkowania Pinto tym razem nie było korzyści.
  • 90'
    Koniec meczu. Legia - Bytovia 2:0 po golach Dwaliszwilego i Babangidy.
  • 89'
    Łukasik do Kucharczyka, ten strzela z 20 metrów. Piłka odbija się jeszcze od pleców rywala i wychodzi na rzut rożny.
  • 88'
    Łukasik do Kucharczyka, ten pognał kilkanaście metrów, ale nie mając pomysłu jak minąć rywala zatrzymał akcję, a następnie wycofał piłkę.
  • 86'
    Alan w pojedynku z Bojasem i Brazylijczyk faulował
  • 85'
    Rzut wolny wykonywał Pinto i bramkarz zagarnął piłkę Ryczkowskiemu
  • 85'
    Próba kontry w wykonaniu Bytovii, ale Kozak wyjaśnił sytuację.
  • 84'
    Szarżował lewą stroną Kozak i został powalony na ziemię
  • 83'
    Łukasik czyści akcje rywali
  • 83'
    Alan uderzał z dystansu, ale trafił w plecy jednego z defensorów
  • 80'
    Podwójna zmiana zeszli Dwaliszwili i Makowski, za nich pojawili się Ryczkowski i Baranowski.
  • 78'
    Babangida rozegrał piłkę z Makowskim i wbiegł w pole karne, adresowane do niego zagranie nie dotarło do celu
  • 76'
    Szarżował Kucharczyk, ale jego strzał został zablokowany
  • 75'
    Łukasik dogrywał do Babangidy w pole karne, ale testowany gra został uprzedzony przez obrońców.
  • 74'
    Dwaliszwili wypatrzył Kucharczyka, zagrał do niego w tempo na prawą stronę, ten posłał piłkę w pole karne i... w ostatniej chwili połapali się w tym wszystkim obrońcy.
  • 72'
    Dobra akcja Kowalskiego na prawe stronie, płaskie dośrodkowanie i Jałocha z problemami i pomocą obrońców, ale daje radę.
  • 72'
    Znów na prawej stronie Wróblewski, uderza na bramkę, ale dobrze odbija piłkę Jałocha
  • 70'
    Akcja Bytovii prawą stroną zakończona dośrodkowanie w pole karne, ale dobrze piąstkuje Jałocha.
  • 68'
    Podwójna zmiana w ekipie Bytovii schodzą Michalski i Wilczyńśki, za nich pojawili się Kowalski i Kayode
  • 67'
    Dwaliszwili zagrywał do Babangidy, ten nie opanował piłki, która trafiła jeszcze do Pinto. Helio uderzał na bramkę - tak mocno jak niecelnie.
  • 65'
    Pinto w pole karne do Wieteski, ten zgrał głową do Babangidy, który też strzałem głową pokonał bramkarza gości.
  • 64'
    Łukasik posłał podanie do Kozaka i ... rzut rożny
  • 64'
    2:0
  • 63'
    Pietroń uderzał zza pola karnego i sprawił sporo kłopotów Jao, ostatecznie piłka odbita i rzut rożny dla Bytovii.
  • 63'
    Z kornera nic gościom nie wyszło
  • 61'
    Długo przy piłce w okolicach pola karnego była Bytovia, ale nie znalazła sposobu na zwarte szyki obronne legionistów
  • 60'
    Jeszcze jedna zmiana za Szewczyka wszedł Cesarek
  • 60'
    Akcja Bytovii i strzał płaski obok bramki
  • 59'
    Za Kazimierowicza wszedł Robert Hirsz
  • 58'
    Pinto zagrywał w kierunku Dwaliszwilego, ten uderzał tyłem do bramki, ale niecelnie, za wysoko
  • 57'
    Kucharczyk faulowany na prawej stronie boiska, Rzut wolny wykonywać będzie Helio Pinto
  • 55'
    Łukasik próbował zagrać do wbiegającego w pole karne Babangidy, ale Nigeryjczyk się pośliznął.
  • 55'
    Kucharczyk uderzył na bramkę, piłka kozłowała, ale nie sprawiła trudności Oszmańskiemu.
  • 53'
    Łukasik do Pinto, ten technicznie w stronę bramkę, na posterunku jednak Oszmański
  • 53'
    Akcja Bytovii, potknął się Alan, ale bez konsekwencji, goście przekombinowali.
  • 52'
    Faulowany z lewej strony boiska rozpędzony Miłosz Kozak
  • 50'
    Akcja Legii, Dwaliszwili uprzedzony jednak przez Pietronia.
  • 50'
    Rzeźniczak z Wieteską zatrzymują akcję Bytovii
  • 48'
    W przerwie boisko opuścił wiec Żyro, za niego Wieteska
  • 47'
    Są zmiany w ustawieniu. Alan na lewej, w środku grają Rzeźniczak i Wieteska, na prawej Makowski. Kucharczyk na prawą pomoc, na lewej Kozak. W ataku Babangida i Dwaliszwili.
  • 45+16'
    Jedna zmiana w legii za Efira pojawił się Babangida
  • 45+16'
    Druga połowa meczu rozpoczęta
  • 45+14'
    Za chwilę początek drugiej połowy meczu
  • 45'
    Kolejny rzut wolny, jeszcze raz Kryszak w pole karne, ale zbyt płasko i piłka padła łupem legionistów.
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 44'
    Kryszak dośrodkował w pole karne i.. faulowany był Alan.
  • 43'
    Makowski fauluje przy linii bocznej pola karnego
  • 42'
    Helio Pinto zagrywał w pole karne do kucharczyka, piłka musnęła głowy Michała, ale nic więcej nie udało się zrobić.
  • 41'
    Pinto zagrywał do Kozaka na prawą stronę, ten dośrodkowywał i wywalczył róg
  • 39'
    Okres niedokładności z obu stron, mecz nie należy do porywających - delikatnie mówiąc.
  • 35'
    Oszmański głową uprzedził Dwaliszwilego przed polem karnym
  • 34'
    Rzeźniczak posłał piłkę w kierunku Kucharczyka, ale za wysoko i aut dla Bytovii
  • 32'
    Dwaliszwili wypuścił w bój Michała Żyrę, ale ten za daleko sobie wypuścił piłkę i ta wylądowała w rękach bramkarza.
  • 30'
    Kryszak posłał świecę na przedpole karne Legii, ale tam pewnie Rzeźniczak.
  • 29'
    Łukasik posłał świetną piłkę na skrzydło do Kucharczyka, ale obrońcy w ostatniej chwili głową na aut
  • 28'
    Łukasik do Efira, ale ten traci piłkę na rzecz kryjącego go obrońcy
  • 27'
    Makowski zagrał krzyzżowo w pole karne do Efira, ale szybszy był Oszmański.
  • 27'
    Kozak uderzał z 20 metrów - nad poprzeczką
  • 25'
    Pinto ładnie wypatrzył Żyrę na prawej stronie, ten dośrodkował w pole karne, ale bramkarz gości szybszy od Efira
  • 25'
    Kazimierowicz zdecydował się na strzał z dystansu, ale bardzo niecelny.
  • 23'
    Kucharczyk zagrywał długą piłkę do Kozaka, ale ten uprzedzony przez czujnego obrońcę.
  • 23'
    Obie drużyny grają bardzo spokojnie, nie forsują tempa
  • 21'
    Legioniści spokojnie konstruują akcję wymieniając kolejne podania w defensywie.
  • 21'
    Zagranie z głębi pola do Makowskiego, ale ten nie opanował futbolówki
  • 20'
    Kucharczyk zagrywał w pole karne ale nikt nie przejął piłki
  • 17'
    Kozak zagrywał piętą, ale nie było tam żadnego z kolegów
  • 17'
    Michalski uderzył potężnie z dystansu, ale obok bramki Konrada Jałochy
  • 15'
    Kucharczyk odebrał piłkę, posłał długie podanie do Dwaliszwilego, ale ten za wolny i w dodatku faulował obrońcę.
  • 14'
    Na prawej obronie gra Michał Kucharczyk - chyba pierwszy raz w życiu
  • 12'
    Wilczyński dośrodkowywał w pole karne i piłka w rękach Jałochy
  • 10'
    Rzeźnik zagrywał w pole karne, ale wprost na głowę jednego z obrońców
  • 9'
    Rzeźniczak dwukrotnie dobrze zachował się w defensywie przerywając akcje rywali
  • 7'
    Akcja Legii ale pewnie chwyta piłkę na przedpolu Oszmański
  • 5'
    Efir zagrywał do Dwaliszwilego, ten przyjął piłkę na klatkę piersiową, ale po chwili stracił futbolówkę
  • 4'
    Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola
  • 3'
    Zespól z Bytowa jeszcze nie wyszedł na dobre na murawę a już zaczął przegrywać
  • 1'
    Bramka 1:0 Efir do Dwaliszwilego i Legia obejmuje prowadzenie
  • 1'
    Bytovia wznowiła od środka
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Piłkarze obu drużyn już na murawie, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Legia zacznie w składzie: Konrad Jałocha - Rałał Makowski, Alan Fialho, Jakub Rzeźniczak, Mochał Efir - Michał Kucharczyk, Helio Pinto, Daniel Łukasik, Miłosz Kozak - Michał Efir, Wladimer Dwaliszwili.
  • 0
    W środę 26 lutego Legia Warszawa rozegra sparingowy mecz z drugoligową Bytovią Bytów. Spotkanie odbędzie się na bocznym boisku przy ul. Łazienkowskiej. Początek planowany jest na godzinę 14.
Legia WarszawaBytovia Bytów

65' Ibrahim Babangida