Dobrze zapowiadała się kontra Legii, jednak Vrdoljak za długo zwlekał z podaniem
    Kolejna kartka, tym razem dla Adamovicia
  • 85'
    Żółtą kartką upomniany Pietrasiak
  • 84'
    Dwie dobre kontry Legii. Pierwsza zakończona strzałem Kucharczykiem, druga nicelnym podaniem tego samego zawodnika
  • 81'
    Astiz przerywa akcje Polonii
  • 80'
    Zablokowane uderzenie Wszołka
  • 80'
    Fauluje Vrdoljak
  • 79'
    Kiks Sadloka, jednak cała sytuacja kończy się szczęśliwie dla gości
  • 78'
    Żółta kartka dla Kucharczyka, który rzekomo symulował faul
  • 78'
    Na spalonym Sobiech
  • 76'
    Głową uderzał Kucharczyk. Nieźle Legia dziś gra skrzydłami!
  • 75'
    Dwie akcje Wszołka, najpierw zmusił do interwencji Skabę, a teraz niecelnie podawał
  • 74'
    Z rzutu wolnego Radović na głowę Vrdoljaka. Dobra interwencja Przyrowskiego
  • 74'
    Seria błędów w obronie Legii
  • 73'
    Ostatnia zmiana w Polonii. Wszołek za Bruno
  • 72'
    Faulowany Vrdoljak
  • 71'
    W polu karnym Wawrzyniak jakimś cudem zdołał dośrodkować, jednak wyjaśniają sytuacje obrońcy Polonii
  • 69'
    Dużo niedokładności w szeregach "Wojskowych"
  • 68'
    Bardzo wysoko grają piłkarze Polonii. Legia ma problemy z wyjściem z własnej połowy
  • 67'
    Uff, Sobiech uderzał, piłka minimalnie minęła bramkę Legii
  • 66'
    Spóźniona interwencja Kucharczyka
  • 66'
    Korner dla "Czarnych Koszul"
  • 65'
    Prostopadłe podanie do Hubnika przecięte przez Sadloka
  • 65'
    Nieudane wybicie Skaby
  • 64'
    Kontra Polonii, popędził prawym skrzydłem Mierzejewski, dośrodkował w kierunku Sobiecha, strzał napastnika niecelny
  • 64'
    Pietrasiak za Rachwała
  • 63'
    Pressing Legionistów powoduje błędy piłkarzy z Konwiktorskiej
  • 62'
    Polonia prezentuje się lepiej niż w pierwszej połowie
  • 60'
    Strata Manu, jego błąd naprawił znakomicie dysponowany Rzeźniczak
  • 58'
    Kontra Legii dwóch na dwóch. Kucharczyk do Hubnika, temu niestey nie udało się minąć obrońcy
  • 58'
    Na spalonym Manu
  • 58'
  • 56'
    Złe przyjęcie Hubnika, z autu Polonia
  • 55'
    Zaskajujące uderzenie Sadloka, ale piłka nie miała prawa wpaść do siatki
  • 54'
    Zmiana w Legii. Za Cabrala wchodzi Gol
  • 54'
    Strata Wawrzyniaka i uderzał Adamović
  • 53'
    Fantastyczna okazja dla Legii! Dośrodkowanie Manu, dwukrotnie strzelał Hubnik, lecz instynktownie bronił Przyrowski. Poprawiał jeszcze Manu, ale obok bramki
  • 52'
    Znakomity odbiór Vrdoljaka, jednak kapitan Legii niecelnie podaje
  • 52'
    Kolejny strzał Hubnika! Broni Przyrowski
  • 50'
    Uderzał Mierzejewski, piłkarze Polonii sygnalizują rękę w polu karnym. Sędzie nieugięty, nakazuje grać dalej
  • 49'
    Legia z konieczności w osłabieniu
  • 48'
    Dobra akcja Manu, niezłe dośrodkowanie do Hubnika. Czech nie miał z czego uderzyć i piłka w rękach Przyrowskiego
  • 48'
    Uraz Rzeźniczaka
  • 47'
    Uderzenie Wawrzyniaka zablokowane
  • 46'
    Rozpoczęła się druga część meczu
  • 46'
    Faulowany w środku boiska jeden z piłkarzy Legii
  • 46'
  • 45+20'
    Zmiana w drużynie gości. Adamović za Garncarczyka
  • 45+4'
    Bardzo emocjonujący mecz na Łazienkowskiej. Piłkarze nie odpuszczają żadnej piłki. Gra toczy się pod dyktando Legii, która oddała wiele strzałów na bramkę Przyrowskiego.
  • 45+2'
    Akcja Polonii, Bruno minął Vrdoljaka, podał do Sobiecha a ten zagrał na skrzydło. Dośrodkowanie zablokowane przez Rzeźnika
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Wynik 1:0 dla Legii
  • 45+1'
    Sędzia doliczył jedną minutę
  • 45'
    Faulowany Hubnik, będzie szansa na wrzutkę. Szkoda, że nie ma Kiełbika...
  • 45'
    Piłka w rękach Przyrowskiego
  • 44'
    Kontra Legii, Manu do Kucharczyka, który ponownie strzelał. Uderzenie zostało zablokowne. Brawo za pomysł!
  • 44'
    Przedzierał się obrońca Polonii, akcje w znakomitym stylu przerwał Rzeźniczak
  • 43'
    Dobra interwencja Rzeźniczaka
  • 42'
    Poszedł prawą stroną Manu, ale jego dośrodkowanie było niecelne
  • 41'
    Dużo pracy ma Przyrowski, kolejna interwencja tym razem po kornerze
  • 41'
    Rzut z autu, zgranie głową w kierunku Kucharczyka, który uderzył obok
  • 40'
    Groźnie pod bramką Legii. Mierzejewski minął Skabę, zostal wypchnięty jednak do linii. Jego dośodkowanie wyjaśnił Astiz
  • 38'
    Ajjj! Legia znów blisko gola. Dośrodkowanie Kucharczyka, Hubnik w trudnej sytuacji oddał strzał, który tylko minimalnie minął bramkę Polonii
  • 37'
    Faulowany Kucharczyk, będzie rzut wolny dla Legii
  • 36'
    Aut dla gospodarzy
  • 35'
    Komorowski odzyskuje piłkę i wyprowadza kontrę Legii. Obroncy gosci szybko ja przerwali
  • 34'
    Przy piłce Polonia
  • 32'
    Dośrodkowanie "Rzeźnika" prosto w ręce Przyrowskiego
  • 30'
    Kolejne podanie w kierunku Hubnika, lepszy obrońca gości
  • 28'
    Rajd Radovicia, który zagrywa do Hubnika, ten wpada w pole karne i uderza, piłka odbija się od Przyrowskiego oraz Sadloka i wpada do bramki. Trudno rozstrzygnąć czy był to gol Hubnika czy samobój
  • 28'
    Odpowiedź Polonii, uderzał Sobiech ale broni Skaba
  • 27'
    GOOOL dla Legii!!!
  • 26'
    Komorowski do Skaby, Legia spokojnie buduje atak od podstaw
  • 25'
    Szaleje na lewej stronie Kucharczyk w akcji z Wawrzyniakiem, aut dla Polonii
  • 23'
    Mogło być groźnie, Komorowski potknął się, blisko przejęcia piłki Polonia. Na szczęscie sytuacja od razu została naprawiona
  • 23'
    Brutalny faul Tosika na Cabralu. Żółta kartka
  • 23'
    Dośrodkowanie Legii z lewej strony, pewnie łapie Przyrowski
  • 21'
    Za mocne podanie do Kucharczyka, aut dla gości
  • 20'
    Błąd w przyjęciu piłki i faul jednego z piłkarzy Legii
  • 19'
    Rzeźniczak fauluje Mierzejewskiego. Będzie rzut wolny dla Polonii z około 25 metrów.
  • 19'
    Odchodząca piłka od Bruno, sytuację wyjaśnia obrońca Legii
  • 17'
    Piąstkuje Przyrowski
  • 17'
    Piłkarze nie odpuszczają żadnej piłki, ten mecz może się podobać!
  • 16'
    Kolejna wrzutka w kierunku Hubnika, napastnik Legii uprzedzony przez stopera
  • 16'
    Seria dośrodkowań, korner dla Legii
  • 14'
    Znakomita wrzutka od "Rzeźnika" na głowę Kucharczyka. Mało brakowało!
  • 13'
    Legia zdecydowanie lepsza w pierwszych minutach
  • 13'
    Podanie w kierunku Manu, uprzedził go jednak Przyrowski
  • 12'
    Znakomita akcja Radovicia zakończona strzałem Kucharczyka
  • 12'
    Strzelał Wawrzyniak, nad bramką
  • 11'
    Radović pada w polu karny - bez jedenastki
  • 10'
    Polonia w ataku
  • 9'
    Pierwsza akcja "Czarnych Koszul". Wyjaśnia Rzeźniczak
  • 9'
    Skaba "wyjechał" z piłką poza pole karne, wybijał Komorowski prosto na głowę któregoś z piłkarzy Polonii. Na szczęście obyło się bez poważniejszych konsekwencij
  • 8'
    Pierwsza składna akcja Legii. Przedzierał się Hubnik, podał do Rado, a ten zamiast strzelać... szukał Manu. Dośrodkowanie prawego pomocnika zablokowane
  • 7'
    Od autu "Wojskowi"
  • 6'
    Legia buduje atak
  • 6'
    Faulowany Komorowski
  • 5'
    Niebezpieczne podanie do Skaby, bramkarz Legii wybija na aut
  • 5'
    Wawrzyniak w kierunku Hubnika, niecelnie
  • 5'
    Przepychał się Hubnik, Jodłowiec wybija piłkę
  • 4'
    Traci piłkę Vrdoljak, jego błąd został naprawiony. Legia w posiadaniu futbolówki
  • 3'
    Faulowany Rado, rzut wolny
  • 3'
    Uderzenie Wawrzyniaka bardzo niecelne
  • 2'
    Przedzierał się Radović, powstrzymany zgodnie z przepisami
  • 1'
    Początek spotkania!
  • 1'
    Przy piłce Legia
  • 1'