Zamknięty sparing z Legionovią

08-11-2019 / 20:11 Piotr Kamieniecki

W trakcie przerwy na mecze reprezentacji, Legia Warszawa rozegra sparing z Legionovią Legionowo. To kolejny mecz kontrolny, który będzie zamknięty dla kibiców.

W trakcie poprzedniej przerwy na mecze drużyn narodowych, Legia Warszawa zremisowała 3:3 z Dinamem Mińsk. Teraz wicemistrzowie Polski również mieli zmierzyć się z drużyną z innego kraju, lecz ostatecznie stanęło na spotkaniu z drugoligową Legionovią Legionowo. 

Spotkanie z drugoligowcem odbędzie się w sobotę 16 listopada o godzinie 12:00. Jak informuje Legia, mecz będzie "zamknięty dla przedstawicieli mediów zewnętrznych oraz publiczności".

Trenerem Legionovii od września jest Ukrainiec Serhij Zajcew. W składzie drugoligowca są m.in. byli legioniści: Patryk Koziara i Eryk Więdłocha. Biało-żółto-czerwoni są siedemnastym zespołem w swojej klasie rozgrywkowej. Legionowianie w szesnastu kolejkach zdołali zebrać ledwie dziewięć punktów. 

Źródło: Legia Warszawa

Komentarze (4)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Zaloguj

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Na Legionowii będą na pewno nowe rozwiązania. I jak ktoś by to zobaczył to po Naszym klubie. Dlatego wszystko musi być tajne.
Młodszy chorąży
  • 0 / 1
Wysoko mierza. Nie umniejszajac Legionovi ale czy nie mogli znalezc sparng partnera na swoim poziomie? To co w nastepnej przerwie wezma na sparing jakis szkolny klub sportowy?
Generał dywizji
  • 0 / 0
Nie o to chodzi.
Młodszy chorąży
  • 0 / 0
A o co więc?