Wypożyczeni: Lisowski blisko Ekstraklasy

20.05.2012 23:00

(akt. 11.12.2018 13:06)

Piast Gliwice Wojciecha Lisowskiego był już o krok od Ekstraklasy. "Piastunki" wygrały 3:0 z GKS-em Katowice i już czuły zapach najwyższej klasy rozgrywkowej. W 90. minucie gola Warcie Poznań strzelił jednak Zawisza Bydgoszcz i szampan w Gliwicach musi jednak poczekać do przyszłej kolejki. Piast teoretycznie może jeszcze nie zagrać w Ekstraklasie, ale ze wszystkich ekip pierwszej ligi ma to największe szanse.

Jakub Kosecki (Lechia Gdańsk) - Nadal trenuje z Lechią. Był w kadrze na środowy sparing z Wdą Swiecie, który lechiści wygrali 4:0, ale nie zagrał w nim.

Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - "Zboziu" rozegrał 90 minut w czwartkowym meczu kontrolnym z Koroną Kielce. GKS zremisował 1:1 z ekipą Leszka Ojrzyńskiego. Podopieczni Kamila Kieresia trenować będą do piątku.

Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - 90 minut w derbach z GKS-em Katowice."Piastunki" pokonały rywala3:0. "Lisu" otrzymał również żółtą kartkę za faul. Obrońca przez cały mecz starał się być aktywny również w ofensywie. Piast prowadzi w tabeli, na drugim miejscu jest Zawisza, z którym podopieczni Marcina Brosza zmierzą się za tydzień. Już teraz możemy obiecać, że po sezonie zaprosimy Was na wywiad z "Liskiem".

Srdja Kneżević, Marijan Antolović (Borac Banja Luka) - Obaj są już na wakacjach.

Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - Olimpia wygrała 4:1 z Dolcanem Ząbki, ale Banasiaka nie było w kadrze meczowej.

Mateusz Lisiecki (Olimpia Elbląg) - Cały mecz z Dolcanem przesiedział na ławce.

Marcin Bochenek (Arka Gdynia) - 90 minut przeciwko Polonii Bytom. Arka pokonała rywala 3:1 i popchnęła go w otchłań drugiej ligi.

Dawid Duda (Znicz Pruszków) - Zagrał do 90 minuty spotkania z Pelikanem Łowicz. Znicz zremisował 1:1. Duda został zmieniony w doliczonym czasie gry przez Igora Mińkowskiego.

Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - Elana zremisowała 1:1 z Jarotą Jarocin.

Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - "Bronek" zagrał do 70. minuty spotkania z Włókniarzem Zelów. Legionovia pokonała rywala na wyjeździe 3:1.

Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - MKS zremisował 1:1 z Mazurem Karczew.

Jakub Chrostowski (Marcovia Marki) - Marcovia zremisowała 0:0 z GKP Targówek.