William Remy odsunięty od zespołu (akt.)

28-10-2020 / 14:05 Marcin Szymczyk

William Remy do formy wracał po urazie. Na treningach prezentował się coraz lepiej pod względem motorycznym i być może dostałby szansę na grę w jednym z najbliższych meczów. Na pewno znalazłby się w kadrze meczowej. A że w zespole poza Francuzem wciąż jest tylko dwóch zdrowych stoperów, to jego szanse na występ rosły.

Niestety Remy nieodpowiedzialnym zachowaniem prawdopodobnie przekreślił sobie szansę na ponowne zaistnienie w drużynie Legii Warszawa. W środę był przewidziany do treningów, ale na murawie się nie pojawił. Został zatrzymany przez kierownika zespołu po tym jak Internet obiegły jego zdjęcia z imprezy, na której bawił się bardzo dobrze. Niestety w dobie pandemii i wszelakich obostrzeń, w czasie gdy piłkarzom zaleca się izolację, takie zachowanie nie mogło przejść niezauważone. 

Zawodnik nie mógł dziś nie tylko trenować z kolegami, ale też nie wszedł do szatni zespołu. Nie dostał na to pozwolenia. Jeszcze dziś Francuza czeka rozmowa z dyrektorem sportowym klubu, Radosławem Kucharskim. Niewykluczne są dodatkowe badania na obecność koronawirusa. Remy musi się liczyć z konsekwencjami zarówno ze strony władz Legii jak i ze strony sztabu szkoleniowego. Jego zachowanie było bowiem nieuczciwe w stosunku do zespołu. 

akt. 18:20. Remy został odsunięty od zespołu w związku ze złamianiem przez niego zasad obowiązujących w klubie i przepisów związanych z sytuacją pandemiczną - poinformowała rzecznik prasowy stołecznego klubu Izabela Kruk. Obrońca został odizolowany od drużyny, a klub zapowiedział wyciągnięcie dalszych konsekwencji wobec niego.

Źródło: Legia.Net

Komentarze (349)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Zaloguj

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
no i nawalił sobie w papiery
Szkoda, jak czlowiek nie ma charakteru to trudno. Nie zarabia gdzies indziej.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Zeby tacy zawodnicy jak Remy czy Nagy mieli podejście do zawodu Astiza to zamiataliby tą ligą. A tak ich trzeba zamieść
Pułkownik
 • 3 / 2
Nie podoba mi podejście do sportu i Legii jakie prezentuje Remy.
Oprócz złamania zarządzeń klubowych dochodzi do tego sprawa wizerunkowa.
Niewiele mnie porusza do połowy rozebrany ciemnoskóry chlopak ale te dwie polskie? szmatki pozujące z nim na tej fotce to juz niesmaczne.
A potem narzekania , że kobiety traktuje się przedmiotowo jak zabawki.
I żeby było wszystko jasne - tak samo by mnie razilo gdyby do takiego zdjęcia pozował w ten sposób np. Nagy...
Generał dywizji
 • 2 / 1
Chyba przesadzasz Darky. Fota, jak fota. Dwie laski i koleś zrobili sobie na imprezie zdjęcie z gospodarzem. Gdyby laski były półnagie, to można by mówić o "skandalu". Nazywanie ich "szmatkami" jest obraźliwe. Chyba, że tam byłeś i wiesz więcej?
Pułkownik
 • 1 / 1
Nie , nie wiem nic więcej.
Może masz rację, przepraszam...
Generał dywizji
 • 0 / 0
OK, nie ma sprawy.
Major
 • 0 / 1
Uwaga ! Uwaga! Uwaga!

Proszę się nie spieszyć. Mamy jako Legia zasrany i Teresa, żeby Temu dostał jeszcze jedną szansę. Zdrowia może nie ma. Podejście też luzackie. Zagrożenie stworzył być może.

Niestety zdarzyć się może, że obok Antolica, Mosora oraz Wieteski to właśnie Remy może być jednym z naszych kluczowych graczy na wiosnę. Tym bardziej, że gra również jako defensywny pomocnik.

O co ten krzyk?

Nasze wyjazdy na wiosnę: Jagiellonia, Górnik, Śląsk, Zagłębie, Lech.

Czy już wiecie co zadecyduje o MP? Nasza gra obronną w tych meczach wyjazdowych. Można stracić 15 punktów. Nie do odrobienia.

Wyjaśnić sprawę, porozmawiać, upomnieć i pozwolić trenować, aby wiosną zagrał na maksa, pomógł nam i zakończył występy w Legii, jeżeli jest taka wola.

Pzdr
Major
 • 0 / 0
Przepraszam

Zasrany interes
Generał dywizji
 • 0 / 0
Rozwaliła mnie ta "i Teresa". Dobrze, że poprawiłeś, bo trzy razy podchodziłem do początku Twojej wypowiedzi :-)))
Pzdr
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Misiek, dla mnie jest nie do przyjęcia zachowanie Remy. Przypomnę to zawodnik V ligi francuskiej, dla którego gra w Legii to wielkie wyróżnienie. Jeżeli ktoś tego nie docenia, to nie zasługuje na II-gą szansę. W Legii zbyt duża liczba zawodników baluje a nie trenuje. Tacy piłkarze jak Nagy, Remy a i ostatnio Stolarski pokazują, że życie nocne ponad wszystko. To jest niedopuszczalne. zarabiają gigantyczne pieniądze i klub ma prawo oczekiwać postawy godnej piłkarza Klubu Legia a nie lesera.
Młodszy chorąży
 • 5 / 0
Z Remy'ego już nic nie będzie - trzeba jak najszybciej rozwiązać kontrakt. Nie dość, że wiecznie kontuzjowany, to jeszcze idiota narażający całą drużynę na zakażenie. Swoją drogą Legia jakoś nie ma szczęścia do czarnoskórych graczy. Pamiętacie Langila, który wyróżniał się... grą na pianinie, paleniem fajki wodnej i popijaniem napojów "rozluźniających", czym się chwalił w necie.
Młodszy chorąży
 • 0 / 0
a pamiętasz Chinyame,Choto czy Zeigbo?
Starszy sierżant
 • 2 / 0
Nie lubię uogólnień, szczególnie takich, które żywią się stereotypami.
Ale porównanie z Langilem i mnie przyszło do głowy po przeczytaniu wiadomości na temat Remyego. Czekamy tylko na oskarżenia z jego strony o rasizm w Legii.
Pułkownik
 • 0 / 0
wręcz odwrotnie tych pozytywnych czy też bardzo pozytywnych przypadków było znacznie więcej.
Porucznik
 • 0 / 0
Czy też Dosa Juniora?
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Moussa Outtara zagrał tylko rundę ale był kozak potem jakieś chryje były i uciekł do Kaiserslautern.
Pułkownik
 • 0 / 0
Wojtek
A w doopie z tym rasizmem.
Nie można myśleć że każdemu ciemnoskoremu uchodzi wszystko na sucho tylko dlatego ze boimy się oskarżeń o uprzedzenia rasowe.
Nagy też wyleciał z Legii między innymi za balety.
To też rasizm?
Marszałek Polski
 • 7 / 1
Jak pisalem że częściej bywa w level27 niż na treningach to same minusy i większość hejt. No to pozdrawiam tych ekspertów broniących tego lesera
Generał broni
 • 1 / 1
@Zegrzyniak

Gdzie się szlajasz? ;) Do Szanty marsz, a nie pod dachach Warszawy chodzisz :)
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Teraz to co najwyżej z psem wyjdę :)
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Do czasu. Niedługo będziecie z psem chodzić osobno, obaj w maseczkach.
Pułkownik
 • 1 / 0
tam z psami nie wpuszczają :-))
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Tam nikogo teraz nie wpuszczają
Pułkownik
 • 0 / 0
Brawo Zegrze...
To jest moje rozczarowanie, jak przyszedł to bardzo na niego liczyłem. Pokazał się parę razy i po kontuzji zniknął jako piłkarz. Teraz zniknął jak odpowiedzialny człowiek. Oby jak najszybciej zwolnił miejsce dla kogoś kto chce grać, a nie tylko pobierać uposażenie.
Major
 • 0 / 0
Równiez się pod tym podpisuje. Remy początek miał obiecujacy, ale ostatnio nie poznaję tego człowieka. Aktualnie to taka zapchaj dziura.
Generał broni
 • 5 / 0
Pomyśleć, że kiedyś wiązałem z nim sporą nadzieję. Takie zachowanie dyskwalifikuje ostatecznie. Niech szuka nowego klubu!
Młodszy chorąży
 • 2 / 2
Szczerze nie mam nic przeciwko jakimś drobnym imprezom najlepsi piłkarze na świecie też czasem imprezują no może poza świętym Lewym !!!! A nasze laski te puste szczególnie lecą na ciemnoskórych a jak jeszcze piłkarz to ma powodzenie że ho ho pamiętacie Prezesa Nakulmę tego z Górnika on też grał w Łęcznej tam się ponoć kolejki tych lasek się ustawiały do niego podobnie się mówiło o Sarkim czy Guerrierze z Krakowa pewnie i Remi ma ogromne powodzenie i niech ma i niech korzysta tylko jest jeden problem k....a jest ta j...a pandemia a on jest zawodowym piłkarzem i powinien w tym czasie jednak przestrzegać jakiś zasad to jest jego k...a praca i jego zarobek ale swoim zachowaniem naraża resztę drużyny na to że jakaś korona się przypalęta po co to .!!!
Pułkownik
 • 0 / 0
Mitras
Kiedyś też tak myślałem...
Nie chcę mówić o Polkach więc powiem o xNiemkach...
- w ogromnej większości , a nawet przeogromnej większości to dla nich nie do przyjecia.
Myślę że te kolejki lasek to mit.
No może z pominięciem tanich szmatek...
~Wentyl
 • 10 / 12
Jaki szacunek? Poyebało Ciebie? Zwykle zlewy na spermę co za kasę zrobią wszystko jak niegdyś pseudomodelki gównojady u szejków. Chyba nie myślisz że jakakolwiek normalna dziewczyna puściłaby się z ciemniakiem?
~Wentyl
 • 3 / 3
*habeta
Podpułkownik
 • 8 / 5
O czym Ty w ogole mowiesz? to nie jest temat - co dziewczyny lubia czy nie..tak Cie to interesuje? Ciemniak to jak widac nie jest kolor skory wiec jak nic nie wnosisz do dyskusji poza homofobiczno-rasistowskimi kompleksami to daj sobie spokoj
Porucznik
 • 3 / 5
I po co ten ciemniak głąbie?
~Wentyl
 • 5 / 4
Głąbem to ty jesteś. Tak na marginesie, ciemniak - potocznie: osoba o niskim poziomie inteligencji, odznaczająca się ciemnotą umysłową. BLM weszło za mocno?
Porucznik
 • 3 / 2
Co ja kurvva przeczytałem?
Ktoś tu mocno zazdrości XD
Porucznik
 • 4 / 3
Nie popisuj się Wentyl. To raz, a dwa - znasz go, wiesz, że jest ciemniakiem? Bo, że ty jesteś, to pewne.
~Wentyl
 • 5 / 3
Niewątpliwie podobnie jak Langil popisał się niebywałą inteligencja. Istny geniusz kurwa. Nie ma sensu z wami dyskutować, bo wy przecież najlepiej znacie się na wszystkim.
Pułkownik
 • 1 / 0
Wszyscy

Wentyl może jest zbyt impulsywny ale ma dużo racji.
Europa nie jest naturalnym miejscem dla ciemnoskórej ludności.
Ale nikt ich nie będzie szykanował gdy tu przyjadą będą pracować i zachowywać się przyzwoicie.
Nie tylko chodzi tu o łamanie zarządzenia Legii - myślę że głównym powodem oburzenia jest ta fotka.
Podpułkownik
 • 5 / 1
wydaje mi sie ze to on i to juz jakis czasem odpuscil sobie Legie i przestal wierzyc w regularne wystepy i stad takie zachowania - glupio zrobil bo juz lepszego pracodawcy nie znajdzie
Porucznik
 • 2 / 2
Tak samo myślę.
Kontrakt ma do czerwca 2021,pożytku z niego nie ma od dawna (szkoda,bo umiejętności ma i zapowiadał się dobrze) Wykorzystać sytuację,rozwiązać kontrakt z winy zawodnika,zejdą z kosztów (pewnie nie małych) poszukać stopera i sprowadzić zimą
No proszę, jakie to proste!
~Michu
 • 3 / 3
I po chu.... tw wszystkie Facebooki i Instagramy :)
To jak nie będzie mediów społecznościowych to nie będzie imprez:) Gratuluję Ci wniosków co tu zawiodło...
William pokazał na co go stać. Głąb jakich mało.
~Pab(L)o
 • 1 / 0
Zachciało się zdjęć z osobami które są niżej niż poziom morza i racja w komentarzach ale zresztą największy problem to nie profesjonalizm zawodników tylko brakuje profesjonalnych zawodników E(L)O
Pułkownik
 • 2 / 1
co_za_głąb_kropka_pl
Major
 • 3 / 0
Nie no Remy mistrz. Nie ma co w 100% profesjonalista. Teraz juz wiadomo dlaczego na boisku nie ma powera ;)
Uśmiechnięty Remy zupełnie niepodobny do tego ponuraka z boiska. Bardziej niż jemu dziwie się tym panienkom. Prawdę powiedziawszy czegokolwiek by nie napisać to i tak pachnie rasizmem - wg dzisiejszych standardów.
~Kazek 82
 • 0 / 7
Dajcie spokoj z ta pseudo pandemia chlop jest mlody niech szaleje
Mówisz o tym 29 letnim koniu?
Legia posłużyła się konfidentem i jego fotkami, by u****ć niewygodnego zawodnika. Gdyby to spotkało Luquinhasa czy choćby Boruca, takich sankcji by nie było. Tak się w tym kraju gloryfikuje konfidentów. A pewnie świnia jeszcze na koszt Remyego popiła i zamoczyła. Nie jestem fanem Remyego ale korzystaniem z usług konfidentów się brzydzę.
Eee, tutaj to konfitura postawiła klub pod ścianą. Jakby po tych zdjeciach nic się nie stało, to Miodek z Kucharskim dopiero by z mediów usłyszeli. Ja tylko jestem ciekaw co ten mokebe zrobił konfiturze i obstawiam, że jedna z tych dziewuch wcale nie była wolna.
"Tak się w tym kraju gloryfikuje konfidentów."

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Dobrze się stało, przynajmniej wiemy czemu ten typ słabo gra, a zarazem czemu nie powinien grać w Legii. Przykład Luqiego czy Boruca słaby, bo oni deb*** nie są i każdy nawet średniorozumny piłkarz wie, czym grozi imprezowanie w środku NAJWIĘKSZEJ PANDEMII DO CH*** ;)
Remy fuc.k out!
Pułkownik
 • 2 / 2
You too!
~PAW
 • 0 / 0
Moim zdaniem trochę za dużo czasu miał na to by do formy dojść. Nie wnikam w nieodpowiedzialność że zdjęć, to już tylko kropka nad i, mógł sto razy już zaistnieć w Legii i nic. Więc niech spada.
Pułkownik
 • 2 / 5
I tak to jest, jak się nie rozumie języka kraju, w którym się mieszka. Wrobili go z tym "***** ***" . Reszta może i przeszłaby z jakąś małą karą dyscyplinarną.
Generał brygady
 • 3 / 8
Bo ***** *** i tyle!
No to znalazł dziewczyny, które są biegłe po francusku! :D
Szeregowy
 • 4 / 9
Ajwaj, a co się stało? Chłopak bawił się z fajnymi dziewczynami. Prawda jest taka, że Miodek szukał pretekstu aby zejść z kosztów zamiast wycisnąć z chłopaka jak najwięcej
Pułkownik
 • 7 / 1
No właśnie wycisnęli z chłopaka tyle, że pozostał tylko w samych gatkach...
Generał broni
 • 6 / 3
@Orlek

Prawda jest taka, że jesteś kretynem. Być może nie miałeś na to zbyt wielkiego wpływu ale tak jest. Żyj z tym.
Podporucznik
 • 2 / 1
Kurde, pamiętam jak przyszedł, zagrał kilka sparingow na defensywnym pomocniku. Mial świetne podanie, do tego silny. Pomyślałem sobie ze to taki defensywny Vadis.. no i to by było na tyle.. brak zaangażowania w treningach do tego glowa nie ta co trzeba do sportu na wyższym poziomie. Szkoda, ale teraz nie pozostaje nic innego jak próbować rozwiązać kontrakt albo szukać jelenia który go wezmie od stycznia.
~NaLogike
 • 1 / 0
Jeśli złamał zakaz to albo rozwiązanie kontraktu albo lipny test na covid i 10 dni kwarantanny bez wejścia na kwadrat młodych szonow I koleszkowcow, pod drzwi ochroniarz, zgrzewka wody troche czarnego chleba odciąć prąd i po 4-5 dnia sam poprosi o lot do Paryża ;)
największy muł świata
Generał brygady
 • 4 / 1
Wypierdolic
No widocznie w Legii już tak jest, nieustająca imprezowa atmosfera bez względu na wszystko. Prezes dobrze płaci, na piłce się nie zna, więc hulaj dusza piekła nie ma. Remy głupi nie jest i wie, że u nas wielkiej kariery nie zrobi.
Major
 • 1 / 2
Po prostu Bal na Titanicu.
Pułkownik
 • 10 / 0
Pewnie będzie teraz delikatnie namawiany, do rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron. Czas już się jego skończył w Legii
Pułkownik
 • 3 / 0
Myślę, że tak będzie.Tylko kwestia ceny.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Ale mu tu dobrze. Grać nie musi. Wiecznie jakieś urazy. Do klubów może chodzić
Koledzy krytukujacy Remiego za impreze chyba mysla, ze reszta druzyny Legii nie imprezuje i nie dmucha lasek.i pewnie reszta druzyny Legii na imprezach pije koktaile witaminowe, z laskami caluje sie przez maseczki, zachowujac dystans 2 metrow.

Ludzie, Lewandowski jest tylko jeden! On je bioposilki przygotowywane przez kumata dieteteychnie zone, chodzi w wolnych chwilach na silke a nie na Mazowiecka. I dlatego gra w Bayernie a nie w Legii.

Zejdzmy na ziemie, jak sie oglada mecze naszych asow z Omonia i Karabachem, to odnosi sie wrazsnie, ze oni w zasadzie na co dzien nie wychodza z klubow na Mazowieckiej, tylko tam na stale mieszkaja.

Remy to jakis koziol ofiarny?
Piro zle mowisz. Wez na przyklad takiego Wszolka. Alboninnego pilkarza, ktory ma zone, dziecko....
A jesli juz jakis tak robi, to niech robi to z glowa, a nie daje sie fotografowac....takich mamy pilkarzy, a pozniej taki poziom na boisku...pogonic bambo...
A tak poza tym, fajne ma te kolezanki, ze te warszawianki pchają sie na tych afro....
Pułkownik
 • 2 / 1
Remy od wielu miesięcy nic nie gra i się nie kryje że taki styl życia mu odpowiada reszta udaje że im zależy
Np. Kante też nic nie gra ale kopnął koszulkę Legii bo mu niby zależy i został uznany za legendą i legionistę.
Uczciwość nie popłaca
Pułkownik
 • 1 / 1
Raczej dał się złapać.
Generał broni
 • 2 / 1
Jak się prowadzą piłkarze kazdy wie .Dał okazję aby klub odzyskał trochę grosza z jego kontraktu .Rado kary zapłacił chyba ok. 50 tys euro ,Remego wycenić na 100 tys euro kary i pogonić z klubu.
Major
 • 0 / 4
Misiek

Jedna wizyta w solarium plus jedna wizyta u fryzjera.

Dla takich lasek warto !!!

Pzdr
Michniewicz cały czas po polsku nawija i Remy nie zrozumiał ;))))
Pułkownik
 • 4 / 2
Remy podobno nauczył się Polskiego i pierwsze co zrobił to przeczytał biografię najlepszego trenera ekstraklasy, znanego ogrodnika i miłośnika whiski oraz piłkarza i publicysty Kowala i dzisiaj już wie że bez systematycznego picia nic nie osiągnie
Pułkownik
 • 4 / 0
To może dla równowagi przeczytalby biografię Janczyka?
Pułkownik
 • 7 / 0
No to chyba ostateczny koniec gościa w Legii. Drugi Langil z niego wyrósł. Szkoda bo umiejętności ma, na samym początku zapowiadał się na kozaka. Tyle że łeb nie dojechał. Wymowne że Remy nigdy tak naprawdę się tu nie zaaklimatyzował. Wiecznie z boku, nawet po angielsku nie gada. Mniejsza już z polskim ale żeby zagraniczny piłkarz po 2 czy tam 3 latach dalej nie umiał wydukać nic po angielsku to jest już wyższy poziom olewactwa/bycia idiotą.
Pułkownik
 • 5 / 0
Plus, kiedyś była jakaś rozmowa z Sanogo, iż Remy gada takim getto slangiem, że nawet on go nie rozumie często.
"Wiecznie z boku, nawet po angielsku nie gada"

A to do gadki z Czeskiem to jest mu potrzebna jakas glebsza znajomosc jezyka niz do gadki z duupami z klubu?
Nawet slowa te same trzeba znac:
wejdz
wyjdz
szybciej
mocniej
daj czadu
dochodze
Itd.
Pułkownik
 • 1 / 0
Remy chyba dobrze dogadywał się z Moulinem.
Zresztą te pierwsze pół roku dobrze grał.
Generał broni
 • 3 / 0
Langil chociaż na pianinie umiał...
Z czy on na zdjeciu cos kiral? Nie. Spotkal sie tylko rodzinnie z zona, siostra i bratem.

PS. Myslicie, ze czyms sie rozni od polskich pilkarzy Legii? Myslicie ze oni nie imprrzuja podczas korony z duupami?
Jedyne co rozni Remich i Langilow od Polakow (no moze z wyjatkiem Rxezniczaka i Van Torta), to to, ci pierwsi sa mentalnie i spolecznosciowo nie do konca kumaci, ze z fotkami z imprez sie nie lata po facebookach, jak jestes osoba publiczna, zawodowym pilkarzem.
Ktora to zona a ktora siostra jak taki zorientowany dobrze jestes ? Brat po innym ojcu ?:)
Pułkownik
 • 3 / 0
Wzzyscy z osobna adoptowani.
Nie dopatrzysz się podobieństw.
Generał broni
 • 2 / 2
@piro

"Z czy on na zdjeciu cos kiral? Nie. Spotkal sie tylko rodzinnie z zona, siostra i bratem."

Pewnie, a przy okazji stworzył związek kazirodczy z siostrą i bratem, po czym udał się do LTC sprzedać kolegom trochę mikrobów. Tak to to działa byku :D
drugi Langil jak pragnę zdrowia... czas na Mosóra!!!
Jasne. A Mosor to na pewno abstynent i nie imprezuje. Jasne.

Tyle ze nie lata po FB chwalac sie swoja glupota jak Remi
Podporucznik
 • 0 / 0
Każdy imprezuje, ale tylko niektórzy wiedzą kiedy, ile i z kim.
Powinno się ich skoszarować w Książenicach i tyle... a nie d.ebil jeden z drugim będzie sobie po imprezach latał.
~Luki
 • 1 / 0
Jak się chce w kogoś uderzyć, to bat się zawsze znajdzie... Myślę, że pozostali też się nie raz nie dwa dobrze relaksują. Przecież piłkarz to nie zakonnik. Z tego zdjęcia nic nie wynika. Nie wygląda na to aby z czymkolwiek przesadził. Może ten koronawirus tylko ale jak widać po innych drużynach to zachorowania są i będą. Nie ma pucharów to trzeba szukać sposobu na obniżenie kosztów. Chyba zamiast takich zagrań, powinni się skupić aby z tych piłkarzy zrobić zespół. A takie coś nie pomaga bo nie wiadomo jak to wypłynęło. I będzie kwas wśród pozostałych
Młodszy chorąży
 • 2 / 0
"Został zatrzymany przez kierownika zespołu"-proszę o więcej szczegółów z samego zatrzymania typu: czy stawiał opór przy zatrzymaniu,czy kierownik zespołu musiał użyć środków przymusu bezpośredniego,oraz na ile został zatrzymany
Pułkownik
 • 3 / 1
Kierownik drużyny dowodził cała akcją.
Zadanie wykonały siły specjalne pod nadzorem premiera i prezydenta.
Kapitan
 • 6 / 0
Foto: Czesław Michniewicz z drona przez okno.
Starszy kapral
 • 3 / 1
No to już chyba koniec jego przygody z Legią. Początki miał bardzo obiecuje, ale później już była tylko równia pochyła. Bye Remy.
pan Obradovic ma swojego następce :)
I to godnego następcę.
Młodszy chorąży
 • 0 / 0
No i odsunięty od 1. zespołu (źródło: 90minut).
Pułkownik
 • 1 / 0
A pensja cała leci?
Młodszy chorąży
 • 0 / 0
Nie napisali, to pewnie może zależeć np. od zapisów w kontrakcie.
Iza Kruk napisała że zwiazku z sytuacją pandemiczną został odesłany na kwarantanne i poniesie konsekwencje.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Niech gosię w końcu wyyebią
Pułkownik
 • 1 / 0
trzeba przyznać, że majtasy ma bardzo oryginalne i gust także całkiem całkiem - jest dywersyfikacja. A tak na poważnie to zakaz wstępu na wszystkie obiekty Legii do końca kontraktu może wypożyczenie do Białegostoku lub Podkarpacie gdzie uwielbiają takich gości
Starszy sierżant
 • 1 / 0
Niech wraca na antarktyde wypozeczenie
Pułkownik
 • 1 / 1
A co on by bzykał na tej Antarktydzie?
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Pingwiny ;)
Pułkownik
 • 1 / 0
jak to co foki
Pułkownik
 • 0 / 0
Aby,zwany

Bardzo ciekawa petspektywa, ciekawe czy się skusi.
Generał broni
 • 1 / 0
Foczki
Pułkownik
 • 7 / 0
Chłopak zamówił sobie indywidualne treningi.Pewnie trenował z pełnym zaangażowaniem a tu takie niezrozumienie.
Pułkownik
 • 0 / 0
Za słabo spocony.
Pułkownik
 • 1 / 0
Bo to dopiero rozruch.
Ciekawe co trzyma w dloniach
Sierżant
 • 14 / 3
popędzić bambusa z Legii nie powinno to być tolerowane bo to daje zły przykład dla innych zawodników on i tak był w tym zespole zbędny
Major
 • 1 / 4
VOO to też bambus?
VOO to pol-bambus pol-niebambus :)
Podpułkownik
 • 5 / 0
Pietreczku, dokładnie tak jak pisze DareirL ona preferuje czorno-skórych a ty chyba do nich nie należysz. Swoja drogą to tuman do kwadratu. Wywalić na zbity pysk.
Ale tą blondynę wziąłbym na trening indywidualny ;)
Pułkownik
 • 4 / 2
Ona preferuje czerń.
Panowie,

Mam tu na myśli maraton wokół boiska aż dziewczyna zmądrzeje, ;)
A co głupiego zrobiła?
Wzięła udział w imprezie w dobie największej ilości zarażeń koronawirusem gdzie ponowny lockdown jest bardzo możliwy. W dodatku w obecności piłkarza narażając na zarażenia kolejnych zawodników. A co za tym idzie już chyba nie muszę tłumaczyć, czy w twoim przypadku jest taka potrzeba?
Pułkownik
 • 1 / 1
A wiesz na pewno że Pitrek .nie beżowy.
Nie, nie beżowy.
Pułkownik
 • 1 / 1
Ha ha
Pułkownik
 • 1 / 1
No to faktycznie u niej bez szans.
Jeżeli ktoś godzi się na to, by się zarazić, to o ile jest dorosły i świadomy, to jego/jej problem. Tacy nieodpowiedzialni, byli są i będą. I nic się na to nie poradzi. Można się tylko chronić samemu zamiast sobie gdybać, jak z takimi osobami postępować.
Starszy sierżant
 • 1 / 0
Ona preferuje raczej $ bądź €
Pietrek,
czy ja wiem? Jakaś niewyraźna z twarzy :-) Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :-)
Ledarg,

Bo popiła;)
Kapitan
 • 3 / 1
PietrekLegia
Zawsze możesz się pastą posmarować, jak pewien "dziennikarz"
Pietrek,
ta niewyraźność wyraźnie wskazuje na inne przyczyny niewyraźności :-)
Fairplay, tylko że ci tacy "odpowiedzialni" dorośli potem będą zarażać innych i to nie jest ich sprawa. Poza tym nie możemy chodzić na mecze, na których jest dużo mniejsze ryzyko niż na takiej imprezie, a Ty chcesz usprawiedliwiać łażenie po imprezach. Jak tak ludzie będą robić to długo poczekamy na mecze z kibicami, bo przypadków będzie coraz więcej.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Ona już sporo treningów przeszła
Pułkownik
 • 0 / 0
Z takich brzydkich kubków.
Sierżant
 • 4 / 0
Jeszcze b zrozumiał jakby coś wygrali . Kiedyś o ile pamiętam była fotka jak nasi wychodzą z burdelu na Powsińskiej ale wtedy chyba udało im się przejść Spartak Moskwa ....
Starszy sierżant
 • 0 / 1
To tez niedobry przykład. Piłkarze to jak święte krowy..
Pułkownik
 • 1 / 1
Przecież i burdel wymaga skupienia.
Po spartaku mieli odkupione. Poza tym i tak mieli w chslupach przeyebane. Rybus, jedza i borsuk :)
Ledarg,

Bo popiła;)
Sorry , miało być wyżej.
Sierżant
 • 5 / 1
Langil 2 . ... Takich właśnie mamy profesjonalistów w drużynie . A potem dziwimy się że są takie wyniki a nie inne .
Sytuacja patowa - nikt go nie chce kupić, ciągle kontuzjowany - facet jest jak na wakacjach - kasa leci i co mu zrobią... Nie jest tajemnicą, że inni też się bawią - dbają tylko aby im nikt zdjęć nie robił.
Nikt tu poniżej nie zwrócił na to uwagi, ale ręka z lewej strony zdjęcia (damska sądząc po paznokciach) trzyma strzykawkę. Także...
Pułkownik
 • 1 / 2
Podaje szczepionkę na covid.
Nic mu RK nie zrobi.
Pułkownik
 • 0 / 1
to jest chyba zapalniczka
Tak, a te laski to dietetyczki...
Pułkownik
 • 1 / 0
Kto wie....
Podobno to zdjęcie z treningu.
Starszy kapral
 • 5 / 2
Hah najpierw gosc w kasynie caly czas balowal tersz z laskami...no prosze jaki gwiazdor. A ile tu ludzi go bronilo.
Major
 • 2 / 4
I kasyno i laski są dla ludzi.

Piłkarze to też ludzie.
Generał broni
 • 2 / 1
"Piłkarze to też ludzie. "

Dokładnie piłkarze to tez ludzie, ale wśród piłkarzy są debile, a Remy niestety łapie się do tych drugich czyli do debili.
Marszałek Polski
 • 3 / 5
Go ściu it ak od jakiegoś czasu jest "obok". Bliżej lub dalej ale obok.
natomiast mentalnie jest na imprezie cały czas.
Pułkownik
 • 1 / 2
A jak wszyscy to domownicy?
Mieszkają razem, a więc nie ma przeciwwskazań.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
plus tego zdjęcia, brak bebzona u Remego. Jest fit
Różne są sposoby, żeby tak wyglądać, chyba wybrał ten przyjemniejszy ;-) No ale tak serio to naprawdę nie pojmuję, co niektórzy mają w głowach...
Kapitan
 • 2 / 0
Dzięki tym zdjęciom z imprez które co jakiś czas wyciekają do sieci wiem że ten gość istnieje. Nie miejcie do niego pretensji. Gość żyje pełnią życia.
Na treningi też przychodzi, a jak i trzeba to i mecz z trybun w ostateczności obejrzy (dobrze że są telefony i można się czymś zająć).
Szeregowy
 • 5 / 0
Steeven Langil nr 2
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Nagy nr 3
~M.
 • 3 / 9
Afera jak by człowieka zabił, wszyscy się bawią więc po co sztucznie nakręcać temat?
Pułkownik
 • 3 / 1
Covid
Generał broni
 • 1 / 0
W kontrakcje baletów nie ma ,dał się złapać niech płaci
Major
 • 6 / 15
Sporo prawiczków na tym forum, jak widzę.
Pułkownik
 • 7 / 2
Jakby tylko o bzykanko chodziło to mógł do domu zaprosić, bez imprezy i zdjęć.
Podporucznik
 • 6 / 1
misiek kretynie tu chodzi o covid a nie bzykanie, że mógł pozarażać kogoś z drużyny.
Major
 • 0 / 3
Leszek

Myślisz, że sobie odmówił...
Pułkownik
 • 1 / 0
Co to za przyjemność bez publiczności.To jak mecz bez kibiców.
~AA
 • 2 / 1
Jak tylko sie da to wywalic z winy zawodnika, ale najpierw kara finansowa.
Generał broni
 • 1 / 0
I to duża.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Brzmi pięknie
~( L )
 • 2 / 0
500 + NA DROGĘ I DO WIDZENIA Z LEGI MŁODYM DAĆ SZANSĘ NA POKAZANIE SIE W JEDYNCE
Jeszcze niedawno, potrafiliśmy sprzedawać obcokrajowców za 2,5-4,2 mln euro. Dziś poza Luquinhasem i może Juranoviciem, mamy ich trzynastu, z czego żaden, nie jest wart nawet miliona.
Pułkownik
 • 6 / 1
Prezes buduje na lata, nikt nam drużyny nie rozkupi.
MD ma wizję długofalową.
Major
 • 1 / 1
Dobre :)
No to się jakiś konfident spisał ładnie. Balował z nimi i zakapował towarzysza biesiady. Zwykła świnia. jak to było w Pitbullu: walić konfidenta. Abstrah*jąc od okoliczności całej sprawy to jednak konfidenci górą!
Pułkownik
 • 2 / 1
Pewnie panienki się pochwaliły.
Podobnie było z dwoma piłkarzami, co wylecieli z zgrupowania kadry.
Zrobili po cichu imprezę z dziewczynami, a potem jedna z nich wrzuciła fotki do neta.
Pułkownik
 • 0 / 0
W Anglii
Baby to są jednak puste, a przynajmniej niektóre
Pułkownik
 • 3 / 1
Jak puste to trzeba napełnić.
Generał broni
 • 1 / 0
@Załężny

A ty jesteś bitym frajerem skoro uważasz, że ktoś kto to ujawnił jest konfidentem. Ten de.bill naraził cała drużynę na kwarantannę i być może na dolne rejony tabeli i brak jakichkolwiek szans na sukcesy. No ale czego mamy wymagać od prawilniaków biorących w szamę?
Pułkownik
 • 3 / 3
Dwoch biznesmenow i dwa lachociagi
To nie zadni znajomi a zwykly escort
Pułkownik
 • 3 / 3
I te dwa lachociągi....
Trzy. Przyjrzyj się dobrze.
Major
 • 3 / 9
Nie rozumiem tych słów oburzenia.

Facet po przewlekłej kontuzji odzyskał formę i organizm poinformował go o podstawowych potrzebach.

Zbadać gościa na Covid i jeżeli jest OK to wystawić kontrolnie jako defensywnego pomocnika w meczu z Wartą.

Wszystko wskazuje, że powinien być w dobrej dyspozycji.

Pzdr
Major
 • 1 / 2
Dodatkowy argument:

Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny.
Pułkownik
 • 1 / 1
A jeśli Remy jest homo?
Major
 • 0 / 2
No jakie homo skoro da dwie panienki.
Trochę logiki. Raczej ma w sobie coś z makaronu czterojajecznego.
Misiekw, dla niego już tu nie ma miejsca. Nawet nie biorąc tego pod uwagę, to test na covid wykonany teraz nie ma sensu. Dodatkowo on żadnej formy nie odzyskał :)
Marszałek Polski
 • 2 / 2
Jak się stoi koło panienki to nie znaczy że się jest hetero.A jak się siedzi koło kolesia na wózku... itd.
Marszałek Polski
 • 5 / 2
A jesli chodzi o jego postawę i zachowania - lojalność i dyscyplina. Trzymanie się zasad. kto sobiue odpuszcza takie rzeczy w zespole, ten wypada z zespołu.
Major
 • 0 / 3
alaryk

Krakowskim targiem: jest bisex.

Z niewolnika nie ma pracownika.
Z zakonnika też. W dzisiejszych czasach

Pzdr
Pułkownik
 • 0 / 0
A może one też wjeżdżają, jak tajlandki.
Pułkownik
 • 0 / 0
Będzie mu lekko biegać.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
yyy...? znaczy "z zakonnika nie ma niewolnika"? Moim zdaniem - jest. W pewnym ujęciu i w pewnych aspektach.
Major
 • 0 / 1
alaryk

Popraw logikę w rozumowaniu.
Z zakonnika nie ma pracownika. W dzisiejszym futbolu na pewno nie.

Pzdr
Podporucznik
 • 8 / 2
Nie dość, że jebie klub na kasę, to jeszcze jebie polskie nastolatki. Już wiadomo dlaczego mówił, że bardzo podoba mu się w Warszawie i nie chce odchodzić. Piłkarz bez ambicji.
~KrólParkietu
 • 6 / 1
Podryw na piłkarza zawsze działa. Nie musisz za wiele mówić. Wystarczy, że powiesz, o tym, że jesteś piłkarzem Legii. Ona cie wygogluje i już jest podjarana i zdziera kolana. Nawet taki brzydal jak Radovic ciupciał jak chciał.
Pułkownik
 • 1 / 1
Na żużlowca też.
Czy inne sporty, to nie wiem.
Major
 • 1 / 1
No koszykarza i siatkarza też.

Dziewczyny lubiom wysokich.
Pułkownik
 • 4 / 0
Przy wysokich, to niektóre nie muszą nawet klękać.
Pułkownik
 • 1 / 0
Z tymi nastolatkami to trochę przesadziłeś.
Podporucznik
 • 5 / 0
Cóż, typowy "balotelli".
Jeszcze ta ksywka - willyboy,
niech spada na szczaw.
No ale szalony Włoch przynajmniej coś osiągnął. Choć na pewno mniej niż mógłby.
Generał brygady
 • 3 / 2
A zabrać wypłatę na trzy miechy to skruszeje.
Podporucznik
 • 3 / 1
Raczej powinien oddać za ostatnie pół roku.
I i tak nie skruszeje.
To już hobby player jest.
Starszy sierżant
 • 3 / 0
Co się na dymał to jego :)
Jak my kontraktujemy takich ogórków? Czy jakiś skauting u nas istnieje? Jakieś rozpoznanie piłkarza? Remy - kolejny ogórek nabyty przez specjalistę doktora Jozaka, z jakiejś łapanki. Ilu jeszcze??
Jeszcze w sezonie 2015/2016 był podstawowym obrońcą Montpellier HSC, solidnego klubu z Ligue 1.To nie ogórek, to po prostu leser.
Pułkownik
 • 2 / 0
Prezesa rządy.
Bierze trenera, a on sprowadza piłkarzy.
Wtedy prezes mocno ufa szkoleniowcowi.
Po kilku miesiącach trener leci,a grajek zostaje.
I tak od trzech lat.
Podporucznik
 • 2 / 1
Jak przychodził to był fajny chłopak.
"Okoliczności" go rozpuściły.
Sierżant
 • 4 / 1
Wyrzucić takiego nieodpowiedzialnego człowieka jak najszybciej
Remy powtórz : Bo od wiecora bejbe znowu zacynamy
Wszyscy robią to samo, tylko idioci dają się złapać.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Tylko nie wszyscy niemal co wolny tydzień
~Rawa
 • 1 / 0
Teraz chłopaki już nie wstawia zdjęcia z karpiem na wigilię bo pandemii przecież....
Pułkownik
 • 1 / 0
Jak będzie karp w maseczce to mogą.
Kiedy oni wreszcie się go pozbyja? Od dawna tylko pobiera pensję i tyle. Wolał bym jakiegoś młodego za niego.
Pułkownik
 • 0 / 0
Na koniec kontraktu.
Jeszcze może zagrać wiosnę życia, obieca, że utrzyma forme i bedzie nowy kontrakcik.
Pułkownik
 • 0 / 0
"Pozbyja" :)
Naprawdę w tym wszystkim to jest dla Ciebie najważniejsze:)
Jest młody i bogaty to niech się bawi. Na jego miejscu robiłbym to samo, tylko nie dawał sobie robić zdjęć. Stracony czas nie wróci.
Jeśli klub uważa to za nieodpowiednie zachowanie to oczywiście może go odesłać do rezerw, czy podjąć inne działania.

Zresztą, czy reszta piłkarzy siedzi w klatkach między treningami, czy akurat Remy był na tyle nieuważny/głupi/pechowy, że na niego trafiło?
Generał brygady
 • 2 / 4
Oj tam, na obczyźnie ...chciał sie napić i poruch....:P
Generał broni
 • 3 / 7
A jakie konsekwencje poniósł trener za dywersję ze składem na Karabach?
Pułkownik
 • 3 / 0
Kupili mu program do analiz, aby więcej nie popełniał podobnych błędów.
Generał broni
 • 1 / 5
To jeszcze śpiewakowi mikrofon mogli zafundować.
Pułkownik
 • 1 / 0
Będzie zestaw do karaoke, ale to na święta.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
On i bez mikrofonu dobrze sobie radził
~Rawa
 • 1 / 6
Siedzi na chacie ze znajomymi i co? Coś złego robi? Jak Sagan w tort się wjebał to wszystko ok. Taki profesjonalny klub a zarządzanie na poziomie b klasy. Jak tak dalej pójdzie nikt u nas nie bedzie grał jak klub ingeruje w życie prywatne. Trenuje gra to jego praca a po tym wszystkim niech leży nawet zarzygany pod płotem nic mnie to nie interesuje. Słabe zachowania to mają dziennikarzyny którzy rozpętali ta gownoburze.
Ale nie rozumiesz chyba, że to chodzi o całokształt, a nie tylko o tą jedną sytuację, już za dużo szans dostał. Poza tym klub musi ingerować w życie prywatne, tym bardziej jak zawodników jest bez formy.
Generał broni
 • 2 / 0
On reprezentuje klub ,nawet zarzygany .Pewne rzeczy są w kontraktach .
P0lki już się dorwały do murzyńskiej kolby. Teraz piłkarz ma problemy, bo instagramerki musiały pochwalić się swoją zdobyczą w internecie.
Jakby się dało dzięki temu rozwiązać kontrakt to jeszcze bysmy na tym dobrze wyszli. Ale pewnie tylko kara finansowa.
Chorąży
 • 4 / 0
Tym piłkarzom z francuskiej ligi szybko się odechciewa u nas grać. Remy, Cafu, Phillips, wszyscy trochę grali dobrze a potem przeradzali się w parodystów. Może jest u nas za mało słońca i lato jest czasami niegorące.
Był już król Francuz u nas, któremu królować się odechciało w Polsce... Taka odwieczna tradycja.
Podpułkownik
 • 1 / 0
Kara finansowa do końca rundy, a w zimie oddać bez żalu.
Gdyby jego podejście do piłki było profesjonalne, to ten były młodzieżowy reprezentant Francji, nigdy by do nas nie trafił.
Marszałek Polski
 • 3 / 0
no my to mamy szczęście na tych starych piłkarskich wyjadaczy:):) Chyba ostatnimi czasy sprawdziło się 3. Vadis, Sa oraz Ljuboja
Mimo, że część z nich też lubiła pobalować;)
Wszyscy poza Ljuboją, przychodzili do Legii, w wieku 26-27 lat, Orlando i Vadis , podobnie jak Serb, są wspominani bardzo dobrze. Remy miał momenty fajnej gry, obecnie, to tylko balast.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Nie, nie chodziło mi o ich wiek:)
Wiem wiem :)
Powie że to nie on i na dodatek oskarży klub o rasizm, że według Legii wszyscy murzyni wyglądają tak samo...
Dla przykładu to powinien być koniec. Tym bardziej, że pożytku z niego żadnego.
Może to dobra okazja na :

A/ ROZWIĄZANIE KONTRAKTU
B/ Zamianę miejscami z Arielem Mosórem, gdyby opcja A była nierealna
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Mosór od razu do jedynki a remy w pi.zdu jak najdalej
Z niego i tak nic juz nie bedzie, pilkarz tylko przez pierwsze pol roku.
Wielkie zaskoczenie...Gościa co i rusz można było spotkać na balowaniu na mieście a zaliczone przez niego pustaki pewnie nie zmieściłyby się na Żylecie.

Dziwi tylko, ze w klubie nie wprowadzono od tym kątem skutecznego rygoru od marca co niestety przynosi przykre konsekwencje. A zresztą, czy w tym klubie coś jeszcze może dziwić?

Remy od dawna ma totalnie wywalone co najlepiej było widać przeciwko Jagielloni. I pamiętajcie : środkowy obrońca nie był nam potrzebny w ostatnich okienkach...
Jego dalsza kariera w Legii jest raczej przesądzona i nie chodzi tu o ostatni wybryk, a o całokształt.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Uja gra od dawna
Starszy kapral
 • 5 / 0
Tego gościa już dawno nie powinno być w klubie.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Dokładnie. Nagy 2.0
Mokebe nic się nie nauczył na błędach kolegi. Przecież on nie dostanie kary za ruchanie, tylko za wrzucanie zdjęć na portale społecznościowe.
Pułkownik
 • 0 / 0
A to on wrzucił?
Czy ktoś z uczestników imprezy?
DareirL
A co to za różnica, skoro balety były ponoć u niego na kwadracie? Zresztą tak czy inaczej, jakby chciał tylko p******ć i się powygłupiać, to mógł zadziałać tak, żeby to nie wypłynęło. Nie mówię, ze to by było profesjonalne, ale świadczyłoby o tym, że jakkolwiek ogarnia. Bo tak wyszedł na kompletnego pajaca.
Pułkownik
 • 0 / 0
Właśnie czy ogarnia,ale chyba słabo.
A jak on wrzucił to...szkoda komentować.
Remy to ma fajnie. Za co tu karać?
Generał broni
 • 3 / 2
Za głupotę.
Starszy szeregowy
 • 1 / 2
Na pewno on nie jest jedyny w drużynie, który baluje. Ma chlopak pecha, że to akurat jego zdjecia wyciekły do Internetu.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Tyle że on jest stałym bywalcem warszawskich klubów
Pułkownik
 • 2 / 8
To się narobiło. :) Chłopak pobzykał i wielkie wydarzenie w klubie.
Generał broni
 • 10 / 2
@Bart

Nie przestrzega rygoru sanitarnego bujając sie ze szmatexami i być może zaraził resztę drużyny wirusem, ot takie marginalne wydarzenie w dobie pandemii.
A poza tym już wiadomo dlaczego jest ciągle pod formą. Wyyebać z klubu. Z niego juz nic nie będzie.
Pułkownik
 • 4 / 0
Bzykał w maseczce.
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Mógł założyć jakiś lateksowy kombinezon, rękawiczki i maseczkę, no ale zapomniał, hmmm a jak pchał w pieczarę zapewne nie zapomniał, chociaż ch.uj wie może to stare, sprawdzone dziewczyny;)
~Egon
 • 4 / 0
Ten cienias jest tu za grubą kasę od grania, a nie od bzykania, ale jak widać, dla niego to są wakacje, więc i nic dziwnego, że praktycznie nigdy nie jest gotowy do gry.
Wyjątkowy lamus.
Pułkownik
 • 1 / 2
A może wszyscy mieli test przed imprezą.
Remy przedstawi wyniki negatywne i jest kryty.
Marszałek Polski
 • 1 / 2
pisałem przed samymi drzwiami ich testowano, oczywiście niecierpliwe tam też oczekiwano na wyniki, wszystkie negatywne więc imprezę czas zacząć
Podporucznik
 • 2 / 1
Bart masz coś w głowie? Jak masz to pomyśl.
Starszy sierżant
 • 1 / 0
One tylko pobierały mu wymaz z maczugi ;)
Starszy szeregowy
 • 0 / 5
Kibicowałem Remyemu ale podłączyłbym się do tej pary z prawej na zdjęciu -;)
Marszałek Polski
 • 4 / 1
zobaczymy czy w tym klubie ktoś ma jaja i podziękują mu za współpracę
Generał broni
 • 2 / 1
Dokładnie.
Ciekawe czy można to wykorzystać do rozwiązania kontraktu z winy zawodnika. Jeśli tak, to żegnam Remiego ozięble.
Generał broni
 • 4 / 1
@Pietrek

Też się nad tym zastanawiam. Jestem przekonany o tym, że klub poinformował wszystkich piłkarzy o rygorze sanitarnym i tym jak się mają zachowywać podczas pandemii. Ten miś pokazał gdzie ma klub, z którego ciągnie kasę w zasadzie nie dając już kompletnie nic, kolegów z zespołu i całą resztę. Przy okazji swoim zachowaniem ten jełop przysporzył kolejnego czarnego piaru klubowi jakby było nam mało innych problemów. Bardzo mnie ciekawi jak Miodek i Czesiek na to wszystko zareagują.
Starszy szeregowy
 • 4 / 0
Pewnie zależy to od zapisów w kontrakcie. Tak czy inaczej spotka go na pewno kara finansowa, chociaż moim zdaniem powinien sezon i kontrakt zakończyć w rezerwach.
Pułkownik
 • 4 / 0
Tak do rezerw, a Mosora do jedynki.
Starszy szeregowy
 • 1 / 0
Dokładnie.
brt_EK, a po co on w rezerwach, jak nawet tam się nie nadaje.
Po co ma rozsiewać głupotę w rezerwach?
Starszy szeregowy
 • 1 / 0
W rozwiązanie kontraktu raczej nie wierzę, a gdzieś musi trenować. W końcu bierze za to pieniądze ;)
Jeszcze są kluby kokosa :) Nie dawajmy młodym z rezerw takiego "przykładu".
Powinni podjac rozmowy w sprawie rozwiazania kontraktu. Sprawa Langila przy tym to pikuś, tutaj naraził reszte na zarażenie wirusem co mogło skutkować kwarantanną całej druzyny, przerwaniem treningów, obniżeniem formy, porazkami w kolejnych meczach i brakiem punktów oddalajacych klub od celu. Jeśli nie rozwiązanie kontraktu z winy zawodnika to nawet za porozumieniem stron ale takie zachowanie powinno skutkować rozstanie z zawodnikiem.
Jak mi się dobrze wydaje to poza okienkiem można zerwać tylko z winy zawodnika umowę.
Pułkownik
 • 0 / 0
Klub kokosa możliwy?
Nie jestem pewien, ale chyba nie.
Jakieś przepisy tego zabraniają.
Milika też Napoli musiało przywrócić do treningów.
Zawsze można to nazwać treningi indywidualne i tyle.
Pułkownik
 • 1 / 0
On i tak ma ciągle treningu indywidualny.
Albo z fizjoterapeutą albo sam biega wokoło boiska.
Tak, tylko że po co ma trenować jak do tej pory z drużyną, tylko trochę obok zajęć drużynowych.
Pułkownik
 • 0 / 0
A jak będzie za daleko od drużyny to zaraz mobbing, rasizm itd.
No i niech będzie nawet, ale on jest zbędny blisko drużyny z takim podejściem.
Pułkownik
 • 1 / 0
Trochę ironizuje, ale fakt.
Pożytek z niego żaden, a obciążenie budżetu spore.
Bardziej mi chodzi o negatywny wpływ na resztę drużyny.
Pułkownik
 • 1 / 0
Myslisz, że ma negatywny wpływ?
Może i tak, choć on i tak nie integruje się z drużyną.On tylko po francusku, z nikim nie pogada.Taki z boku.
Ale myślę, że sam fakt jak widzą takie zachowania i jakby został przy drużynie mógłby wpłynąć źle na resztę. Mogło by to zasugerować komuś, że może on też tak może.
Pułkownik
 • 1 / 0
Tu masz rację.
Za ten numer to muszą jakieś konsekwencje mu dać.
No oby jakieś były, bo narazie to tylko go wysłali na kwarantannę. Dobrze, że nie ma długiego kontraktu.
Pułkownik
 • 1 / 0
Tylko kwaray?
Nic więcej?
Może dopiero będą analizować co jest możliwe.
Może obecnie, przy nowych kontraktach są jakieś kary co do covidu,ale przed erą korony nikt o tym nie myślał.Bo i po co.
No na ten moment tylko kwarantanna plus zapewnienie, że poniesie konsekwencje, ale no to bez konkretów to takie gadanie narazie.
Pułkownik
 • 1 / 0
Zobaczymy, ale musi być przykładnie.
Tak, aby była przestroga dla innych.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Oby się dało
~SnK
 • 0 / 0
Gdzie jest MOSÓR?
też miał koronawirusa
Na szczęście nie na tej fotce...
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Teraz powinien być włączony do pierwszego składu
Ale co se poruchał to se poruchał ;(
Rozwiązać kontrakt i niech się bawi jak najdalej od Łazienkowskiej. Szkoda mi chłopa bo przeważnie go broniłem odnośnie swojej formy, ale teraz przegiął.
To chyba słabą masz wiedzę o jego wybrykach jak dopiero teraz miał przegiąć :)
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Szkoda że to nie takie łatwe
Haha zobaczcie na to zdjęcie. Skurczybyk pobziklał głupie blond polki
Sierżant
 • 2 / 0
Jeżeli profesjonalny piłkarz nie potrafi powstrzymać się przez jakiś czas z korzystania z radości życia, to znaczy że nie może oczekiwać zarobków jakie otrzymuje. To jest w sumie prosty układ - przestrzegasz reguł, dostajesz kupę siana. Nie przestrzegasz reguł to....szybko odejdź. Wiem, że piłkarze to nie maszyny, ale w złotej klatce można kilka lat przeżyć.
Remy! Fuc.k out of here!
Młodszy chorąży
 • 1 / 0
Pobimba do czerwca i dopiero pojdzie
Wielka mi afera.Widać ,że zdjęcie robione w domu więc nigdzie się nie szlajał..Może te d**eczki to tylko jego współlokatorki ;)
A może przechodziły z tragarzami?
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Pewnie się cieszyli że dobrze trening zrobili
Pułkownik
 • 1 / 0
Ciekawe czy to teraz czy on ciągle baluje, tylko teraz wydały go fotki w necie.
Już wcześniej balował, nawet przed jednym z meczów.
Pułkownik
 • 1 / 1
No i co klub tego nie wie?
Aż taka amatorka jest w Legii?
Przecież on po tym meczu miał bardzo długą przerwę od grania.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Tydzień w tydzień w klubach od jakiegoś roku
Podporucznik
 • 4 / 0
Wywalić na zbity pysk i jeszcze dołożyć karę finansową.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Żeby to takie łatwe było. Chociaż w sumie karę finansową mogą dać
Każdy musi się liczyć, nie tylko on. W tym konkretnym przypadku też. Jakoś do reszty zwątpiłem w profesjonalizm tego człowieka, chyba największe, obok węgierskiego Dominika, rozczarowanie ostatnich lat. Chodzi mi o zmarnowanie potencjału.
Generał broni
 • 2 / 2
Dodałbym do tego skrajny brak odpowiedzialności w jego zachowaniu. To, że jest on debilem to już wszyscy wiemy ale tego, ze ta pała mogła zarazić innych piłkarzy darować mu już nie można. Dla mnie jest to powód do rozwiązania kontraktu.
Kapral
 • 3 / 1
Drużynę buduje się od tyłu -ciekawe jak to rozumie William :)
Nieuczciwe to jest zatrudniać Remy'ego za duże pieniądze, oddać Czerwińskiego i Pazdana za grosze, stracić Walukiewicza i blokować Mosóra.
Brawo Darek.
Ani Czerwiński ogólnie ani Pazdan pod koniec pobytu tutaj to nie był już poziom Legii.
Młodszy chorąży
 • 5 / 0
Co za debil.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Nie od dziś
niech wypie*****, nic już z niego nie będzie. Czarniakowi zachciało się młode białe juleczki bzikać i mamy efekt. Chłop jest takim ćwierćmózgiem, że się nawet z tym nie krył.
Generał dywizji
 • 5 / 0
Jak widać w tym przypadku piłkarz nie zapoznał się że słowem profesjonalizm.
Po jego czasie spędzonym w Warszawie, podziękowałbym już mu za pobyt w Legii.
Mamy jakk widać pilną potrzebę zakupu stopera albo trzeba dać szansę młodym. Powtarzane to było wielokrotnie ale musi to dostrzec sam dyrektor.
Co jeszcze nad tym naszym klubem wisi, klątwa jakąś?
Jeszcze tu tylko plag Egipskich brak...
Generał broni
 • 4 / 1
Ten idiota jest do wyp... w trybie pilnym. Tutaj nie ma się nad czym zastanawiać. Ciekawe czy czegoś nie sprzedał kolegom z zespołu nasz bohaterski rekonwalescent?
Podporucznik
 • 3 / 0
Nic już z niego nie będzie. Nadarza się okazja, żeby go wyjeebać i sugeruję żeby skorzystać z okazji, bo póki co jedyne co robi to jeebie polskie blondi z germańską runą na czole.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Potencjał ma ale głowa niestety słaba