Rezerwy: Przygotowania do meczu z KS-em Wasilków. Sytuacja zdrowotna w zespole

29-10-2020 / 12:30 Maciej Ziółkowski

Drugi zespół Legii Warszawa przygotowuje się do sobotniego spotkania z KS-em Wasilków w rozgrywkach III ligi. Jak wygląda sytuacja zdrowotna w rezerwach stołecznego klubu? Szczegóły poniżej.

Do treningów z drugą drużyną Legii wraca Patryk Konik, który w ostatnim czasie miał problemy z biodrem. Lewy obrońca z rocznika ‘01 opuścił z tego powodu trzy ostatnie spotkania ligowe - z Ursusem (1:0), Legionovią (0:1) i Bronią (2:2).

Podczas wtorkowych zajęć uraz zgłosił Piotr Cichocki. Na początku treningu skrzydłowy poczuł ból – więcej będzie wiadomo po badaniu USG. Na razie, jego występ z KS-em w Wasilkowie (31.10) stoi pod znakiem zapytania. Do pełnej formy fizycznej po zakażeniu koronawirusem wraca Ariel Mosór. Ostatnio zagrał przez godzinę, w kolejnym spotkaniu powinien być już gotowy na pełny wymiar czasowy. Poza tym, trzech zawodników jest przeziębionych, miało ostatnio podwyższoną temperaturę i na wszelki wypadek zostali odizolowani. 

Z drużyną trenuje wciąż Łukasz Łakomy, ale nie ma zgody na grę. Na pełnych obrotach ćwiczy też Lionnel Negou, który ostatnio leczył uraz. Być może wkrótce zadebiutuje w rozgrywkach III ligi. 

Po remisie z Bronią Radom piłkarze drugiej drużyny Legii zajmują dziesiąte miejsce w tabeli mając 18 punktów na koncie. Bilans spotkań to pięć wygranych, trzy remisy i cztery porażki. "Wojskowi" do prowadzącego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki tracą już jedenaście punktów. W czwartek legioniści będą trenować o godz. 17., a w piątek o 15. Wyjazdowy mecz 13. kolejki III ligi z KS Wasilków zaplanowano na sobotę, 31 października, na godz. 13.

Bramki dla Legii II w sezonie 2020/21:

8 – Włodarczyk

4 - Warchoł

3 - Łakomy

2 – Cielemęcki, Mosór

1 – Cichocki, Skibicki

Źródło: Legia.Net

Komentarze (6)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Zaloguj

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał broni
  • 0 / 0
Dawać tego Negou, niech się w końcu pokaże na boisku :)
Major
  • 0 / 0
Jestem pesymistą jeżeli chodzi o szansę awansu. 11 pkt straty moim zdanie nie do odrobienia :(
oby ten Negou okazal sie kotem na miare 1ki.
Yyy no raczej nie.
Gdyby nadawał się do jedynki. To pewnie już by tam był. Zobaczymy co pokaże w meczach. Bo na razie jest tylko w treningu.
Pewnie nie