Pomeczowe wypowiedzi Borysiuka i Hlouska

10-02-2019 / 20:55 Marcin Szymczyk

- Brakowało nam dziś jakości w grze ofensywnej. Za mało sytuacji sobie stworzyliśmy. Ciężko było dziś Legii zagrozić. Coś tam kotłowało się w polu karnym po stałych fragmentach gry, ale na taka drużyną jak mistrz Polski to stanowczo za mało - powiedział po meczu były piłkarz Legii, obecnie gracz Wisły Płock, Ariel Borysiuk.

- Trzeba będzie mocniej popracować nad kreowaniem sytuacji.  Jeśli chodzi o mnie, to przepracowałem całą zimę z Wisłą Płock i mam nadzieję, że tutaj wrócę na właściwe tory. Boisko zweryfikuje czy był to dla mnie dobry wybór czy nie. Pierwszy mecz zakończył się porażką, ale myślę, że w tej rundzie zdziałamy jeszcze wiele dobrego. Teraz czeka nas starcie z Jagiellonią, mamy mocny rozkład jazdy na początku roku. Jesteśmy blisko dołu tabeli i w każdym meczu trzeba grać o pełną pulę - dodał "Wizir".

Adam Hlousek – Trudny mecz na początek, ale o tym, że będzie trudny wiedzieliśmy już przed meczem. Chcieliśmy zdobyć trzy punkty i to nam się udało. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Tym bardziej, że znaliśmy wyniki uzyskane przez Lechię i Jagiellonię. Mimo, że to było pierwsze spotkanie, to od razu bardzo ważne. Jedziemy dalej, za tydzień walka o kolejne trzy punkty.

- Ciężko pracowaliśmy w Portugalii, ale każdy był zadowolony z pracy jaką wykonaliśmy. Z tej pracy będziemy czerpać i korzystać w lidze. Chyba nawet z trybun było widać, że sił nam nie brakuje. Czy byliśmy zaskoczeni brakiem Carlitosa? Nie wiem co powiedzieć. Taka jest piłka nożna. Raz jedzie jeden, raz inny zawodnik. Było z nami za to trzech nowych graczy z Portugalii. Każdy na pewno posiada odpowiednią jakość, potrafi grać w piłkę. Mam nadzieję, że będą dla nas wzmocnieniem. Czy Michał Kucharczyk pytał mnie o to, jak się gra na boku obrony? Nie, to doświadczony zawodnik i wie o co chodzi.

Komentarze (19)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Zaloguj

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Domyślny awatarKapral
 • 0 / 0
Hlousk - no coment
Domyślny awatarKapitan
 • 0 / 0
Borysiuk, rzetelna ocena tego co działo się na boisku. Hlousek jak zwykle na niego można liczyć. Jak dla mnie największy zawód, Agra.
Pułkownik
 • 0 / 0
"Czy byliśmy zaskoczeni brakiem Carlitosa?"
Nie, bo trener powiedział, że go nie będzie.
Domyślny awatarPodporucznik
 • 0 / 0
Kuchy być może wie jak się gra na boku obrony, ale wiedzieć a potrafić nie składają się na dobrą grę. Widzę chęć poszukiwania na siłę pozycji dla niego, ale nie będzie to łatwe.
Wizir - bez ściemy, powiedział prawdę - byliśmy słabi i tyle.
Furman na prezydenta!
Nie za dzisiejszy mecz, ale za wypowiedz w ostatkach ubieglego sezonu ("i tak Legia bedzie mistrzem").

Mistrz.
Domyślny awatarPodpułkownik
 • 0 / 0
Bo to nasz wychowanek i jak sam podkreśla prawdziwy Legionista!
Pułkownik
 • 0 / 0
I te słabo bite stałe fragmenty gry. Myślę, że na jagę już się poprawi.
Furman był i jest Legionistą. Szkoda, że nie mieści się w naszej kadrze. Wolałbym jego niż Antolica. Ale takie jest życie.
Generał
 • 2 / 0
"Coś tam kotłowało się w polu karnym po stałych fragmentach gry"
Ariel, musicie się więcej i bliżej pola karnego przewracać. Przynajmniej z legią, wtedy razem z sędzią wykreujecie więcej groźnych sytuacji.
Generał
 • 0 / 0
Legią. Nienawidzę shifta.
"Nienawidzę shifta."

Hejter.
Biedna klawiatura przy takim hejterze.
Generał
 • 0 / 0
TA klawiatura (kurwiatura, jak się wnerwię tak ją dziwkę nazywam) już nie istnieje. Połamałem ją, podpaliłem a potem porąbałem wyyyebbałem za okno te nędzne zwłoki.
Tak, hejter - mocą wewnętrznej nienawiści usprawniam krnąbrne urządzenia. Żeby mi nie pomagały, nie robiły za mnie, nie domyślały się tylko pracowały zgodnie z przeznaczeniem.
Kiedyś zycie było proste - młotek, piła, wiadro, obcęgi. A le komuś to przeszkadzało i wperdzielił nam pecety, s**jfony, androidy i cały net nadęty swoim geniuszem digital. Zawsze wolałem winyl i kaseciaka od sidików.
Kapitan
 • 4 / 0
Hlousek ma rację - trzy punkty były bezwzględnie potrzebne dla utrzymania wysokiego morale drużyny. Oby miał też rację odnośnie do nowych Portugalczyków.
Domyślny awatarMłodszy chorąży
 • 7 / 0
Vizir, życzę ci bramki w następnym meczu. Furmieniu też.
Domyślny awatarPułkownik
 • 4 / 1
Dołączam się do życzeń , są prawdziwymi legionistami .
Macie rację. Niech Wizir i Furmi strzelą coś w następnym meczu. Dla nas to tylko miód na uszy.
Hlousek bardzo solidnie.
~jest okej
 • 3 / 0
Cieszą 3 punkty i to jest najważniejsze. Pierwszy mecz,ciężkie warunki. A civ entuzjaści co się spodziewali trzy,cztery zero,to spokojnie jeszcze nie dziś,to było widać,ale na pewno się doczekają. Czas (A)gra naszą korzyść. :-)).

Logowanie

Zarejestruj