Pogoń Siedlce również zagra z Legią

11-06-2019 / 16:18 Piotr Kamieniecki

Powiększa się liczba sparingpartnerów Legii Warszawa. Wicemistrzowie Polski po powrocie ze zgrupowania zmierzą się z Radomiakiem Radom, a wcześniej z Pogonią Siedlce.

Legioniści będą przygotowywali się do nowego sezonu na zgrupowaniach w Warce i Leogang, gdzie mają rozegrać łącznie pięć sparingów. W Austrii rywalami "Wojskowych" mają być m.in. FK Pribram, rumuńska Universitatea Craiova i brazylijski Red Bull Bragantino.

Po powrocie do Polski 3 lipca, piłkarze dostaną chwilę wolnego. W planach pojawił się zaś sparing z drugoligową Pogonią Siedlce. Mecz ma się odbyć w Warszawie i ma zostać rozegrany 6 lipca o godzinie 18:00. Nowym trenerem Pogoni został ostatnio Kamil Socha, który w przeszłości pracował w akademii stołecznego klubu. 

Ostatnim akcentem przygotowań ma być sparing z Radomiakiem Radom, który planowany jest na 14 lipca, trzy dni po pierwszym meczu I rundy eliminacji Ligi Europy. 

Źródło: Pogoń Siedlce

Komentarze (6)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Zaloguj

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Starszy szeregowy
  • 0 / 0
Wiadomo już kiedy i z kim zagramy podczas zgrupowania w Warce?
Plutonowy
  • 1 / 0
Mieszkam w Siedlcach , kibicuje Legii... podoba mi się ten sparing...
Marszałek Polski
  • 0 / 0
To cie korci? Znaczy - kręci/:):):):):)
~Leśny Dziadek
  • 0 / 1
Mam ogromną prośbę do redaktora Legia Net - proszę przekazać ją Vuko, albo komuś z Legii, może ma Pan jakąś możliwość. Chodzi o to, żeby Remy zagrał w pomocy. On się marnuje na stoperze, na pewno ma papiery na pomocnika, ma ciąg na bramkę i niezły strzał, poza tym dobrze broni. Martins Remy w środku. Please.
Może uda się wypatrzeć drugiego Artura B jak Bramkarz?
Rada Magiery, ze zamiast promowac sie na Florydzie, Legia powinna grac z klubami z Mazowsza i zachecac tutejszych kibicow do przyjscia na stadion zostala wzieta do serca. Bardzo dobrze.

Logowanie

Zarejestruj