Filip Mladenović: Forma rośnie

20-11-2020 / 16:06 Maciej Ziółkowski

- Grałem parę razy przeciwko Cracovii. Gdy występowałem jeszcze w barwach Lechii, to klub z Krakowa fajnie operował piłką. Teraz gra nieco inaczej. Jestem przekonany, że sztab trenerski przygotował materiały dotyczące naszego najbliższego przeciwnika. Mamy nadzieję, że będziemy kontynuować to, co przed reprezentacją. Myślę, że fajnie to wygląda i cały czas idziemy do przodu - powiedział na konferencji lewy obrońca Legii Warszawa, Filip Mladenović.

- Pojechałem na kadrę będąc w dobrej formie. Byłem zadowolony. Zagrałem trzy bardzo dobre spotkania. Bardzo dobrze czułem się na boisku. Cieszę się. Forma cały czas rośnie, to jest najważniejsze - dla mnie, dla Legii, dla reprezentacji. Szkoda, że nie awansowaliśmy na mistrzostwa Europy. Ale nie chcę do tego wracać. Przed nami Legia, to mnie teraz interesuje jeszcze bardziej. Chcę utrzymać poziom i mam nadzieję, że tak będzie.

- Czy uwagi trenera podczas meczu pomagają? Nie (śmiech). Żartuję. Pomagają, naprawdę. Trenerzy często dużo gadają i tak widać musi być. Szkoleniowcy gadają, bo myślę, że czują taką potrzebę. Mnie to na pewno nie przeszkadza, co mówiłem już po którymś meczu. Trener ostatnio pokazał mi, że w Legii źle przyjąłem piłkę i straciliśmy gola, a na kadrze dobrze przyjąłem i strzeliliśmy gola. Jest więc nad czym pracować. 

- Czy po dobrych występach w kadrze posypią się oferty z innych klubów? Nie wiem, ale dopiero co trafiłem do Legii i mam tutaj ważny kontrakt na kilka lat. Trener żartuje, że chyba na siedem lat (śmiech). 

Źródło: Legia.Net

Komentarze (17)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Zaloguj

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Pułkownik
  • 0 / 0
Filip... No , Filip , aby nie okazal jak ten Konopi.
Choć jak na razie wygląda to nieźle.
"Mamy nadzieję, że będziemy kontynuować to, co przed reprezentacją"...no nie jestem tego az tak pewny ;P
Tak 3mać!!!
Marszałek Polski
  • 2 / 0
Z wartą gol i asysta, z lechem asysta, z Rosją gol i dwie asysty to teraz czas na dwa gole :)
Zatem u nas najtrudniej ;-) I kto powiedział, że ekstraklasa jest słaba ;-)
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Najlepsza liga świata w końcu
To będzie jeszcze lepiej :-)? Jestem za! :-)
I takich Filipów nam trzeba!
Wiecie, co my robimy tym Filipem :-)?
Generał dywizji
  • 0 / 0
Oczy otwieramy niedowiarkom?
Pułkownik
  • 0 / 0
Tak, bo to jest Filip na miarę naszych możliwości...
Pułkownik
  • 1 / 0
Ledarg

No co robimy...
Ledarg , kolego oświeć :-) !
Filip oby tak dalej jak w kadrze. Yerazbtylkp dobre mecze w Legii i będzie dobra runda.
Irytują jego kiwki pod własną bramką jednak im dalej w pole tym lepiej się prezentuje. Popracować nad decyzyjnością i będzie obrońca na lata.
Major
  • 0 / 0
Nic dodać nic ująć ;)
Fakt, z tym przesadza. Niby często wychodzi, ale na tej pozycji jak nie wyjdzie, szybko zaboli drużynę. No ale poza tym... Prezentuje się lepiej niż bardzo dobrze. I oby tak dalej.
Generał broni
  • 0 / 0
Do lata? ;-)