oblężenie bramki Legii, Jarzębowski wybija piłkę z pola karnego
    Koniec meczu - Legia dzięki postawie Muchy i bramce Iwańskiego wygrywa 1:0
    sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 90+1'
    kolejny raz broni Mucha
  • 90'
    fantastyczna akcja Muchy, który najpierw wygrał pojedynek sam na sam z Nowakiem, a po chwili wśligiem wybił piłkę drugiemu rywalowi
  • 88'
    strzelał Rachwał, ale trafił w Nowaka i od bramki zacznie Mucha
  • 88'
    zmiana w GKS, za Fonfarę wszedł Krzysztof Janus
  • 87'
    Cetnarski dośrodkowuje i... brawo Grzelak
  • 86'
    wolny dla GKS z prawej strony pola karnego. Cetnarski będzie dorzucał
  • 84'
    Iwański idealnie uderzył z 30 metrów, tuż przy słupku i Sapela bezradny
  • 84'
    bramka stadiony świata
  • 83'
    Iwański szykuje się do strzału, ale uderzał Rybus. Trafił w Wróbla i żółta kartka za zbyt szybjkie wybiegnięcie z muru
  • 83'
    GOL!!!!! Iwański
  • 82'
    Szałachowski faulowany na 30 metrze, rzut wolny
  • 81'
    Radović zagrywa do Rybusa, ten odgrywa do Rado, który strzela z woleja ale nie trafia czysto w piłkę
  • 80'
    Mucha odwaznym wybiegiem wygarnia piłkę spod nóg Cetnarskiego
  • 79'
    zmiana w GKS-ie za Costliego wszedł Grzegorz Kuświk
  • 78'
    Szałachowski strzela z dystansu, Sapela odbił piłke, dobija Radović ale trafia w boczną siatkę. Szkoda
  • 78'
    Szałachowski uderza na bramkę, ale pomylił się o metr
  • 77'
    Costly skoczył na Muchę, skandaliczne zachowanie napastnika gospodarzy, wolny dla Legii
  • 75'
    zmiana w Legii za Borysiuka wszedł Tomasz Jarzębowski
  • 74'
    Rybus dorzuca w pole karne i Sapela chwyta piłkę
  • 74'
    Iwański sprytnie do Rybusa w pole karne, ale ten wzięty w kleszcze traci piłkę
  • 73'
    faulowany Radović przez Tosika, wolny z prawej strony pola karnego
  • 72'
    Nowak przebiegł sobie wzdłuż pola karnego Legii i oddał strzał, minimalnie niecelny
  • 70'
    Nowak zderzył się z Jędrzejczykiem, legionista potrzebuje pomocy
  • 70'
    z Jedzą już wszystko w porządku, od bramki wznowi Mucha
  • 69'
    Kiełbik wybija piłkę na aut i tym samym zatrzymuje groźnie zapowaidającą się akcję gospodarzy
  • 68'
    zmiana w GKS, za Małkowskiego pojawił się Mateusz Cetnarski
  • 67'
    Rybus faulowany, ale Małek znów nakazuje grać dalej
  • 66'
    próba strzału w wykonaniu Borysiuka, ale piłka o kilka metrów minęła bramkę Sapeli
  • 65'
    Kumbev fauluje, wolny spod linii bocznej
  • 65'
    dośrodkowanie w pole karne, ale wprost na głowę Iwańskiego
  • 65'
    Rachwał fauluje Rybusa i ucieka sędziemu
  • 64'
    Szałachowski faulowany na 20 metrze, ale sędzia jest innego zdania
  • 63'
    faul na Szałachowskim i żółta kartka dla Lacicia
  • 63'
    Iwański zagrał w pole karne, ale piłkę łapie Sapela
  • 62'
    uderzał Radović, ale nie najlepiej trafił w piłkę i ta wylądowała w rękawicach Sapeli
  • 61'
    Borysiuk przejął piłkę, zagrał do Szałacha, ten uruchomił Rybusa i... piłka przeszła tuż nad poprzeczką
  • 60'
    Rybus dośrodkowywał ale od bramki zacznie Sapela
  • 58'
    Grzelu gotowy do wejscia na murawę
  • 58'
    zmiana w Legii za Smołę wszedł Bartłomiej Grzelakj
  • 57'
    Iwański zagrał do Smolińskiego, ten z pierwszej piłki do Szałachowskiego ale niecelnie i strata
  • 57'
    kontra gospodarzy zatrzymana przez Kumbeva
  • 56'
    intensywną rozgrzewkę rozpoczął Bartłomiej Grzelak
  • 55'
    Wróbek w syytacji sam na sam, broni jednak Mucha, po chwili strzelał jeszcze Costly ale kolejny raz fantastycznie Mucha
  • 53'
    Pietrasiak fauluje Iwańskiemu, sędzia pogroził palcem piłkarzowi
  • 52'
    Borysiuk zagrywa do Rybusa, ten jednak dziś jest jakby poza grą
  • 51'
    na stadionie zrobiło się dość chłodno, ale piłkarzom nie powinno to przeszkadzać
  • 48'
    wolny dla Legii z okolic 40 metra. Iwański będzie wrzucał w pole karne
  • 48'
    dośrodkowanie, główkował Kumbev ale piłkę chwyta Sapela
  • 47'
    Kiełbik zagrywał do Szałacha, ten jednak stracił piłkę
  • 46'
    na prawą stronę defensywy przeszedł Jędrzejczyk, parę stoperów tworzą Kumbev z Choto
  • 45+21'
    druga połowa rozpoczęta
  • 45+20'
    zmiana w Legii za Rzeźniczaka wszedł Pance Kumbev
  • 45+6'
    Piłkarze zeszli z murawy do szatni, a Jakub Rzeźniczak opuścił boisko na noszach i raczej nie zobaczymy go w drugiej połowie
  • 45+4'
    na spalonym Wróbel
  • 45+4'
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45+3'
    Wróbel zagrywał do Costly ale ten uprzedzony przez Jędrzejczyka
  • 45+2'
    wolny dla GKS-u z lewej strony pola karnego
  • 45+2'
    Rzeźniczak potrzebuje pomocu medyków, chwila przerwy w grze
  • 45+1'
    sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry
  • 45'
    strata Rado i poszła kontra. Jędrzejczyk wślizgiem wybił piłkę Costliemu, po chwili Wróbel zagrywał z prawej strony i z piłką minął się Nowak
  • 44'
    faulowany Szałachowski przez Tosika, wolny dla Legii
  • 43'
    Rzeżniczak do spółki z Muchą wyjaśniają sytuację pod bramką Legii
  • 43'
  • 43'
    Radovic w ostatniej chwili będąc tuz przed polem karnym wybija piłkę spod nóg Nowaka
  • 40'
    Szałachowski powalony na murawą, sędzia nakazuje grać dalej
  • 39'
    znakomita sytuacja Legii, Szałachowski mija rywala, strzela z prawej nogi, ale piękną robinsonadą popisał sie Sapela
  • 39'
    Rado znakomicie dziś walczy dając przykład pozostałym kolegom
  • 37'
    Costly fauluje Borysiuka i również ujarzał żółty kartonik
  • 37'
    Costly niemiłosiernie ograny najpierw przez Borysiuka, a po chwili przez Radovicia
  • 36'
    akcja Rzeźniczaka, na aut wybija Tosik
  • 35'
    Nowak fauluje Radovicia i zostaje ukarany żółtą kartką
  • 34'
    Mucha potrzebował pomocy doktora Machowskiego, ale już wszystko w porządku
  • 34'
    Wróbel podawał w pole karne, Rzeźniczak wybija na aut
  • 33'
    Costly zagrywał w środek do Nowaka, ale jego strzał z pięciu metrów obronił Mucha, dobijał Wróbel ale trafił w twarz ofiarnie interwniujące Muszkina
  • 32'
    Fantastyczna interwencja Muchy
  • 31'
    Małkowski fauluje brzydko Rzeźmniczaka, sędzia Małek pokazał zawodnikowi że ostatni raz pozwala na takie zachowanie
  • 31'
    Smoliński dośrodkowuje, ale wprost na głowę Carlo Costly
  • 30'
    zagranie Borysiuka, ale pojedynek biegowy z Rachwał przegrał Szałachowski
  • 29'
    Małkowskii szykuje się do wykonania rogu
  • 29'
    piłka już w polu karnym Legii, na szczęście nikt nie przeciął lotu piłki
  • 29'
    Małkowski szykuje się do wykonania rogu
  • 29'
  • 27'
    Jędrzejczyk wspaniałym wślizgiem wygarnia piłkę Nowakowi
  • 26'
    Wróbel zagrywa do Costliego, ten sam na sam z Muchą, ale śedzia pokazał pozycję spaloną
  • 25'
    Iwański pada w polu karnym, sędzia nakazuje grać dalej
  • 25'
    Iwański zagrywa w uliczkę do Szałachowskiego, ale ten za późno wystartował do piłki
  • 24'
    na strzał decyduje się Radović, ale piłkę pewnie łapie Sapela
  • 23'
    Smolinmski do Radovicia, ten pomknął z piłką, wpadł w pole karne, dośrodkował ale tam nie było żadnego z kolegów
  • 23'
    Rzeźniczak wywalcza aut po pojedynku z Małkowskim
  • 21'
    wolny dla GKS, Wróbel dośrodkowuje, ale pewnie piąstkuje Mucha
  • 20'
    ładna akcja lewą stroną Szałachowskie zakończona dośrodkowanie, ale tam główkę wygrał Rachwał
  • 19'
    Rachwał strzelał, ale Mucha pewnie broni
  • 18'
    wolny dla GKS z 30 metrów
  • 18'
    do strzału szykjuje się Rachwał
  • 17'
    szarża Rado zakończona uderzeniem z 25 metrów ale nad poprzeczką
  • 15'
    Rzeźniczak uderza z 30 metrów, płasko ale pewna interwencja Sapeli
  • 14'
    wolny dla Legii, szybko wykonany ale piłka za linią boczną, od autu gospodarze
  • 11'
    zamieszanie pod polem karnym Legii, strzela Nowak, ale Mucha pewnie chwyta piłkę
  • 10'
    Costly w pojedynku z Kiełbowiczem, górą legionista
  • 10'
    wolny dla GKS, dośrodkowanie w pole karne, ale najwyżej do futbolówki wyskoczył Radović i wybił piłkę w pole
  • 8'
    Costly przy linii końcowej mija Jędzę, ale powstrzymuje go Choto
  • 8'
    Dośrodkowanie w pole karne Muchy, ale nikt nie przeciął loto piłki.
  • 8'
    strzał prawą nogą Smolińskiego ale słaby i wprost w bramkarza
  • 7'
    Smoliński fauluje Nowaka na środku pola, wolny dla gospodarzy
  • 6'
    długo rozgrywana akcja Legii, ostatecznie Costly zabiera piłkę Iwańskiemu
  • 5'
    Małkowski fatalnie wykonał stały fragment gry i od bramki zacznie Mucha
  • 4'
    Nowak w pojedynku z Choto, faul legionisty i wolny z prawej strony pola karnego
  • 3'
    Nowak wywalczył rzut rożny
  • 3'
    defensorzy Legii po dośrodkowaniu szybko wyjaśnili sytuację, ale przy piłce wciąż gospodarze
  • 2'
    piłkę spod nóg Nowaka wybija na aut Jędrzejczyk
  • 1'
    akcja Bełchatwowa, na prawo zagrywa Tosik, ale bardzo czujnie od pierwszych minut Kiełbowicz