83'
85'
86'
  • 90+5'
    Naprawdę mistrz Polski nie powinien grać w taki sposób na własnym stadionie. Wstyd. Legia była wolna, słaba i bezbronna. 0:2 to najniższy wymiar kary. Goście mieli mecz pod całkowitą kontrolą.
  • 90+4'
    Panie sędzio, kończ waść, wstydu oszczędź.
  • 90+4'
    Koniec meczu!
  • 90+1'
    Kucharczyk wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie jednak jak zwykle pada łupem gości.
  • 90'
    Niewiele dzieje się na boisku. Legia jest pogodzona z losem.
  • 90'
    Uderzał Sadlok, ale jak mocno, tak niecelnie.
  • 88'
    Na trybunach słychać Legia grać, k... mać...
  • 86'
    Paquato dośrodkowuje w pole karne, ale tak niecelnie, że to zagranie jest idealnym posumowaniem poczynań Legii w tym spotkaniu.
  • 85'
    Kartka też dla Mitrovicia
  • 84'
    Pasquato poniosły nerwy, zbyt agresywnie wobec rywali, Włoch ukarany żółtą kartką.
  • 83'
    Za Imaza wszedł Kamil Wojtkowski
  • 82'
    Uderzał Remy z 20 metrów ale wprost w Cuestę.
  • 82'
    Brlek faulował Remy'iego i został ukarany żółtą kartką.
  • 81'
    Zamieszanie w polu karnym Wisły, legioniści sygnalizują rękę Veleza. Sędzia jest jednak innego zdania.
  • 80'
    Żałośnie to wygląda, trudno patrzyć na bezradną i bezzębną Legię przy Łazienkowskiej.
  • 78'
    Uderzał Pasquato, ale trafił w Veleza. Z kolei Vesović dośrodkowując trafił w najbliższego przeciwnika.
  • 76'
    Sędzia nakazuje grać dalej, co trener Romeo JOzak skwitował szyderczym uśmiechem
  • 76'
    Kąśliwe uderzenie Remy'iego i... rzut rożny.
  • 76'
    Po chwili uderzał Pasquato, ale zbyt słabo by zaskoczyć Cuestę.
  • 75'
    Eduardo w starciu z Velezem padł w polu karnym, sędzia konsultuje się z wozem i system VAR.
  • 74'
    Akcje Wisły też już nie w takim tempie, ale to dlatego, że goście poczuli się bardzo pewnie, a legioniści są bezradni.
  • 71'
    Irytująca jest statyczna gra piłkarzy Legi. Tym razem Vesobić był przed polem karnym i nie miał komu zagrać piłki, ostatecznie ja stracił.
  • 71'
    Zmiana w Legii za Radovicia wszedł Cristian Pasquato
  • 70'
    Cafu znów złe zagranie i strata.
  • 69'
    Legioniści niestety nie maja pomysłu na sforsowanie obrony Wisły, wygląda to momentami naprawdę źle.
  • 69'
    Brlek w polu karnym Legii i byłoby groźnie, ale na szczęście rywal źle przyjął sobie piłkę.
  • 67'
    Astiz faulował na środku boiska Carlitosa, rzut wolny dla gości.
  • 66'
    Llonch faulował Kucharczyka i ujrzał żółtą kartkę.
  • 65'
    zmiana w Wiśle - Brlek zmienia Halilovicia.
  • 64'
    Kucharczyk próbował zagrać prostopadle do kolegów z przodu, ale bez powodzenia.
  • 62'
    Mitrović ruszył w pole karne z Haliloviciem, na szczęście wmieszał si.e w to wszystko Pazdan i od bramki zacznie Malarz
  • 62'
    Niegoda wszedł na boisko w miejsce Szymańskiego.
  • 60'
    Po kornerze piłka trafiła do Eduardo, który jednak nie poradził sobie w tej sytuacji.
  • 60'
    Do wejścia na boisku szykuje się Jarosław Niezgoda.
  • 59'
    Vesović dobrze zagrywał do Eduardo, rywale wybili na rzut rożny.
  • 58'
    Hlousek kolejny raz nie miał z kim grać i stracił piłkę.
  • 58'
    Carlitos zagrywał do Imaza, ale tym razem dobrze Vesović.
  • 57'
    Legia chcą nawiązać walkę o korzystny wynik musi zmienić styl gry, musi zacząć uderzać na bramkę i stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika. Na razie nie widać pomysłu na to by to zmienić.
  • 55'
    Cafu uderzał na bramkę, ale źle trafił w piłkę i taki strzał nie mógł zaskoczyć Cuesty.
  • 54'
    Carlitos włączył trzeci bieg, uciekł Hlouskowi, wpadł w pole karne, ale uderzył wprost w Malarza.
  • 53'
    Remy pod polem karnym Wisły popełnia prosty błąd w przyjęciu i od bramki zaczną goście.
  • 52'
    Szymański w akcji razem z Hlouskiem, ale tracą piłkę i Wisła wychodzi z kontrą. Na szczęście rywale też zepsuli sytuację.
  • 51'
    Legia traci piłkę w prosty sposób na własnej połowie, ale dobrze wszystko naprawia Remy.
  • 50'
    Radović zagrał do Szymańskiego, ten dośrodkował idealnie do Eduardo. Chorwat strzelił głową, ale pomylił się o kilka metrów.
  • 49'
    Vesović na prawej strony ale nikt mu nie wybiegał na pozycję i był zmuszony wycofać piłkę do Pazdana.
  • 47'
    Obraz gry nie uległ na razie zmianie
  • 46'
    Legioniści z jedna zmianą - za Mączyńskiego wszedł Kucharczyk
  • 45+22'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+7'
    Legia jest o jedno tempo wolniejsza od rywali. Trudno zrozumieć wstawienia na siłę do składu Eduardo kosztem Jarosława Niezgody. Takie rzeczy dzieją się ze szkodą dla zespołu. Trener Jozak musi w przerwie dokonać zmian - tak personalnych jak i w taktyce.
  • 45+5'
    Mitrović dogrywał w pole karne, po chwili Imaz zabrał piłkę Hlouskowi, ale nic już z tego nie wyszło.
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Legia - Wisła 0:2.
  • 45+3'
    Sędzia nakazuje grać dalej i doliczył dodatkowe dwie minuty do czasu gry.
  • 45+2'
    Chwila przerwy, sędzia konsultuje się z wozem i systemem VAR.
  • 45'
    Radović padł w polu karnym, ale wcześniej był na pozycji spalonej.
  • 44'
    W ciągu minut w pole karne zagrywali kolejno Szymański, Hlousek i Radović ale brakowało dokładności.
  • 43'
    Dobra akcja Legii, najpierw strzał Szymańskiego obronił bramkarz, a po chwili jeden z obrońców wybił piłkę zmierzającą do bramki na rzut rożny.
  • 41'
    Mamy wrażenie, że Wisła podobnie jak wcześniej Jagiellonia, przed meczem jadła na obiad tatara i zwyczajnie biega i myśli szybciej od Legii.
  • 38'
    Kolejna akcja Wisły, ale tym razem zagranie w pole karne Imaza zostało zablokowane.
  • 36'
    Legia próbuje ataku pozycyjnego, ale wszystko dzieje się na stojąco i siłą rzeczy rywale przejęli futbolówkę.
  • 35'
    Pazdan wyprowadzając piłkę zagrał wprost do Carlitosa, ten ruszył na bramkę Malarza, ale przekombinował.
  • 34'
    Znów dobrze Wisła, Mitrović zagrywał w pole karne i tylko dzięki czujności Malarza nie było zagrożenia.
  • 33'
    Hlousek walczył o rzut rożny, ale przegrał tę bitwę i od bramki zacznie Wisła.
  • 32'
    Trener Jozak musi szybko coś zmienić, bo sytuacja na boisku nie wygląda dobrze.
  • 30'
    0:2. Carlitros ograł na skrzydle Eduardo, dograł idealnie na głowę Veleza i ten pakuje piłkę do bramki. Przegrywamy 0:2.
  • 29'
    Eduardo zagrywał do wbiegającego Hlouska, ale zagranie Czecha blokowane przez obrońców Wisły.
  • 29'
    Imaz znów bez problemu przedarł się pod bramkę Legii, uderzył na bramkę, ale Pazdan wybił na rzut rożny.
  • 28'
    Wisła jak na razie gra szybciej od Legii i to jest najważniejsza kwestia do zmiany dla zespołu i trenera Romeo Jozaka.
  • 25'
    Żółta kartka dla Mączyńśkiego
  • 25'
    Carlitos uderza z karnego i... gol, kapitalnie zrobił to gracz Wisły. Malarz bez szans. Legia - Wisła niestety 0:1.
  • 24'
    Sędzia Bartosz Frankowski wskazuje na jedensty metr. Karny dla Wisły. Dziwne bo wydawało się, ze Halilović miał kontakt z naszym grazcem już po tym, jak stracił piłkę
  • 22'
    Przerwa w grze, sędzie jednak korzysta w systemu VAR
  • 21'
    Wisła tym razem długo rozgrywała piłkę, w końcu w pole karne wpadł Mitrović, ale padł z głodu i sędzia nie dał się nabrać.
  • 19'
    Cywka bardzo dobrze zagrywał prostopadle do Imaza, ale ten na minimalnym spalonym.
  • 19'
    Vesović zagrywał w pole karne do Eduardo, ale wyżej wyskoczył Velez i zgrał piłkę do bramkarza.
  • 18'
    Eduardo po dośrodkowaniu Hlouska zgrał piłkę do Cafu, ale jego strzał zablokowany przez obronę Wisły.
  • 17'
    Eduardo sprytnie przejął piłkę i błyskawicznie zagrał prostopadłe podanie do Szymańskiego, ale zabrakło mocy w zagraniu da Silvy.
  • 16'
    Faulowany Rado, rzut wolny dla Legii z okolicy środka boiska.
  • 15'
    Carlitos wygrał pojedynek z Pazdanem i od bramki Legia.
  • 14'
    Akcja Legii ale Vesović niecelnie do Szymańskiego i strata.
  • 13'
    Świetne dogranie Radovicia w pole karne do Eduardo, ale ten nie poradził sobie z obrońcami.
  • 11'
    Dobra akcja Halilovicia, legioniści mieli problemy, ale na raty zatrzymali rywala.
  • 10'
    Halilović do Imaza, ten sam przed Malarzem, ale sędzia wskazał pozycję spaloną Hiszpana.
  • 9'
    Po rzucie rożnym Legii, niesamowicie groźna i szybka kontra Wisły. Carlitos najpierw przegrał pojedynek z Pazdanem, a po chwili dobitkę Carlosa Lopeza na linii pola karnego zatrzymał Hlousek.
  • 8'
    Vesović na pozycji prawoskrzydłowego, dobrze dograł na głowę Eduardo, ale ten skiksował.
  • 7'
    Szymański dogrywał w pole karne do Astiza, ale świetnie interweniował Mitrović.
  • 6'
    Radović wycięty z lewej strony pola karnego, rzut wolny dla Legii.
  • 4'
    Remy faulowany w środku pola, wolny dla Legii.
  • 4'
    Hlousek zagrywał w pole karne, ale pewnie na przedpolu Cuesta.
  • 3'
    Malarz oberwał w głowę, potrzebna była interwencja medyków, ale już wszystko w porządku.
  • 2'
    Carlitos przyjął długie zagranie, wyszedł sam na sam z bramkarzem i dobrze interweniował Arkadiusz Malarz.
  • 1'
    Legioniści spokojnie rozgrywali piłkę z tyłu i nagle ruszyli do przodu. Szymański wpadł w pole karne i gdyby dograł dobrze do Eduardo byłoby 1:0 dla Legii
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Astiz daleko do Cafu, ale piłka trafiła do bramkarza Wisły.
  • 0
    Obie drużyny już w tunelu, za chwilę początek spotkania.
  • 0
    Kilka ciekawostek przed meczem
  • 0
    "Biała Gwiazda" plasuje się obecnie na siódmym miejscu w tabeli, z kolei warszawiacy zajmują drugą lokatę z trzypunktową stratą do liderującej Jagiellonii Białystok
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz 28. kolejki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków