47'
  • 88'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na materiały pomeczowe na łamach Legia.net!
  • 87'
    Koniec meczu! Legia wygrywa z Mazurem 6:1 z okazji 75-lecia istnienia klubu z Karczewa
  • 86'
    Pasquato wygrał pojedynek biegowy z Maruszewskim, ale zawodnik Mazura faulował włoskiego pomocnika - żółta kartka dla piłkarza gospodarzy
  • 85'
    Tym razem dobre dośrodkowanie Pasquato z narożnika boiska, najwyżej do futbolówki wyskoczył Bondarenko, jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką
  • 84'
    Jeszcze próbował Mazur z kontratakiem, ale sytuację wyjaśnia Bondarenko pewną interwencją
  • 82'
    Dośrodkowanie Brozia na Chukwu, jednak Nigeryjczyk uprzedzony przez obrońcę Mazura. Po chwili próba strzału Pasquato, ale strzał legionisty spokojnie wyłapuje bramkarz gospodarzy
  • 81'
    Złe zagranie Pasquato z rożnego i jeszcze gorszy strzał Moulina zakończony... na aucie
  • 80'
    I jeszcze rzut rożny dla Legii tuż przed końcowym gwizdkiem
  • 79'
    W polu karnym gospodarzy utrzymał się Moulin, dośrodkowaniem szukał Brozia, jednak ta próba kompletnie nieudana
  • 77'
    Oko w oko z bramkarzem Mazura stanął Chukwu, ale oddał strzał wprost w rękawice golkipera gospodarzy
  • 77'
    Gol dla Mazura! Cierzniaka pokonuje Piekut
  • 75'
    Żółtą kartką ukarany Głogowski
  • 74'
    Na 6:0 podwyższa Bondarenko uderzeniem głową!
  • 73'
    Bardzo złe dośrodkowanie Pasquato z rzutu rożnego. Korner wywalczył Chukwu, który przegrał pojedynek z Głogowskim
  • 72'
    Zawodnicy z Karczewa próbują skonstruować akcję na połowie Legii
  • 70'
    Trzecia zmiana bramkarza w Mazurze - w miejsce Głaska, między słupki wszedł Rudzki
  • 69'
    W drugiej odsłonie tempo spotkania znacznie spadło
  • 65'
    Moulin spróbował prostopadle dograć do Więdłochy, jednak kompletnie nie zrozumiał się z młodym legionistą. Piłka stracona
  • 64'
    Próbowali teraz zawodnicy z Karczewa zaskoczyć defensywę Legii, jednak sytuację wyjaśnił Pasquato i pewnie odebrał futbolówkę
  • 60'
    Chukwu utrzymał się w polu karnym Mazura, wycofał do Pasquato jednak strzał Włocha zablokowany przez defensywę gospodarzy
  • 59'
    Próba strzału z dystansu w wykonaniu Gregorczuka, jednak futbolówka poszybowała wysoko ponad bramką Legii
  • 57'
    Kolejna zmiana w Legii - schodzi Niezgoda, wchodzi Więdłocha
  • 55'
    Na boisku zameldował się Olszewski, który zmienił Kucharczyka
  • 53'
    Gospodarze przez chwilę rozgrywali piłkę na połowie Legii i wywalczyli rzut rożny
  • 49'
    Rzut wolny wykonywany przez Pasquato, jednak słaba wrzutka Włocha i piłkę wybijają gospodarze
  • 47'
    Prostopadłe podanie piłkarzy Mazura, ale bardzo dobrze przyblokował rywala Bondarenko
  • 47'
    W zamieszaniu w polu karnym Mazura najlepiej odnalazł się Chukwu, który pokonuje Głaska i podwyższa na 5:0
  • 45+7'
    Początek drugiej połowy
  • 45'
    Sparing rozgrywany jest w systemie 2x40 minut
  • 41'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy 4:0 dla Legii
  • 40'
    Astiz stracił piłkę niedaleko pola karnego Legii, świetnie w kierunku Raszki dośrodkowywał Gałązka, jednak strzał napastnika Mazura fenomenalnie broni Cierzniak
  • 35'
    Kilka minut temu nastąpiła zmiana w bramce Mazura. Krzysztof Głasek zmienił Pawła Błesznowskiego
  • 35'
    Głasek popisał się świetną interwencją przy mocnym strzale Moulina zza pola karnego
  • 30'
    Mocne uderzenie Kucharczyka, który próbował pokonać bramkarza Mazura w ten sam sposób, jak przed kilkoma minuta, gdy zdobył trzecią bramkę dla Legii
  • 29'
    Akcja Mazura, jednak bez zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Cierzniaka
  • 27'
    Piękny lob Niezgody i 4:0! Piłkę próbował wybijać jeszcze z linii bramkowej Głogowski, jednak na nic zdała się interwencja obrońcy Mazura
  • 26'
    Mocny strzał Pasquato z narożnika pola karnego, jednak piłka odkręcała się od bramki Błesznowskiego i poszybowała wysoko nad bramką
  • 24'
    Tym razem Kucharczyk wykorzystuje swoją szansę i podwyższa na 3:0!
  • 23'
    Teraz legioniści ponownie przed szansą na gola. Uderzenie Chukwu wybił Błesznowski, po chwili z piątego metra dobijał Kucharczyk, jednak przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę bramki Mazura
  • 21'
    Chukwu wystawił piłkę do Jodłowca, a pomocnik Legii pewnym strzałem zza pola karnego pokonuje bramkarza gospodarzy
  • 20'
    Gol! 2:0 Tomasz Jodłowiec!
  • 19'
    Gałązka próbował mijać Brozia, jednak obrońca Legii - dzisiaj występujący z konieczności na lewej flance - skutecznie powstrzymuje rywala, od bramki Cierzniak
  • 17'
    Niezgoda wypuścił prostopadle Pasquato, jednak włoski pomocnik został uprzedzony przez bramkarza Mazura, który wygarnia piłkę spod nóg legionisty
  • 17'
    Niecelny strzał Zalewskiego na bramkę Cierzniaka
  • 15'
    Legioniści próbują rozgrywać piłkę na połowie Mazura
  • 13'
    Odpowiedź gospodarzy. Na prawej stronie boiska na zamach minął Astiza Trzaskowski i oddał strzał. Pewnie broni Cierzniak
  • 12'
    Szansa dla Legii z rzutu rożnego, najpierw piłkę uderzał głową Chukwu, potem futbolówkę po rykoszecie wyłapuje bramkarz Mazura
  • 7'
    Pierwszy gol dla Legii! Niezgoda wykorzystuje dogranie z prawej strony Jodłowca w pole karne Mazura
  • 5'
    Próba strzału z dystansu Niezgody - obok bramki Mazura
  • 4'
    Ależ teraz niefrasobliwość defensywy Legii. Strata piłki tuż po wznowieniu przez Cierzniaka, do piłki dopadł Gałązka, minął golkipera mistrzów Polski, jednak ostatecznie strzał rywala zablokował Bondarenko
  • 3'
    Pierwsza akcja Mazura, dośrodkowanie z lewej strony boiska i słaby strzał, obok bramki Cierzniaka, jednego z rywali
  • 0
    Zaczęli legioniści
  • 0
    Piłkarze są już na murawie, za chwilę początek meczu!
  • 0
    Trwa jeszcze ceremonia odznaczeń osób związanych z Mazurem, dlatego początek meczu opóźnia się
  • 0
    Skromna ławka rezerwowych Legii: Jałocha, Więdłocha, Olszewski
  • 0
    Legioniści wystąpią w następującym składzie: Cierzniak - Broź, Astiz, Bondarenko, Kucharczyk - Jodłowiec, Kopczyński, Moulin - Pasquato - Chukwu, Niezgoda
  • 0
    Witamy z Karczewa, gdzie o godz. 11.00 Legia zmierzy się z tutejszym Mazurem w meczu towarzyskim z okazji jubileuszu istnienia klubu
  • 0
    10:10 - Szkoleniowiec Legii nie może zobaczyć w grze, co oczywiste, zawodników kontuzjowanych (m.in. Radović, Hlousek, Guilherme) oraz reprezentantów. Swoje mecze mają za sobą Pazdan, Jędrzejczyk, Mączyński i Szymański. Spotkania czekają jeszcze Hamalainena czy Nagya
  • 0
    10:00 - Witamy! Za godzinę Legia zagra na wyjeździe z Mazurem Karczew, który obchodzi 75-lecie istnienia. Czeka nas sparing, w którym trener Jacek Magiera będzie mógł sprawdzić zawodników pozostałych w klubie w trakcie przerwy reprezentacyjnej