50'
60'
84'
  • 90+5'
    I koniec. Fatalny występ i tragiczny wynik. Wisła była lepsza, ale nie o tyle. Tym nie mniej koniec dobrej passy i przykry powrót na Reymonta dla Skorży... Trzeba więcej pracować na treningach...
  • 90+3'
    Koronkowa akcja legionistów, ale ostatecznie techniczny strzał Radovicia przefrunął nad poprzeczką... po prostu nie chce wpaść
  • 90+2'
    Ukarany Radović za uderzenie rywala
  • 90+1'
    Doliczone będą trzy minuty. Nie wystarczyło 90, może w te trzy się uda?
  • 90+1'
    Iwański kąśliwie dośrodkował z prawego skrzydła, ale strzał Mezengi tuż nad poprzeczką
  • 89'
    Nop i wreszcie opuszcza boisko poturbowany Sobolewski, a na jego miejsce wchodzi Boukhari
  • 89'
    Nieporozumienie Mezengi z Manu
  • 88'
    Niestety wiślacy bez problemu rozbijają kolejne ataki legionistów
  • 87'
    Manu dobrze w obronie, podobnie jak Radović, który wymusił faul i będzie jeszcze jeden rzut wolny
  • 86'
    I była okazja! Ładna główka Mezengi, niestety wiślak wybił piłkę z linii bramkowej
  • 86'
    Radović wywalczył róg
  • 84'
    I 4:0 - gola zdobył Wilk po zderzeniu Iwańskiego z Astizem
  • 84'
    Legia jest rozbita, ale czy pokusi się chociażby o honorową bramkę?
  • 82'
    Jędza próbował strzelać głową, ale bez powodzenia
  • 81'
    Chavez znakomitym wślizgiem powstrzymał Rybusa
  • 80'
    Manu faulowany i będzie opkazja
  • 80'
    Dośrodkowania Kiełbowicza niestety nikt nie zamknął i piłka nieznacznie minęła dalszy słupek
  • 78'
    Kirm uderza z dystansu, ale Machnowskyj pewnie łapie piłkę
  • 77'
    Zmiana w Wiśle. Za Brożka wchodzi Maciej Żurawski
  • 75'
    Manu wywalczył kolejny corner
  • 75'
    Wiślacy blokują wszystkie strzały, ale Legia wciąż w natarciu. Jest jeszcze czas na zdobycie goli
  • 74'
    Wrzutka Kiełbowicza na krótki słupek, ale Jędza nie zorientował się
  • 73'
    Sobolewski opatrywany poza boiskiem - czyżby również miał zejść z murawy?
  • 73'
    Manu wywalczył rzut rożny
  • 71'
    Manu znów szaleje pod bramką Pawełka, ale póki co nic z tego nie wynika
  • 71'
    Maciej Rybus zastąpił słabszego dziś Vrdoljaka
  • 68'
    Bardzo ładne podanie Mezengi do Manu, portugalczyk padł w polu karnym jak rażony, ale faulu chyba jednak nie było, tak jak i przy karnym dla Wisły
  • 66'
    Wiślacy skracają pole gry. Legia ma problem, by sforsować linię obrony
  • 65'
    Legioniści atakują, ale jakoś bez przekonania
  • 63'
    Pierwsza okazja Mezengi, ale strzał stojąc tyłem do bramki nie był ani mocny, ani groźny
  • 62'
    Zmiany. W Wiśle schodzi Jirsak, a na jego miejsce wszedł Cezary Wilk. Za Kucharczyka mamy na murawie Bruno Mezengę
  • 61'
    GOL... Wisła po strzale Brożka prowadzi już 3:0 - święto na trybunach...
  • 59'
    Kostia został ukarany żółtą kartką za faul w polu karnym i będzie rzut karny
  • 58'
    Iwański gubi piłkę w środku pola i gospodarze spokojnie budują akcję
  • 57'
    Będzie groźnie, bo rzut wolny z narożnika pola karnego ma Wisła
  • 57'
    Było trochę zapasów, ale skończyło się na strachu. Piłka w posiadaniu Legii
  • 56'
    Dobra interwencja Jędzy, jednak Radović faulował w środku pola
  • 55'
    Radović kiwał przed linią pola karnego, ale zakiwał się i stracił piłkę
  • 54'
    Po rogu zamieszanie i z kontrą ruszył Garguła, ale podawał na pozycję spaloną
  • 53'
    Piękny strzał Borysiuka w okienko i Pawełek znakomitą paradą wybił piłkę na róg
  • 52'
    Legia ruszyła do ataku, ale póki co bije głową w wiślacki mur
  • 50'
    2:0!!!! Brożek dograł do Małeckiego i ten nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce
  • 49'
    Garguła w idealnej sytuacji, ale nie trafił w bramkę i z linii pięciu metrów zaczyna Kostia
  • 48'
    Groźna akcja Wisły prawym skrzydłem, ale obrońcy czuwają
  • 47'
    Kucharczyk dryblował w polu karnym, ale stracił piłkę
  • 46'
    W przerwie boisko opuścił Szałachowski, a na murawie jest już Maciej Iwański
  • 45+1'
    Przerwa!
  • 45+1'
    Sędzia Dawid Piasecki zaprasza piłkarzy do szatni
  • 45'
    Kiełbowicz z 16 metrów uderza na wiwat...
  • 45'
    W środku pola faul na Radoviciu
  • 44'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii z rzutu rożnego, ale sędzia odgwizduje faul na jednym z legionistów
  • 43'
    Tym razem Komorowski blokuje dośrodkowanie Garguły
  • 42'
    Kucharczyk próbował dryblować w polu karnym Wisły, lecz traci piłkę, kontratak Legii przerywa Komorowski
  • 42'
    Machnowskyj zbiera z murawy Kirma
  • 41'
    Jirsak mimo asysty Komorowskiego zdołał dośrodkować, a Paweł Brożek strzałem głową skierował piłkę do siatki Machnowskiego
  • 40'
    Gol dla Wisły!
  • 39'
    Kiełbowicz przerywa akcję Wisły
  • 39'
    Przerwana akcja Legii
  • 38'
    Mecz jest wyrównany, nie ma wyraźnej przewagi żadnej ze stron...
  • 37'
    Ostrzelany Machnowskyj, najpierw strzelał Garguła, potem Małecki, dwukrotnie świetnie bramkarz Legii
  • 35'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza wybijają obrońcy, kontra zażegnana przez Astiza
  • 35'
    Radović powstrzymany przez Bunozę
  • 34'
    Szałachowski odbiera piłkę Cikosowi, akcję ręką przerywa Chavez
  • 32'
    Jirsak wycina Radovicia, żółta kartka
  • 32'
    Na murawie leży Osman Chavez
  • 31'
    Manu traci piłkę
  • 31'
    Rzut wolny dla Wisły, zmarnowany z powodu zbyt szybkiego wykonania
  • 30'
    Vrdoljak bliski przejęcia, jednak radzi sobie Chavez
  • 29'
    Mecz nie jest szczególnie ciekawy, mało sytuacji podbramkowych
  • 28'
    Małecki w pole karne, łapie Kostia
  • 28'
    Naciskani przez legionistów wiślacy chaotycznie wybijają piłkę
  • 27'
    Dośrodkowuje Garguła
  • 27'
    Piłka wychodzi poza boisko bez kontaktu z jakimkolwiek zawodnikiem, od bramki Kostia
  • 26'
    Piłka w siatce Wisły, ale wcześniej opuszcza boisko
  • 26'
    Rzut wolny dla Wisły
  • 25'
    Radović wyjeżdża z piłką za linię boczną
  • 25'
    Cikos asekuracyjnie na rzut rożny
  • 24'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza wybijają obrońcy
  • 23'
    Garguła do Kirma, od Słoweńca lepszy Jędrzejczyk
  • 23'
    Aut dla Legii
  • 22'
    Dobra interwencja Komorowskiego
  • 20'
    Bunoza zderza się z Kucharczykiem, legionista na ziemi...
  • 19'
    Borysiuk fauluje Gargułę
  • 19'
    Chavez zatrzymuje Kucharczyka
  • 18'
    Astiz wybija piłkę Brożkowi
  • 17'
    Pomimo ambitnej szarży Kucharczyka, od bramki Pawełek
  • 17'
    Kiełbowicz stopuje Małeckiego
  • 16'
    Piłkę "w zęby" łapie Machnowskyj
  • 15'
    Rzut wolny dla Wisły, okazja do dośrodkowania
  • 14'
    Dośrodkowuje Kiełbowicz
  • 14'
    Strzelał Komorowski, lecz obok bramki
  • 13'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza strzałem głową kończy Kucharczyk
  • 13'
    Rzut rożny dla Wisły
  • 13'
    Na spalonym jeden z zawodników gospodarzy
  • 13'
    Rzut wolny dla Legii, faulowany Kucharczyk
  • 11'
    Kiełbowicz głową do Kostii, a ten przy linii łatwo łapie piłkę
  • 10'
    Wiślacy spokojnie rozgrywają w środku pola, tracą piłkę, Radović podaje do Manu, a ten przegrywa pojedynek sam na sam
  • 10'
    Astiz spokojnie blokuje Brożka
  • 8'
    Piłka w rękach Pawełka
  • 8'
    Wisła w linii obronnej
  • 7'
    Rado bliski przejęcia
  • 6'
    Faulowany Radović, rzut wolny
  • 6'
    Tym razem faulowany Borysiuk
  • 5'
    Radović wywalczył rzut rożny
  • 5'
    Piłka mija wszystkich zawodników, od bramki Pawełek
  • 4'
    W zamieszaniu najprzytomniejszy Jędrzejczyk, który wybija piłkę
  • 4'
    Maciej Skorża ciepło przywitany przez kibiców Wisły
  • 3'
    Atak Legii przerwany przez wiślaków
  • 3'
    Kiełbowicz wybija piłkę na rzut rożny
  • 2'
    Brożek groźnie urywa się obrońcom i w asyście Komorowskiego uderza w boczną siatkę
  • 1'
    Sobolewski odbiera piłkę Szałachowskiemu, groźny strzał mija nieznacznie bramkę Kostii
  • 1'
    Szałach wygarnia piłkę zza linii bocznej
  • 0
    I zaczęliśmy!
  • 0
    Kibice Wisły śpiewają hymn klubu
  • 0
    Przedłuża się oczekiwanie na wyjście piłkarzy obu zespołów...
  • 0
    I sędzia Dawid Piasecki wyprowadza na murawę obie jedenastki!
  • 0
    Ostatnie chwile przed wyjściem zawodników...
  • 0
    Strzały legionistów na rozgrzewce co i rusz mijają bramkę Kostii...
  • 0
    Dobra interwencja Kostii na rozgrzewce, mamy nadzieję, że tak samo będzie w meczu :)
  • 0
    Znamy już skład Legii - Kostiantyn Machnowskyj, Artur Jedrzejczyk, Inaki Astiz, Marcin Komorowski, Tomasz Kiełbowicz, Manu, Ivica Vrdoljak, Miroslav Radović, Ariel Borysiuk, Sebastian Szałachowski, Michał Kucharczyk
Wisła KrakówLegia Warszawa

32' Tomas Jirsak

32'

41' Paweł Brożek

41'

50' Patryk Małecki

50'

60' Paweł Brożek (k.)