Wypożyczeni: Gol Grudzińskiego

18.03.2019 09:00

(akt. 17.03.2019 23:10)

W poprzednim tygodniu gola dla Victorii Sulejówek strzelił Mateusz Grudziński. Poza tym, cenne zwycięstwo odniosła m.in. ekipa Mikołaja Neumana, która awansowała na pierwsze miejsce w tabeli III ligi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat każdego wypożyczonego legionisty.

Jose Kante (Gimnastic de Terragona) – Gimnastic przegrał na wyjeździe z Oviedo 0:2. Kante znalazł się w wyjściowym składzie i zszedł z boiska w 83. minucie.

Sadam Sulley, Brian Iloski (MFK Zemplin Michalovce) – Zemplin doznał wysokie porażki w Żylinie z miejscowym MKS-em (0:4). Ghańczyk zameldował się na placu w 55. minucie,  z kolei Iloskiego zabrakło w kadrze meczowej.

Vamara Sanogo, Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) – Sosnowiczanie przegrali na własnym terenie 0:1 z Lechią. Francuz wciąż pauzuje za karę od Komisji Ligi, z kolei Nawotka wszedł na murawę w 64. minucie.  - Z przekroju całego spotkania na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę. Wydaje mi się, że kolejny raz zabrakło nam szczęścia. Mamy świadomość, że jesteśmy na ostatnim miejscu i musimy piąć się w górę, a nie udaje się nam to chociaż bardzo tego chcemy – powiedział „Nawot” po końcowym gwizdku.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) – Śląsk przegrał w stolicy z Legią 0:1. „Hołek” nie mógł wystąpić w tym spotkaniu ze względu zapisy w umowie.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice), Mateusz Żyro (Miedź Legnica) –  Gliwiczanie znajdują się w dobrej formie i tym razem pokonali Miedź Legnica 2:1. Jodłowiec wszedł na boisku tuż przed doliczonym czasem gry, natomiast „Żyrko” nie znalazł się w „osiemnastce” przyjezdnych.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) – Ekipa Dariusza Banasika zanotowała bolesną porażkę z Pruszkowie ze Zniczem (2:3). Młody golkiper musiał pogodzić się z rolą rezerwowego.

Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) –  Wellington pewnie zwyciężyło u siebie 3:1 z Western Sydney. „Kopa” grał od pierwszej do ostatniej sekundy.

Michał Góral (Stomil Olsztyn) – Stomil wygrał z Wigrami Suwałki 2:1 i wydostał się ze strefy spadkowej. „Góri” oglądał spotkanie z ławki rezerwowych.

Michał Mydlarz, Mateusz Grudziński (Victoria Sulejówek) – Ekipa z Sulejówka zremisowała 2:2 z Polonią Warszawa, chociaż do 86. minuty prowadziła różnicą dwóch goli. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył właśnie Grudziński, który rozegrał pełne spotkanie. Mecz z trybun oglądał „Mydli”, który niebawem wróci do treningów.

Tin Matić (NK Zadar) – W 16. kolejce chorwackiej II ligi  NK okazał się lepszy od Sesvete (2:0). Matić nadal dochodzi do zdrowia po uciążliwej kontuzji i wciąż brakuje go w kadrze.

Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko Biała), Mikołaj Kwietniewski, Łukasz Moneta (Bytovia Bytów) – „Górale” wygrali na własnym stadionie 3:1 z Bytovią. Kostorz został desygnowany na plac przez szkoleniowca w 69. minucie.  W zespole gości pełne 90 minut zanotował „Monet”, natomiast Kwietniewski grał do 67. minuty.

Mikołaj Neuman (KKS Kalisz) – Kaliszanie zwyciężyli 3:1 na wyjeździe z KP Starogardem Gdańskim i został liderem III ligi. Neuman uszkodził niedawno więzoskręt i czekają go dwa-trzy tygodnie przerwy od treningów.

Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) –  Podkarpacki drugoligowiec przegrał w Stalowej Woli ze Stalą 0:1. „Wełna” pojawił się na boisku na ostatnie dziewięć minut.

Michał Król (Wisła Puławy) – Puławianie wygrali 3:2 z Czarnymi Połaniec na obiekcie przeciwnika. Boczny defensor został ukarany żółtym kartonikiem oraz zmieniony po przerwie.

Kacper Pietrzyk, Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) – Olimpia pokonała u siebie GKS Bełchatów 1:0. Skibicki wszedł na końcowe dwadzieścia minut. Pietrzyka zabrakło z kolei w kadrze meczowej z powodu urazu. Środkowy obrońca naderwał mięsień półścięgnisty i wróci do gry treningów najwcześniej za miesiąc.

Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki) – Klub Rymka wygrał 2:0 z Ruchem Wysokie Mazowieckie na start drugiej części sezonu. „Rymo” wbiegł na murawę w 78. minucie.