Wypożyczeni: Bramki Koseckiego i Lisowskiego

26.03.2012 00:40

(akt. 11.12.2018 20:11)

Dobre mecze zanotowali Jakub Kosecki i Wojciech Lisowski. Pierwszy zdobył dwie bramki dla Lechii w meczu z Podbeskidziem, za to drugi zanotował ładne trafienie z rzutu wolnego dla Piasta w potyczce z Wartą Poznań. W swoich ekipach wystąpili również Damian Zbozień, Marijan Antolović, Marcin Bochenek, Paweł Broniszewski i Dawid Dzięgielewski. Poniżej szczegóły.

Jakub Kosecki (Lechia Gdańsk) - Był najlepszym piłkarzem Lechii w potyczce z Podbeskidziem. Dodatkowo strzelił dwie bramki, które i tak nie dały ekipie z Gdańska nawet jednego punktu. W ostatnich sekundach "Kosa" miał okazję wyrównać stan meczu na 3:3, ale ta sztuka mu się nie powiodła. I tak legionista chwalony jest przez kibiców nad morzem za dużą ambicję i walkę do upadłego.

Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - Zbozień wszedł na boisko w 85. minucie w miejsce Kamila Wacławczyka. "Zboziu" popisał się jedną akcją w środku pola kiedy to wyminął dryblingiem trzech rywali. Pomocnik zapisał się też w protokole żółtą kartką za kopnięcie piłki po gwizdku sędziego. Damian po meczu poszedł do szatni legionistów porozmawiać przez chwilę z kolegami. GKS ostatecznie zremisował z Legią 1:1.

Marijan Antolović (Borac Banja Luka) - Zagrał cały mecz przeciwko Brijeg. Pod koniec meczu "Antek" uratował drużynę przed stratą bramki. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Srdja Kneżević (Borac Banja Luka) - Nie zagrał w zremisowanym 0:0 meczu z Brijeg.

Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - Lisowski zagrał przez cały mecz przeciwko Warcie Poznań. Defensor zaprezentował się z dobrej strony często zagrażając ekipie z Wielkopolski swoimi ofensywnymi wejściami. Na dodatek "Lisu" strzelił bramkę z rzutu wolnego. Piłkarz wypożyczony z Legii mocno uderzył piłkę z 35 metrów, a ta wpadła obok bezradnego Łukasza Radlińskiego. Piast pokonał rywali 3:0.

Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - Banasiak nie wystąpił przeciwko Arce, która ograła Olimpię 4:1.

Mateusz Lisiecki (Olimpia Elbląg) - Nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz z Arką Gdynia.

Marcin Bochenek (Arka Gdynia) - Bochenek wszedł na boisko w 83. minucie w miejsce Damiana Krajanowskiego. Młody obrońca nie zdążył się nawet dobrze zaprezentować w wygranym 4:1 meczu z Olimpią Elbląg.

Dawid Duda (Znicz Pruszków) - Znicz wygrał ze Stalą Rzeszów 1:0 po bramce Przemysława Sztybrycha. Duda nie podniósł się z ławki rezerwowych i wspierał kolegów jedynie z boku.

Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - Elana zremisowała z Turem Turek 1:1. Mikołajczak nie pojawił się na boisku, a jego ekipa zajmuje siódmą lokatę w lidze.

Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - Wystąpił przez 88 minut w spotkaniu z MKS Kutno. "Bronek" miał dobrą okazję w końcówce meczu, ale naciskany przez rywala źle trafił w piłkę i nie zdołał strzelić bramki na wagę trzech punktów. Mecz skończył się wynikiem 0:0.

Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - Zagrał od 60 minuty przeciwko Legionovii. Dzięgielewski nie wystąpił na swojej nominalnej pozycji napastnika, a w pomocy. Mecz skończył się bezbramkowym remisem.