Piotr Nowak: Bardzo interesujący mecz

13-05-2022 / 23:50 Maciej Ziółkowski

– Było to bardzo interesujące spotkanie. Rozpoczęliśmy mecz z dużymi problemami, kontuzje trochę pokrzyżowały nam plany, już na początku musieliśmy dokonać zmian. Staraliśmy się atakować, wyjść wyżej – mówił po rywalizacji z Legią Warszawa (2:2) trener Jagiellonii Białystok, Piotr Nowak.

– Uważam, że pierwsza połowa była w miarę dobra, stworzyliśmy 1-2 szanse. Błędy, które popełnialiśmy w obronie, nie były aż tak widoczne, jak pod koniec meczu. Myślę, że w drugiej połowie spotkanie się bardziej otworzyło, mieliśmy więcej sytuacji.

– Można być zadowolonym z gry, jeśli chodzi o kreowanie okazji. Zmiennicy zaprezentowali się naprawdę dobrze, widać było pomysł i zaangażowanie, za co można podziękować piłkarzom. Powinniśmy jednak grać mądrzej, dowieźć korzystny wynik do końca, by odpowiednio pożegnać się z kibicami, którzy zapełnili stadion. Chcieliśmy dać im – i nam wszystkim – zwycięstwo, bo był to bardzo ważny mecz.

ZOBACZ TAKŻE:

– Zapis relacji tekstowej na żywo

Komentarz trenera Vukovicia

Wypowiedź Mateusza Wieteski

Kilka słów od Jesusa Imaza

– Wdowik i Matysik o meczu Jagiellonia – Legia

Rozmowa z Lindsay'em Rose

Źródło: Legia.Net

Komentarze (11)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Zaloguj

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Hallo) Mein Name ist Paula und ich bin 24 Jahre alt) Ich bin ein Anfänger-Sexmodel 18+) Ich lasse mich gerne nackt fotografieren) Bitte bewerte meine Fotos auf dem Link - https://ja.cat/id376890
Generał dywizji
  • 0 / 1
Ja się chyba nie znam na futbolu. Jeżeli ten mecz był interesujący, to ja ... przestawię się na szachy, albo ... sam nie wiem na co.

Czy nasi trenerzy muszą w swojej obronie tak zakłamywać rzeczywistość. Może czas powiedzieć prawdę i obiektywnie podsumować jak wyglądał ten mecz. A mecz był słaby, nudny. Druga połowa, kilka bramek - owszem, rozruszało trochę kibiców. Ale ogólne wrażenie jest taki, że jakby człowiek zasnął to by nic nie stracił.
zbierane grzybów bądź agrestu - tam mogą być większe emocje, niż wczoraj w pierwszej połowie.
Pan misiek

A zwłaszcza.jak złapiesz tam .kleszcza wtedy emocje gwarantowane
Pułkownik
  • 2 / 2
Nowak a co cię tak zainteresowało w tym meczu zwykła kopania na poziomie 2 ligi..
Generał dywizji
  • 0 / 6
Kto od poczatku wiedzial, że jak się da Legii piłkę, to będzie się potykać o wlasne nogi ibędą szanse na kontry?
Vukovic łapał się za głowę, a Piotr Nowak się śmiał. Do momentu kiedy jego asy nie strzelały

Stawiam tezę, że jeśli po 711 przyszedłby pan Nowak, a nie misio z rezerw, to byśmy byli w czwórce walczącej o mistrzostwo. Nie wiem czemu Szopen go nie zatrudnił.
Znaczy mam podejrzenia. Szopen to idiota..
Nowak opowiada farmazony, a ty to łykasz jak pelikan kluchy. Typowy polski trener. Oddamy piłkę rywalom, cofniemy się i liczymy na kontry oraz SFG. W tym sezonie na Legię to zupełnie wystarczyło. Problemem jest to, że przeciwko Legii tak gra 90% tej ligi. Taki Nowak, Probierz, Zieliński lub inny Stokowiec nie mogliby tak grać, będąc trenerem Legii.
Pułkownik
  • 2 / 1
FN
Szopen nie był idiotą tylko kompozytorem i wirtuozem fortepianu idioto.
Generał dywizji
  • 0 / 0
Sylwek, typowy polski trener?
Wiesz w ogóle o kim mówisz? Wiesz co on w życiu zawodowym osiągnął zanim przyjechał do tego bagna? Zajrzyj chocisż na Wikipedię, bo do anglojęzycznych tekstów nawet Cię nie odsyłam.
Generał dywizji
  • 0 / 0
Jakli, czy hak Ci tam...
Ten o którym piszesz, to Chopin. Fryderyk Chopin, nieuku.
Ten, o którym mówię Szopen, ma również ksywę Pudel. Już coś świta, czy jeszcze pomóc?
Pułkownik
  • 1 / 0
FN
FN czy jak Ci tam nieuku Chopin to wersja francuskojęzyczna-dla Polaka zawsze będzie Szopen.