Piłkarze Legii trenowali na stadionie Leicester City

24-11-2021 / 23:00 Marcin Szymczyk

Piłkarze Legii Warszawa trenowali na King Power Stadium gdzie swoje mecze rozgrywa Leicester City. Legioniści zapoznali się z murawą, pracowali nad taktyką i stałymi fragmentami gry.

Czwartkowe spotkanie jest bardzo ważne, w kontekście tego, aby ułożyć już tabelę i awansować. Jeżeli tak się nie wydarzy, to mecz ze Spartakiem Moskwa będzie decydujący w kwestii awansu. Gramy troszkę inaczej w Lidze Europy, a inaczej – w lidze. Co prawda, w ekstraklasie nie zawsze wychodziło nam to tak, jak byśmy chcieli. Jesteśmy już bardzo bliscy jednego systemu. Myślę, że z Leicester zagramy w docelowym ustawieniu, w którym będziemy chcieli występować w lidze i europejskim pucharze. - skomentował trener Legii, Marek Gołębiewski

Każde spotkanie w Lidze Europy to dla nas nagroda. Chcemy się cieszyć każdym meczem i minutą na boisku, z tego, że możemy zmierzyć się z takimi przeciwnikami, zobaczyć jaki jest poziom drużyn z najlepszych lig w Europie - dodał Mateusz Wieteska

W czwartek zawodnicy Legii w godzinach południowych mają zaplanowaną aktywację w posctaci spaceru po Leicester. O godzinie 20. czasu miejscowego (21. czasu polskiego) rozpocznie się mecz z Leicester City. 

Źródło: Legia.Net

Zdjęcia

Komentarze (8)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Zaloguj

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
"Zawodnicy mają zaplanowaną aktywację w postaci spaceru". Co za bełkot...
Kapitan
  • 0 / 0
Trenowali a przeciwnicy ich podglądali z ukrycia z obawy o wynik. Jak zobaczyli jak trenują tak się przerazili że oddadzą mecz walkowerem.
Generał brygady
  • 0 / 0
Kucharski zasłania twarz. Ma rację też bym się wstydził po takich transferach. Miodzio i Kucharski muszą odejść.
Kapitan
  • 0 / 0
Kucharski zaciera ręce, bo jak Legia ma kłopoty kadrowe to znowu ma możliwość zrobić wzmocnienia i zarobić na prowizji. Chory układ. O co tam chodzi to nie wiem, ale nie prowadzi to do niczego dobrego.
Czemu Wszołka nie chcieli. Jutro znowu obrońcą będziemy atakować?
Mamy zbyt dużo skrzydłowych, żeby zostawiać jeszcze Wszołka!
Kapitan
  • 0 / 0
Wszołek sam chciał odejść po tym jak CM zaczął go wystawiać z ławki. Ucierpiała duma. To teraz sobie polepszył... Nie kojarzę żeby wszedł na boisko w bundeslidze.
'' tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić '' :)