News: Marcin Burkhardt: Legia to magnes, z którym każdy chce się pokazać

Piłkarski weekend byłych legionistów - gol Burkhardta, asysta Iwańskiego

Michał Talaga

24.09.2012 11:30

(akt. 04.01.2019 13:57)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony "piłkarski weekend". Po raz drugi z rzędu błysnął Marcin Burkhardt, który zdobył gola dla azerskiego Simurqa i należy przyznać, że to bramka wyjątkowej urody, asystę z kolei zaliczył Maciej Iwański - po jego strzale piłkę do siatki wpakował jeden z kolegów. (oba wydarzenia dokumentują filmiki poniżej)

Blanco Ismael (TSV 1860 Monachium) - 10 minut w meczu z Eintracht Braunschweig (TSV - Eeintracht 1:1)

Borysiuk Ariel (1 FC Kaiserslautern) - 90 minut w meczu z Hertha Berlin (1FCK - Hertha 1:1)

Burkhardt Marcin (Simurq Zaqatala) - 69 minut, 1 gol w meczu z Khazar (Khazan - Simurq 0:2)

Cabral Alejandro (Velez Sarsfield) - 90 minut w meczu z San Lorenzo (San Lorenzo - Velez 1:2)

Fabiański Łukasz (Arsenal Londyn) - nieobecny w kadrze w meczu z Man City (Manchester - Arsenal 1:1)

Grosicki Kamil (Sivasspor) - 90 minut i żółta kartka w meczu z Kasimpasa (Sivasspor - Kasimpasa 1:0)

Hubnik Michal (Sigma) - 7 minut w meczu ze Spartą Praga (Sparta - Sigma 1:2)

Roger Guerreiro (AEK Ateny) - 46 minut w meczu z OFI Heraklion (OFI - AEK 2:1)

Iwański Maciej (Manisaspor) - 74 minuty i asysta w meczu z MKE Ankaragucu (MKE - Manisaspor 1:1)

Jarzębowski Tomasz (Arka) - 90 minut w meczu z Sandecja N.S. (Arka - Sandecja 3:0)

Kelhar Dejan (Qabala) - 90 minut w meczu z Revan (Qabala - Revan 1:3)

Komorowski Marcin (Terek Grozny) - 90 minut i żółta kartka w meczu z Lokomitwem Moskwa  (Lokomotiw - Terek 3:0)

Machnowskij Kostiantyn (FK Sewastopol) - ławka rezerwowych w meczu z Kriwymbasem (Sewastopol - Kriwybas 2:1)

Mezenga Bruno (Akhisar Belediye) - nieobecny w kadrze w meczu z Galatasaray (Galatasaray - Akhisar 3:0)

Mucha Jan (Everton FC) - ławka rezerwowych w meczu ze Swansea (Swansea - Everton 0:3)

Novo Nacho (SD Huesca) - nieobecny w kadrze w meczu z Elche (Huesca - Elche 0:0)

Ohayon Moshe (Anorthosis) - 15 minut w meczu z Doxa (Doxa - Anorthosis 0:2)

Rybus Maciej (Terek Grozny) - nieobecny w kadrze w mecz z Lokomitwem Moskwa  (Lokomotiw - Terek 3:0)

Smoliński Marcin (Olimpia Grudziądz) - 6 minut w meczu z Miedzią Legnica (Miedź - Olimpia 2:1)

Szałachowski Sebastian (Bogdanka Łęczna) - 90 minut w meczu z Cracovią Kraków (Cracovia - Łęczna 2:0)

Szczęsny Wojciech (Arsenal Londyn) - nieobecny w kadrze w meczu z Man City (Manchester - Arsenal 1:1)