Górnik ograł Legię...

Źródło:

26.02.2000 23:59

(akt. 19.12.2018 18:51)

Legia przegrała dzisiaj w sparingu z Górnikiem Łęczna 3:1. Legioniście zaprezentowali się naprawdę kiepsko. Trener Smuda twierdzi, że jest to spowodowane wyłącznie tym, że zawodnicy są przemęczeni zgrupowaniem w Tunezji. Natomiast Górnik zagrał "mecz sezonu". Gracze zmobilizowali się i walczyli o każdy centymetr boiska. Najpierw gola strzelił Nazeruk w 9 minucie. Potem Jacek Bednarz wyrównał w 32 minucie. Potem gole zdobyli Kołubek i Rybak. Warto nadmienić, że Jacek Bednarz grała na prawym skrzydle i był kapitanem.
Legia wystąpiła w składzie: Robakiewicz (45 Kowalewski) - Murawski (76 Jarzębowski), Łapiński, Siadaczka - Bednarz, Majewski (66 Dębiński), Czereszewski (79 Sawicki), Citko, Karwan, Sokołowski - Wróblewski (61 Mierzejewski).