Ernest Muci: Czuję, że forma rośnie

18-06-2021 / 21:06 Maciej Ziółkowski

- To dla mnie bardzo ważne, żeby odbyć z drużyną pełny okres przygotowawczy. Czuję, że moja dyspozycja rośnie - mówił na zakończenie trzeciego dnia obozu w Austrii zawodnik Legii Warszawa, Ernest Muci.

- Od 7 czerwca, kiedy rozpoczęliśmy treningi, minęło półtora tygodnia. Czuję, że moja dyspozycja rośnie. Drużyna jest już prawie w komplecie. Szykujemy się, żeby być gotowym w maksymalnym stopniu na mecze w europejskich pucharach. To dla mnie bardzo ważne, żeby odbyć z drużyną pełny okres przygotowawczy. Gdy przychodziłem w styczniu, zespół był już po obozie. Obecnie mamy za sobą mocne treningi. 

- Dobrze rozumiem się z innymi zawodnikami, tempo między meczami jest intensywne. Mogę być zadowolony ze stylu, jak zaprezentowaliśmy się w czwartkowym sparingu, a przede wszystkim z wykreowania wielu sytuacji bramkowych. Język polski? Wciąż poznaję, znam podstawowe zwroty. 

Źródło: Legia.Net

Komentarze (17)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Zaloguj

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Pol roku w Legii i dopiero teraz "rosnie"...
Panowie !!! Jak pan Muci mówi że mu rośnie to może i mu rośnie. Po efektach poznamy czy i ile urosło.
Generał brygady
  • 1 / 6
To on w Legii jest? Zapomniałem .....
Marszałek Polski
  • 5 / 1
Zalecam więcej lecytynki ;)
No nie wiem, jak dla mnie to wyglada na tym filmiku, jakby sie o*******ali.
Generał
  • 1 / 0
Trochę minut Muci powinien w nadchodzącym sezonie dostać w przypadku gdy Legii w Europie. Mam na myśli rozgrywki Ekstraklasy, gdzie będzie prawdopodobnie dochodzić do większych roszad, gdzie najlepszym Michniewicz pozwoli odpocząć, i gdzie nie zabraknie po prostu przeciwników relatywnie słabych, zwłaszcza po powiększeniu ligi do 18 zespołów. Ale Albańczyk musi być wtedy gotów wykorzystać swoje szanse i zacząć wreszcie udowadniać, że jest talentem z przyszłością, a nie tylko nadziejami na przyszłość.
Ci teoretycznie słabi rywale zawsze byli, są i niestety będą ogromnym problemem Legii.
Zawsze na ogórkach tracimy bardzo dużo punktów. Wynika to z grzechu pychy i poczucia wyższości oraz wiary, ze skoro jesteśmy lepsi, to samo się wygra
Wynika to też z faktu, że dostajemy ich wtedy, kiedy jesteśmy świeżo po zmianach w sztabie, po obozach przygotowawczych, a formę robimy na październik i listopad.
Marszałek Polski
  • 1 / 0
No Panie Muci weź się Pan ogarnij. Jasurbek to samo.
Chociaż jakby jeden z nich odpalił to będzie przyzwoicie
Stawiam bardziej na Jasura, chociaż życie płata różne figle, więc może odpalą obaj i to od pierwszego meczu eliminacji! Na to liczę! Do tego Emreli i może być naprawdę ciekawie!
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Obawiam się o aklimatyzację Jasura. Z filmików wygląda na mocnego introwertyka.
Też uważam że forma rośnie. Znacząco poprawił się pod wzgledem fizycznym. Będą z niego ludzie.
Kapitan
  • 3 / 0
Ernest, good luck
Fajnie by było jakbyś odpalił, chociaż ja bardziej czekam na Jasura! Chyba, że zaczniecie czarować w duecie!
Ja tam wciąż na niego liczę, ma trochę tego flow z piłką przy nodze, co pokazał na koniec sezonu. Oby mu się wiodło że zdrowiem a myślę, że jeszcze pokaże na co go stac.
Generał dywizji
  • 2 / 0
Do tej pory grał mało ale jak wszedł to nie zawodził. Pilka mu nie przeszkadza.