84'
  • 90+4'
    Koniec. Legia bezbramkowo zremisowała z Lechem w Poznaniu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych
  • 90+3'
    Kwekweskiri zacentrował z rogu na 9. metr. Milić oddał strzał, piłka spadła jeszcze pod nogi Kwekweskiriego, który był jednak na spalonym
  • 90+1'
    Rzut rożny dla Lecha
  • 90+1'
    Lech próbował przedrzeć się prawą stroną boiska, ale legioniści przechwycili piłkę
  • 90+1'
    Trzy minuty doliczone
  • 90'
    Kwekweskiri dośrodkował z rzutu wolnego, na prawą stronę pola karnego. Tam pojawił się Salamon, ale centra okazała się zbyt mocna
  • 90'
    Tiba oddał strzał, lecz piłka poszybowała obok bramki
  • 89'
    Slisz daleko zagrał w kierunku Kapustki, ale piłka została przechwycona przez lechitów
  • 88'
    Pekhart dopadł do piłki na 17. metrze, ale był na spalonym
  • 87'
    Martins sfaulowany w środkowej strefie boiska
  • 84'
    Żółta kartka dla Mladenovicia za faul na Skórasiu
  • 84'
    Mladenović oddał strzał z powietrza, zza pola karnego, ale bramkarz Lecha spokojnie złapał piłkę
  • 83'
    Karlstrom sfaulował Luquinhasa. Żółta kartka dla gracza Lecha
  • 83'
    Tiba podał do Sykory, który zagrał wzdłuż pola karnego, ale jego centrę przeciął Wieteska. Akcja została jednak przerwana, był bowiem spalony
  • 81'
    Tiba dośrodkował z prawej strony w pole karne. Zakotłowało się w "szesnastce" Legii, lecz Martins powstrzymał nadbiegającego Karlstroma
  • 80'
    Sykora za Ramireza
  • 80'
    Kapustka oddał strzał z prawej nogi, z 20. metra, ale bramkarz "Kolejorza" złapał piłkę
  • 79'
    Luquinhas zagrał na 16. metr do Kapustki, ale piłkarz Legii został zatrzymany przez rywali
  • 77'
    Mladenović chciał dośrodkować z lewego skrzydła, ale poślizgnął się i futbolówkę przechwycili poznaniacy
  • 77'
    Luquinhas ruszył środkiem i zagrał na lewą stronę do Mladenovicia. Serb zbiegł do środka i uderzył w kierunku dalszego słupka, ale bramkarz Lecha nie dał się zaskoczyć
  • 76'
    Legia miała rzut rożny. Martins dośrodkował na 16. metr, w kierunku Mladenovicia, lecz piłkę przechwycił Ramirez
  • 75'
    Luquinhas wbiegł w pole karne z prawej strony, oddał strzał w kierunku bliższego słupka, ale van der Hart wybronił jego uderzenie
  • 75'
    Tiba dopadł do piłki w polu karnym Legii, ale został powstrzymany przez Juranovicia
  • 73'
    Mladenović dośrodkował z lewej strony boiska na dalszy słupek - tam pojawił się Pekhart, który wykonał wślizg i skierował piłkę do siatki. Czech był jednak na spalonym
  • 72'
    Ishak pojawił się po lewej stronie pola karnego, ale uderzył obok bramki. Dodajmy też, że Martins wrócił na murawę
  • 70'
    Tiba ścigał się do piłki z Martinsem. Piłkarz Legii upadł na murawę po kontakcie z graczem Lecha. Jest opatrywany przez lekarzy
  • 68'
    Kwekweskiri dośrodkował w pole karne, ale legioniści wyszli z opresji. Miejscowi jednak szybko przechwycili piłkę na połowie Legii
  • 67'
    Było groźnie. Ramirez oddał mocny strzał z lewej nogi, zza pola karnego, ale Boruc wybił piłkę na rzut rożny
  • 67'
    Legia ma rzut wolny. Martins zacentrował na dalszy słupek w kierunku Pekharta, który został przyblokowany przez Puchacza
  • 66'
    Milić sfaulował Luquinhasa w bocznym sektorze boiska
  • 65'
    Martins dośrodkował na 9. metr - zrobiło się spore zamieszanie w "szesnastce", Wieteska ruszył do piłki, ale golkiper Lecha wybił piłkę
  • 64'
    Puchacz sfaulował Wszołka. Rzut wolny dla Legii, z prawej strony boiska
  • 63'
    Karlstrom podał prostopadle, w pole karne, do Ishaka, który był na spalonym
  • 61'
    Skóraś za Kamińskiego
  • 60'
    Żółta kartka dla Salamona za faul na Luquinhasie
  • 59'
    Ramirez zagrał do Kamińskiego, który dopadł do piłki, ale został powstrzymany przez Boruca, który wyszedł z bramki
  • 58'
    Juranović pełni teraz rolę półprawego stopera, Wszołek gra na wahadle
  • 57'
    Wszołek zmienił kontuzjowanego Szabanowa
  • 57'
    Wszołek pojawi się na murawie
  • 56'
    Gra jest kontynuowana, na razie Szabanow przebywa poza boiskiem
  • 55'
    Legioniści mieli korner, ale rywale wyszli z opresji. Trwa przerwa w grze. Szabanow jest opatrywany przez lekarzy
  • 54'
    Zrobiło się zamieszanie w polu karnym Lecha! Luquinhas wyłuskał piłkę spod nóg Satki, po lewej stronie "szesnastki", i zagrał na bliższy słupek do Pekharta - jego strzał został obroniony przez golkipera "Kolejorza"
  • 53'
    Ishak na spalonym
  • 52'
    Martins chciał zagrać w kierunku Pekharta, ale podanie zostało przecięte przez rywali. Po chwili Tiba zacentrował z prawej flanki w pole karne - Ishak główkował z 10. metra, lecz Boruc nie dał się zaskoczyć
  • 51'
    Tiba miękko dośrodkował w "szesnastkę" do Ishaka, który nieprzepisowo powstrzymał Wieteskę
  • 50'
    Martins dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek. Zrobiło się spore zamieszanie - ostatecznie, Kwekweskiri został sfaulowany przez Wieteskę
  • 49'
    Mladenović został powstrzymany przez Kamińskiego. Po chwili Martins zagrał na lewą stronę pola karnego do Kapustki, a jego centra została zablokowana. Korner dla "Wojskowych"
  • 48'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 46'
    Satka sfaulował Luquinhasa na połowie Legii
  • 46'
    Ishak podał do Tiby, który został zatrzymany przez legionistów przed polem karnym
  • 46'
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Lechem w Poznaniu. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45'
    Po dośrodkowaniu w pole karne Lecha, Luquinhas nieczysto trafił w piłkę, którą przechwycił bramkarz "Kolejorza"
  • 44'
    Szabanow był opatrywany przez lekarzy poza boiskiem. Ukrainiec wrócił już na murawę
  • 43'
    Szabanow sfaulowany w bocznym sektorze boiska. Żółta kartka dla Kamińskiego
  • 41'
    Slisz do Mladenovicia, który dośrodkował w pole karne z lewej strony - Satka wybił piłkę poza linię końcową
  • 41'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego na dalszy słupek, ale lechici wybili piłkę poza pole karne
  • 40'
    Martins krótko rozegrał stały fragment. Chwilę później Mladenović miękko dośrodkował na lewą stronę pola karnego - Legia ma kolejny korner
  • 39'
    Jędrzejczyk kapitalnie zagrał w pole karne do Luquinhasa. Brazylijczyk pojawił się po prawej stronie "szesnastki" i zagrał wzdłuż do Pekharta, który wykonał wślizg, ale nie zdołał musnąć futbolówki. Kamiński wybił piłkę na rzut rożny
  • 37'
  • 36'
    Legioniści krótko rozegrali rzut wolny. Po chwili Luquinhas prostopadle zagrał na lewe skrzydło do Szabanowa, ale podanie okazało się za mocne
  • 35'
    Legia ma rzut wolny, z prawej strony boiska
  • 35'
    Puchacz zagrał piłkę ręką, na połowie Lecha
  • 33'
    Puchacz płasko dośrodkował z lewej flanki w pole karne, ale żaden piłkarz Lecha nie wykończył akcji
  • 33'
    Slisz nieprzepisowo powstrzymany w środku pola przez Milicia
  • 32'
    Tiba oddał niecelny strzał z dystansu
  • 31'
    Ishak sfaulowany w środku pola
  • 30'
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska
  • 28'
    Kapustka sfaulowany na połowie "Kolejorza"
  • 27'
    Mladenović przerzucił piłkę do Juranovicia, ale podanie okazało się trochę niedokładne
  • 25'
    Kwekweskiri mocno uderzył z dalszej odległości - piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 24'
    Milić nieźle zagrał na lewą stronę pola karnego do Ramireza. Ten podał wzdłuż "szesnastki", ale Szabanow zablokował strzał lechity. Po chwili Satka uderzył jeszcze z dystansu, ale piłka przeleciała ponad bramką
  • 21'
    Kamiński dośrodkował z prawego skrzydła na 9. metr - niepilnowany Pekhart oddał mocny, ale niecelny strzał
  • 21'
    Centra Juranovicia została przyblokowana - piłkę złapał bramkarz Lecha
  • 20'
    Juranović chciał dośrodkować z prawej flanki, ale został zablokowany
  • 18'
    Legioniści wymieniają się podaniami w środku pola
  • 17'
    "Jędza" może kontynuować grę
  • 16'
    Przerwa w grze. Jędrzejczyk ucierpiał po kontakcie z Ishakiem, w środkowej strefie boiska
  • 15'
    Ishak oddał płaski strzał z lewej nogi, z 16. metra, w kierunku dalszego słupka, lecz Boruc pewnie interweniował
  • 14'
    Przechwyt Slisza w środku pola. Po chwili pomocnik Legii szukał miejsca do oddania strzału zza pola karnego, ale został powstrzymany przez lechitę
  • 13'
    Ciekawa akcja Legii. Luquinhas zbiegł na prawą stronę i chciał sprytnie podać w pole karne, ale jego zagranie zostało przecięte przez rywali
  • 12'
    Martins przechwycił piłkę w środku pola, legioniści wymieniają się podaniami
  • 11'
    Juranović zacentrował z lewej nogi na dalszy słupek - do piłki ruszył nadbiegający Mladenović, ale centra okazała się nieco zbyt mocna
  • 10'
    Nieudany przerzut z linii obrony w kierunku Juranovicia. Piłka dla Lecha
  • 10'
    Kapustka dośrodkował na prawą stronę "szesnastki" do Juranovicia, który chciał przyjąć piłkę, ale zagrożenie oddalił Milić
  • 9'
    Martins podał do Slisza, który miękko zagrał w pole karne, ale akcji nie zdołał zamknąć żaden z piłkarzy
  • 7'
    Lechici przechwycili piłkę na połowie Legii, po chwili Ishak został nieprzepisowo powstrzymany w środkowej strefie boiska
  • 7'
    Juranović popędził prawą stroną i dośrodkował na dalszy słupek. Jeden z rywali przeciął centrę, ale do futbolówki dopadł jeszcze Mladenović. Serb płasko zacentrował w pole karne, lecz przeciwnicy wyszli z opresji i wybili piłkę
  • 5'
    ishak sfaulowany w środku pola przez Jędrzejczyka, w pojedynku główkowym
  • 4'
    Ishak próbował przyjąć piłkę przed polem karnym Legii, ale został powstrzymany przez Jędrzejczyka
  • 4'
    Salamon chciał przerzucić piłkę na prawe skrzydło, w kierunku Kamińskiego. Zagranie okazało się za mocne. Grę wznowi Boruc
  • 2'
    Martins przechwycił piłkę i został sfaulowany w środku pola przez Ishaka
  • 2'
    Legioniści zastosowali wysoki pressing na połowie Lecha. Juranović wyłuskał piłkę spod nóg Puchacza i wywalczył aut
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Cierzniak, Lewczuk, Wszołek, Yaxshiboyev, Gwilia, Kisiel, Skibicki, Muci, Lopes
  • Skład Legii na mecz z Lechem Poznań: Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Szabanow - Juranović, Slisz, Martins, Mladenović - Kapustka, Pekhart, Luquinhas
  • Co słychać w obozie rywala? SPRAWDŹCIE
  • - Mecz z Legią jest wielkim wydarzeniem nie tylko dla mnie, ale także dla całego klubu. Na pewno jest to duże wyzwanie i spotkanie, przed którym trzeba robić swoje i jak najlepiej przygotować zespół, żeby dobrze zagrał. Drużyna przez cały tydzień dobrze pracuje na treningach i jest odpowiednio zmotywowana przed tym meczem – mówił trener Janusz Góra, który poprowadzi "Kolejorza" w niedzielnej grze z warszawskim klubem. ZAPIS KONFERENCJI
  • - Musimy być przygotowani na to, że Lech zagra zdecydowanie lepiej niż w ostatnich meczach, bo stać ich na to. Ale my też jesteśmy w dobrym momencie sezonu, strzelamy dużo goli, stwarzamy sporo sytuacji. Jedziemy do Poznania z optymizmem - mówił przed rywalizacją z "Kolejorzem" trener Legii Warszawa, Czesław Michniewicz. ZAPIS KONFERENCJI
  • Witamy! O godz. 17:30 rozpocznie się mecz 24. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa
Lech PoznańLegia Warszawa

43' Jakub Kamiński

43'

60' Bartosz Salamon

60'

61' Michał Skóraś za Jakub Kamiński

61'

80' Jan Sykora za Dani Ramirez

80'

82' Jesper Karlstrom