85'
90'
90'
  • 90+14'
    Koniec! Legia wygrała 1:0 ze Śląskiem po golu Carlitosa! Za dwa tygodnie, po przerwie na kadrze stołeczny klub zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Kraków. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc!
  • 90+14'
    Legioniści utrzymują się przy piłce, kradną czas
  • 90+13'
    Rajd Kulenovicia i korner!
  • 90+11'
    Przewrotka Robaka, ale nic z tego
  • 90+8'
    Żółty kartonik dla Piecha, czerwony dla Cafu...
  • 90+7'
    Kolejny VAR, zupełnie nie wiadomo o co chodzi...
  • 90+5'
    Jednak nie ma rzutu karnego! Doszło także do przepychanki
  • 90+3'
    Będziemy mieć jednak VAR
  • 90+2'
    "Jedenastka" dla Śląska...
  • 90+1'
    Pięć minut doliczonych przez arbitra
  • 90'
    Dośrodkowanie Chrapka w pole karne, jeden z wrocławian dopuścił się przewinienia
  • 89'
    Centra Mączyńskiego została jednak zażegnana przez Nagya. Wrocławianie chcą doprowadzić do wyrównania, lecz trochę biją głową w mur, nie mogą przedostać się przez blok obronny miejscowych
  • 88'
    Rzut rożny dla gości
  • 85'
    Chrapek uderzył z dalszej odległości, ale chybił
  • 84'
    Stolarski za Carlitosa
  • 83'
    Niezła akcja gospodarzy. Nagy chciał podciąć piłkę nad Słowikiem. Do celu zabrakło naprawdę niewiele
  • 81'
    Celeban opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Piech
  • 80'
    Musonda wygarnął piłkę Rochy, ale nie zrobił z nią praktycznie nic specjalnego
  • 79'
    "Żółtko" dla Amhadzadeha
  • 78'
    Wieteska walczył w powietrzu o futbolówkę, ale nie trafił w piłkę po centrze z prawej strony
  • 78'
    Dośrodkowanie Martinsa wybite przez jednego z rywali. Przy okazji żółtą kartką został ukarany Broź
  • 77'
    Efektywny drybling Carlitosa na skrzydle. Hiszpan wbiegł w pole karne, podał do Kulenovicia. Korner!
  • 76'
    Musonda sfaulował Nagya, kwadrans do końca
  • 75'
    Amhadzadeh zmienia Radeckiego
  • 75'
    Po raz drugi Cierzniak broni!
  • 74'
    Ciekawe uderzenie Mączyńskiego z dystansu, ale Cierzniak popisał się ważną interwencją!
  • 72'
    Dośrodkowanie Mączyńskiego ląduje w rękawicach Cierzniaka
  • 71'
    Śląsk teraz ma więcej do powiedzenia, stara się atakować i częściej gościć na połowie mistrzów Polski
  • 71'
    Żółta kartka dla Chrapka
  • 68'
    Kulenović zastępuje Medeirosa
  • 66'
    Robak główkował, wcześniej również goście napsuli trochę krwi. Wciąż Legia jednak prowadzi
  • 65'
    Gąska wchodzi, Pich schodzi
  • 65'
  • 65'
    Błąd Rochy w defensywie, bez większych konsekwencji
  • 64'
  • 63'
    Faul na Szymańskim, gra nieco się podostrzyła
  • 63'
    Mączyński zamiast dośrodkować z wolnego, podał do partnera. Była to jednak nieudana próba
  • 62'
    Martins korzysta z pomocy medyków, ale zaraz powinien wrócić na murawę
  • 61'
    Jeden z legionistów ucierpiał po kontakcie z przeciwnikiem
  • 60'
    W taki sposób gola strzelił Carlitos
  • 60'
    Centra Mączyńskiego, zrobiło się groźnie! Ostatecznie mamy drugi korner dla Śląska
  • 58'
    Musonda w kierunku Radeckiego, ten główkował, ale udało się wywalczyć jeszcze korner, który nie przyniósł większych efektów
  • 57'
    Węgier wraca do gry
  • 56'
    Nagy leży na boisku, potrzebna pomoc medyków klubowych
  • 55'
    Pressing Carlitosa i Medeirosa. Widać, że Hiszpan jest pobudzony tym golem
  • 53'
    Carlitos! Pewny strzał! Legia wychodzi na prowadzenie!
  • 52'
    Rzut karny dla Legii
  • 51'
    Jędrzejczyk pobiegł środkiem, chciał wyprowadzić akcję, lecz został sfaulowany przez Mączyńskiego
  • 50'
    Ależ zagranie Martinsa! Andre ruszył środkiem i miękko podał w kierunku Cafu. Pomocni obrócił się z piłką w polu karnym, ale płaski strzał przeleciał minimalnie obok dalszego słupka Słowika
  • 48'
    Faul Radeckiego na Cafu na połowie miejscowych
  • 48'
    Dwukrotnie Legia mogła zagrozić, ale brakowało jej spokoju i precyzji w polu karnym wrocławian
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz wracamy do gry
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis. Czekamy na więcej emocji po przerwie, na razie oglądaliśmy bezbarwne widowisko. Wracamy za kwadrans
  • 45+2'
    Centra Szymańskiego na pierwszy słupek do Cafu, ostatecznie Słowik chwycił piłkę
  • 45+2'
    Przechwyt Nagya, ale Golla wybił piłkę. Do futbolówki dopadł jeszcze Cafu, lecz został zablokowany. Rzut rożny
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone
  • 45+1'
    Faul Radeckiego na Jędrzejczyku, doświadczenie stopera Legii zdecydowało o korzyści dla Legii
  • 44'
    Musonda zakręcił Vesoviciem, ale był odchylony przy próbie dośrodkowania. Dobrze zapowiadała się jednak akcja rywala
  • 43'
    Faul Rochy na połowie Śląska, Portugalczyk nie może zgodzić się z decyzją arbitra
  • 42'
    Nagy do Rochy, ostatecznie Węgier dośrodkował w pole karne, mamy korner
  • 40'
    Żółta kartka dla Vesovicia
  • 39'
    Teraz na murawę upadł Nagy i Szymański, ale w ich przypadku wszystko jest w porządku
  • 37'
    "Kuchy" opuszcza boisko na noszach, w jego miejsce wchodzi Nagy
  • 34'
    Dośrodkowanie Szymańskiego i strzał Kucharczyka. Skrzydłowy Legii lekko utyka po tym uderzeniu. Na razie nie wiemy czy dojdzie do zmiany
  • 33'
    Znowu Medeiros włączył Vesovicia, a ten ponownie wycofał piłkę. Ostatecznie będzie rzut wolny na wysokości pola karnego gości
  • 29'
    Martins dopadł do piłki, uderzył z powietrza i na dodatek delikatnie ucierpiał. Portugalczyk jednak wstał o własnych siłach i kontynuuje grę
  • 28'
    Kolejny rajd "Veso", niemalże podobne wycpfanie. Róg
  • 27'
    Medeiros do Vesovicia, prawy obrońca chciał wycofać piłkę, ale został zablokowany. Korner
  • 25'
    Na murawie obecnie nic się nie dzieje, Piłkarze obydwu ekip wymieniają podania, lecz brakuje konkretów, podejścia pod pole karne, dokładności
  • 22'
    Sporo zamieszania ze strony Śląska. Najpierw goście mieli problem z pokryciem legionistów, a przy próbie kontry, Radecki podał za plecy na skrzydło do Musondy
  • 20'
    Dośrodkowanie Mączyńskiego z rzutu wolnego okazało się nieco złym pomysłem. Po jego podaniu do partnera, centra była głęboka i niedokładna
  • 19'
    Medeiros szukał podania piętką przy polu karnym, ale zagrał w ciemno, przez co nie znalazł adresata
  • 18'
    Spokojniejszy fragment spotkania, gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Teraz przed szansą stanął Robak. Napastnik Śląska mógł pokonać Cierzniaka, ale sędzia liniowy odgwizdał ofsajd
  • 16'
    Martins po raz kolejny chciał popisać się prostopadłym podaniem. Tym razem Portugalczyk wypatrzył rodaka, Medeirosa, lecz okazało się, iż zagranie było minimalnie zbyt mocne
  • 14'
    Medeiros otrzymał dokładne podanie, ale od razu doskoczyło do niego trzech zawodników. Strata Portugalczyka
  • 14'
    Ważna interwencja Rochy, który zatrzymał Musondę przy chorągiewce, dzięki czemu akcja zwolniła i spaliła na panewce
  • 13'
    Szymański sprytnie skierował piłkę do wychodzącego Carlitosa. Król strzelców poprzedniego sezonu Ekstraklasy był jednak na spalonym
  • 12'
    Faul Jędrzejczyka w "szesnastce" Śląska po wrzucie z autu Kucharczyka
  • 11'
    Martins do Carlitosa, jednak Golla czujnie wyekspediował piłkę na aut
  • 10'
    Goście na razie bez większych kompleksów chcą grać piłką, szukają podań. Co jakiś czas "Wojskowi" próbują przyspieszyć, lecz dobrze stopują ich przyjezdni
  • 7'
    Medeiros czyhał na błąd stoperów Śląska, naciskał także Słowika, ale wrocławianie wyszli z opresji
  • 7'
  • 6'
    Ładna akcja legionistów, Szymański wypuścił Carlitosa. Hiszpan pobiegł prawą stroną, płasko zacentrował w kierunku Szymańskiego. Będzie jednak tylko aut dla miejscowych
  • 4'
    Rocha ruszył lewą flanką, ale nieprzepisowo powstrzymał rywala, popełnił faul w ataku
  • 3'
    Pich do Musondy, ten dośrodkował ze skrzydła, ale Wieteska wybił futbolówkę głową
  • 2'
    Faul Picha na Vesoviciu na połowie stołecznego klubu
  • 1'
  • Za moment Martins rozpocznie od środka spotkanie
  • Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę
  • Czas na "Sen o Warszawie"
  • Rezerwa: Miszta, Nagy, Hamalainen, Agra, Astiz, Stolarski, Kulenović
  • Skład Legii wygląda następująco: Cierzniak - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Rocha - Cafu, Martins - Medeiros, Szymański, Kucharczyk - Carlitos
  • W ekipie Śląska jest czterech graczy związanych z Legią w przeszłości: Krzysztof Mączyński, Łukasz Broź, Arkadiusz Piech i Mateusz Hołownia. Najmłodszy z nich nie zagra, ale ciekawie opowiada o swoim wypożyczeniu, jak i Ricardo Sa Pinto. TUTAJ
  • Witamy z Łazienkowskiej! O godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie mistrzów Polski ze Śląskiem Wrocław. "Wojskowi" mają za sobą odpadnięcie z krajowego pucharu po porażce 1:2 z Rakowem.
Legia WarszawaŚląsk Wrocław

54' Carlitos (k.)

54'
65'

65' Damian Gąska za Robert Pich

71'

71' Michał Chrapek

75'

75' Farshad Amhadzadeh za Mateusz Radecki

79'

79' Farshad Amhadzadeh

81'

81' Arkadiusz Piech za Piotr Celeban