119'
120'
120'
  • 124'
    Koniec. Legia wygrała 3:2 po dogrywce w Niecieczy i awansowała do 1/16 finału Pucharu Polski
  • 123'
    Ależ zamieszanie w polu karnym Legii, ale goście oddalają zagrożenie
  • 122'
    Żółta kartka dla Ribeiro za faul w środku pola
  • 121'
    Tekijaski z żółtym kartonikiem
  • 121'
    Trzy minuty doliczone
  • 119'
    Żółta kartka dla Loski
  • 118'
    Druga żółta kartka dla Kukułowicza, w konsekwencji czerwona. Bruk-Bet gra w dziesiątkę
  • 117'
    Żółty kartonik także dla Putiwcewa
  • 117'
    Żółta kartka też dla Slisza
  • 116'
    Żółta kartka dla Kukułowicza
  • 116'
    Ależ zamieszanie na połowie Legii. Spięcie między zawodnikami jednej i drugiej drużyny
  • 114'
    Legia miała rzut wolny po lewej stronie boiska. Josue dośrodkował na bliższy słupek, a Carlitos wpakował piłkę do siatki!
  • 113'
    3:2 dla Legii! Carlitos!
  • 112'
    Karasek sfaulował Ribeiro w bocznym sektorze boiska
  • 111'
    Kadlec za mocno dograł w pole karne do Karaska, piłka w rękach Miszty
  • 110'
    Putiwcew uprzedził Carlitosa, ale Legia ma korner. Josue dośrodkował z rogu na dalszy słupek, Jędrzejczyk wyskoczył i główkował na bliższy słupek, ale nieco niedokładnie
  • 109'
    Strata Carlitosa na połowie Termaliki, po chwili Hiszpan sfaulował Kukułowicza
  • 107'
    Slisz próbował prostopadle zagrać w kierunku Carlitosa, ale podanie zostało przecięte
  • 106'
    Sokołowski za Muciego
  • 106'
    Zaczynamy drugą część dogrywki!
  • 106'
    Koniec pierwszej części dogrywki. Wciąż 2:2
  • 106'
    Radwański wbiegł w pole karne z lewej strony, ale zablokował go Augustyniak
  • 105'
    Hubinek pojawił się po lewej stronie pola karnego, wycofał na środek pola karnego, ale wprost pod nogi Jędrzejczyka
  • 103'
    Carlitos do Nawrockiego, ten na wślizgu chciał jeszcze dośrodkować, ale piłka wyszła poza boisko
  • 103'
    To powinno być 3:2 dla Legii! Wszołek dopadł do piłki na 9. metrze, ale Loska skutecznie interweniował
  • 101'
    Jędrzejczyk sfaulowany w środku pola
  • 101'
    Rosołek zablokowany przy próbie podania, po prawej stronie boiska. Aut dla Legii
  • 99'
    Ajjj, było blisko! Josue miękko dośrodkował na środek pola karnego, a Nawrocki wystawił nogę i uderzył tuż obok bramki
  • 98'
    Tekijaski ukarany żółtą kartką za dotknięcie piłki ręką. Rzut wolny dla Legii, do bramki ok. 35 metrów
  • 97'
    Mesanović za Śpiewaka
  • 97'
    Korner dla Legii. Josue dośrodkował na dalszy słupek, Rosołek główkował ponad poprzeczką
  • 96'
    Josue do Muciego, ten prostopadle podał na lewą stronę pola karnego, do Rosołka, który oddał strzał na bliższy słupek, lecz Loska dobrze interweniował
  • 95'
    Zamieszanie w polu karnym Legii. Kukułowicz do Grabowskiego, ten dośrodkował w "szesnastkę", doszło do strzału głową, ale na posterunku Miszta
  • 94'
    Jędrzejczyk uprzedził Śpiewaka, wybił piłkę na aut
  • 93'
    Za mocny przerzut Augustyniaka do Ribeiro. Aut dla miejscowych
  • 92'
    Przecięte podanie prostopadłe do Wszołka
  • 92'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 91'
    Nawrocki za Baku
  • 91'
    Zaczynamy dogrywkę!
  • 90+5'
    Po 90 minutach mamy remis 2:2. Czas na dogrywkę
  • 90+4'
    Miszta zbił piłkę do boku po mocnym strzale Radwańskiego z dystansu!
  • 90+3'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka
  • 90+3'
    Ajajaj! Carlitos huknął z woleja, ze środka pola karnego, ale Loska świetnie interweniował
  • 90+3'
    Legia atakuje, walczy o gola na 3:2
  • 90+2'
    2:2! Josue wykorzystał rzut karny!
  • 90'
    Rzut karny dla Legii!
  • 90'
    Jest VAR...
  • 90'
    Kukułowicz za Polarusa
  • 89'
    Ribeiro upadł w polu karnym Bruk-Betu po kontakcie z Hubinkiem. Gra nie została przerwana, Portugalczyk ucierpiał, nie podnosi się z boiska
  • 88'
    Karasek za Pietraszkiewicza
  • 88'
    Pietraszkiewicz otrzymał podanie przed pole karne, wbiegł w "szesnastkę" i oddał skuteczny strzał z 15. metra na dalszy słupek. Miszta bez szans
  • 87'
    2:1 dla Bruk-Betu. Pietraszkiewicz
  • 86'
    Augustyniak uprzedził Śpiewaka, wybił piłkę głową na aut
  • 85'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek, piłka została wybita. Legia szybko ją odzyskała, ale po chwili straciła, konkretnie Augustyniak (lewa strona pola karnego)
  • 84'
    Rosołek prostopadle podał na lewą flankę do Josue, który został sfaulowany przez Pietraszkiewicza. Rzut wolny na wysokości pola karnego
  • 83'
    Josue zbiegł z prawej strony boiska na środek, upadł na murawę na 17. metrze, ale sędzia nie odgwizdał faulu
  • 83'
    Josue dośrodkował z rogu na bliższy słupek do Augustyniaka, który odegrał mu piłkę. Portugalczyk wypatrzył Carlitosa, ten przełożył rywala, ale stracił piłkę
  • 82'
    Baku wbiegł w pole karne, próbował dośrodkować, ale został zablokowany. Korner dla Legii
  • 81'
    Putiwcew oddał mocny, ale bardzo niecelny strzał z dalszej odległości
  • 81'
    Rosołek wybił piłkę głową na aut, po centrze z rogu na dalszy słupek
  • 80'
    Radwański pojawił się po lewej stronie pola karnego i oddał mocny strzał na bliższy słupek, lecz Miszta dobrze interweniował. Bruk-Bet ma korner
  • 79'
    Polarus dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek, Ribeiro musnął piłkę głową, po czym upadł na murawę razem z Jędrzejczykiem i Wszołkiem. Do piłki dopadł Tekijanski, który chciał nożycami wgrać ją na środek "szesnastki", a futbolówkę poza pole karne chciał z kolei wybić Josue. Ostatecznie Legia wyszła z opresji
  • 77'
    Rzut wolny dla Termaliki, na wysokości 30. metra, po lewej stronie boiska
  • 77'
    Baku sfaulował Polarusa w bocznym sektorze boiska, na połowie Legii
  • 76'
    To powinno być 2:1 dla Legii. Josue prostopadle podał do Muciego, ten uciekł rywalowi, wbiegł w pole karne z lewej strony, ale oddał płaski strzał na środek bramki, prosto w Loskę
  • 74'
    Ribeiro sfaulowany przez Śpiewaka przed polem karnym Legii
  • 72'
    Augustyniak uprzedził Radwańskiego w środku pola, wybił piłkę na aut
  • 72'
    Augustyniak odważnie, ale dobrze zagrał na wyprzedzenie, zatrzymując przeciwnika na 20. metrze od bramki Legii
  • 71'
    Grabowski za Błachewicza
  • 70'
    Radwański za Repa
  • 70'
    Josue chciał prostopadle podać na lewą flankę do Ribeiro, ale ta próba okazała się za mocna
  • 67'
    Rosołek za Johanssona, Josue za Kapustkę
  • 67'
    Johansson korzystał z pomocy lekarzy, został bowiem trafiony nogą w tył głowy, na wysokości koła środkowego, w walce o piłce
  • 66'
    Dwójkowa akcja Baku-Muci, ten drugi pojawił się po lewej stronie pola karnego, zacentrował wzdłuż boiska, ale do nikogo
  • 65'
    Baku do Muciego, ten chciał przerzucić ciężary gry na prawą stronę boiska, ale zrobił to niedokładnie, piłkę przejął rywal
  • 65'
    Augustyniak zatrzymał Śpiewaka w bocznym sektorze boiska, na połowie Legii
  • 64'
    Augustyniak bardzo dobrze zagrał na wyprzedzenie, zabrał się do kontry, ale chwilę później Baku stracił piłkę w środku pola
  • 63'
    Kadlec ruszył do zagrania z głębi pola, ale poślizgnął się, przez co nie utrzymał piłki w boisku
  • 63'
    Kadlec mocno dośrodkował z prawego skrzydła na 13. metr, ale zagranie przeciął Augustyniak. Zrobiło się jeszcze zamieszanie, Polarus przechwycił piłkę na 17. metrze, ale jego centra na dalszy słupek okazała się za mocna
  • 62'
    Rep uprzedzony przez Jędrzejczyka w bocznym sektorze boiska. Aut dla Bruk-Betu
  • 61'
    Jędrzejczyk wybił piłkę głową po centrze z lewej flanki na dalszy słupek. Legia zabrała się z kontrą, ale ostatecznie podanie Kapustki do Ribeiro zostało przecięte, rozczytane przez rywali
  • 60'
    Ajajaj! Jędrzejczyk świetnie, miękko zagrał na lewą stronę pola karnego, do Muciego, ale ten niedokładnie zagrał w kierunku niepilnowanego Carlitosa. Szkoda
  • 58'
    Polarus dośrodkował na lewą stronę pola karnego, Zawijśkyj wycofał przed "szesnastkę", ale jeden z rywali nieczysto, za lekko trafił w piłkę, którą złapał Miszta
  • 57'
    Johansson wbiegł w pole karne, upadł po kontakcie z rywalem, ale gra była kontynuowana. Do piłki dopadł Kapustka, którego uderzenie z 17. metra poszybowało ponad poprzeczką
  • 57'
    Loska dobrze piąstkował po zamieszaniu w "szesnastce" Bruk-Betu
  • 56'
    Ribeiro do Muciego, ten mocno uderzył z 17. metra, ale w środek bramki, piłkę złapał Loska
  • 56'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 55'
    Po dośrodkowaniu Pietraszkiewicza z prawej flanki na środek pola karnego, doszło do odbijanki. Ostatecznie do piłki na 13. metrze dopadł Błachewicz, były zawodnik Legii, który skutecznie huknął z woleja
  • 53'
    1:1. Błachewicz
  • 52'
    Faul Johanssona na Polarusie, na lewej flance, na wysokości 18. metra. Rzut wolny dla miejscowych
  • 51'
    Carlitos wbiegł w pole karne z prawej strony, przełożył Hubinka, potem chciał zagrać wzdłuż, ale podanie zostało zablokowane. Hiszpan raz jeszcze dopadł do piłki, ale rywale uporali się z miękkim zagraniem na 16. metr
  • 50'
    Hubinek za mocno zagrał na skrzydło do Pietraszkiewicza. Sytuację kontrolował Ribeiro, który pozwolił piłce opuścić boisko
  • 49'
    Kapustka dośrodkował z rogu, ale Loska wyszedł z bramki i pewnie złapał piłkę
  • 49'
    Baku prostopadle podał do Ribeiro, ten chciał dośrodkować, ale zablokował go Pietraszkiewicz. Korner dla Legii
  • 49'
    Legia miała korner. Slisz za głęboko dośrodkował w "szesnastkę"
  • 48'
    Wszołek popędził prawą flanką, zagrał do Muciego, ten miękko dośrodkował na dalszy słupek. Ribeiro wycofał na 16. metr do Carlitosa, którego mocny strzał z lewej nogi został wybroniony przez Loskę
  • 47'
    Przerzut Slisza na prawe skrzydło, rywal wybił piłkę głową na aut
  • 46'
    Zmiana w Legii. Jędrzejczyk zmienił Rose'a
  • 46'
  • 45+6'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi na wyjeździe 1:0 z Bruk-Betem po golu Carlitosa
  • 45+6'
    Polarus dośrodkował z rogu na dalszy słupek, spore zamieszanie, ale Slisz uratował Legię, wybijając strzał praktycznie z linii bramkowej
  • 45+5'
    Pietraszkiewicz dośrodkował z lewej flanki na dalszy słupek, a Ribeiro uprzedził rywala i wybił piłkę na korner
  • 45+4'
    Faul Kapustki w środku pola
  • 45+4'
    Kolejny przerzut Kapustki, tym razem do Carlitosa, ale zabrakło zrozumienia, dlatego Hiszpan nie dopadł do piłki
  • 45+3'
    Kapustka przerzucił piłkę na prawe skrzydło, do Wszołka, który popełnił faul w ataku, nieprzepisowo powstrzymał Błachewicza
  • 45+2'
    Cztery minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Zmiana decyzji! Nie ma czerwonej kartki dla Rose'a, jest żółty kartonik
  • 45'
    Sędzia Przybył podszedł do monitora i sam obejrzy sytuację
  • 44'
    Mamy jeszcze analizę VAR...
  • 43'
    Czerwona kartka dla Rose'a za faul na Repie, na 25. metrze od bramki Termaliki. Był to atak od tyłu, w nogi
  • 42'
    Wszołek doskoczył do Loski, który miał piłkę przy nodze, ale I-ligowiec zdołał wyjść z opresji, pressingu
  • 41'
    Polarus zdołał minąć Ribeiro, wbiegł w pole karne, znalazł się na 12. metrze, po czym uderzył bardzo mocno, ale bardzo niecelnie
  • 40'
    Aut dla Termaliki. Błachewicz wyrzucił piłkę z autu w pole karne, ale wprost pod nogi Rose'a, który wybił ją poza "szesnastkę"
  • 40'
    Polarus dośrodkował z prawej flanki w pole karne, piłka została podbita, przez co nie dopadł do niej żaden z graczy Bruk-Betu
  • 39'
    Augustyniak dobrze się zastawił, dzięki czemu zatrzymał Śpiewaka po prawej stronie boiska i wywalczył piłkę dla Legii
  • 38'
    Znowu było blisko gola dla Termaliki. Zawijśkyj zdecydował się na płaskie uderzenie z 17. metra na dalszy słupek, tuż obok bramki
  • 37'
    Termalica mogła doprowadzić do wyrównania, ale Miszta wybronił uderzenie Kadleca z 9. metra!
  • 36'
    Gol nie został jednak uznany, bo Baku znalazł się na spalonym przy strzale Kapustki z 17. metra
  • 34'
    2:0 dla Legii! Wszołek!
  • 34'
    Zakotłowało się w polu karnym Bruk-Betu. Johansson otrzymał podanie na prawą stronę "szesnastki", wycofał do Muciego, ten dośrodkował na dalszy słupek, Ribeiro zgrał głową do Carlitosa, ale Hiszpan niecelnie podał
  • 33'
    Baku do Carlitosa, ten został zablokowany przy próbie centry w pole karne
  • 32'
    Kontra Legii. Slisz otrzymał podanie od Carlitosa, podłączył się do ofensywy, ale jego zagranie w kierunku Muciego zostało przecięte
  • 31'
    Przechwyt Kapustki. Środkowy pomocnik podał na skrzydło do Wszołka, który niedokładnie dośrodkował. Grę wznowi Loska
  • 30'
    Ribeiro na spalonym po górnym zagraniu od Augustyniaka. Portugalczyk ucierpiał też przy wybiciu piłki przez rywala (trafiony kolanem w biodro), ale podniósł się i może grać dalej
  • 29'
    Śpiewał próbował ruszyć do górnego zagrania w pole karne (od Repa), ale nie miał większych szans do przechwytu piłki, którą złapał ostatecznie Miszta
  • 28'
    Kiks Augustyniaka, aut dla Termaliki na połowie Legii
  • 28'
    Polarus bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego na bliższy słupek, ale huknął ponad poprzeczką
  • 28'
    Śpiewak sfaulowany przez Kapustkę po lewej stronie boiska. Rzut wolny dla I-ligowca na wysokości 12. metra
  • 27'
    Hubinek przerzucił piłkę na lewe skrzydło, do Błachewicza, ale za mocno. Były piłkarz Legii nie miał szans na utrzymanie futbolówki w boisku
  • 25'
    Śpiewak pojawił się z piłką na prawej flance, wbiegł w pole karne, po czym uderzył z ostrego kąta, lecz Miszta popisał się udaną interwencją
  • 24'
    Lekkie zamieszanie w pobliżu pola karnego Legii, ale ostatecznie Miszta uprzedził rywala i celnie zagrał do Slisza
  • 24'
    Kontra Legii, zapoczątkowana przez Wszołka. Po chwili Muci znalazł się po prawej flance, ale za mocno, za wysoko dośrodkował w pole karne
  • 22'
    Rose chciał przerzucić piłkę w kierunku Wszołka, ale podanie okazało się trochę za mocne, piłkę złapał Loska
  • 21'
    Za mocne podanie Slisza do Wszołka. Grę wznowi Loska
  • 21'
    Rose ucierpiał w starciu ze Śpiewakiem, sędzia odgwizdał faul (na połowie Legii). Goście szybko wznowili grę, ze stoperem "Wojskowych" wszystko w porządku
  • 20'
    Kapustka niedokładnie, za plecy zagrał do Wszołka. Aut dla Bruk-Betu
  • 19'
    Baku otrzymał podanie, zgubił rywala przyjęciem, a drugi go sfaulował. Rzut wolny dla Legii, szybko rozegrany
  • 18'
    Muci chciał prostopadle podać w pole karne do Wszołka, ale zagranie zostało przecięte
  • 16'
    Rose znowu dobrze popracował w defensywie, został sfaulowany przed linią końcową
  • 15'
    Pietraszkiewicz próbował dośrodkować z prawej flanki, ale dobrze doskoczył do niego Rose. Miejscowi mają jeszcze aut
  • 14'
    Ribeiro dośrodkował z lewej flanki na 10. metr, ale Tekijaski przechwycił futbolówkę
  • 14'
    Błąd techniczny Pietraszkiewicza, który nie zdołał utrzymać piłki w boisku
  • 14'
    Johansson był czujny po centrze z prawej flanki w okolice 8. metra. Szwed musnął głową piłkę, którą przechwycił Wszołek
  • 13'
    Pietraszkiewicz pojawił się na 20. metrze i zdecydował się na mocne, płaskie uderzenie na dalszy słupek. Piłka przeleciała nieco obok bramki
  • 12'
    Akcja Bruk-Betu. Dośrodkowanie w okolice 18. metra, ale Rose musnął piłkę głową. Po chwili Kapustka i Johansson dobrze popracowali w defensywie, dzięki czemu oddalili zagrożenie
  • 11'
    Strata Slisza, który niedokładnie, za mocno podbił pikę w kierunku Kapustki
  • 10'
    Kapustka do Muciego, ten chciał zbiec do środka, ale trochę za mocno wypuścił sobie piłkę, którą przechwycił gracz Bruk-Betu
  • 9'
    Carlitos ruszył do górnego podania Kapustki z głębi pola, wygrał pojedynek z rywalem, wbiegł w pole karne, miał mało miejsca, trzech przeciwników w pobliżu, ale pokonał Loskę. Brawo!
  • 7'
    1:0 dla Legii! Carlitos!
  • 6'
    Johansson dobrze odebrał piłkę. Po chwili Wszołek podał do Carlitosa, ten chciał odegrać do skrzydłowego na prawą flankę, lecz Bruk-Bet nie dał się zaskoczyć
  • 5'
    Augustyniak, będąc pod presją, wycofał do Miszty, który wybił piłkę. Moment później Bruk-Bet miał aut, lecz "Wojskowi" szybko odzyskali piłkę
  • 3'
    Augustyniak zbiegł z lewej flanki do środka, po czym mocno uderzył z dystansu, ale został zablokowany
  • 3'
  • 2'
    Putiwcew sfaulował Muciego na połowie Legii
  • 2'
    Rose dobrze uprzedził rywala na 25. metrze od bramki Legii. Po chwili Ribeiro został sfaulowany na własnej połowie
  • 1'
  • Obie drużyny już na boisku, zaraz zaczynamy!
  • Skład Bruk-Betu:
  • Ławka: Hładun, Nawrocki, Jędrzejczyk, Mladenović, Charatin, Sokołowski, Pich, Josue, Rosołek
  • Skład Legii na mecz z Bruk-Betem: Miszta – Johansson, Augustyniak, Rose, Ribeiro – Slisz – Wszołek, Kapustka, Muci, Baku – Carlitos
  • Legia zagrała 9 oficjalnych meczów z Bruk-Betem – po 3 razy zwyciężyła (u siebie), zremisowała (2 spotkania w domu, 1 na wyjeździe) i przegrała (wyjazdy). Przed zespołem z Warszawy piąta próba zdobycia Niecieczy. Czy to się w końcu uda? Tego dowiemy się wieczorem
  • W kadrze "Słoni" jest dwóch zawodników z przeszłością w Legii. To Błachewicz oraz Bartłomiej Kukułowicz, który reprezentował "Wojskowych" przez trzy lata, w sezonie 2017/18 grał w Centralnej Lidze Juniorów. – Mam w pamięci bardzo dobre chwile spędzone w tym klubie, w młodzieżowych zespołach, w których występowałem. W tamtym czasie otrzymywałem także pierwsze powołania do juniorskich reprezentacji – rywalizowałem zresztą w Pucharze Syrenki, w którym brał udział m.in. Erling Haaland. Moja przygoda z piłką nabrała rozpędu przy Łazienkowskiej. Gdy słyszę hasło "Legia", to krążą mi po głowie same pozytywne myśli – mówił w rozmowie z nami
  • Termalica pozyskała 9 piłkarzy w letnim oknie transferowym. Do I-ligowca dołączyli m.in. Andrej Kadlec (MTK Budapeszt), Rajko Rep (Austria Klagenfurt), Taras Zawijśkyj (Desna Czernihów) i Marcel Błachewicz, były zawodnik "Wojskowych", który przebywa w Niecieczy na zasadzie rocznego wypożyczenia z Wisły Płock (z opcją wykupu). Z Bruk-Betem pożegnali się Piotr Wlazło (Stal Mielec), Mateusz Grzybek (Radomiak Radom), David Domgjoni (Manisa FK) czy Łukasz Budziłek, który w latach 2014-2015 był bramkarzem klubu z Łazienkowskiej
  • Bruk-Bet ma za sobą całkiem niezły start w I lidze. Zespół z Niecieczy, który w ubiegłym sezonie spadł z ekstraklasy, plasuje się na 4. pozycji w klasyfikacji, uzbierał 14 punktów w 8 meczach (4 wygrane, 2 remisy, 2 porażki), a do lidera, Wisły Kraków, traci raptem 2 "oczka". W ostatni piątek "Słonie", prowadzone od stycznia br. przez Radoslava Latala, przegrały na wyjeździe 1:2 z Ruchem Chorzów (2. miejsce w tabeli)
  • Jeśli chodzi o obecną edycję Pucharu Polski, to na boisku (w każdej drużynie) musi przebywać przynajmniej jeden młodzieżowiec, tj. poniżej 22. roku życia – w sezonie 2022/23 są to piłkarze urodzeni w roku 2001 i młodsi, posiadający obywatelstwo polskie. To korekta względem poprzednich rozgrywek, w których zespoły miały obowiązek wystawiać minimum dwóch takich zawodników
  • Drużyna z Łazienkowskiej zrobi wszystko, by zdobyć Niecieczę po raz pierwszy w historii, awansować do 1/16 finału i zachować szansę na Puchar Polski, po który sięgnęła ostatnio w rozgrywkach 2017/18. Od tamtej pory "Wojskowi" dwukrotnie kończyli przygodę w PP na ćwierćfinale i półfinale. W ubiegłym sezonie wyeliminowali Wigry Suwałki (3:1), Świt Skolwin (1:0), Motor Lublin (2:1) i Górnika Łęczna (2:0), a w 1/2 finału zatrzymali się na Rakowie Częstochowa (0:1), późniejszym triumfatorze
  • Stołeczny zespół obiecująco radzi sobie w sierpniu – jak na razie odniósł trzy zwycięstwa i raz zremisował, a we wtorek będzie chciał dołożyć czwartą wygraną (w tym miesiącu), ale tym razem na drugim froncie. Warszawiacy wkraczają do gry w Pucharze Polski – w I rundzie tych rozgrywek (1/32 finału) zmierzą się na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką, czyli przeciwnikiem, który w minionym sezonie spadł do I ligi. Spoglądając w statystyki, przed "Wojskowymi" trudne zadanie, bo w Niecieczy jeszcze nigdy nie wygrali. Ich bilans na tym terenie to remis (0:0; sezon 2021/22) i trzy porażki (0:3, 1:2, 0:1; lata 2016-2017)
  • Witamy! O godz. 20:30 rozpocznie się mecz I rundy Pucharu Polski pomiędzy Bruk-Betem Termaliką a Legią Warszawa!
Bruk-Bet Termalica NiecieczaLegia Warszawa
7'
45'

52' Marcel Błachewicz

52'

70' Adam Radwański za Rajko Rep

70' Marcin Grabowski za Marcel Błachewicz

70'

86' Daniel Pietraszkiewicz

86'

87' Kacper Karasek za Daniel Pietraszkiewicz

87'

88' Bartłomiej Kukułowicz za Artem Polarus

88'
90'

97' Muris Mesanović za Kacper Śpiewak

97' Nemanja Tekijaski

97'
112'

112' Carlitos

115' Artem Putiwcew

115'

116' Bartłomiej Kukułowicz

116'

118' Bartłomiej Kukułowicz

118' Muris Mesanović

118'

119' Tomasz Loska

119'

119' Josue

120' Taras Zawijśkyj

120' Nemanja Tekijaski