76'
82'
88'
  • 90+3'
    Kulenović wywarł presję na wychodzącym Kuciaku, ale bramkarz Lechii wybił piłkę na wiwat
  • 90+3'
    Koniec. Legia bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Za tydzień ekipa Ricardo Sa Pinto zmierzy się przy Łazienkowskiej z Piastem Gliwice. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów i zawodników, zdjęć oraz wideo
  • 90+1'
    Makowski do Araka, ten miękko dośrodkował, a Sobiech nie trafił z głowy do pustej bramki!
  • 90'
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 88'
    Kante zastępuje Vesovicia
  • 87'
    Niezła centra Nagy'a, ale Augustyn znowu na posterunku. Mistrzowie Polski starają się teraz nękać rywali serią dośrodkowań
  • 87'
    Faul Cafu na Mladenoviciu
  • 86'
    Nagy do Szymańskiego, ale młody legionista nieczysto trafił w piłkę i akcja spaliła na panewce
  • 85'
    Pusty przelot w wykonaniu Martinsa z lewej strony
  • 85'
    Dośrodkowanie Mladenovicia w pole karne, główkował Arak, lecz uderzył wysoko ponad bramką Majeckiego
  • 83'
    Skuteczny odbiór Stolarskiego, który wygarnął futbolówkę spod nóg Mladenovicia
  • 82'
    Żółty kartonik dla Makowskiego za brutalny faul na Martinsie
  • 81'
    Paixao upadł po kontakcie z Jędrzejczykiem. Sędzia Marciniak dopatrzył się faulu kapitana Legii
  • 80'
    Znaczna większość dośrodkowań w tym spotkaniu okazała się niecelna. Tak było w przypadku centry Mladenovicia, która nie przeszła pierwszego obrońcy
  • 78'
    Szymański pobiegł lewym skrzydłem, dośrodkował wzdłuż "szesnastki". W polu karnym zablokowany został z kolei Hlousek. Korner nie przyniósł przyjezdnym nic konkretnego
  • 76'
    Haraslin schodzi z boiska, w jego miejsce pojawia się Sobiech
  • 73'
    Centra Martinsa okazała się zbyt głęboka, przez co bez najmniejszych trudów przechwycił ją golkiper Lechii
  • 72'
    Stolarski przedzierał się prawą stronę i - po starciu z Łukasikiem - wpadł na bandy reklamowe. Stały fragment dla Legii
  • 70'
    Szymański zakręcił dwoma lechistami, strzelił z prawej nogi, z dosyć trudnej pozycji, a piłka przeleciała obok dalszego słupka Kuciaka
  • 69'
    Nagy ruszył z szarżą, ale brakowało wsparcia. Kilkadziesiąt sekund później Vesović nie sięgnął futbolówki w polu karnym
  • 67'
    Pierwsza zamiana także w szeregach Lechii: Wolski schodzi, Arak wchodzi
  • 65'
    Dwie roszady w ekipie Sa Pinto: Nagy za Kucharczyka i Kulenović za Carlitosa
  • 64'
    Dośrodkowanie Lechii z kornera, ale po raz kolejny Jędrzejczyk popisuje się kluczowym wybiciem. Warszawiacy na razie skupiają się głównie na defensywie
  • 63'
    Wolski chciał efektownie wejść w pole karne, ale został osaczony przez trzech legionistów i stracił futbolówkę
  • 62'
    Na boisk, w niektórych fragmentach, widać walkę, agresję, jednak brakuje na razie stuprocentowych sytuacji z obu stron i większego dociśnięcia gazu
  • 59'
    Nalepa zamiast w piłkę, trafił w nogi Kucharczyka. Boczny defensor Lechii nie zrobił jednak tego specjalnie
  • 57'
    Centra Mladenovicia, a Jędrzejczyk popisuje się skutecznym wślizgiem! Ważna interwencja reprezentanta Polski
  • 53'
    Ciekawy przerzut Remy'ego do ofensywy, ale Augustyniak świetnie wrócił, przez co uchronił partnerów przez groźną akcją przyjezdnych
  • 50'
    Kucharczyk wrzucił piłkę z autu, ale gdańszczanie spokojnie wybijają futbolówkę. Martinsa świetnie wypatrzył jeszcze "Kuchego" na prawej flance. Korner
  • 47'
    Lechia znakomicie wyszła z opresji, Paixao dał się sfaulować Jędrzejczykowi
  • 45+18'
    Zaczynamy druga połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Lechią w Gdańsku. Wracamy za kwadrans!
  • 44'
    Gospodarze uporczywie atakują, chcą zmienić rezultat do przerwy, ale "Wojskowi" umiejętnie się ustawiają i oddalają zagrożenie
  • 41'
    Żółta kartka dla Martinsa za faul na rozpędzonym Haraslinie
  • 39'
    Cafu nie odpuścił teraz Makowskiemu, młody lechista ma pod górkę z Portugalczykiem od początku spotkania
  • 38'
    Kontra Legii! Szymański do Kucharczyka, warszawiacy ruszyli w czwórkę, ale strzał "Kuchego" świetnie obronił Kuciak! Skrzydłowy stołecznego klubu mógł jednak wystawić piłkę do partnera, który wbiegał w pole karne
  • 35'
    Lechia próbuje wrzucić wyższy bieg, szturmuje bramkę mistrza Polski. Linia defensywa z Majeckim na razie nie dają się zaskakiwać. Paixao huknął, ale został zablokowany przez Remy'ego
  • 31'
    Centra Szymańskiego ze stałego fragmentu gry, mocno zakotłowało się w obrębie bramki Kuciaka. Słowak jednak zdołał wyjść z opresji
  • 30'
    Stolarski nieprzepisowo powstrzymany przez Mladenovicia w bocznym sektorze boiska
  • 28'
    Kąśliwe uderzenie Flavio Paixao ląduje minimalnie ponad poprzeczką Majeckiego
  • 27'
    Szymański pobiegł środkiem i chciał uruchomić lewe skrzydło w postaci Kucharczyka. Próba "Szymiego" pozostawiała jednak wiele do życzenia
  • 25'
    Kucharczyk nawinął rywala, dośrodkował, ale Kuciak - będąc pod presją - chwycił w powietrzu futbolówkę
  • 24'
    Portugalczyk może spokojnie kontynuować grę, coraz więcej do powiedzenia mają natomiast goście
  • 23'
    Teraz Nunes leży na murawie po zamieszeniu w polu karnym
  • 22'
    Kucharczyk upadł na boisko po kontakcie z Kubickim i został sfaulowany
  • 20'
    Raz jeszcze Majecki! Tym razem obronił nieprzyjemny strzał Makowskiego po zamieszaniu przed "Szesnastką"
  • 19'
    Haraslin został wyrzucony podaniem blisko chorągiewki, gdzie przegrał walkę z Jędrzejczykiem. Chwilę później strzał z dystansu Nunesa dobrze obronił Majecki
  • 16'
    Miejscowi teraz odważniej przycisnęli i przebywali na połowie legionistów. Nic z tego jednak nie wynikło, a przerzut Augustyna na prawą flanką był niedokładny
  • 13'
    Potężny strzał Stolarskiego, ale broni Kuciak! Dośrodkowanie Martinsa z rogu nie przyniosło jednak pożądanych efektów
  • 11'
    Carlitos agresywnie ruszył w kierunku Kuciaka, ale był golkiper Legii spokojnie wybił piłkę poza boisko
  • 10'
    Kubicki sfaulowany przez Szymańskigo w środku pola, na razie tempo wzrasta z każdą minutą
  • 9'
    Łukasik świetnie uruchomił Haraslina, Słowak minął Stolarskiego, lecz nie poradził sobie z Vesoviciem
  • 7'
    Centra Martinsa, lecz Augustyn po raz kolejny dał o sobie znać. Gracz Legii zdołał jednak dopaść jeszcze do piłki przed "szesnastką", ale niecelnie uderzył
  • 6'
    Korner dla przyjezdnych po wybiciu futbolówki przez Augustyna i walce Carlitosa
  • 4'
    Szymański płasko wstrzelił piłkę w pole karne, ale przeciwnicy byli czujnie i zażegnali niebezpieczeństwo płynącej z lewej strony
  • 4'
    Starcie Cafu i Makowskiego wygrana przez Portugalczyka dysponującego lepszymi parametrami
  • 2'
    Trzeci raz w tym spotkaniu lechiści wybijają futbolówkę poza linię końcową, warszawiacy skupiają się teraz na rozgrywaniu futbolówki w linii obrony
  • 2'
    Faul Martinsa na Wolskim, były legionista ucierpiał, ale szybko wstał z murawy
  • 0
  • 0
    Oba zespoły już na murawie w Gdańsku, zaraz zaczynamy hit kolejki!
  • 0
  • 0
    Na ławce: Cierzniak - Philipps, Wieteska, Nagy, Pasquato, Kante oraz Kulenović
  • 0
    Legia mecz w Gdańsku rozpocznie w składzie: Majecki - Stolarski, Remi, Jędrzejczyk, Hlousek - Cafu, Martins - Vesović, Szymański, Kucharczyk - Carlitos.
  • 0
    Witamy! O godzinie 18 rozpocznie się mecz pomiędzy liderem tabeli, Lechią, a mistrzem Polski - Legią!
Lechia GdańskLegia Warszawa

67' Jakub Arak za Rafał Wolski

67'

76' Artur Sobiech za Lukas Haraslim