Koniec. Legia zremisowała 2:2 z Cracovią
    Nawrocki zatrzymany na 25. metrze od bramki Legii
  • 90+4'
    Sokołowski za Kapustkę
  • 90+4'
    Josue! Potężnie uderzył Portugalczyk zza pola karnego, ale piłka poszybowała nieco nad poprzeczką
  • 90+3'
    Josue zacentrował z rogu, Cracovia wyszła z kontrą, skończyło się na spalonym
  • 90+2'
    Josue dośrodkował z prawej flanki w pole karne, Pekhart ruszył do piłki, musnął ją rywal. Korner
  • 90+2'
    Josue miał świetny pomysł, ale jego górne podanie do Baku zostało przecięte
  • 90+1'
    Baku za mocno wypuścił sobie piłkę, którą przejął Niemczycki
  • 90+1'
    Atanasov niedokładnie dośrodkował w pole karne
  • 90+1'
    Rzut wolny dla Cracovii
  • 90+1'
    Faul Pekharta na wysokości koła środkowego
  • 90'
    Sześć minut doliczonych
  • 90'
    Niemczycki wyłapał dośrodkowanie Josue
  • 90'
    Żółta kartka dla Atanasova, rzut wolny dla Legii po lewej stronie boiska
  • 89'
    Ribeiro sfaulowany we własnym polu karnym przez Śmiglewskiego
  • 87'
    Co za emocje! Josue dośrodkował z rzutu wolnego, Nawrocki oddał strzał, Niemczycki zbił piłkę do boku, dopadł do niej Pekhart, który trafił do siatki!
  • 86'
    Gooool! 2:2! Pekhart!
  • 86'
    Knap i Siplak schodzą, Bochnak i Śmiglewski wchodzą
  • 86'
    Muci i Wszołek schodzą, Pich i Baku wchodzą
  • 85'
    Ribeiro chciał podać do Pekharta, ale zagranie zostało przecięte
  • 84'
    Pich i Baku wejdą zaraz na boisko
  • 84'
    Atanasov podał w pole karne do Jaroszyńskiego, z jego strzałem uporał się Tobiasz. Po chwili był jeszcze słupek i udana dobitka Jugasa
  • 82'
    1:2... Jugas strzelił gola, Cracovia odzyskała prowadzenie
  • 81'
    Slisz dokładnie dośrodkował z prawej strony boiska, a Nawrocki skutecznie wykończył akcję
  • 80'
    Gooool! 1:1! Nawrocki!
  • 79'
    Mladenović dośrodkował z lewej flanki na bliższy słupek, Cracovia znowu wyszła z opresji
  • 79'
    Siplak wrócił na boisko
  • 77'
    Siplak leży na murawie, jest opatrywany przez lekarzy
  • 76'
    Mladenović dośrodkował w pole karne, w kierunku Pekharta. Był spalony
  • 76'
    15 182. Tyle osób ogląda spotkanie z trybun
  • 75'
    Wszołek do Kapustki, ten znalazł się po prawej stronie pola karnego, ale jego dogranie wzdłuż boiska zostało przecięte
  • 74'
    Josue dośrodkował z lewego skrzydła na bliższy słupek, Cracovia dobrze się broni
  • 73'
    Nawrocki niecelnie podał do Wszołka, ale Legia szybko odzyskała piłkę
  • 72'
    Kapustka zbiegł z lewej strony do środka boiska, ale bardzo niecelnie uderzył z 20. metra
  • 71'
    Rzut wolny dla Legii po lewej stronie boiska, na wysokości 16. metra. Josue dośrodkował na bliższy słupek, piłkarz Cracovii wybił futbolówkę głową
  • 70'
    Jaroszyński za Makucha
  • 70'
    Josue dośrodkował z lewej flanki w pole karne, Jugas wybił piłkę
  • 69'
    Legia krótko rozegrała rzut rożny. Mladenović dośrodkował w pole karne, Cracovia oddaliła zagrożenie
  • 69'
    Mladenović zatrzymany na flance, będzie korner dla miejscowych
  • 68'
    Nie ma rzutu karnego, piłka dla Cracovii
  • 67'
    Mamy VAR! Jest szansa, że Siplak zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym
  • 65'
    Niezła, szybka akcja Legii. Kapustka do Wszołka, ten dograł. Był jeszcze rożny, ale "Pasy" wyszły z opresji
  • 63'
    Kallmann popędził lewą stroną boiska, chciał dograć w pole karne do Makucha, ale zagranie przeciął czujny Jędrzejczyk
  • 62'
    Zmiana w Cracovii. Atanasov za Rakoczego
  • 62'
    Slisz dośrodkował z prawej flanki w pole karne, piłka wybita
  • 61'
    Muci mocno uderzył z 25. metra, po koźle, na bliższy słupek, lecz Niemczycki pewnie złapał piłkę
  • 60'
    Josue sfaulowany przez Rakoczego w środku pola
  • 59'
    Pekhart za Rosołka
  • 59'
    Niedokładne podanie Nawrockiego
  • 59'
    Josue próbował miękko zagrać w pole karne do Wszołka, podanie przecięte, ale jest jeszcze aut
  • 58'
    Kallmann zatrzymany na 18. metrze przez Nawrockiego i Jędrzejczyka
  • 57'
    Josue podprowadził piłkę na 18. metr i dograł na środek pola karnego w kierunku Rosołka. Futbolówkę złapał Niemczycki
  • 56'
    Knap dośrodkował na dalszy słupek, Jugas główkował w poprzeczkę!
  • 56'
    Rakoczy podał do Kallmana, ten znalazł się po prawej stronie pola karnego, ale jego strzał został zablokowany. Korner dla Cracovii
  • 55'
    Niemczycki piąstkował piłkę po centrze Josue z rzutu rożnego. Akcję zamykał jeszcze Muci, lecz niecelnie uderzył zza "szesnastki"
  • 54'
    Niemczycki obronił strzał Josue z rzutu karnego, pod poprzeczkę. Korner dla "Wojskowych"
  • 53'
    Josue szykuje się do wykonania "jedenastki"
  • 53'
    Rzut karny dla Legii! Josue znalazł się w polu karnym i podał na prawą stronę "szesnastki" do Wszołka, który został sfaulowany przez Siplaka
  • 51'
    Rapa był opatrywany przez lekarzy, ale może grać dalej
  • 50'
    Ajjj! Kapustka do Mladenovicia, ten znalazł się po lewej stronie pola karnego, płasko uderzył, ale Niemczycki świetnie interweniował. Legia miała korner, doszło do dośrodkowania na bliższy słupek, lecz Cracovia wyszła z opresji
  • 48'
    Kapustka próbował wbiec z prawej strony pola karnego, wycofał do Muciego, ten podał do Rosołka. Ostatecznie skończyło się na niecelnym uderzeniu Mladenovicia
  • 47'
    Wszołek wbiegł w pole karne z prawej strony, podał w kierunku Muciego, ale zagranie zostało przecięte
  • 46'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa u siebie 0:1 z Cracovią
  • 45+1'
    Mladenović dośrodkował z lewej flanki w pole karne, piłka wybita
  • 45'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45'
    Ajjjjj! Josue podał do Wszołka, ten wbiegł w pole karne z prawej strony, przełożył Ghitę, lecz nieco niecelnie uderzył z lewej nogi na dalszy słupek
  • 44'
    Kapustka dokładnie podał do Muciego, ten wypatrzył Wszołka, który wycofał przed "szesnastkę" do Josue. Portugalczyk uderzył z tzw. pierwszej piłki, z lewej nogi na dalszy słupek, ale nieznacznie się pomylił
  • 43'
    Rakoczy dośrodkował na lewą stronę pola karnego, ale zagranie przeciął Wszołek
  • 42'
    Kapustka do Nawrockiego, ten został zatrzymany, ale legioniści sugerowali, że powinien być rzut rożny. Ostatecznie grę od bramki wznowi Niemczycki
  • 41'
    Rosołek utrzymał się przy piłce, Legia w ataku pozycyjnym
  • 41'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, po chwili Portugalczyk znowu dopadł do piłki, ale Legia nie stworzyła groźniejszej akcji
  • 39'
    Kolejna centra Wszołka w pole bramkowe, Mladenović zablokowany. Korner dla miejscowych
  • 39'
    Kapustka miękko zagrał do Wszołka, ten dośrodkował na 5. metr, doszło do zamieszania, piłka trafiła pod nogi Mladenovicia, ale Serb został zablokowany
  • 37'
    Rakoczy zablokowany przez Slisza przy próbie strzału z 25. metra
  • 37'
    Nawrocki prostopadle podał do Rosołka, ten mocno uderzył z 20. metra, ale Niemczycki spokojnie złapał piłkę
  • 36'
    Knap dośrodkował z rogu na bliższy słupek, Rosołek wybił piłkę. Legia wyszła z kontrą, lecz Muci został zastopowany na wysokości koła środkowego. "Wojskowi" mieli aut
  • 35'
    Makuch zablokowany przez Kapustkę przy próbie dośrodkowania z prawej strony boiska. Rzut rożny dla "Pasów"
  • 35'
    Rosołek podbił piłkę w kierunku Wszołka, w polu karnym, ale Niemczycki wyszedł z bramki i wyłapał futbolówkę
  • 34'
    Jędrzejczyk podłączył się do ofensywy, ale jego strzał zza pola karnego został zablokowany
  • 32'
    Aut dla "Wojskowych" na połowie gości
  • 32'
    Ribeiro stracił piłkę w bocznym sektorze boiska, przegrał pojedynek z rywalem
  • 32'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 30'
    Dwa dośrodkowania Legii w pole karne, najpierw Mladenovicia, potem Kapustki. Ostatecznie Niemczycki wyłapał piłkę
  • 29'
    Oshima oddał płaski, mocny strzał z ok. 25. metra na dalszy słupek. Piłka nieznacznie minęła bramkę
  • 28'
    Knap zacentrował z rzutu rożnego na środek "szesnastki", Siplak główkował nieco nad poprzeczką
  • 28'
    Siplak płasko dośrodkował na środek pola karnego, Jędrzejczyk wykonał wślizg i wybił piłkę na rzut rożny
  • 27'
    Muci wdał się w drybling, ale został zatrzymany przez Rapę na 18. metrze
  • 26'
  • 26'
    Ribeiro sfaulowany w bocznym sektorze boiska, Legia szybko wznowiła grę
  • 25'
    Rapa dośrodkował z prawej flanki na środek pola karnego, Legia oddaliła zagrożenie
  • 24'
    Przepychanka słowna między Rakoczym a Sliszem. Sędzia rozdzielił zawodników, krótko z nimi porozmawiał, bez kartek
  • 24'
    Slisz ładnie się rozpędził, podał do Wszołka, ale ten został zatrzymany
  • 23'
    Knap bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, piłka przeleciała nieznacznie nad poprzeczką
  • 22'
    Rzut wolny dla Cracovii, nieco bliżej prawej strony
  • 22'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na Oshimie na 18. metrze od bramki Legii
  • 21'
    Kapustka sfaulowany na własnej połowie
  • 20'
    Siplak przeciął podanie do Josue, aut dla Legii
  • 20'
    Legia przy piłce, utrzymuje się przy niej, ale na razie bez konkretów z przodu
  • 17'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na 4. metr, Niemczycki piąstkował piłkę
  • 17'
    Slisz do Rosołka, ten został zablokowany przy uderzeniu z 7. metra. Będzie korner
  • 17'
    Niedokładne podanie Kapustki na lewe skrzydło. Zagranie przecięte, ale Legia znowu szybko odebrała
  • 16'
    Mladenović do Muciego, podanie przecięte, lecz Legia szybko odzyskała piłkę
  • 15'
    Ajjjjj! Muci zbiegł do środka z lewej flanki i potężnie uderzył z 18. metra na dalszy słupek, w kierunku okienka. Piłka nieznacznie minęła bramkę
  • 13'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, Cracovia wybiła piłkę z własnej "szesnastki"
  • 12'
    Ribeiro do Mladenovicia, ten zablokowany przy próbie dośrodkowania. Rzut rożny dla gospodarzy
  • 12'
    Kapustka niedokładnie podawał do Wszołka, zagranie przeciął Siplak
  • 11'
    Legia buduje atak pozycyjny
  • 9'
    Błąd popełnił Mladenović, który wycofał piłkę tak, że dopadł do niej Rakoczy, który wbiegł w pole karne z prawej strony i pokonał Tobiasza po płaskim uderzeniu na dalszy słupek
  • 8'
    1:0 dla Cracovii. Rakoczy
  • 8'
    Josue znowu krótko rozegrał korner z Kapustką. Skończyło się na dośrodkowaniu i mocnym, lecz niecelnym strzałem Ribeiro
  • 7'
    Legia krótko rozegrała korner. Josue dośrodkował na dalszy słupek, Jędrzejczyk walczył o piłkę, po chwili doszło do drugiej centry, tym razem Wszołka. Kolejny róg
  • 6'
    Przerzut Josue na Mladenovicia, Rapa przeciął zagranie. Rzut rożny dla Legii
  • 5'
    Wysoki pressing Legii, aut dla Cracovii
  • 4'
    Josue nieprzepisowo powstrzymany w bocznym sektorze boiska. Rzut wolny dla Legii, krótko rozegrany
  • 4'
    Josue prostopadle, płasko podał w pole karne, Muci ruszył do piłki, ale złapał ją Niemczycki
  • 3'
    Josue sfaulowany przez Oshimę na wysokości koła środkowego
  • 2'
    Mladenović sfaulowany przez Rapę w bocznym sektorze boiska
  • 1'
  • 0
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Czas na Sen o Warszawie!
  • Ławka: Hładun, Charatin, Augustyniak, Johansson, Baku, Sokołowski, Strzałek, Pich, Pekhart
  • Skład Legii na mecz z Cracovią: Tobiasz – Nawrocki, Jędrzejczyk, Ribeiro – Wszołek, Slisz, Josue, Kapustka, Mladenović – Rosołek, Muci
  • Spotkanie zostanie rozegrane na nowej murawie, która nie będzie idealnie zielona, w wymarzonym stanie, ale i tak lepszym, niż miało to miejsce ostatnio. Trwały wytężone prace nad tym, by trawa się nie rolowała. – Klub poczynił wszelkie starania, by zapewnić nam lepsze warunki do gry. Jestem za to bardzo wdzięczny. Murawa to fundament naszej pracy i płaszczyzna, która jest nieodzowna, by osiągać sukcesy. Jesteśmy zadowoleni z jej wymiany, mamy nadzieję, że piłka będzie lepiej "chodzić" między zawodnikami i będziemy mogli zaprezentować ładny, kombinacyjny futbol, na pewno lepszy niż ostatnio, więc są jedynie pozytywy. Wielkie podziękowania nie tylko z mojej strony, a także w imieniu całej drużyny, za olbrzymi wysiłek greenkeeperów, którzy pracowali dniami i nocami, by w krótkim czasie postawić murawę na nogi – skomentował Runjaić
  • W trwającej kolejce (20.) punkty stracił m.in. prowadzący Raków Częstochowa (0:0 ze Stalą w Mielcu). To sprawia, że spotkanie Legii z Cracovią nabrało dodatkowego znaczenia. Jeśli "Wojskowi" zwyciężą, to zbliżą się do lidera na 5 "oczek". Przy Łazienkowskiej pojawi się m.in. nowy trener reprezentacji Polski, Fernando Santos. – Nie będę wychodził z żadnymi sugestiami, propozycjami nazwisk graczy, przede wszystkim niech selekcjoner obejrzy mecz na żywo, zbierze pierwsze wrażenia. Jeśli będzie miał pytania, to jestem do dyspozycji. Nie ulega wątpliwości, że w Legii też są zawodnicy, którzy mogliby być potencjalnie w orbicie zainteresowań Portugalczyka, lecz to moja osobista opinia – mówił Runjaić
  • – Oczywiście, że w rozmowie z piłkarzami można wspomnieć o jesiennym meczu z warszawiakami, który wygraliśmy 3:0, lecz prawda jest taka, że to trochę inna Legia i przede wszystkim inna Cracovia. Patrząc na nasz skład z tamtego spotkania, to w tym momencie nie ma już połowy zespołu. Ale myślę, że to też pozytyw, który pokazuje, że ze stołecznym klubem można grać, wygrywać. To kwestia 100-procentowej realizacji tego, co się założyło. Wtedy się tak stało, zdecydowanie ograliśmy Legię, teraz musimy do tego wrócić – dodał Zieliński, szkoleniowiec Cracovii
  • Legioniści rywalizowali z Cracovią 86 razy. Zwyciężyli 48-krotnie, 18 meczów zremisowali, a 20 przegrali. Zdobyli 144 bramki, stracili 95. Jak będzie teraz? Tego dowiemy się wieczorem. – Zdajemy sobie sprawę, że Josue jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Jeśli da mu się miejsce, plac, jeśli on nie czuje presji, to potrafi zrobić cuda z piłką. To zawodnik, który teraz ciągnie Legię, czego nie ukrywam. Mamy plan, by zatrzymać stołeczny zespół, ale będzie się to też wiązało z tym, by zneutralizować atuty Portugalczyka. Trudno będzie to zrobić przy stałych fragmentach, które wykonuje, bo to sytuacja raczej niemożliwa, lecz wniosek jest taki, by nie doprowadzać do zbyt wielu rzutów wolnych czy rożnych – opowiadał trener "Pasów", który nie skorzysta w niedzielę z kontuzjowanego Jakuba Myszora
  • Jak na razie Cracovia pozyskała trzech zawodników w zimowym oknie. Chodzi o Janiego Atanasova (Hajduk Split), Mateusza Bochnaka (Chrobry Głogów) oraz Arttu Hoskonena (HJK). Z klubem pożegnali się Matej Rodin (KV Oostende) i Marcos Alvarez (SV Meppen 1912), z kolei Thiago, Filip Balaj oraz Adam Wilk odeszli tymczasowo (wypożyczenia). Brazylijczyk wzmocnił I-ligową Puszczę Niepołomice (opcja wykupu), Słowak trafił do FC Zlin, a Polak przeniósł się do Hutnika Kraków
  • – W Warszawie musimy zaprezentować się zdecydowanie konsekwentniej i lepiej w defensywie, bo do tej pory zawsze była to nasza mocna strona, a w Kielcach się trochę rozjechała. Ale ogólnie w meczu z Koroną wyglądaliśmy słabo jako cały zespół, więc wszyscy zawodnicy muszą wystąpić na znacznie wyższym poziomie. Tylko 110 procent możliwości da nam szansę walki o korzystny wynik z Legią. Mimo że ostatnio przegraliśmy, to nie jedziemy do stolicy ze spuszczonymi głowami. Wybieramy się tam po to, by zagrać dobre spotkanie. Kwestia powtarzalności, kompaktowości w ustawieniu musi być na lepszym poziomie niż w Kielcach – mówił trener "Pasów", Jacek Zieliński. ZAPIS KONFERENCJI
  • – Cracovia zagrała dobrze z Górnikiem i słabo z Koroną? Gratuluję daru obserwacji. Mi też się wydawało, że z zabrzanami pokazała się z niezłej strony, w porównaniu do rywalizacji z kielczanami, ale ogólnie w obu spotkaniach zaprezentowała się solidnie, jeśli chodzi o grę do przodu, przechodzenie z obrony do ataku. Przypomnijmy jak wyglądał początek sezonu w wykonaniu krakowian. Trzy zwycięstwa w trzech pierwszych kolejkach, w tym ogranie nas, przez co ponieśliśmy pierwszą porażkę w rozgrywkach, ich bilans bramek wynosił 7:0. To dużo mówi o tym klubie. Jeśli się zapomnimy, pozwolimy sobie na odrobinę rozkojarzenia, to może nas to wiele kosztować – opowiadał Runjaić
  • W trakcie zimowych przygotowań Cracovia zagrała 8 sparingów. Czterokrotnie wygrała (2:1 z Siarką Tarnobrzeg, 2:1 z Sigmą Ołomuniec, 4:1 z Tatranem Liptovsky Mikulas, 1:0 z Duklą Bańska Bystrzyca), zremisowała 0:0 z 1.FC Nuernberg VfL i 3 razy przegrała (0:2 z Banikiem Ostrawa, 0:6 z Hansą Rostock, 3:4 z Zeleziarną Podbrezova). Strzeliła 12 goli, straciła aż 15. Krakowianie zajmują 6. pozycję w lidze z dorobkiem 28 punktów (8 zwycięstw, 4 remisy, 7 porażek) i stratą 8 "oczek" do najniższego stopnia podium, a rundę wiosenną zaczęli od pokonania Górnika Zabrze (2:0) oraz porażki z Koroną Kielce (1:2)
  • Niemiecki szkoleniowiec ponownie ma do dyspozycji Bartosza Kapustkę, który nie zagrał w Lubinie z powodu nadmiaru żółtych kartek. Oprócz tego, sytuacja kadrowa Legii się nie zmieniła. W niedzielę zabraknie rehabilitujących się Blaza Kramera (problemy z przywodzicielem), Lindsay'a Rose'a (kłopoty z kolanem) i Carlitosa (złamanie ręki). Hiszpan rozpoczął już treningi indywidualne i być może będzie gotowy na kolejny mecz, z Piastem Gliwice
  • – Cracovia to jedna z niewielu drużyn, które potrafiły pokonać Raków, zremisowała również z Lechem i Pogonią. Mecz z nią będzie dla nas trudny. To ekipa, która potrzebuje stosunkowo niewiele posiadania piłki, by dojść do sytuacji, gra bardzo agresywnie w obronie i konsekwentnie do przodu, jest też w ligowej czołówce, jeśli chodzi o stałe fragmenty. Będzie to spotkanie przeciwnych stylów gry, przeciwieństw, z jednej strony ofensywa, z drugiej obrona. Jeśli przez 90 minut będziemy realizować wytyczne i założenia, to sądzę, że mecz ułoży się po naszej myśli. Nie zapominamy o sile naszego przeciwnika i musimy pamiętać, że potrafi być groźny – wyjaśniał Runjaić
  • Legia to aktualnie jedyna, ligowa drużyna, która w 2023 roku nie straciła jeszcze choćby punktu. Warszawiacy – zajmujący obecnie 2. pozycję w PKO Ekstraklasie (38 punktów; 11 zwycięstw, 5 remisów, 3 porażki) i tracący 8 "oczek" do lidera, Rakowa Częstochowa, który zagrał o jedno spotkanie więcej – mają przed sobą domową rywalizację z Cracovią. I postarają się o to, by zrewanżować się za jesienną porażkę z "Pasami" w Krakowie (0:3), a przy okazji podtrzymać dobrą, domową passę od początku bieżących rozgrywek (7 wygranych, 2 remisy).
  • – Do tej pory zagraliśmy dwa ładne, porządne mecze, strzelaliśmy widowiskowe gole i robiliśmy to, co sobie założyliśmy. Co ważne, wychodziły nam rzeczy trudne, a więc gra kombinacyjna, bramki z akcji, seria trafnych i skutecznych podań, czyli ta część futbolu, która wymaga sporo treningu. A z drugiej strony, mieliśmy trudności z elementami pozornie łatwymi, czyli utrzymaniem koncentracji i konsekwentnym graniem przez 90 minut. Nie chcę niczego odmawiać poprzednim rywalom, którzy zaprezentowali się poprawnie, ale nie możemy sobie pozwolić, by przez nasze proste, głupie straty i bramki ponownie wrócili do spotkania i nawiązali walkę nawet o wyrównanie. Musimy się na tym skupić, postarać wyeliminować niedokładności. (…) Pamiętajmy, że w jednej kwestii mamy troszkę utrudnioną sytuację. Nasze ofensywne usposobienie, sposób prowadzenia gry sprawia, że przeciwnicy mają nieco łatwiej ze względu na więcej przestrzeni, szanse na kontry. To zarówno wyzwanie dla mnie, sztabu trenerskiego, jak i dla drużyny, by z tą myślą starać się zminimalizować straty, które mogą powstać – tłumaczył na piątkowej konferencji prasowej trener "Wojskowych", Kosta Runjaić. SZCZEGÓŁY
  • Witamy! O godz. 17:30 rozpocznie się mecz 20. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Cracovią!
Legia WarszawaCracovia
9'

9' Michał Rakoczy

63'

63' Jani Atanasov za Michał Rakoczy

71'

71' Paweł Jaroszyński za Patryk Makuch

82'

82' Jakub Jugas

86'

86' Kacper Śmiglewski za Michal Siplak

86' Mateusz Bochnak za Karol Knap