83'
90'
90'
  • 90+7'
    Koniec! Legia wygrała 2:0 z Bodo/Glimt i awansowała do II rundy el. Ligi Mistrzów, w której zagra z Florą Tallinn
  • 90+6'
    Luquinhas kapitalnie, prostopadle podał do Johanssona, który płasko dograł w pole karne do Pekharta, który na wślizgu skierował piłkę do bramki
  • 90+4'
    2:0 dla Legii! Pekhart!
  • 90+4'
    Johansson chciał prostopadle podać do Pekharta, ale zagranie zostało przecięte przez rywala na 25. metrze
  • 90+3'
    Rywale wymieniają się podaniami na połowie Legii
  • 90+1'
    Hagen za Feta
  • 90+1'
    Pięć minut doliczonych do drugiej połowy
  • 90'
    Johansson prostopadle podał do Lopesa, który uderzył z 15. metra, ale był zablokowany. Korner
  • 89'
    Rywale operują piłką w środku pola
  • 88'
    Martins dośrodkował z rzutu rożnego na 9. metr. Na piłkę czyhał m.in. Wieteska. Zrobiło się zamieszanie, ale goście oddalili zagrożenie
  • 88'
    Johansson nieźle dośrodkował z prawej flanki na bliższy słupek. Ostatecznie, zawodnik klubu z Bodo przeciął zagranie. Legia ma korner
  • 87'
    "Mladen" wrócił na boisko, może grać dalej
  • 86'
    Legia wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 85'
    Mladenović jest opatrywany przez lekarzy
  • 84'
    Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek. Tam pojawił się Wieteska, który oddał strzał z głowy, ale rywale wyszli z opresji
  • 84'
    Pekhart za Emrelego
  • 83'
    Tounekti sfaulował Luquinhasa i został napomniany żółtą kartką
  • 82'
    Rzut wolny dla Bodo/Glimt, z prawej strony boiska. Berg dośrodkował w pole karne, ale Hoibraten główkował obok bramki
  • 81'
    Mladenović sfaulował Lindahla w bocznym sektorze boiska. Serb został napomniany żółtą kartką
  • 80'
    Johansson za Juranovicia
  • 79'
    Sampsted został zatrzymany przez Lopesa
  • 79'
    Johansson pojawi się zaraz na murawie
  • 78'
    Po prawej stronie boiska pojawił się Martins, ale jego dośrodkowanie okazało się niedokładne
  • 77'
    Dośrodkowanie Martinsa z rzutu rożnego na dalszy słupek, ale Nordas wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 77'
    Martins oddał strzał z 20. metra - piłka odbiła się od rywala i opuściła boisko. Rzut rożny dla "Wojskowych"
  • 76'
    Lindahl za Pernambuco
  • 75'
    Pernambuco ucierpiał we wcześniejszej akcji. Nie będzie w stanie kontynuować gry
  • 74'
    Saltnes podał do Pernambuco, który wbiegł w pole karne z prawej strony, ale został powstrzymany przez Mladenovicia
  • 73'
    Berg dośrodkował z rzutu wolnego, z lewej strony boiska, ale Boruc pewnie złapał piłkę
  • 72'
    Lopes za Kapustkę
  • 72'
    Tounekti sfaulowany przez Jędrzejczyka w bocznym sektorze boiska
  • 70'
    Spore zamieszanie w polu karnym Legii. Po centrze na dalszy słupek, piłkarz Bodo/Glimt główkował w poprzeczkę. Po chwili doszło jeszcze do uderzenia z "szesnastki", które zostało zablokowane
  • 69'
    Sampsted dobrze dośrodkował w pole karne z prawej strony boiska. Na piłkę czyhał Pernambuco, ale Hołownia wybił futbolówkę na rzut rożny
  • 68'
    Nordas pojawił się z piłką na 18. metrze, lecz został zatrzymany przez obrońców Legii
  • 67'
    Mistrzowie Norwegii szukali kombinacyjnej gry tuż przed polem karnym, ale warszawiacy byli czujni i przechwycili piłkę
  • 66'
    Fet dobrze, płasko podał w pole karne do Saltnesa. Pomocnik Bodo/Glimt został osaczony przez Wieteskę i Kapustkę, i stracił piłkę
  • 64'
    Tounekti wbiegł w pole karne z lewej strony, ale jego strzał z prawej nogi spokojnie wybronił Boruc
  • 63'
    Luquinhas na spalonym, po dalekim zagraniu od Slisza
  • 63'
    Fet został skutecznie powstrzymany przez legionistów w środku pola
  • 62'
    Kapustka przechwycił piłkę w środkowej strefie boiska
  • 60'
    Trzy zmiany w Bodo/Glimt. Nordas za Botheima, Kvile za Moe i Tounekti za Vetlesena
  • 59'
    Pernambuco nie zdołał opanować piłki na prawym skrzydle
  • 58'
    Żółta kartka dla Kapustki za faul na Pernambuco w środku pola
  • 58'
    Kapustka świetnie, prostopadle wypuścił niepilnowanego Mladenovicia. Serb pojawił się po lewej stronie pola karnego, miękko dośrodkował na dalszy słupek, do Juranovicia. Chorwat niezbyt dobrze przyjął piłkę i został zatrzymany przez Haikina
  • 57'
    Mladenović chciał dośrodkować z lewej flanki, ale jego centra była niedokładna
  • 55'
    Chwilowa przerwa w grze. Botheim był opatrywany przez lekarzy, ale może kontynuować grę
  • 54'
    Legioniści operują piłką w środku pola
  • 52'
    Juranović próbował prostopadle podać do Emrelego, ale zagranie Chorwata było zbyt mocne
  • 52'
    Niezła akcja Legii. Emreli pojawił się po lewej stronie "szesnastki", miękko zagrał na głowę Kapustki, który musnął piłkę. Do futbolówki, na dalszym słupku, ruszył jeszcze Luquinhas. Brazylijczyk wykonał wślizg, ale nie zdołał dopaść do piłki
  • 50'
    Bodo/Glimt miało rzut wolny z lewej strony boiska. Centra w pole karne została złapana przez Boruca
  • 49'
    Vetlesen sprytnie zbiegł z lewej strony do środka boiska, prostopadle podał do Botheima. Legioniści byli czujni w obronie, ale rywale szybko odzyskali piłkę. Vetlesen chciał zagrać na prawą stronę pola karnego, lecz było to zbyt mocne podanie
  • 47'
    Emreli podał do Kapustki, który pojawił się z piłką na 18. metrze, ale jego mocny strzał z lewej nogi okazał się niecelny
  • 46'
    Niedokładne zagranie na prawe skrzydło, do Pernambuco
  • 46'
    Rywale wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 1:0 z Bodo/Glimt po trafieniu Luquinhasa. Wracamy za 15 minut
  • 45'
    Berg uderzył płasko, z dystansu, ale była to niecelna próba
  • 44'
    Rywale wymieniają się podaniami w środku pola
  • 43'
    Luquinhas był przez chwilę opatrywany przez lekarzy. Brazylijczyk jednak szybko wrócił na boisko
  • 42'
    Świetna, szybka akcja "Wojskowych". Emreli kapitalnie, prostopadle podał do Luquinhasa, który popędził lewą flanką, wbiegł w pole karne, minął Moe, oddał płaski strzał i skierował piłkę do siatki
  • 41'
    1:0 dla Legii! Luquinhas!
  • 40'
    Kapustka dobrze popracował w obronie i wyłuskał piłkę spod nóg rywala na 20. metrze od bramki Legii
  • 39'
    Legioniści dobrze przechwycili piłkę po lewej stronie boiska. Po chwili Emreli zbiegł do środka, uderzył z prawej nogi, z ok. 16. metra, lecz Haikin z problemami, ale złapał futbolówkę
  • 38'
    Slisz chciał przerzucić piłkę na prawe skrzydło do Juranovicia. Piłkarz Bodo/Glimt był jednak czujny i wybił futbolówkę głową poza linię boczną
  • 37'
    Ależ było blisko! Martins kapitalnie, miękko zagrał za plecy obrońców. Luquinhas dopadł do piłki na 15. metrze, oddał płaski strzał, ale nieznacznie się pomylił
  • 35'
    Juranović zbiegł do środka i podał do Slisza. Chorwat przypadkowo zderzył się z Vetlesenem, upadł na murawę, ale szybko z niej wstał i może grać dalej
  • 34'
    To mogło być 1:0 dla Bodo/Glimt. Pernambuco wycofał piłkę do Sampsteda, który nieźle, płasko dośrodkował na dalszy słupek. Tam pojawił się niepilnowany Botheim, który znacząco się pomylił z 5. metra
  • 32'
    Luquinhas dopadł do dalekiego zagrania Jędrzejczyka. Brazylijczyk znalazł się na 18. metrze, wycofał piłkę do Emrelego. Azer chciał wbiec w pole karne, lecz został osaczony przez dwóch przeciwników i stracił futbolówkę
  • 31'
    Emreli znalazł się po lewej stronie pola karnego, wycofał piłkę na 16. metr, ale nie było tam żadnego z zawodników Legii
  • 29'
    Martins sfaulowany przez Saltnesa na połowie Legii
  • 29'
    Pernambuco minął Mladenovicia, ale jego płaskie dogranie na bliższy słupek zostało przechwycone przez legionistów
  • 28'
    Vetlesen zbiegł z lewej strony do środka boiska, chciał podać do Botheima, ale Martins nieprzepisowo przerwał akcję rywali. Futbolówka dla gości
  • 26'
    Mladenović na spalonym, po prostopadłym podaniu od Luquinhasa
  • 25'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 24'
    Wieteska przerzucił piłkę na lewe skrzydło do Mladenovicia. Serb był do końca pilnowany przez Sampsteda, który odegrał piłkę głową do bramkarza
  • 22'
    Norwegowie stracili piłkę w środku pola. Emreli pojawił się na 30. metrze, ale został zatrzymany przez Lode
  • 21'
    Juranović do Kapustki, a ten chciał odegrać do Chorwata na prawą stronę "szesnastki". Zagranie było jednak nieudane
  • 20'
    Fet zdecydował się na strzał w kierunku dalszego słupka. Uderzenie nieznacznie minęło bramkę Boruca
  • 20'
    Luquinhas przechwycił futbolówkę na połowie Bodo/Glimt. Brazylijczyk prostopadle zagrał do Emrelego, ale Azer nie miał większych szans na to, żeby dopaść do piłki. Był bowiem przed nim rywal
  • 19'
    Zakotłowało się w polu karnym Legii. Fet płasko zagrał na 5. metr do Botheima, ale podanie było trochę za mocne. Ostatecznie, piłkę złapał Boruc
  • 18'
    Fet nie dopadł do piłki na 25. metrze. Juranović przechwycił futbolówkę
  • 16'
    Moe próbował miękko dograć na lewą stronę pola karnego, lecz Juranović był czujny i wybił piłkę poza linię końcową
  • 15'
    Rywale częściej utrzymują się przy piłce, regularnie wymieniają podania na 20. - 30. metrze, a także w środku pola. Nie kreują jednak dogodnych sytuacji strzeleckich
  • 14'
    Lode chciał miękko dośrodkować w kierunku Vetlesena. Zagranie okazało się zbyt mocne, piłkę złapał Boruc
  • 13'
    Juranović podał do Emrelego, który znalazł się na 30. metrze. Azer był jednak naciskany przez rywala, który przechwycił piłkę
  • 12'
    Pernambuco próbował zrobić różnicę na prawej stronie boiska. Ostatecznie, zagrożenie oddalił Hołownia, który wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 11'
    Mistrz Norwegii operuje piłką w środkowej strefie boiska
  • 10'
    Mladenović nie zdołał opanować piłki na lewym skrzydle
  • 10'
    Kapustka nieprzepisowo powstrzymany przez Hoibratena, w środku pola
  • 9'
    Saltnes i Botheim szukali gry na jeden kontakt, tuż przed polem karnym "Wojskowych". Legioniści jednak przechwycili futbolówkę
  • 7'
    Luquinhas skutecznie zatrzymał Pernambuco w bocznym sektorze boiska. Piłkarz Legii bardzo dobrze popracował w defensywie
  • 6'
    Slisz stracił piłkę na wysokości koła środkowego
  • 6'
    Zrobiło się zamieszanie w polu karnym Legii. Ostatecznie, Martins, który chciał przechwycić piłkę, został sfaulowany przez Pernambuco
  • 5'
    Hoibraten zacentrował z lewego skrzydła na bliższy słupek, ale dogranie przeciął "Jędza"
  • 4'
    Kapustka chciał sprytnie, prostopadle podać do Emrelego, ale zagranie zostało przecięte przez przeciwnika na 40. metrze
  • 3'
  • 2'
    Rywale próbowali przedrzeć się lewą stroną boiska. Ostatecznie, zagrożenie oddalił Jędrzejczyk, który został sfaulowany przez piłkarza Bodo/Glimt
  • 1'
  • Oba kluby już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Miszta, Tobiasz, Rose, Johansson, Abu Hanna, Nawrocki, Kisiel, Josue, Skibicki, Pekhart, Muci, Lopes
  • Skład Legii na mecz z Bodo/Glimt: Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia – Juranović, Martins, Slisz, Mladenović - Kapustka, Emreli, Luquinhas
  • - Myślę, że Legia znów zacznie mecz intensywnie. I musimy być na to gotowi. Mamy plan - mówił, przed rewanżem z Legią Warszawa, trener Bodo/Glimt, Kjetil Knutsen. SZCZEGÓŁY
  • - Myślę, że przez dłuższy czas nasz zespół grał bez fanów na trybunach. Dużo o tym rozmawialiśmy, zarówno na zgrupowaniu, w trakcie treningu, czy podczas wspólnych posiłków. Wszyscy bardzo na to czekamy - opowiadał przed rewanżem z Bodo/Glimt, napastnik Legii Warszawa, Mahir Emreli. ZAPIS KONFERENCJI
  • - Nie myślimy o tym, aby wyjść na boisko i bronić jednobramkowej przewagi. Chcemy grać po swojemu, według własnych zasad. I osiągnąć jak najkorzystniejszy wynik - mówił przed rewanżem z Bodo/Glimt, w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, trener Legii Warszawa, Czesław Michniewicz. ZAPIS KONFERENCJI
  • Przed Bodo/Glimt niełatwe zadanie. Teraz to mistrz Norwegii zagra na niesprzyjającej dla siebie nawierzchni (naturalnej), na której nie występuje na co dzień. W dodatku przy trybunach z głośnymi kibicami - dlatego też Norwegowie zrobili sobie trening i przy linii bocznej poustawiali głośniki, przez które można było usłyszeć doping fanów z Łazienkowskiej. Chodziło o to, by zawodnicy się do takich warunków przyzwyczaili
  • Od początku obecnego tygodnia zajęcia z zespołem wznowili kadrowicze: Josip Juranović i Tomas Pekhart. Zarówno jeden, jak i drugi piłkarz są brani pod uwagę przy ustalaniu kadry na rewanż z Bodo/Glimt. Możliwe, że przeciwko mistrzowi Norwegii zagra Chorwat, który znakomicie prezentował się na poniedziałkowym i wtorkowym treningu
  • Legioniści będą chcieli postawić kropkę nad "i", a co za tym idzie - awansować do II rundy kwalifikacji do Champions League, gdzie rywalem będzie Flora Tallinn
  • Witamy! O godz. 20. rozpocznie się rewanżowy mecz I rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w której Legia Warszawa zmierzy się u siebie z Bodo/Glimt. W pierwszym spotkaniu "Wojskowi" zwyciężyli 3:2 i są w lepszej sytuacji niż mistrz Norwegii
Legia WarszawaFK Bodo/Glimt
40'
60'

60' Lasse Nordas za Erik Botheim

60' Sigurd Kvile za Brede Moe

60' Sebastian Tounekti za Hugo Vetlesen

76'

76' Axel Lindahl za Pernambuco

82'

82' Sebastian Tounekti

90'

90' Elias Hagen za Sondre Fet