Koniec meczu! Legia wygrywa z Bełchatowem
    Redakcja Legia,Net dziękuje już za uwagę. Wkrótce zapraszamy na zdjęcia z tego pojedynku!
  • 90+3'
    Jeszcze żółta kartka dla zawodnika rywala
  • 90+2'
    Mocno w ataku powalczył Chinyama. Kiwnął dwóch rywali,ale nie potrafił celnie strzelić
  • 90+1'
    Wywalczył teraz aut Kopczyński
  • 90'
    Za Jarmuża wchodzi Lis
  • 90'
    Trzy minuty dolicza sędzia
  • 89'
    Świetna piłka Wolskiego, który podaje do Chinyamy, a ten bez kłopotów umieszcza piłkę w bramce. Chini śmiesznie cieszył się wreszcie z trafienia
  • 88'
    Po wolnym dobrze wybija stoper Legii
  • 88'
    Chinyama !!! 3:2
  • 87'
    Wchodził w pole karne Bartosiak, ale za mocno dorzucił mu kolega
  • 87'
    Mocno w nogi wjechał rywalowi Lisowski
  • 86'
    Dobrze Michalak poradził sobie z napastnikiem we własnym polu karnym
  • 85'
    Chinyama wychodził na bramkarza, ale już tradycyjnie w tym meczu uderza bardzo niecelnie
  • 85'
    W GKS-ie Bartosiak za Marcusa Da Silve
  • 85'
    Bochenek za Rybusa
  • 84'
    Nasz bramkarz chcał szybko wznowić grę, podał do Garniszewskiego, a ten sie zakiwał
  • 83'
    Pewnie wreszcie łapie Antolović
  • 82'
    Kolejny korner dla GKS-u, a żółtą kartką ukarany w tym czasie Michalak
  • 81'
    Zaczyna teraz Antek od bramki
  • 80'
    Wybija teraz w ostatniej chwili Lisowski
  • 79'
    Ciężko zaatakować teraz Wojskowym
  • 78'
    Uderzał jeden z rywali, Prosto przed siebie wybijał Antek, a Zięba trafił do pustej bramki
  • 77'
    Mamy wyrównianie 2:2. Paweł Zięba
  • 76'
    Atakował prawą flanką Lisowski i zderzył się z graczen GKS. Już wszystko ok
  • 75'
    Skrzydłem atakował Bełchatów, ale od bramki Antolović
  • 75'
    Kopczyński za Łukasika
  • 74'
    Łukasik dopiero teraz wstał z boiska po starciu z rywalem
  • 73'
    Próbuje odkuć się GKS, ale z marnym skutkiem
  • 71'
    2:1
  • 71'
    Mocno w prawy róg Żyrko i trafia do siatki
  • 70'
    Kolejny rzut karny dla Legii. Lekko sfaulowany jeden z legionistów
  • 70'
    Uderzać będzie Żyro, ponownie
  • 69'
    Wściekł się Żyro i według sędziego niesportowo sie zachował i dostał żółtą
  • 68'
    Dobrze pokazał sie Chini, ale silniejszy gracz GKS-u
  • 66'
    Znowu atakował Bełchatów, ale dobrze teraz Antolović
  • 65'
    Ładnie dryblował Marcus, ale lepsi obroncy
  • 63'
    Uderzał Garniszewski ze skrzydła
  • 62'
    Tragiczne wyjście Antolovicia, piłka uderzyła gracza GKS-u, ale wyszła za bramkę i atak rywala rozszedł się po kościach
  • 60'
    Żyro nie zrozumiał się z Wolskim w środku
  • 59'
    Aktywnie teraz Garniszewski na skrzydle
  • 58'
    Najpierw uderzył wzdłuż linii w sytuacji sam na sam. Po chwili dostaje piłkę, mija bramkarza i zamiast uderzać, kiwa się z sam z sobą wybijając piłkę na aut bramkowy...
  • 57'
    To co zrobił Chinyama pokazało jego dyspozycje..
  • 56'
    Długą piłką chciał grać Michalak, ale jego podanie nie było celne
  • 53'
    Nie pewnie wybija Budziłek, ale piłkę mają jego koledzy. Ofensywne zapędy gospodarzy stopuje Michalak
  • 53'
    Ze środka uderzał Marcus i obok słupka przelatuje piłka
  • 51'
    Gol chciał łądnie zewnętrzną częścią, ale jego podanie doszło jedynie do obrońcy rywali
  • 50'
    Uderzał Rybus z wolnego, ale wysoko nad bramką
  • 48'
    Dobrze rozgrywają Gol z Rybusem, ale ten drugi traci wreszcie piłkę
  • 47'
    Chinyama, Michalak, Gol i Garniszewski za Rozwandowicza, Ogbukę, Choto i Dudę
  • 45+18'
    Zaczęli
  • 45+16'
    Obie drużyny wychodzą już na murawę
  • 45+12'
    Lada chwila piłkarze wrócą na boisko
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45+1'
    Doliczona została jedna minuta
  • 43'
    Po tym podaniu chyba tylko Ogbuke wie co chciał zrobić
  • 42'
    Żyro próbował dośrodkować, ale wybiegł za linię razem z futbolówką
  • 40'
    Pewnie w prawy róg uderza Żyrko
  • 39'
    Karny dla Legii, wywalczył go Ogbuke
  • 39'
    1:1 Michał Żyro !
  • 38'
    Uderzał ze środka rywal, piłka poszła po nodze Felixa, a ten tylko zwinął się z bólu
  • 36'
    Ależ teraz szansa! Rozwandowicz wyszedł sam na sam z Budziłkiem po podaniu Wolskiego, minął bramkarza rywali i uderzył po słupku, ale piłka wychodzi za boisko
  • 35'
    Żyro chciał szybko wyprowadzić piłkę z pola karnego, ale był za wolny
  • 34'
    Żyro dobrze odebrał, ale już po chwii piłka w posiadaniu gości
  • 34'
    Lisowski fauluje na boku i ogląda żółtą kartkę
  • 33'
    Brak zrozumienia Ogbukę z resztą drużyny jest bardzo widoczny
  • 32'
    Dogrywał z Wolnego Ogbuke, a głową uderzał Rozwandowicz lecz robił to niecelnie
  • 32'
    Równo z trawą Duda wyciął rywala i ukarany został żółtą kartką
  • 30'
    Dobrze przerzucił Żyro, piłkę przyjął Ogbukę, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane
  • 28'
    Walecznie starał się odzyskać piłkę Wolski i zostaje odgwizdany faul na młodym pomocniku
  • 27'
    Świetne podanie ze środka, ale szybszy od przeciwnika "Dixi"
  • 26'
    Nieatakowany przez nikogo Ogbuke podaje piłkę przeciwnikowi
  • 24'
    Padł jak rażony piorunem jeden z rywali, ale po chwili wstaje i bez większego uszczerbku na zdrowiu kontynuuje grę
  • 24'
    Łukasik wywalczył kolejny rzut rożny
  • 23'
    Teraz dwie okazje miała nasza drużyna, najpierw uderzał Rozwandowicz po chwili wyblokowany został strzał jego kolegi
  • 22'
    Jeden z "Brunatnych" wchodził środkiem, ale na posterunku był Choto, który wspólnie z Lisiecki wybija piłkę
  • 21'
    Kontra GKS-u, do futbolówki dopada Da Silva ale strzela ponad poprzeczką
  • 20'
    Nie upilnowała teraz obrona jedneg z rywali, który prawie wyszedł sam na sam z Antoloviciem, ale uderzył obok bramki
  • 20'
    Górą grał do Rybusa Żyro, ale piłka przelatuje nad głową Rybki
  • 19'
    Beznadziejne wybicie Budziłka i piłka dla Legii
  • 17'
    Ogbuke ucierpiał teraz w starciu z rywalem
  • 15'
    Dał się przepchnąć Lisowski, Z pod linii końcowej dośrodkował Bełchatowianin, piłkę dostaje Łukasz Broński i bez kłopotu kieruje piłkę do siatki obok Antolovicia
  • 13'
    Da Silva popędził lewym skrzydłem, ale czyściutkim wślizgiem piłkę wybija jeden z legionistów
  • 10'
    Dorzucał z rożnego Żyro, obrońcy wybijają piłkę. GKS wychodzi z kontrą i ostro w nogi rywala wchodzi Lisowski.
  • 10'
    Mocno lewą nogą Duda i bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczką
  • 9'
    Gol dla Legii, ale sędzia liniowy trzyma chorągiewkę w górze. Od bramki golkiper Bełchatowa
  • 7'
    Ze skrzydła Wolski, dziwną interwencją popisuje się Budziłek i kolejny róg
  • 6'
    Dobra akcja gości! Skrzydłem zbiegał Zawodziński, źle wgrywał do środka, a po chwili niecelnie dobijał inny z rywali
  • 5'
    Dośrodkowanie z wolnego GKS-u, ale sytuację zażegnuje Żyro
  • 4'
    Spokojnie teraz akcję po skrzydle konstruują Wojskowi po chwili róg dla naszej drużyny
  • 3'
    Piłkę odebrali legioniści, ale po chwili źle wybija Lisowski
  • 2'
    Dobrze wyczyścił Choto
  • 1'
    Zaczęli legioniści
  • 0
  • 0
    W składzie pojawią się m.in Maciek Rybus, Felix Ogbuke, Dixon Choto oraz Takesure Chinyama
  • 0
    Witam Państwa ze stadionu Legii Warszawa, za chwilę początek spotkania
Legia Warszawa (ME)GKS Bełchatów (ME)
15'

15' Łukasz Wroński

39' Michał Żyro (k.)

39'

71' Michał Żyro (k.)