Koniec! Legia wygrała 5:1 z Jagiellonią Białystok!
    Augustyniak prostopadle podał do Wszołka, ten dograł na 7. metr, do Kramera, który skutecznie zamknął akcję
  • 89'
    5:1 dla Legii! Gol Kramera, asysta Wszołka!
  • 88'
    Strzałek zgubił Romanczuka przyjęciem, po chwili został przez niego sfaulowany w środku pola
  • 87'
    Imaz dopadł do prostopadłego zagrania z głębi pola, był sam na sam, uderzył niecelnie, poza tym był na spalonym
  • 86'
    Baku zablokowany przy próbie płaskiego podania do Kramera
  • 85'
    Ribeiro dośrodkował z lewej flanki na 13. metr, do Pekharta, który główkował, Alomerović złapał piłkę
  • 85'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 83'
    Baku dobrze zatrzymał Olszewskiego, piłkę złapał Tobiasz
  • 82'
    Gual wbiegł w pole karne z lewej strony, pokazał szybkość, ale nieco niedokładnie uderzył na bliższy słupek
  • 80'
    Strzałek za Josue, Kramer za Muciego
  • 79'
    Sacek dośrodkował w pole karne z rożnego, Slisz wybił piłkę
  • 79'
    Wszołek przypilnował Romanczuka po rzucie rożnym dla Jagiellonii. Kolejny korner dla gości
  • 77'
    Legia krótko rozegrała korner, Muci wycofał do Josue, który dośrodkował na 5. metr, do Nawrocki, ten skutecznie główkował!
  • 75'
    4:1 dla Legii! Nawrocki skutecznie główkował po dośrodkowaniu Josue!
  • 75'
    Ajjjj, ależ było blisko! Josue dopadł do odbitki w środku pola karnego, przełożył Stojinovicia, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez Puerto
  • 74'
  • 72'
    Zmiana w Legii. Pekhart za Rosołka, Żyleta skandowała imię i nazwisko młodzieżowca, który pokazał "eLkę"
  • 71'
    Zmiany w Jagiellonii. Nguiamba, Wdowik, Skrzypczak schodzą, wchodzą Mena, Lewicki, Stojinović
  • 69'
    Wszołek dośrodkował z prawej strony w pole karne, Baku dopadł do piłki, mocno uderzył z prawej nogi, z 14. metra, piłka przeleciała nad poprzeczką
  • 68'
    Prikryl posłał dalekie podanie do Imaza, ten upadł po kontakcie, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego
  • 67'
    Gual zatrzymany na 25. metrze przez Nawrockiego. Po chwili Rosołek podał w tempo do Wszołka, potem Josue popełnił faul w ataku
  • 65'
    Świetna akcja Legii. Nawrocki kapitalnie, prostopadle podał w pole karne, do Slisza, ten płasko dograł na dalszy słupek, do Rosołka, który wykończył akcję wślizgiem! 3:1 dla Legii!
  • 64'
    3:1! Rosołek!
  • 64'
    Skrzypczak zatrzymał Wszołka w bocznym sektorze boiska, aut dla Legii, która posiada piłkę na połowie gości
  • 63'
    Legia jednak szybko odzyskała piłkę, wymienia się nią na 40. metrze od bramki Jagiellonii
  • 63'
    Muci kapitalnie podał do Slisza, ten niedokładnie zagrał na 16. metr, przecięte podanie
  • 63'
    Josue sfaulowany w środku pola, żółta kartka dla Puerto
  • 62'
    Imaz mocno uderzył z prawej strony pola karnego, Tobiasz zbił piłkę do boku, Prikryl dobijał, ale przestrzelił z 7. metra
  • 61'
    Gual sfaulowany na wysokości koła środkowego
  • 60'
    Rosołek sfaulowany przez Puerto w środku pola
  • 60'
    Baku prostopadle podał w pole karne do Muciego, ten zgubił rywala przyjęciem, obrócił się w pierwszym kontakcie, ale został zablokowany po mocnym strzale z 14. metra
  • 59'
    Sporo podań Legii
  • 59'
    Legia wymienia się krótkimi podaniami na połowie gości
  • 58'
    Wszołek wycofał do Muciego, ten potężnie uderzył z 18. metra, trafił w poprzeczkę (Alomerović musnął piłkę)! Baku dopadł do piłki, ale był na spalonym, gra została przerwana
  • 57'
    Josue podprowadził piłkę, ruszył środkiem, został zablokowany przy strzale z 18. metra
  • 57'
    Baku wbiegł w pole karne z lewej strony, wdał się w drybling, a potem niedokładnie, zdecydowanie za wysoko dogrywał wzdłuż "szesnastki"
  • 55'
    Gual do Sacka, ten niedokładnie dośrodkował z lewej strony "szesnastki" na dalszy słupek
  • 55'
    Josue niedokładnie zgrał do Celhaki, piłkę przejął Sacek, który został sfaulowany
  • 54'
    Slisz prostopadle podał do Wszołka, ten wyparzył w "szesnastce" Rosołka, który uderzył z ostrego kąta, ale Alomerović udanie interweniował
  • 53'
    Legia miała korner, ale nie byli w stanie poważniej zagrozić bramce Alomerovicia
  • 53'
    Josue prostopadle podał do Wszołka, ten płasko zagrał wzdłuż boiska na 7. metr, do Rosołka, ale doszło do przecięcia podania. Wszołek był wściekły
  • 52'
    Goście w ataku pozycyjnym
  • 52'
    Romanczuk prostopadle podał na prawą flankę, gdzie doszło do dośrodkowania, zamieszania, ostatecznie Legi wyszła z opresji
  • 51'
    Jagiellonia wymienia się podaniami w środku pola
  • 50'
    Ależ akcja! Josue zagrał w pole karne do Slisza, ten był naciskany, ale kapitalnie, fenomenalnie wycofał piętą na 8. metr, do Mucciego, który na wślizgu skierował piłkę do siatki!
  • 48'
    2:1! Gol Muciego, piękna asysta Slisza!
  • 47'
    Josue krótko rozegrał z rożnego, Muci miękko dośrodkował w pole karne, Puerto wybił piłkę
  • 47'
    Wszołek dośrodkował z prawej flanki na 6. metr, do Rosołka, zagranie przeciął Puerto. Będzie rzut rożny dla Legii
  • 46'
    Bez zmian w składach
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 1:1 z Jagiellonią Białystok
  • 45+2'
    Muci płasko uderzył z 17. metra, bramkarz Jagiellonii złapał piłkę
  • 45+2'
    Rosołek przejął piłkę, mocno uderzył z ostrego kąta, Alomerović udanie interweniował
  • 45+1'
    Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Muci mocno, lecz niedokładnie uderzył z prawej nogi, z 18. metra
  • 45'
    Świetny przerzut Josue, mocne dośrodkowanie Nawrockiego w pole karne, Skrzypczak wybił piłkę
  • 44'
    Strata Slisza na 18. metrze, Imaz przejął piłkę, ale Nawrocki i Slisz go zatrzymali
  • 43'
    Imaz nieczysto główkował po centrze z lewej flanki na środek pola karnego, był jednak na spalonym
  • 43'
    Dwa słupki, dwie groźne akcje Jagiellonii
  • 43'
    Gual przełożył Nawrockiego, wycofał na 18. metr, do Imaza, który obił słupek
  • 42'
    Prikryl dopadł do górnego, dokładnego podania z głębia pola, znalazł się w polu karnym, ale trafił w słupek
  • 41'
    Wdowik sfaulowany w środku pola przez Nawrockiego
  • 41'
    Przechwyt Slisza w środku pola
  • 40'
    Ribeiro prostopadle do Baku, ten dośrodkował w pole karne, ale został zablokowany. Po chwili Nawrocki huknął z dystansu, bardzo niecelnie
  • 39'
    Alomerović wstał, może grać dalej
  • 38'
    Josue miękko dośrodkował z wolnego w pole karne, Ribeiro zderzył się z Alomeroviciem. Portugalczyk dość szybko wstał z boiska, bramkarz "Jagi" jest opatrywany przez lekarzy
  • 37'
    Nguiamba zagrał ręką na połowie Jagiellonii. Rzut wolny dla Legii po prawej stronie boiska
  • 35'
    Baku odskoczył od Prikryla, pojawił się po lewej stronie boiska, ale niedokładnie dośrodkował, piłka wyszła poza linię końcową
  • 34'
    Muci wycofał do Ribeiro, ten został zablokowany na 18. metrze
  • 33'
    Imaz wykorzystał błąd w defensywie Legii, zagrał w pole karne, do Romanczuka, ale uprzedził go Slisz, który po chwili został sfaulowany przez środkowego pomocnika gości
  • 32'
    Josue dośrodkował z lewej flanki, piłka wybita i zebrana przez Imaza
  • 32'
    Josue sfaulowany po lewej stronie boiska. Kapitan Legii szybko wznowił grę, miejscowi budują atak
  • 32'
    Josue miękko dośrodkował z 25. metra na środek pola karnego, piłka wybita
  • 31'
    Wdowik dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek, piłka dokręcała się do bramki, ale ostatecznie przeleciała nieco obok niej
  • 31'
    Sacek sfaulowany przez Baku w pobliżu linii bocznej. Rzut wolny dla gości, po prawej stronie boiska
  • 30'
    Josue prostopadle podał do Rosołka, ale zabrakło lepszej komunikacji, Jagiellonia przejęła piłkę
  • 29'
    Rzut wolny dla Jagiellonii z prawej strony boiska, dośrodkowanie Sacka zablokowane przez Baku, po chwili Tobiasz wyłapał centrę z lewej strony
  • 28'
    Prikryl wraca na boisko
  • 27'
    Prikryl potrzebuje pomocy medycznej
  • 27'
    Celhaka zablokował Sacka, aut dla gości na połowie gospodarzy
  • 25'
    Josue prostopadle podał do Wszołka, ten znalazł się w polu karnym, ale Puerto zrobił wślizg i wybił piłkę na aut
  • 25'
    Baku popędził lewą flanką, minął rywala, ale jego prostopadłe podanie do Rosołka okazało się trochę niedokładne, piłkę przejął Puerto
  • 23'
    1:1! Gol Josue po uderzeniu z rzutu wolnego! Piłka odbiła się jeszcze od głowy Imaza i wpadła do siatki
  • 22'
    Rzut wolny bliżej prawej strony boiska. Josue przy piłce
  • 21'
    Akcja Legii, fajnie podłączył się Nawrocki, spore zamieszanie w polu karnym. Po chwili Imaz sfaulował Josue na 18. metrze od bramki Jagiellonii
  • 20'
  • 19'
    Rzut rożny dla gości. Sacek dośrodkował na bliższy słupek, Rosołek wybił piłkę
  • 19'
    Gual chciał podać do Imaza, zagranie zostało przecięte
  • 18'
    Baku wygrał pojedynek z Prikrylem w defensywie
  • 17'
    Slisz i Josue chcieli na krótko zagrać w środku. Portugalczyk miał stratę, Nguiamba prostopadle podał do Guala, ten oddał strzał na bliższy słupek, ale piłka odbiła się od interweniującego Nawrockiego, zaskoczyła Tobiasza i wpadła do siatki. Hiszpan nie cieszył się z bramki
  • 15'
    1:0 dla Jagiellonii. Gol Guala, bez celebracji
  • 14'
  • 14'
    Rzut wolny dla Legii, bliżej prawej strony boiska, krótko rozegrany
  • 13'
    Gual chciał zagrać w pole karne, za mocno podał w "szesnastkę", sygnalizował, że był faulowany, ale gra jest kontynuowana
  • 11'
    Gual sfaulowany w środku pola przez Nawrockiego
  • 11'
    Slisz chciał miękko podać w pole karne, ale zabrakło lepszej komunikacji z kolegami, piłkę złapał Alomerović
  • 10'
    Muci prostopadle podał do Rosołka, ten wbiegł w pole karne, był naciskany, utrzymał się przy piłce, podał do Baku, szybka akcja zmieniła się w atak pozycyjny
  • 9'
    Jagiellonia miała rzut rożny, ale nie przyniosło jej to efektów
  • 9'
    Groźnie. Imaz przełożył Augustyniaka w polu karnym, uderzył na bliższy słupek, Nawrocki utrudnił mu strzał, Tobiasz udanie interweniował
  • 8'
    Jagiellonia w posiadaniu piłki na własnej połowie
  • 8'
    Wszołek zgrał do Rosołka, ten utrzymał się przy piłce pod presją, wywalczył aut
  • 7'
    Nieudane, za mocne podanie Puerto do Prikryla. Grę wznowi Tobiasz
  • 7'
  • 6'
    Ajjj! Legia sprytnie rozegrała rzut rożny. Josue płasko podał na bliższy słupek, do Ribeiro, ten wycofał do Muciego, który uderzył na dalszy słupek. Piłka odbiła się od rywala, wyszła poza boisko, ale "Wojskowi" nie otrzymali kolejnego, stałego fragmentu
  • 5'
    Korner dla Legii
  • 5'
    Wszołek otrzymał prostopadłe podanie z głębi pola, od Slisza, wbiegł w "szesnastkę' z prawej strony, ale jego zagranie zostało przecięte
  • 4'
    Josue kapitalnie, prostopadle podał do Wszołka, ten miękko dograł na środek "szesnastki", ale Jagiellonia wyszła z opresji
  • 3'
    Warszawiacy w ataku pozycyjnym
  • 3'
    Lekkie zamieszanie na 30. metrze od bramki Legii, były przechwyty, straty, ostatecznie jest aut dla gospodarzy
  • 2'
    Jagiellonia buduje atak od tyłu, Legia pressuje
  • 2'
    Wszołek nie był w stanie dopaść do dalekiego, górnego podania Nawrockiego, ale bił brawo młodzieżowcowi za próbę
  • 1'
    Legia wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Hładun, Pekhart, Kramer, Pich, Charatin, Sokołowski, Rose, Kapustka, Strzałek
  • Skład Legii na mecz z Jagiellonią Białystok: Tobiasz – Nawrocki, Augustyniak, Ribeiro – Wszołek, Slisz, Josue, Celhaka, Baku – Rosołek, Muci
  • W kadrze "Jagi" jest piłkarz z przeszłością w stołecznym klubie. To Michał Pazdan, który zdobył z Legią trzy mistrzostwa, dwa Puchary Polski, rywalizował także w Champions League i Lidze Europy. – Może raz czy dwa nie awansowaliśmy do fazy grupowej, ale ogólnie ten okres wspominam super. Cieszę się, że występowałem przy Łazienkowskiej właśnie w tamtym, niezwykle udanym momencie. Jeśli chodzi o piłkę klubową, to z "Wojskowymi" najwięcej zdobyłem i grałem na najwyższym poziomie. Czas spędzony w Warszawie kojarzy mi się z sukcesami – powiedział 35-latek, który nie wystąpi w piątek, gdyż pauzuje za nadmiar żółtych kartek, z tego samego powodu zabraknie Nene. Nie będzie również kontuzjowanego Wojciecha Łaskiego
  • – Można zaobserwować pewną stabilizację w stylu gry Jagiellonii. Jej defensywa wygląda dużo lepiej, ta drużyna ma też zabójczy duet napastników, czyli Guala i Imaza, którzy zdobyli łącznie 28 bramek. To jeden z elementów, który przemawia na korzyść jakości naszego najbliższego przeciwnika. Nie mam wątpliwości, że białostoczanie będą bardzo zmotywowani. To zespół, który nigdy nie chowa się za podwójną gardą, więc liczę na otwarty mecz. Musimy zrobić wszystko, by wygrać – dodał Runjaić
  • W tym sezonie ligowym "Jaga" odniosła 9 zwycięstw, poniosła tyle samo porażek, 13 razy zremisowała. W minionej kolejce zmierzyła się u siebie ze Śląskiem (1:1). – Długimi fragmentami nie funkcjonowaliśmy dobrze w ataku pozycyjnym. Mieliśmy dwie niezłe okazje, ale wynikały one z jakości piłkarzy, a nie z tego, co chcemy grać. Mamy do siebie wiele zastrzeżeń, zabraliśmy szanse na kreowanie akcji – wyjaśniał Siemieniec
  • – Niemalże zapewnione utrzymanie powinno mieć wpływ na "Jagę". Nasza sytuacja w tabeli uległa poprawie, ale nie chcemy czuć się komfortowo, że coś udało nam się zrealizować. Przed drużyną kolejne mecze, skupiamy się na najbliższym, pragniemy wygrać. Spotkanie z Legią jest ważne dla Jagiellonii, jej kibiców. Rywalizacja z tym zespołem mobilizuje sama w sobie, nie tylko ta rozgrywana przy Łazienkowskiej. Smak, który towarzyszy w momencie, kiedy można tam zagrać i dać sobie szanse na zwycięstwo, to emocje, jakich poszukuje się w sporcie – mówił Siemieniec
  • Jagiellonia zbytnio nie zachwycała w trakcie sezonu, nie osiągała satysfakcjonujących wyników i na początku kwietnia pożegnała się z Maciejem Stolarczykiem. Dotychczasowy trener opuszczał drużynę, gdy ta zajmowała 14. pozycję i miała raptem dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Zastąpił go Adrian Siemieniec, który prowadził wcześniej III-ligowe rezerwy klubu z Białegostoku i z marszu stał się najmłodszym szkoleniowcem w PKO Ekstraklasie (31 lat). Mimo ogromnego wyzwania, trudnej misji, radzi sobie dobrze, gdyż pod jego okiem zespół z Podlasia odniósł trzy zwycięstwa, raz zremisował, poniósł jedną porażkę, awansował na 10. lokatę i jest o krok od utrzymania
  • Sytuacja kadrowa Legii nie jest najlepsza. Sztab szkoleniowy nie skorzysta w piątek z Filipa Mladenovicia (3-miesięczna dyskwalifikacja), Mattiasa Johanssona (kolejne problemy zdrowotne) i Artura Jędrzejczyka, który nie dość, że nie zagra z "Jagą", to opuści też mecz z Lechią w Gdańsku (20.05, godz. 20:00). To konsekwencja pauzy za 12 żółtych kartek. Pod znakiem zapytania stoi ewentualny występ Bartosza Kapustki, który zszedł z boiska w przerwie rywalizacji z Pogonią w Szczecinie i dopiero w czwartek odbył pierwszy, drużynowy trening w tym tygodniu. Jak ustaliliśmy, środkowy pomocnik miał przyspieszony rytm bicia serca, po krótkim odpoczynku czuł się dobrze, lecz była to zmiana z przyczyn sportowych. – Bartek odczuwał coś w okolicy serca. Chcieliśmy dmuchać na zimne, wykonaliśmy dodatkowe badania. Wygląda na to, że wszystko jest w porządku, więc wykluczyliśmy najgorszy scenariusz – wyjaśniał Runjaić. Plusem jest również fakt, że Niemiec znowu ma do dyspozycji Rafała Augustyniaka, który odcierpiał karę za cztery żółte kartki
  • – Dokonaliśmy transferu, który spełnia nasze oczekiwania. Jestem bardzo wdzięczny i szczęśliwy, że Jackowi Zielińskiemu udała się ta sztuka. Mam nadzieję, że Marc będzie rozwijał się w Legii. To jeden z najlepszych napastników ligi. Świadczy o tym nie tylko liczba zdobytych bramek, ale również postawa, styl gry, sposób poruszania się po boisku. To zawodnik bardzo przebojowy, ma dobry drybling, gra kombinacyjnie, aktywnie uczestniczy w pressingu – tłumaczył Runjaić, który jednocześnie zasygnalizował, że potrzeba kolejnych wzmocnień i utrzymania trzonu zespołu
  • Piątkowe spotkanie będzie zapewne szczególne dla Guala, który w czwartek został ogłoszony nowym piłkarzem Legii. Dołączy do niej – tak, jak Patryk Kun (Raków Częstochowa) – w trakcie przygotowań do sezonu 2023/24, jako wolny zawodnik. Podpisał kontrakt do czerwca 2026 roku. Hiszpan już na początku br. doszedł do porozumienia z władzami stołecznego klubu w sprawie 3-letniej umowy, przeszedł testy medyczne, ale potem temu zaprzeczono, a sprawę wyciszono dla dobra gracza i Jagiellonii. Jednak 27-latek już od dawna nie ukrywał faktu, że wkrótce przeprowadzi się do Warszawy. Napastnik był zresztą obecny przy Łazienkowskiej na niedawnym, kwietniowym meczu "Wojskowych" z Lechem Poznań (2:2) i od tej wizyty jest w nieziemskiej dyspozycji (3 występy, 5 goli, 3 asysty)
  • Warszawiacy mają mieszane wspomnienia z dotychczasowych, oficjalnych meczów z "Jagą", o czym świadczą statystyki (21 wygranych, 18 remisów, 11 porażek). Jesienią były spore pozytywy, gdyż "Wojskowi" pokonali ją 5:2 (pierwszy hat-trick Josue w karierze) i odnieśli pierwsze zwycięstwo w Białymstoku od 2016 roku. Aktualnie drużyna z Podlasia jest w niezłej formie, solidnie prezentuje się w ofensywie, duża w tym zasługa najskuteczniejszych zawodników ligi, czyli Jesusa Imaza (13 goli) i Marka Guala (15 bramek). Hiszpanie walczą o koronę króla strzelców, ale chcieliby razem sięgnąć po tę nagrodę
  • – Nie zaprezentowaliśmy się dobrze przeciwko Pogoni. Pamiętajmy, że za nami trudne tygodnie, finał PP na Narodowym, to poniekąd tłumaczy tę sytuację. Wychodzę z założenia, że w piątek, pod względem świeżości, będziemy wyglądać dużo lepiej. W dalszym ciągu gramy o coś, czyli o obronę 2. miejsca. Wicemistrzostwo, oprócz PP, byłoby kolejnym sukcesem. Chcemy zakończyć sezon z przytupem i pokazać, że dokonaliśmy progresu – mówił trener Legii, Kosta Runjaić, który był ostatnio łączony z Werderem Brema, ale szybko uciął dyskusje, tłumacząc, że nic nie słyszał o rzekomym zainteresowaniu klubu z Bundesligi
  • Mimo porażki w Szczecinie, stołeczna drużyna, będąca wiceliderem ligi nieprzerwanie od 29 października ub.r. (60 "oczek"; 17 zwycięstw, 9 remisów, 5 porażek), cały czas jest na pole position w walce o wicemistrzostwo i chce postawić kropkę nad "i" w tej kwestii. Do tego celu brakuje jej raptem 4 punktów, aczkolwiek, przy sprzyjających okolicznościach, może to osiągnąć już w najbliższej, 32. kolejce. By tak się stało, to np. "Wojskowi" musieliby pokonać Jagiellonię Białystok, a Pogoń Szczecin nie mogłaby wygrać z Miedzią Legnica, która 1 maja straciła szanse na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej
  • Legia mogła sobie zapewnić 2. miejsce w PKO Ekstraklasie już w poprzedni weekend, ale pojechała do Szczecina po zdobyciu Pucharu Polski, 120 minutach walki na Narodowym, świętowaniu sukcesu i niecodziennych przygotowaniach do meczu z Pogonią. I ostatecznie przegrała 1:2, choć długo utrzymywał się wynik remisowy. Jedynego gola w barwach "Wojskowych", na 1:1, strzelił Maciej Rosołek, któremu asystował Maik Nawrocki. Ten wynik sprawił, że Raków Częstochowa został mistrzem
  • Legioniści, zdobywcy Pucharu Polski, chcą zakończyć sezon zapewniając sobie wicemistrzostwo. Są w stanie to osiągnąć w nadchodzącej, 32. kolejce PKO Ekstraklasy, ale nie wszystko zależy od nich. Przed nimi domowe spotkanie z Jagiellonią Białystok, mającą w składzie najskuteczniejszych piłkarzy ligi, czyli Jesusa Imaza i Marka Guala, który latem trafi do "Wojskowych"
  • Witamy! O godz. 20:30 rozpocznie się mecz 32. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią Białystok
Legia WarszawaJagiellonia Białystok
15'

22' Josue

22'
48'
62'

62' Israel Puero

71'

71' Dusan Stojinović za Mateusz Skrzypczak

71' Jakub Lewicki za Bartłomiej Wdowik

71' Camilo Mena za Aurelien Nguiamba

81'

81' Paweł Olszewski za Tomas Prikryl