Koniec. Legia przegrała 0:1 z Wartą Poznań w Grodzisku Wielkopolskim
    Savić prostopadle podał do Matuszewskiego, ten wycofał, Legia chwilowo wyszła z opresji
    Żółta kartka dla Celhaki za faul na rozpędzonym Szmycie
  • 90+5'
    Żółta kartka dla Lisa
  • 90+4'
    Ależ było blisko! Strzałek uderzył z 16. metra na dalszy słupek, Lis zbił piłkę do boku, do Rosołka, który niecelnie uderzył. Był jednak spalony
  • 90+3'
    Rose dośrodkował z prawej strony boiska na dalszy słupek, Rosołek wyskoczył, zgrał głową do Picha, lecz Lis złapał piłkę
  • 90+3'
    Legia przy piłce, wymienia się podaniami na połowie Warty
  • 90+1'
    Siedem minut doliczonych
  • 90'
    Szmyt przełożył piłkę na prawą nogę, mocno uderzył z 17. metra, lecz oddał niecelny strzał
  • 90'
    Strzałek dobrze zachował się w defensywie, Legia wyszła z kontrą, lecz Warta oddaliła zagrożenie
  • 88'
    Ribeiro wybił piłkę po płaskim dośrodkowaniu Szmyta
  • 88'
    Szmyt efektownie wbiegł w pole karne z lewej strony, ale zatrzymali go Rose i Celhaka
  • 88'
    Lis wraca do gry
  • 86'
    Lis leży na murawie, jest opatrywany
  • 85'
    Ajjjj! Rosołek walczył o piłkę, doszło do zgrania do Baku, ten uderzył, Lis świetnie interweniował, ale przy okazji ucierpiał
  • 84'
    Celhaka za Slisza, Rose za Nawrockiego
  • 83'
    Szmyt jest opatrywany
  • 83'
    Szmyt upadł na boisko po kontakcie z Tobiaszem, który wyszedł z bramki i piąstkował piłkę na ok. 15. metrze
  • 82'
    Savić płasko dośrodkował w pole karne, Legia oddaliła zagrożenie
  • 81'
    Zmiana w Warcie. Z boiska schodzi Kiełb, zastępuje go Grzesik
  • 81'
    Ajj! Baku dośrodkował z lewej flanki w pole karne, Ribeiro główkował nieco nad poprzeczką
  • 81'
    Augustyniak zablokowany przy strzale z 17. metra
  • 80'
    Luis uderzył z 18. metra na bliższy słupek, niecelnie
  • 79'
    Szmyt prostopadle podał do Zrelaka, ten wbiegł w pole karne z lewej strony, był sam na sam, ale zatrzymał go wracający Slisz
  • 78'
    Legia naciska, Warta wyszła z opresji
  • 77'
    Rzut wolny dla Legii po lewej strony boiska
  • 76'
    Rosołek! Napastnik Legii miał szansę po kornerze, oddał strzał, ale piłkę z linii bramkowej wybił... Zrelak
  • 75'
    Trzy zmiany w Legii. Strzałek za Josue, Pich za Carlitosa, Baku za Mladenovicia
  • 75'
    Mladenović zablokowany przez Kiełba przy dośrodkowaniu z lewej flanki
  • 74'
    Slisz wyłuskał piłkę spod nóg Szmyta, przed polem karnym Legii
  • 74'
    Josue dośrodkował z kornera na bliższy słupek, Warta wyszła z opresji i zabrała się do kontr, lecz Luis zwolnił tempo
  • 73'
    Wszołek zablokowany przy dograniu z prawego skrzydła. Będzie stały fragment
  • 73'
    Savić na spalonym, po prawej stronie boiska
  • 72'
    Warta krótko rozegrała rzut rożny, wycofała do bramkarza
  • 71'
    Szmyt dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek, Nawrocki wybił piłkę głową poza boisko
  • 71'
    Problemy Legii w rozegraniu, wydawało się, że Warta wykorzysta to, ale kontra przemieniła się w atak pozycyjny
  • 70'
    Zrelak ruszył na miękkie zagranie Savicia z lewej flanki na środek pola karnego, ale Tobiasz złapał piłkę
  • 69'
    Szmyt dobrze wycofał z prawej strony "szesnastki" na 15. metr, do Zrelaka, ten oddał mocny, płaski strzał na dalszy słupek. Warta objęła prowadzenie
  • 68'
    1:0 dla Warty, gol Zrelaka
  • 67'
    Wahadłowy Warty, który grał w przeszłości w Legii, wraca do gry
  • 67'
    Matuszewski ucierpiał w polu karnym Warty, po kontakcie z Rosołkiem, który składał się do strzału
  • 66'
    Carlitos! Hiszpan otrzymał podanie od Wszołka, lecz jego uderzenie z 15. metra przeleciało nad poprzeczką
  • 65'
    Żółta kartka dla Josue
  • 64'
    Trzy zmiany w Warcie. Szczepański, Manepaa, Żurawski schodzą, wchodzą Savić, Kopczyński i Luis
  • 63'
    Żółta kartka dla Maenpy
  • 63'
    Było groźnie. Pleśnierowicz prostopadle podał do Szmyta, ten wycofał, Zrelak próbował zamykać akcję na wślizgu, lecz nie zdołał musnąć piłki na 6. metrze
  • 62'
    Żurawski próbował efektownie minąć Wszołka, ale wahadłowy Legi przejął piłkę
  • 61'
    Szczepański do Kiełba, ten niedokładnie dośrodkował z prawej flanki. Piłka wyszła poza linię końcową
  • 60'
    Aut dla Warty. Kiełb zagrał na prawą stronę pola karnego, Legia wybiła piłkę
  • 59'
    Potwierdzenie decyzji. Był spalony, gol Augustyniaka nie został uznany
  • 59'
    Gra przerwana, sędzia nasłuchuje wieści z wozu VAR
  • 59'
    Była to sytuacja po krótko rozegranym rzucie rożnym, lekki zamieszaniu, zgraniu głową Rosołka do Ribeiro
  • 58'
    Augustyniak strzelił gola, cieszył się z bramki, ale sędzia odgwizdał spalonego Ribeiro
  • 57'
    Rosołek efektownie zagrał do Kapustki, potem Carlitos został zablokowany przy próbie dośrodkowania. Korner
  • 56'
    Josue rozciągnął na lewą stronę boiska, do Mladenovicia, który nie sięgnął piłki
  • 56'
    Augustyniak uprzedził Zrelaka i dobrze wycofał do Tobiasza
  • 55'
    Złe przyjęcie Slisza, Szmyt odskoczył od Ribeiro i został przez niego sfaulowany, na wysokości koła środkowego
  • 54'
    Nawrocki miękko zagrał do Wszołka, ten dośrodkował sprzed linii końcowej, piłka wybita, Josue doskoczył do rywala, aut dla Warty
  • 53'
    Rosołek niedokładnie podawał do Wszołka. Aut dla Warty na jej połowie
  • 53'
    Wszołek dośrodkował w pole karne, Lis złapał piłkę
  • 52'
    Zrelak sfaulował Slisza, nie ma kartki, pomocnik Legii ma pretensje do sędziego
  • 52'
    Zrelak dopadł do górnego podania z głębi pola na lewą stronę "szesnastki", był sam na sam, ale jego uderzenie na dalszy słupek okazało się trochę niecelny. Zadanie napastnikowi Warty utrudnił jeszcze Augustyniak
  • 51'
    Akcja Warty. Żurawski wbiegł w pole karne z prawej strony, wycofał do Kiełba, ale do strzału nie doszło
  • 50'
    Lekkie problemy Legii w fazie wyprowadzenia, aczkolwiek Warta z tego nie skorzystała
  • 49'
    Legia spokojnie buduje akcję
  • 49'
    Dośrodkowanie Szmyta zablokowane przez Ribeiro
  • 48'
    Ribeiro może grać dalej
  • 48'
    Zrelak sfaulował Ribeiro na wysokości koła środkowego. Portugalczyk złapał się za brzuch
  • 48'
    Kolejne, krótkie rozegranie kornera przez Wartę, lecz Legia wyszła z opresji
  • 47'
    Warta krótko rozegrała rzut rożny, doszło do zamieszania, Pleśnierowicz został zablokowany, Tobiasz uprzedził Stavropoulosa
  • 47'
    Szmyt upadł na murawę po kontakcie z Mladenović, ale gra była kontynuowana
  • 46'
    Bez zmian w obu zespołach
  • 46'
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Wartą Poznań
  • 45+3'
    Nawrocki wybił piłkę po centrze z lewej flanki
  • 45+2'
    Niedokładne podanie Nawrockiego w ostatniej tercji boiska
  • 45+2'
    Legia przy piłce, buduje atak
  • 45+2'
    Szczepański do Zrelaka, ten miał świetną szansę, ale zamiast strzelać, dogrywał na dalszy słupek, do nikogo
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Kapustka dośrodkował z rożnego w pole karne, Stavropoulos wybił piłkę, po chwili Nawrocki główkował nad poprzeczką po centrze z prawej strony
  • 45'
    Kapustka przechwycił piłkę, podprowadził ją, zagrał do Carlitosa, ten wycofał do "Kapiego", który mocno uderzył z 15. metra. Lis udanie interweniował, będzie korner
  • 44'
    Szczepański oddał mocny strzał z ok. 25. metra na dalszy słupek. Piłka przeleciała nieznacznie obok bramki
  • 43'
    Nawrocki posłał dalekie, górne podanie na prawą stronę "szesnastki", Rosołek ruszył do piłki, ale nie miał szans, by do niej dość. Futbolówkę złapał Lis
  • 42'
    Legia odzyskała piłkę, spokojnie buduje kolejny atak
  • 42'
    Warta w ataku pozycyjnym
  • 42'
    Lekkie zamieszanie w polu karnym Legii, Mladenović ryzykowanie zagrał, ale Warta nie doszła do piłki, gdyż na posterunku był Augustyniak
  • 41'
    Ryzykowne, wycofujące podanie Nawrockiego, zbyt lekkie, lecz Tobiasz był czujny, wybijając piłkę
  • 40'
    Legia przy piłce, buduje atak pozycyjny
  • 40'
    Szmyt uprzedził Slisza na połowie Warty
  • 39'
    Warta krótko rozegrała rzut rożny, Żurawski uderzył z 17. metra na dalszy słupek, Tobiasz spokojnie złapał piłkę
  • 38'
    Szczepański dośrodkował z lewej strony pola karnego na środek, do Żurawskiego, który chciał uderzyć z przewrotki, ale nie zdołał musnąć piłki
  • 37'
    Josue sprytnie zagrał do Rosołka, ten zgrał do Wszołka, który miękko dośrodkował w kierunku Carlitosa, uprzedził go Stavropoulos
  • 36'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 36'
    Josue sfaulowany w środku pola, Legia szybko wznowiła grę
  • 35'
    Wszołek zablokowany przy dośrodkowaniu z prawej strony "szesnastki". Po chwili Mladenović zacentrował z lewej flanki na bliższy słupek, Ribeiro niedokładnie uderzył
  • 34'
    Slisz sfaulowany przez Matuszewskiego po prawej stronie boiska. Rzut wolny dla Legii
  • 34'
    Mladenović prostopadle podał przed "szesnastkę", do Carlitosa, ten uderzył w prawy, dolny róg, Lis wyłapał piłkę
  • 33'
    Josue dobrze powalczył w odbiorze, odzyskał piłkę, po chwili zagrał w pole karne, do wbiegającego Wszołka, lecz Lis wyszedł z bramki i przejął futbolówkę
  • 32'
    Josue miękko zagrał na lewą stronę "szesnastki", do Mladenovicia, ten nie sięgnął piłki. Grę wznowi Lis
  • 32'
    Legia odzyskała piłkę na własnej połowie, były zagrania na jeden kontakt
  • 31'
    Ładny rajd Carlitosa po lewej stronie boiska, lecz jego podanie wzdłuż murawy okazało się nieco niedokładne, choć Legia szybko przejęła piłkę
  • 29'
    Slisz oddał strzał z dystansu, Lis wyłapał piłkę po koźle
  • 29'
    Josue prostopadle podał do Wszołka, ten znalazł się po prawej stronie pola karnego, ale nie wygrał pojedynku z rywalem
  • 28'
    Kapustka do Mladenovicia, ten dośrodkował na 6. metr, Stavropoulos wybił futbolówkę
  • 27'
    Josue dośrodkował z rożnego na bliższy słupek, piłka została wybita i szybko przejęta przez Legię
  • 27'
    Górne, dalekie podanie do Wszołka, ten walczył o piłkę, był naciskany przez Matuszewskiego. Ostatecznie Legia ma korner
  • 26'
  • 25'
    Pleśnierowicz zmienia kontuzjowanego Ivanova
  • 24'
    Ivanov znowu leży na murawie, będzie zmiana
  • 24'
    Niedokładne, prostopadłe podanie Augustyniaka. Warta próbowała wyjść z kontrą, ale zabrakło precyzji, piłka dla Legii
  • 23'
    Wszołek popędził prawą flanką, wycofał do Josue, atak pozycyjny
  • 23'
    Szczepański otrzymał podanie z głębi pola, lecz jego płaskie uderzenie (17. metr) na dalszy słupek było niecelne
  • 22'
    Szmyt wbiegł w pole karne z lewej strony, ale niedokładnie dośrodkował. Grę wznowi Tobiasz
  • 21'
    Nawrocki do Rosołka, ten zablokowany na 30. metrze
  • 21'
  • 20'
    Ribeiro wygrał pojedynek główkowy, Legia powalczyła o piłkę, lecz Warta ma aut
  • 20'
    Mladenović prostopadle podał do Ribeiro, ten dośrodkował w pole karne, Carlitos obrócił się z piłką, lecz jego uderzenie z 15. metra okazało się niecelne
  • 19'
    Kontra Legii. Josue chciał prostopadle podać do Mladenovicia, lecz piłkę przejął Kiełb
  • 19'
    Spotkanie z trybun ogląda m.in. trener Lecha Poznań, John van den Brom
  • 18'
    Żurawski sfaulowany przez Carlitosa na połowie Warty
  • 18'
    Zamieszanie w polu karnym Warty, były trzy dośrodkowania, kilka ładnych podań, ostatecznie piłka w rękach Lisa
  • 17'
    Ivanov wrócił na boisko
  • 17'
    Josue dośrodkował z kornera na bliższy słupek, piłka została wybita, ale ponownie przechwycona przez Legię
  • 17'
    Ivanov wstał o własnych siłach, na razie kuleje
  • 16'
    Ivanov leży na murawie, jest opatrywany przez lekarzy. Stoper Warty ucierpiał po kontakcie z Josue w środku pola
  • 16'
    Wszołek próbował się przedrzeć prawą stroną boiska, został zatrzymany, będzie korner
  • 15'
    Przechwyt Wszołka, Carlitos podał do Josue, ten uderzył z lewej nogi, z 20. metra, Lis spokojnie złapał piłkę
  • 15'
    Slisz chciał prostopadle podać do Mladenovicia, ale zabrakło zrozumienia, zagranie zostało przecięte przez Kiełba
  • 14'
    Josue prostopadle podał do Wszołka, ten chciał zagrać/dośrodkować, lecz został zablokowany
  • 13'
    Lis naciskany przez Rosołka, bramkarz Warty wybił piłkę na aut
  • 13'
    Teraz Warta wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 12'
    Nawrocki próbował miękko zagrać na prawe skrzydło, do Wszołka, lecz podanie zostało przecięte
  • 11'
    Wszołek uprzedził rywala, po chwili Mladenović próbował zbiec z lewej flanki do środka, lecz Jacek Kiełb zatrzymał Serba
  • 11'
    Przechwyt Slisza na własnej połowie, pomocnik był naciskany, ale wywalczył aut
  • 10'
    Legia konstruuje kolejny atak
  • 10'
    Rosołek dobrze zgrał do Kapustki, ten przytrzymał piłkę, po chwili Josue posłał dalsze, górne podanie na prawą stronę "szesnastki", do Carlitosa. Hiszpan ładnie złożył się do strzału, futbolówka przeleciała nieco nad poprzeczką
  • 8'
    Kapustka chciał prostopadle podać do Mladenovicia, zagranie przeciął Kiełb, który po chwili niedokładnie podał do Szmyta
  • 7'
    Legioniści szybko wznowili grę z autu, choć nastąpiło wycofanie, akcja jest budowana od tyłu
  • 7'
    Josue dośrodkował z wolnego na bliższy słupek, Kiełb wybił pikę na aut
  • 6'
    Josue sfaulowany przez Ivanova na ok. 25. metrze od bramki Warty. Rzut wolny dla Legii, bliżej prawej strony boiska
  • 6'
    Legia szybko odzyskała piłkę, na połowie Warty
  • 5'
    Zrelak naciskał Tobiasza, ten zdołał wybić piłkę. Po chwili Rosołek sfaulował Stavropoulosa na wysokości koła środkowego, za wysoko podniósł nogę
  • 4'
    Slisz do Carlitosa, ten chciał prostopadle podać do Wszołka, lecz podanie zostało przecięte
  • 4'
    Josue do Wszołka, ten dośrodkował na dalszy słupek, Szymonowicz wybił piłkę poza pole karne
  • 3'
    Niedokładne podanie Nawrockiego na własnej połowie, ale Legia szybko odzyskała piłkę
  • 2'
    Górne podanie Mladenovicia do Carlitosa, napastnik nie zdołał wygrać pojedynku główkowego
  • 2'
    Legioniści budują atak od tyłów
  • 2'
    Dalekie podanie Mladenovicia, Rosołek zgrał do Kapustki, uprzedził go Szymonowicz, który ucierpiał, ale może grać dalej
  • 1'
    Legia przy piłce, wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Hładun, Pich, Charatin, Celhaka, Sokołowski, Baku, Rose, Jędrzejczyk, Strzałek
  • Skład Legii na mecz z Wartą Poznań: Tobiasz – Nawrocki, Augustyniak, Ribeiro – Wszołek, Slisz, Josue, Kapustka, Mladenović – Rosołek, Carlitos
  • Legioniści rywalizowali z Wartą 34 razy. Zwyciężyli 20-krotnie, 1 mecz zremisowali, a 13 przegrali. Zdobyli 71 bramek, stracili 57. Jesienią "Wojskowi" wygrali u siebie 1:0 po woleju Rosołka, a teraz postarają się m.in. o wypracowanie serii 19 spotkań bez porażki. – Wyciągnęliśmy wnioski. Uważam, że było sporo niezłych momentów. Dobrze zaczęliśmy, z animuszem, chęcią gry w piłkę. Sądzę, że mogliśmy lekko zmodyfikować sposób bronienia, mieliśmy trochę inny plan. Trzeba delikatnie podrasować to, co zrobiliśmy wtedy i będzie jeszcze korzystniej – dodał Szulczek
  • – Legia na pewno nie jest kalką Pogoni z poprzedniego sezonu. Stołeczna drużyna funkcjonuje inaczej, zawodnicy mają inne zadania. W Szczecinie był blok czteroosobowy, dużo rzeczy działo się w bocznych sektorach. Warszawiacy grają trójką z tyłu, bramkarz zdecydowanie więcej uczestniczy w rozegraniu, środkowi pomocnicy są trochę bardziej mobilni, jeśli chodzi o poruszanie się, nie ma typowej "szóstki", nie dzieje się aż tyle w bocznych sektorach. Zależy to także od tego, gdzie jest Josue, który lubi wziąć ciężar gry na siebie – tłumaczył Szulczek
  • W kadrze "Zielonych" jest aż pięciu piłkarzy z przeszłością przy Łazienkowskiej. To Michał Kopczyński, Jan Grzesik, Miłosz Szczepański, Konrad Matuszewski i Wiktor Kamiński, który jeszcze jesienią grał w III-ligowych rezerwach Legii, a zimą dołączył do Warty na zasadzie transferu definitywnego. Najwięcej sukcesów z "Wojskowymi" osiągnął "Kopa", który wystąpił 77 razy, zdobył 5 mistrzostw i 3 Puchary Polski
  • – Patrząc statystycznie, to musimy kiedyś pokonać drużynę z TOP 4. W tym sezonie nie wygraliśmy, było już 7 takich spotkań. W minionych rozgrywkach przegraliśmy z Lechem, Rakowem, nie zwyciężyliśmy Pogoni. Ostatni raz ograliśmy zespół z obecnego TOP 4 ponad rok temu, to był mecz z Legią w Warszawie. Wydaje mi się, że to moment, w którym możemy pokusić się o niespodziankę – zapowiadał Szulczek
  • – Warta dobrze funkcjonuje jako zespół zarówno w defensywie, jak i ofensywie, choć obrona jest szczególnie mocna. Poznaniacy będą mogli zagrać bez ryzyka, postawić na pressing. Trzeba będzie uważać na ich zgranie, automatyzmy. Rozmawialiśmy o ich atutach z drużyną, musimy się solidnie zaprezentować – opowiadał Runjaić
  • Warta znajduje się w dobrej formie, gra nieźle, czego najlepszym potwierdzeniem jest fakt, że zajmuje 5. pozycję, ma na koncie 41 punktów (11 zwycięstw, 8 remisów, 9 porażek), 7 "oczek" straty do podium, a ostatnio wygrała u siebie 3:1 ze Śląskiem Wrocław. – Przed sezonem nie spodziewałem się 5. miejsca na tym etapie. W każdym meczu chcemy wygrywać. Jak będziemy zwyciężać, a Pogoń, Lech i Legia będą przegrywać, to wszystko jest możliwe, nawet wicemistrzostwo – mówił 33-letni Dawid Szulczek, wykonujący świetną pracę jako szkoleniowiec "Zielonych". To sympatyczny fachowiec z dużym potencjałem, sporą wiedzą nt. futbolu
  • Szukając plusów, to do zajęć z kolegami wrócił Filip Rejczyk, który ostatnio zmagał się z kontuzją. Co więcej, od przyszłego sezonu szkoleniowiec Legii będzie miał do dyspozycji Patryka Kuna, obecnego wahadłowego Rakowa Częstochowa, który podpisał 3-letni kontrakt z "Wojskowymi". – Jestem bardzo zadowolony z transferu, to świetny zawodnik, który przyda nam się bez względu na wygląd kadry. Naszą ambicją jest powrót Legii do walki o najwyższe cele, gry w pucharach, a do tego potrzebny jest dobry i wyrównany skład. Obserwowaliśmy Patryka w Rakowie, widzieliśmy, jak dojrzewał jako człowiek i piłkarz, i wiem, że wniesie wartość do naszego zespołu. To reprezentant kraju, w optymalnym wieku. Jeśli zostałby Mladenović, to byłaby super rywalizacja, a Patryk jest na tyle elastyczny, że mógłby być wykorzystywany na innych pozycjach. Pasuje wszystko – jakość, osobowość i charakter – wyjaśniał Runjaić
  • Łatwo nie będzie, gdyż szkoleniowiec "Wojskowych" ma problemy kadrowe. Niemiec nie skorzysta w piątek z podstawowego duetu napastników, czyli Ernesta Muciego (uraz mięśniowy) oraz Pekharta (infekcja), zabraknie także Mattiasa Johanssona i Blaza Kramera, którzy nie są jeszcze gotowi do gry w "jedynce". Słoweniec, wracający do formy po kłopotach z przywodzicielem, wystąpi w sobotnim spotkaniu rezerw z liderem III ligi (grupa I), Mławianką Mława
  • – Czeka nas mecz kategorii ekstraklasa, Warta jest bardzo dobrze zorganizowana w obronie, traci mało goli. Udało jej się zrealizować cel minimum, czyli utrzymanie, nabrała apetytów na więcej, ale ambicje tej drużyny nas nie interesują. Skupiamy się na sobie, chcemy wygrać – mówił trener Legii, Kosta Runjaić
  • "Wojskowi", wiceliderzy PKO Ekstraklasy (57 "oczek"; 16 zwycięstw, 9 remisów, 3 porażki), tracą 8 punktów do prowadzącego Rakowa, w zasadzie 9, gdyż klub z Częstochowy ma lepszy bilans meczów bezpośrednich. Teraz Legia zagra na wyjeździe z Wartą Poznań, z którą wygrała 4 z 5 ostatnich spotkań. Będzie to 6. rywalizacja pomiędzy tymi drużynami od awansu "Zielonych" do najwyższej klasy rozgrywkowej, czyli od 2020 roku
  • Imponujące pół godziny, powtarzające się błędy w defensywie, wartościowi rezerwowi. Za Legią drugi remis z rzędu, znowu 2:2, tym razem w emocjonującym hicie z Lechem Poznań. Warszawiacy objęli prowadzenie po golu Tomasa Pekharta, po przerwie stracili dwie bramki, obie autorstwa Afonso Sousy, lecz wynik spotkania ustalił Paweł Wszołek
  • Witamy! O godz. 20:30 rozpocznie się mecz 29. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Wartą Poznań a Legią Warszawa!
Warta PoznańLegia Warszawa

25' Wiktor Pleśnierowicz za Robert Ivanov

25'

62' Niilo Maenpaa

62'

63' Stefan Savić za Miłosz Szczepański

63' Michał Kopczyński za Niilo Maenpaa

63' Miguel Luis za Maciej Żurawski

63'

63' Josue

67' Adam Zrelak

67'

82' Jan Grzesik za Jakub Kiełb