59'
  • 90+5'
    Ze stadioniu przy Łazienkowskiej żegna się już Piotr Kamieniecki.
  • 90+4'
    Legia może świętować awans do półfinału Pucharu Polski, nie może jednak robic tego za długo gdyż juz w niedziele ligowy mecz z Bełchatowym
  • 90+3'
    Dośrodkowywał Rzeźniczak i tym razem nie pewnie Pesković
  • 90+3'
    Koniec Meczu !!!
  • 90+2'
    Spokojnie grają już legioniści. Na skuteczne zagranie piętką zdecydował się nawet Manu
  • 90+2'
    Teraz dobrze po strzale z boku zacvhował się Pesković
  • 90'
    Jeszcze trzy minuty pograją piłkarze
  • 90'
    Dobry powrót Ogbuke, który wybijaprosto z pod nóg piłkę rywalowi
  • 89'
    Podanie ze środka do Rzeźniczaka, który dośrodkowuje wprost na głowę Kucharczyka, ale ten nie trafia nawet w światło bramki
  • 88'
    Na dobre zamilkła już garstka kibiców gości
  • 86'
    Sędzia Lyczmański nie zauważył oczywistego faulu na Manu, który szarżował środkiem pola
  • 86'
    Z kolei teraz na murawie leży Lisowski
  • 85'
    Gol prbował się wbić w pole karne Ruchu, ale został kopnięty w nogę. Nasz gracz dopiero po minucie wstał z murawy
  • 84'
    Efektownie nogę nad piłką przełożył Ogbukę, ale jego kolega wycofał piłkę do obrony
  • 83'
    Z boku powalonby na ziemie Cabral, wolnego wykonuje sam poszkodowany
  • 83'
    Manu uderzał z powietrza, ale trafił w jednego z obrońców. Piłka nadal w posidaniu gospodarzy
  • 82'
    Owacja na stojąco dla schodzącego Ivicy Vrdoljaka, opaskę przejmuje Radović, a na boisku melduje się Janusz Gol
  • 81'
    W trybuny piłkę wykopuje gracz Ruchu
  • 80'
    Ogbukę przerzucił na prawą stronę, ale tracą tam piłkę legioniści
  • 78'
    Odważnie przed bramką poczyna sobie Skaba wykopując piłkę
  • 78'
    Lekko przyciśnięty golkiper Legii źle wykopuje w aut
  • 77'
    Na boisko wchodzi Warszawiak, Maciej Jankowski zmieniając Sebastiana Olszara
  • 76'
    Dory odbiór Rzeźniczaka i trochę za mocne podanie Vrdoljaka do Manu
  • 74'
    Wchodzi Manu za zmęczonego Wolskiego
  • 74'
    Z lewej strony Ogbuke, zgrał do środka a po chwili piłka trafiła do Rzeźnika, który mocno strzelał w dobrze ustawionego Peskovicia
  • 73'
    Szybka kontra Legii, piłka trafia do Radovicia który schodzi do środka i źle podaje do kolegi
  • 72'
    Wawrzyniak wybił teraz piłkę z linii bramkowej po rzucie rożnym
  • 71'
    Sędzia dopatrzył się teraz faulu Ivicy w środku pola
  • 71'
    Rożny dla Ruchu po tym jak piłka ociera się o Komorowskiego
  • 70'
    Piłka dostała się w pole karne Legii, dopaść chciał do niej Piech, ale szybszy Skaba
  • 69'
    Nie potrzebnie kiwał się teraz Komorowski w obronie - traci piłkę
  • 68'
    Dobrze Vrdoljak znalazł na skrzydle Ogbuke, ale ten kiepsko poradził sobie z obrońcami Ruchu
  • 68'
    Djokić za Jakubowskiego
  • 67'
    Blisko dośrodkowania Stawarczyk, ale wypadł z futbolówką za linię końcową
  • 66'
    Ogbuke zastępuje Bruno Mezengę
  • 63'
    Wawrzyniak wpadł w pole karne, wyłożył piłkę Wolskiemu lecz ten z bliska uderzył ponad poprzeczką
  • 62'
    Strzelał Wolski, który dostał piłkę od Rzeźniczaka. Grę przerywa sędzia, bo na murawie leży dwóch chorzowian
  • 61'
    Blisko Ruch! Dośrodkowanie z rzutu wolnego Komaca, ktoś odbił piłkę głową, a ta odbiła się od słupka wychodząc w boisko
  • 59'
    Kapitan Legii dopadł do piłki, którą obrońcy Ruchu wybijali z pola karnego. Z 20 metrów uderzył płasko i mocno wyprowadzając Wojskowych na dwubramkowe prowadzenie
  • 58'
    Kolejna ładna i składna akcja legionistów. Do Radovicia podawał Wolski i mamy róg
  • 58'
    Gool - Znowu Ivica Vrdoljak
  • 56'
    Płasko wgrywał w pole karne Wawrzyniak, piłkę dotknął Mezenga ale wybił ją po chwili stoper Ruchu
  • 56'
    Znowu do piłki z rzutu rożnego skakał Vrdoljak, ale tym razem uderzył nad bramką
  • 55'
    Z dystansu uderzał Rado, piłkę w prost przed siebie wypluł Pesković. Chwilę potem dobiegł do niej Cabral próbując dobijać.
  • 54'
    Strzelał z 30 metrów Komac, ale piłka nie doleciała nawet do pola bramkowego
  • 53'
    Boiskowy brak kultury Abbota. Do piłki doszedł już Skaba, ale zawodnik przez lata grający w niższych ligach angielskich zahaczył naszego golkipera
  • 52'
    Za krótko teraz podawał Wawrzyniak i do piłki dopadł prawie Abbot. Dobrze zachował się Skaba oddalając niebezpieczeństwo
  • 50'
    Spokojnie piłkę wybił Kelhar chociaż koło niego był gracz Ruchu
  • 49'
    Wybijał piłkę Komorowski, w którego ostro nakładką wchodzi Olszar
  • 47'
    Prawie w kole środkowym faulowany Radović
  • 47'
    Grodzicki nastrzelił w pola karnym Wolskiego i zacznie Pesković
  • 45+18'
    Rozpoczęła sie druga połowa
  • 45+17'
    Gości również mamy już na murawie
  • 45+17'
    Po przerwie nie zobaczymy już Straki, za niego wchodzi Piech
  • 45+16'
    Gospodarze wracają już na boisko
  • 45+4'
    Sędzia od razu po bramce zakończył pierwszą połowę spotkania
  • 45+3'
    "Do szatni" trafiają piłkarze Legii! Dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola, po uderzeniu głową zamienia kapitan Legii, Ivica Vrdoljak
  • 45+1'
    Kucharczyk uderza prawie z 30 metrów, piekielnie niepewnie interweniuje Pesković i przenosi piłkę nad poprzeczką
  • 45+1'
    Gool - Ivica Vrdoljak
  • 45'
    Ładnie przez dłuższą chwilę piłkę wymieniali legioniści
  • 45'
    Sędzia dolicza minutę
  • 44'
    Podawał Derbich przy okazji trafiając Rzeźniczaka w plecy
  • 43'
    Niecelnie podają sobie teraz piłkarze Ruchu
  • 42'
    Odważnie niebezpieczeństwo pod swoja bramką zażegnuje Ariel Jakubowski
  • 40'
    Mocne podanie do Kucharza, który szybko chciał się zabrać z piłką jednak ta uciekła mu z pod buta
  • 39'
    Radović zagrał na bok do Kucharczyka, który wolejem uderzał na bramkę Peskovicia, Słowak spisał się jednak bez zarzutu
  • 38'
    Zawahał się teraz Radović, który zamiast strzelać - podawał
  • 37'
    Nie zrozumieli się teraz defensorzy Legii. Najpierw jeden z nich sprzątnął piłkę z przed nosa Skabie, a po chwili tylko to że Abbot nie trafił w piłkę uchroniło gospodarzy od straty gola
  • 35'
    Niedokładny wykop Skaby
  • 34'
    Długą piłkę posłali Chorzowianie do Straki, ale ten był wolniejszy od Rzeźniczaka, a na dodatek faulował reprezentacyjnego obrońcę
  • 33'
    Dwójką zaatakowali teraz Derbicha piłarze Legii. Było blisko przechwytu nie daleko od pola karnego gości
  • 31'
    Z pozoru niegroźna sytuacja, ale blisko gola była Legia. Źle przyjął bramkarz Ruchu, który prawie wpadł z piłką do bramki. W ostatniej chwili wybił ją na aut
  • 30'
    Zza obrońców wybiegał teraz Mezenga, ale był na spalonym
  • 28'
    Ładnie przez defensorów Ruchu przedzierał się środkiem Kucharczyk, ale młody zawodnik za daleko wypuścił sobie piłkę
  • 27'
    Obrońcy gości wybili piłkę na wysokości pola karnego na aut
  • 26'
    Czubkiem buta Wolski dotknął rywala i sędzia dyktuje faul
  • 25'
    Z wolnego dorzucał Komac, ale piłka wyleciała poza boisko
  • 24'
    Piłkę odzyskała Legia, po prawej flance popędził Vrdoljak jednak dał się wypchnąć z piłką za linie
  • 23'
    "Bratko" przegrywa pojedynek w powietrzu z Grodzickim, który zgrywa piłkę do swojego bramkarza
  • 21'
    Lekko piłkę wybijał Komorowski, ta trafiła do Radovicia który przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów, ale niedokładnie podał do Rzeźniczaka
  • 20'
    Nieporozumienie Skaby z obrońcami i piłka po rzucie wolnym wychodzi na rzut rożny. Nasz golkiper dotknął futbolówkę
  • 19'
    Ładnie prawą stroną przedzierał się Olszar, ale jego ofensywne zapędy przystopował Wawrzyniak
  • 18'
    Chorzowianie atakowali prawą stroną boiska, ale po kiepskim dośrodkowaniu Straki od bramki zaczął Skaba
  • 16'
    Żółtą kartką za faul w środkowej strefie, ukarany Kuba Wawrzyniak
  • 15'
    Wawrzyn podał do Kucharczyka, który zacentrował do środka, a tam Wolski próbował uderzenia z półobrotu
  • 14'
    Wysoko podchodzą teraz Niebiescy czym zmuszają jednego z obrońców Legii do niedokładnego wybicia
  • 13'
    Groźnie teraz pod bramką Wojskowych. Piłka wpadła między dwóch naszych defensorów, ale ze stoickim spokojem akcję zażegnuje Rzeźniczak
  • 11'
    Lekko w starciu z jednym z legionistów ucierpiał Olszar
  • 10'
    Dobrze teraz Rafał Wolski! Wpadł z piłką w pole karne i oddał strzał, który zablokowali obrońcy. Po chwili z ostrego kąta trafił w boczną siatkę
  • 9'
    Walecznie powalczył teraz Cabral, który nie zrozumiał się z Mezengą
  • 8'
    Piłka przelobowała teraz Wawrzyniaka, dopadł do niej Olszar lecz nie poradził sobie dalej i wyszedł na aut
  • 6'
    Najpierw Janoszka na boku zabrał piłkę "Rado", a po chwili sam stracił futbolówkę, a na dodatek skarcił go Vrdoljak zakładając piłkarzowi Ruchu "siatkę"
  • 6'
    Dobre zagranie do Kucharczyka na lewe skrzydło, ale ten za słabo wrzucił piłkę
  • 5'
    Piłkę wywalczył w powietrzu Komac, ale sędzia uznał że pomógł sobie przy tym ręką
  • 4'
    Akcja między Wolskim, a Radoviciem. Ten drugi wycofuje do Cabrala, który dośrodkowuje prosto w ręce Peskovicia
  • 3'
    Zakiwał się Cabral w środku pola i traci piłkę
  • 2'
    Strzał rzutu wolnego Vrdoljaka, ale futbolówka grzęźnie między nogami obrońców Ruchu
  • 1'
    I mamy pierwszy gwizdek sędziego
  • 1'