91'
  • 90+7'
    Zaczęło się pięknie, kończy tragicznie. Niech te słowa służą za podsumowanie. Ze stadionu przy Łazienkowskiej dziękuję państwu, Piotr Kamieniecki
  • 90+6'
    Smutny koniec Legia przegrywa 1:2. Słaby mecz Manu i Ogbuke. Chinyama też się nie popisał wchodząc na boisku.
  • 90+5'
    Przywilej dla Sląska i to chyba koniec marzeń Legii o punktach w tym spotkaniu
  • 90+4'
    Manu chyba nie wie co się dzieje wokół niego
  • 90+3'
    Manu przewraca się z piłką, budząc już nerwy na trybunach
  • 90+3'
    Róg ostatniej szansy
  • 90+2'
    Wolski poślizgnął się przy wolnym
  • 90+2'
    Ogbuke szarżował na lewym skrzydle i piłka trafia w ręce Kelemena
  • 90+1'
    Głośne "Legia, Legia Goool" na trybunach i od razu piłka w posiadaniu "Wojskowych"
  • 90+1'
    Cała drużyna biegnie pod pole karne rywala.
  • 90'
    Piłkarze pograją jeszcze pięć minut
  • 90'
    Wolski ściągał do parteru Ślązaka i ukarany został żółtą kartką
  • 89'
    Myli się Wolski, walczy Vrdoljak i jeszcze rzut wolny.
  • 88'
    Dobrze wślizgiem Komorowski, który popędził do ataku dostał piłkę i uderzył za mocno wzdłuż linii bramkowej
  • 87'
    Ogbuke w klarownej sytuacji, za mocno podaje do wychodzącego na wolne pole kolegi
  • 86'
    No Pawelec opracował chyba własny, komiczny sposób na wykonywanie autów
  • 85'
    Oby walczyk, który tańczą teraz kibice dodał sił piłkarzom na końcówkę spotkania
  • 84'
    Kolejna mówiąc szczerze, średnio udana interwencja Inakiego Astiza
  • 84'
    Manu, po nodze rywala na aut
  • 83'
    Jednak dośrodkowywał Wolak, do piłki dochodzi Komorowski, który efektownie, szczupakiem uderza na bramke. Odbija Słowak, ale i tak spalony
  • 82'
    Kolejna szansa... Rzut wolny ze srodka. Wolski uderza
  • 81'
    Za płasko wgrywał Wawrzyniak, a leżał w tym czasie Komorowski
  • 80'
    Kolejne dośrodkowanie Nigeryjczyka, które wyłapuje Kelemen. Nie spieszy się on ze wznowieniem gry
  • 79'
    Ogbuke niestety marnuje teraz cały wysiłek zespołu, który ładnie rozgrywał piłkę
  • 79'
    Blisko Chiny, walczymy dalej
  • 77'
    Leżący przed chwilą Gancarczyk schodzi, a na boisko wbiega Waldemar Sobota
  • 76'
    Manu według sędziego poskrobał marchewki Gancarczyka i żółta dla legionisty
  • 75'
    Coraz groźniej atakuje Legia, zaczyna ona czyhać na błąd przeciwnika niczym stado wilków
  • 75'
    Ależ okazja!! Wolski już minął Kelemena, piłka zmierzała do bramki, ale w ostatniej chwili z linii wybija ja Celeban
  • 74'
    Znowu zakotłowało się w polu karnym gości. Dorzucał Nigeryjczyk, nagle sam na sam wyszedł Wolski, ale z ostrego kąta Kelemen wybił nogami
  • 73'
    W pozornie prostej sytuacji piłkę traci Ogbuke
  • 72'
    Wolski za Borysiuka. Warto dodać, że karnego sprokurował Rzeźniczak o którego nogę zahaczył jeden ze Slązaków
  • 70'
    Kaźmierczak i...
  • 70'
    Przestrzelił!! Legia dalej w grze, coraz głośniejszy doping na Ł3
  • 69'
    Rzut karny dla Śląska
  • 68'
    O piłkę walczył Manu, a na boisku siedzi Jarosław Fojut. Obrońcy udzielana jest pomoc medyczna, lecz już dochodzi do siebie
  • 66'
    Socha wchodzi od tyłu we Vrdoljaka, nie ma kartki, ale jest wolny dla legionistów
  • 66'
    Dośrodkowuje sam poszkodowany, ale z marnym skutkiem
  • 65'
    Ni to aut, ni to "foczka" w wykonaniu jednego z Wrocławian, ale wywalczył tym rzut rożny
  • 64'
    Za pierwszym razem piłkę wybija Łukasiewicz, za drugim sytuacje wyjaśnia bramkarz
  • 63'
    Piłkę wybija na róg Celeban, ale tp od autu bramkowego zacznie jego drużyna. Kolejna dziwna decyzja Piaseckiego
  • 63'
    Teraz już corner dla Wojskowych
  • 61'
    Ogbuke teraz z zębem, nie odpuścił piłk lecz i tak aut dla Śląska
  • 60'
    Ciężko Legii było wyjść z własnej połowy. Wreszcie po dwójkowej akcji Wawrzyniaka z Vrdoljakiem się to udaje
  • 59'
    Wyjątkową nieporadność zawodników Legii widzimy teraz na boisku...
  • 58'
    Kolejny raz Kucharczyk ładnie strzela, ale piłka obija plecy obrońców
  • 58'
    Chinyama za Hubnika
  • 57'
    Goście się bronią. Łukasiewicz za Szewczuka
  • 56'
    W dryblingu zaplątał się Rzeźnik i w efekcie traci piłkę na wysokości pola karnego rywali
  • 55'
    Wyprężony Kelemen za linię po główce Rzeźniczaka
  • 54'
    Przebojowa akcja Kucharczyka. Podniósł on wszystkich kibiców z krzesełek i wywalczył rzut rożny
  • 53'
    Kolejny strzał Komorowskiego. Uderzał z lewej strony, ale piłka szybuje nad poprzeczką
  • 52'
    Ogbuke nastraszył Sochę, który traci piłkę. Piłkę dostał Wawrzyn i próbował podać do Nigeryjczyka lecz ten nie zdołał przyjąć piłki
  • 51'
    Spalony Wrocławian
  • 50'
    Za koszulkę do parteru ściągnięty gracz Śląska, kazanie od sędziego musi za to wysłuchać kapitan Legii
  • 49'
    Sebastian Mila z 16 metra uderza w dłuższy róg bramki. Po bramce biega jak oszalały, kończąc swój rajd niestosowną radością pod "Żyletą"
  • 48'
    Kontra Śląska, ale zagrożenie oddalone
  • 48'
    Nie na długo.... Legia przegrywa 1:2
  • 47'
    Trzech piłkarz Śląska po dwóch strzałach Prezydenta keży na boisku. Pierwsze uderzenie trafia w spojenie, a poprawkę fenomenalnie broni Kelemen
  • 46'
    W przerwie Radovicia zastępuje Ogbuke. Zobaczymy co z tego wyniknie
  • 46'
    Ręka Fojuta i pierwszy w tej połowie rzut wolny. Wykonawcą Rzeźniczak
  • 46'
    Ależ była szansa Komorowskiego!!
  • 45+18'
    Gracze WKS-u również wbiegają na murawę. Za chwilę druga część spotkania
  • 45+16'
    Piłkarze Legii wracają już na boisko
  • 45+4'
    W przerwie na boisku konkurs rzutów karnych dla kibiców
  • 45+1'
    Na koniec pierwszej połowy spotkania, niegroźnie uderza piłkarz Śląska.
  • 45'
    Wreszcie bardzo dobry Astiza. Zabiera on piłkę Ćwielongowi, ale za długo wybijali futbolókę pozostali defensorzy gospodarzy
  • 45'
    Pierwsza połowa przedłużona o minutę
  • 43'
    Socha pokazał ładny rajd po prawym skrzydle, ale dośrodkowanie nie było dobre
  • 42'
    Na nieoddaną jeszcze do użytku trybunę wschodnią, wykopuje piłkę Celeban
  • 40'
    Fenomenalne płaskie podanie do Manu lecz piłka była minimalnie szybsza od Portugalczyka
  • 39'
    Łukasz Gikiewicz za Dariusza Sztylkę. Lenczyk stawia na atak
  • 39'
    Po zmianie, piłkę ze stałego fragmentu gry dorzycał Mila. Faul na Gancarczyku był jednak mocno wątpliwy
  • 37'
    Rozpaczliwie wybijali Wrocławianie, jeszcze lewą flanką pociągnął "Rumiany", ale znowu piłka pada łupem bramkarza rywali
  • 36'
    W nogi obrońców trafia piłka, ale jeszcze aut na wysokości pola karnego. Zamieszanie w polu karnym Śląska, ale niestety nic większego z tego nie wynika.
  • 35'
    Z samego narożnika pola karnego, kolejny rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 34'
    Tak też się dzieje, za lekko jednak nasz pomocnik
  • 34'
    Błąd naszych stoperów, sam na sam ze Skabą wychodzi Ćwielong, ale na całe szczęście nie trafia do siatki
  • 33'
    Hubnikowi piłkę z głowy zdejmuje Ślązak, a po chwili wolny z 25 metrów dla Legii
  • 33'
    Borysiuk wręcz na wprost Kelemena. To się prosi o strzał
  • 32'
    Z narożnika Ariel Borysiuk, ale piłkę znowu pewnie łapie Słowacki golkiper
  • 31'
    Ładne piłkę odegrał Hubnik, a Manu wywalczył kolejny róg
  • 30'
    Ciałem ostro w Astiza wchodzi Szewczuk, gwizdek sędziego jednak milczy, a na dodatek arbiter pokazuje przewinienie Wojskowych
  • 28'
    Zaczęło się od wolnego Mili. Piłka trafiła na prawą stronę skąd nastąpił przerzut do Kaźmierczaka. Były piłkarz Porto udowadnia, że na Łazienkowskiej umie strzelać ładne bramki i z woleja trafia pod poprzeczkę naszej bramki
  • 27'
    Wiele dośrodkowań ma w tym spotkaniu "Wizir". To łapie jednak bramkarz Śląska
  • 27'
    Gol dla Śląska - Przemysław Kaźmierczak
  • 25'
    Futbolówka leci na Celebana, ten zbiera się do przewrotki, która wyszła mu... pokracznie. Rozpoczyna od bramki Skaba
  • 24'
    Śląsk ma rzut wolny. jego wykonawcą Mila
  • 23'
    Szybko piłka wraca do piłkarzy Legii, ze skrzydła dośrodkowywał Wawrzyniak, piłka spada na głowę Radovicia, ale Serb posyła piłkę obok prawego słupka
  • 22'
    Dynamicznie przez środek Borysiuk, ale Mila popisuje się odbiorem
  • 20'
    Dziwaczna decyzja liniowego. Manu ładnie minął Pawelca, wgrał piłkę do środka, piłka wychodziła na rożny, a chorągiewka w górze... Piłka już w grze po wykopie Kelemena
  • 18'
    Pierwsza groźna akcja Śląska. Ze środka na skrzydło podawał Gancarczyk, a prosto w ręce Skaby dośrodkowuje Ćwielong
  • 18'
    Za mocne podanie na bok Komorowskiego. Z za bocznej linii goście
  • 16'
    Piękną akcje przeprowadzili gracze Legii. Zapoczątkował ją Ivica Vrdoljak, piłkę dostał wreszcie Manu, który fatalnie pudłuje
  • 16'
    Za faul żółtą kartką ukarany Przemysław Kaźmierczak
  • 14'
    Dorzucał Borysiuk, który dostał po chwili piłkę z powrotem. Za wysoko uniósł nogę i uderzył Ćwielonga
  • 13'
    Rzut rożny dla legionistów, wywalczył go Hubnik
  • 12'
    Na granicy ryzyka grali teraz defensorzy Legii i Mila był bliski przechwytu
  • 11'
    Długa piłka do Hubnika, ten przepchnął dwóch obrońców, ale był odrabinę wolniejszy od golkipera, który jednak nie łapie piłki, a na aut wybija ją Fojut
  • 10'
    Lobować Skabę chciał jeden z graczy Śląska, ale tego uderzenia nie warto komentować
  • 9'
    Ambitnie wślizgiem akcję chciał przerwać Kucharczyk, ale aut dla Wrocławian
  • 7'
    Piękne uderzenie Ariela z 25 metra. Kelemen bezradny po woleju młodego pomocnika
  • 6'
    Dobrą, prostopadłą piłkę zagrywał Hubnik, ale obrońcy zatrzymują akcję
  • 6'
    Gool - Ariel Borysiuk!!!!
  • 5'
    Na boisku leży Kmorowski, ale doszedł już chyba do siebie
  • 4'
    Tylko na chwilę piłkę wybili obrońcy Śląska, ta trafia do Manu, który jeszcze raz wrzuca, a Michal Hubnik traci piłkę
  • 3'
    Na śliskiej murawie łatwo dziś o upadek, co widzimy
  • 3'
    Rzut wolny dla Legii z 40 metra, dośrodkowuje Borysiuk
  • 1'
  • 0
    Rozbrzmiewa już "Sen o Warszawie", ale tylko w wersji akustycznej do której dołączyli kibice
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu przy Łazienkowskiej! Już za kilkadziesiąt minut Legia Warszawa rozegra kolejne ligowe spotkanie - tym razem ze Śląskiem Wrocław
  • 0
    Po nerwach i wyczekiwaniu Żyleta jednak otwarta. Wszyscy na mecz. Pozostałych zapraszamy do śledzenia naszej relacji z meczu. Zapraszamy
Legia WarszawaŚląsk Wrocław
17'

17' Przemysław Kaźmierczak

27'

27' Przemysław Kaźmierczak